Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

Kod Nieśmiertelności

śr maja 11, 2011 9:40 pm

Wróciłem z kina z "Kodu Nieśmiertelności". Zapowiadany jako połączenie Matrixa i Incepcji. Gdyby nie to, że bilety wygrałem przez głupi przypadek w radiu, żałowałbym chyba tych pieniędzy. Projekt całkiem przeciętny szczerze mówiąc. Pomysł może i ciekawy, jednak brakuje tego "czegoś". Gra aktorska znośna.
Najbardziej drażnił mnie typowy podział ról: są dobrzy i źli, którzy wydają się być dobrzy. No i zakończenie mnie dobiło...Ale cóż, takie to kino łamerykańskie już jest :)

A jakie są wasze opinie o tym filmie?
 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

Kod Nieśmiertelności

śr maja 11, 2011 10:20 pm

Bawiłem się dobrze. Nie jest to wielkie kino SF, ale bardzo poprawne, z ciekawym pomysłem wyjściowym, niegłupim i nienachalnym twistem w połowie. Jasne, że gdy poskrobie się, to wychodzą mniejsze i większe dziury logiczne, ale nie stało to na przeszkodzie w oglądaniu. Generalnie niezły film, który mogę polecić.
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Re: Kod Nieśmiertelności

śr maja 11, 2011 10:54 pm

Oho! :D
Malaggar pisze o jakimś filmie, że jest dobry. Fajnie, fajnie i tak bym zobaczył, ale teraz to dostałem motywację :razz:
 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

Kod Nieśmiertelności

śr maja 11, 2011 10:57 pm

Ej, ja znam wiele dobrych filmów. Tylko oe w ostatnich latach nie pojawiały się w kinach po prostu:P
 
Awatar użytkownika
SzachMat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:09 pm

Kod Nieśmiertelności

pt maja 20, 2011 11:31 am

Mam się właśnie wybrać na "Kod nieśmiertelności" do kina, warto? Wasze opinie są mocno podzielone, a mam ochtę wybrać się na coś wysokiej klasy.
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

Kod Nieśmiertelności

pt maja 20, 2011 11:52 am

Wysokiej klasy film to na pewno nie jest. Przynajmniej moim zdaniem. Już wolałbym Szybcy i wściekli 5 (jeśli lubisz te klimaty...), Piraci z Karaibów (...albo te...) ewentualnie Jestem bogiem.
 
Awatar użytkownika
Saya
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 154
Rejestracja: wt lip 27, 2010 12:26 pm

Kod Nieśmiertelności

ndz maja 22, 2011 6:04 pm

mam nadzieję, że nie uważasz powyższych tytułów za kino wysokiej klasy o.o
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

Kod Nieśmiertelności

ndz maja 22, 2011 7:01 pm

Brońcie bogowie :) Ale wolę oglądnąć coś z wymienionych tytułów, niż Kod ;)
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Kod Nieśmiertelności

czw maja 26, 2011 10:46 pm

Mi się kod podobał. Co do dziur w logice to nie wyłapałem takich rzucających się od razu w oczy, ale akcja dziejąca się w kilku światach na raz może się wszak wydać niektórym nielogiczna.
Dziś widziałem też piratów 4 i jak dla mnie, kod był dużo lepiej spędzonym czasem.
 
Awatar użytkownika
SzachMat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:09 pm

Kod Nieśmiertelności

pt maja 27, 2011 2:35 pm

No dobrze, najlepiej będzie jeśli się wybiorę i sam przekonam. Ente sequele mnie nie przekonują choć Matrixa i Władce Pierścieni widziałem wszystkie części ;) A to "Jestem bogiem" zapowiada się ciekawie z kolei.
 
Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: sob lip 30, 2005 6:42 pm

Kod Nieśmiertelności

pn lip 25, 2011 4:09 pm

Film ogolnie spoko. Jest kilka dziur to fakt (wystarczy przeanalizowac od razu po filmie i prosze). Pozatym niebanalny pomysl i calkiem niezle wykonanie. Moze nie najlepsi aktorzy zostali do niego dobrani (aczkolwiek niekoniecznie potrzebowal jakichs wielkich nazwisk). Przyzwoicie nagrany ale do kina nie poszedlbym. Spokojnie mozna obejrzec w domu nie tracac przy tym nic.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości