Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia - komentarze

ndz paź 10, 2010 8:32 pm

OK, zaczynamy.
Aha, teksty dotyczące Matrycy (wiadomości, wyniki wyszukiwania) spróbujmy pisać na niebiesko.
Ostatnio zmieniony ndz paź 10, 2010 9:34 pm przez Kumo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

czw paź 14, 2010 5:23 pm

Aaa czy można czarować pocichu? niewykrywalnie?
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

czw paź 14, 2010 5:27 pm

slann pisze:
Aaa czy można czarować pocichu? niewykrywalnie?


Ja nie MG ale odpowiedź mogę :)

Można to zrobić niepostrzeżenie ale uważny lub wiedzący czego szukać obserwator ma szansę zauważyć taki manewr. Ot załamanie światła, jakieś zniekształcenia.

Im mocniejszy czar tym większa na to szansa.

Dochodzi jeszcze kwestią tzw. maski szamana kiedy to ujawniają się pewne cechy totemu podczas rzucania czarów.

Korporacyjni od kontaktów z kimś takim jak nasze postacie są często szkoleni jak rozpoznawać więc mogą być w tym lepsi niż laicy.


Ja mam inne pytanie

Czy opisanie elementów mechanicznych i deklaracji jak to zrobiłem (przyznam się że na próbę) w swoim poście jest właściwe czy jakąś inną formę to powinno przyjąć.

Kostnica nieco utrudnia kwestię mechaniczną o tyle, że bez ctrl + c , ctrl + v nie widać będzie wyników poszczególnych kości.

A w przypadku testów kiedy nie znamy modyfikatora akcji to proponuję aby rzucać pełną pulą zawsze a MG w przypadku modyfikatorów ujemnych odrzuci ostatnie kości.

Np mam pulę 5 rzuciłem 5,1,4,5,1 i mając modyfikator - 2 odpadają mi 5 i 1 co zostawia mi wyniki 5,1,4 -> 1 sukces

W przypadku modyfikatorów dodatnich MG każe dorzucić.

Póki co tak na gorąco wymyśliłem jak przystosować nieco ten serwis do rzutów w SH 4
Ostatnio zmieniony czw paź 14, 2010 5:32 pm przez Dabi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

czw paź 14, 2010 9:37 pm

@slann: dokładniejszy opis jest na str. 179 podstawki. Dodam jeszcze, że osoba/istota postrzegająca astralnie lub dokonująca astralnej projekcji dość łatwo zauważy przepływ many przy jakichkolwiek magicznych działaniach. Jeśli czyjaś astralna projekcja przechodzi przez aurę żywej istoty, to jest to w pewien sposób odczuwalne (tak, korporacyjni ochroniarze są uczeni również rozpoznawania tego).

@Dabi: Właśnie sam miałem zaproponować, żeby sprawy mechaniczne wpisywać jako spoilery. Tylko proszę zawsze podawać, na co było rzucane - np. Charisma + Negotiation.
Kostnica chyba nie jest najwygodniejsza dla SR :? Zobaczcie sobie Online Dice Roller; trzeba wpisać swojego nicka i Cena zrozumienia jako nazwę pokoju. Żeby zobaczyć szczegóły rzutu, trzeba przytrzymać kursor nad wynikiem. I jeszcze:
Twoje Quality działa w tej sytuacji. Poza tym, negocjacje ceny następują niemal zawsze - jeśli są dobrze poprowadzone, traktuje się jako oznakę profesjonalizmu (cenisz swoje usługi i reputację, a zarazem potrafisz się zachować). Mr Johnson spodziewa się, że runnerzy zechcą z niego wydusić ile można, a runnerzy - że Mr Johnson nie mówi całej prawdy/stara się na nich zaoszczędzić/chce ich wyrolować/wszystko naraz.
Ostatnio zmieniony czw paź 14, 2010 9:55 pm przez Kumo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

czw paź 14, 2010 10:55 pm

@Dabi: Właśnie sam miałem zaproponować, żeby sprawy mechaniczne wpisywać jako spoilery. Tylko proszę zawsze podawać, na co było rzucane - np. Charisma + Negotiation.
Kostnica chyba nie jest najwygodniejsza dla SR :? Zobaczcie sobie Online Dice Roller; trzeba wpisać swojego nicka i Cena zrozumienia jako nazwę pokoju. Żeby zobaczyć szczegóły rzutu, trzeba przytrzymać kursor nad wynikiem. I jeszcze:


Ok będę dopisywał :)

Sprawdzę ten Online dice roller

Negocjować chcę po usłyszeniu tego co ma do powiedzenia. I tak też będę robił. Co prawda nie chcę zdzierać z uwagi na charakter misji ale wiem z drugiej strony, na co naszykowany jest Pan Johnson

Wrażenie staram się robić zdecydowanie konkretnego i wartego swojej ceny runnera

Kostki w takim razie dorzucę w wątku
 
Awatar użytkownika
Wyrm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:00 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pt paź 15, 2010 1:28 pm

tak sobie pomyslalam ze dosc lakonicze jest stwierdzenie ze mam chuste na glowie.
to wyglada tak tylko kolory sa inne:

http://stylishmuslimah.blogspot.com/2009/02/celebrity-style-stealyassmin-mohsen.html

trzeci obrazek przedstawia styl w jakim mam zawiazana chuste (tak zwany hijab)
 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

sob paź 16, 2010 12:18 am

Do prowadzenia negocjacji najlepiej wykorzystać zasady współdziałania (Teamwork Tests, str. 65). Jedno z Was (prawdopodobnie Dabi, ze względu na najwyższą pulę kości) wykonuje właściwy test. Pozostali rzucają wcześniej i każdy ich sukces dodaje mu 1 kość do rzutu.
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

sob paź 16, 2010 6:16 pm

Test niech wykonuje ktoś kto najbardziej się udziela. ;) Trudno póki co stwierdzać kto w czym jest dobry. Ale jak już dojdzie co do czego to będzie można tak robić :)

Negocjacji spróbuję :)
 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

sob paź 16, 2010 6:30 pm

Udziela jak udziela - negocjacje to również mowa ciała, sposób w jaki obserwujesz oponenta, siła twojego chi ( :razz: ) itd. Jak na razie w kwestii PR zespołu Mika'el robi wrażenie najbardziej kompetentnej osoby :wink: .
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

sob paź 16, 2010 6:59 pm

Kumo pisze:
Udziela jak udziela - negocjacje to również mowa ciała, sposób w jaki obserwujesz oponenta, siła twojego chi ( :razz: ) itd. Jak na razie w kwestii PR zespołu Mika'el robi wrażenie najbardziej kompetentnej osoby :wink: .



Nom to spróbowałem

Nie do końca wiedziałem ile można zarządać w takim świecie gry. Bo to dużo zależy od MG ale myślę że na zdrowy rozsądek 20 % to jest przy sukcesie dobra cena.

A w przypadku porażki nie chciałbym tego wytargowanego. Poza tym teraz propozycja lepiej wygląda
 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

sob paź 16, 2010 7:52 pm

Z punktu widzenia mechaniki, chodzi mi o coś takiego:
1) Wyrm i slann wykonują testy Negocjacji (jeśli chcą), wyniki wpisują w [spoilerze] pod tym, co ich postacie wtrącają do negocjacji. Jeśli nie chcą, to oczywiście nie muszą rzucać.
2) Dabi wykonuje właściwy test pulą kości powiększoną o łączną ilość sukcesów Wyrm i slanna. Czyli łącznie jego Charisma + Negotiation + First Impression (po co ja się bawiłem w ten spojler wcześniej... przecież i tak to działa na wszystkich na spotkaniu :stupid: ) + sukcesy pomocników.

W razie czego, możesz spokojnie zrobić edycję ostatniego posta i wstawić tam informację o wyniku testu.
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pn paź 18, 2010 9:23 am

Póki co w negocjacjach chociaż idzie dobrze.

Teraz kwestia analizy danych. Zostaje w jakimś miejscu.

Czy mam jakieś w miarę spokojne bezpieczne miejsce nie będące własnym mieszkaniem ? :)

Kawałek wynajętego biura to jak w starych kryminałach nie deklarowałem w końcu.
 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pn paź 18, 2010 8:54 pm

Odnośnie przekazywania danych z chipa: w gruncie rzeczy wystarczy, że podacie sobie adresy commlinków - wtedy można po prostu udostępnić te dane dla określonych osób. Wtedy można wyświetlić obrazy w AR i tylko członkowie drużyny będą je widzieli, albo po prostu każdy może je spbie ściągnąć. Oczywiście, mato pewna wadę - ktoś może zhakować połączenie i odczytać dane. Ale równie dobrze ktoś może włamać się na commlinka (co w sumie jest nawet łatwiejsze, ale jak obiecałem na początku - nie mam zamiaru zbytnio bawić się w działania w Matrycy).
To jest duża zaleta Matrycy - dopóki jesteście w zasięgu swoich commlinków albo po prostu miejskiej sieci bezprzewodowej, możecie przesyłać sobie dowolne informacje (obrazy, maile, dźwięk, pliki) praktycznie w dowolnej chwili.
BTW, zakładam, że Wasze commlinki działają obecnie w trybie ukrytym (hidden mode - Device Modes, str. 223). Nie jest to akurat w tej chwili zbyt istotne, ale może później mieć znaczenie.
 
Awatar użytkownika
Wyrm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:00 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pn paź 18, 2010 11:09 pm

ja bardzo dziekuje za podpowiedz dot comlinku bo nie do konca sie w tym az tak orientuje, sporo robilismy na gebe jak grywalam. :P czuje sie zbesztana z powodu braku wczytania sie w pare rozdzialow...

 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

wt paź 19, 2010 11:09 am

Wyrm pisze:
czuje sie zbesztana z powodu braku wczytania sie w pare rozdzialow...


Nie ma powodu. Chyba każdy, kto zaczyna zabawę z 4ed , potrzebuje chwili na rozpracowanie Matrycy 2.0 :wink: A przecież nie będę się czepiał, biorąc pod uwagę, że:
1) obecnie mało kto ma czas na przekopywanie się przez podręcznik,
2) skoro gramy na forum, to nie ma problemu ze sprawdzeniem przeze mnie odpowiedniej rzeczy i podaniem strony w podstawce.
Wyobraź sobie, że Twoje okulary/szkła kontaktowe/gogle/monokl/cyberoczy to zarazem ekran komputera połączonego non-stop z internetem. Przy czym ten internet jest WSZĘDZIE.
A co do pytania na końcu: obydwie opcje są jak najbardziej sensowne. Pamiętaj, że z każdym możesz pogadać przez commlinka, nawet nie wychodząc z baru.

Dabi: Nie poganiaj ludzi :wink: Standardowy czas postowania w sesji to 2-3 dni, a niektórym zdarza się mieć mało czasu (praca do późna itd.)
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

wt paź 19, 2010 3:02 pm

Dabi: Nie poganiaj ludzi :wink: Standardowy czas postowania w sesji to 2-3 dni, a niektórym zdarza się mieć mało czasu (praca do późna itd.)


A czy ja jakoś szczególnie poganiam ? ;)
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

wt paź 19, 2010 3:03 pm

Właśnie to chciałem powiedzieć kumo, i dziękuję za pisko comlinka, bo nie byłem pewien jak to wygląda
Po za tym, sorry, że użyłem astral sighta, bo troszeczkę się tego boję
A tak w ogóle to mocno orientalne mamy postaci (Engzar to Turek)
 
Awatar użytkownika
Wyrm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:00 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

wt paź 19, 2010 4:28 pm

att Kumo
Wiem ze malo kto ma czas ale i tak powinnam choc wlasnie matryca najmniej mnie ciagnie....
Ogolnie to Gibson w Spook country cos takiego tyroche wprowadza.... creepy ja bym sie trohce bala takiego swiata...

Att Slaan
Astral mozna ogladac w 2 sposoby albo podejrzec go albo sie tam przeniesc :) i tylko jezeli jestes szamanem to latwo mozna spostrzec ze tam patrzysz zazwyczaj rysy twarzy sie znieksztalcaja i przypominaja z wygladu twojego ducha opiekunczego. Jak jestes hermetykiem to zagladanie wyglada tak ze masz rozkojarzony wzrok bo w sumie 2 swiaty sie na siebie nakladaja ale to wszystko. Przebudzony moze sie zorientowac co robisz ale niekoniecznie.

Tak jakos wyszlo :D z orientalnoscia postaci ja wladlam na pomysl jak bylam w Hamburgu i ogldalam program arabski :P (nie pytaj po zawodach i duzej ilosci % rozne programy sa ciekawe).
Ostatnio zmieniony wt paź 19, 2010 4:30 pm przez Wyrm, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

wt paź 19, 2010 6:06 pm

slann pisze:
Właśnie to chciałem powiedzieć kumo, i dziękuję za pisko comlinka, bo nie byłem pewien jak to wygląda
Po za tym, sorry, że użyłem astral sighta, bo troszeczkę się tego boję
A tak w ogóle to mocno orientalne mamy postaci (Engzar to Turek)



Toć nie poganiam jakoś uparcie :)
Spokojnie. A że postać nieco zgryźliwa być może to inna sprawa.

Co do tej orientalnej drużyny to bez przesady. Akurat moja postać zdecydowanie nie jest ze wschodniego kręgu kulturowego ;-)

Nick troszkę mylący. Ale faktycznie zabawnie wyszło też to zauważyłem.
 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

wt paź 19, 2010 9:30 pm

@slann:
Astral Sight oznacza, że jesteś w stanie obserwować przestrzeń astralną, samemu wciąż przebywając w ciele materialnym. Wtedy widzisz aury istot żywych, istoty przebywające w astralu (duchy, astralne projekcje magów) i aury "magicznych" przedmiotów (fetysze, foci), a także przepływ many (czary). Jeśli chcesz się czemuś dokładniej przyjrzeć (np. rozpoznać po aurze, czy dana osoba jest zcyborgizowana), rzucasz na Intuition + Assensing.
Wada jest taka, że ponieważ nie obserwujesz równocześnie świata materialnego (astral jest jego "odbiciem", albo kolejną "warstwą"), masz modyfikator -2 do wszystkich fizycznych czynności.
Astralna Projekcja to z kolei "wychodzenie z ciała" - twoje ciało fizyczne gdzieś sobie leży, a ciało astralne - "dusza" - swobodnie wędruje. Możesz np. przechodzić przez ściany, jesteś widzialny tylko w astralu (chyba, że się zmaterializujesz). Ale musisz wrócić do ciała fizycznego przed upływem ilości godzin równej twojej Magii - inaczej umrzesz.
Konkretniejsze opisy i tabelki są na str. 191-193.
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

śr paź 20, 2010 12:15 pm

Jakoś umknęło to że zostawił zaliczkę w formie cred sticka stąd moje pytanie czy stworzono jakieś fake konto i czy z drugiego tego typu fake konta wypłacono nam pieniądze.

Ale jak jest tak jak jest to ok.

Trzeba się podzielić będzie zaliczką teraz. Pewnie ja cred sticka zgarnąłem.
Ale w to jakimś bezpieczniejszym miejscu.
 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

śr paź 20, 2010 6:50 pm

Nic Ci nie umknęło... Sytuacja po zakończeniu negocjacji ruszyła się tak szybko, że dopiero teraz w końcu to wpisałem. Jeśli już, to mój błąd.
Co do poszukiwań - grzebać w AR (Data Search, wiadomości do kontaktów) możecie prowadzić nawet prowadząc samochód - jego mały, elektroniczny rozumek połączy się z miejską siecią GridGuide i pojedzie na autopilocie. Commlinke używa się łatwiej niż komórki.
Tak na wszelki wypadek: kasę z credsticka można przelać bezpośrednio na swoje konto za pośrednictwem commlinka.
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pn paź 25, 2010 6:29 pm

Ustalamy plan działania?
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pn paź 25, 2010 7:53 pm

Warto by coś wykombinować ale to pewnie dopiero po spotkaniu

Poza tym jak już Kumo napiszę co też dały nam poruszone do tej pory kontakty.

Na miejscu zasięgnięmy języka ale nie ruszajmy sami bo tam aż nadto łatwo o krzywdę.

Myślę, że będziemy mieli tam dobry transport do strefy i ze strefy :)
 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pn paź 25, 2010 9:46 pm

@Dabi:
Mika'el doświadczenia może powiedzieć, że gangi nie zawsze są bardzo agresywne - to w dużej mierze kwestia tego, czy akurat "świętują", poczuli się sprowokowani, albo chcą się zabawić.
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pn paź 25, 2010 11:15 pm

Kumo pisze:
@Dabi:
Mika'el doświadczenia może powiedzieć, że gangi nie zawsze są bardzo agresywne - to w dużej mierze kwestia tego, czy akurat "świętują", poczuli się sprowokowani, albo chcą się zabawić.



Dlatego też wypytuję o nie ;) Nie jestem kimś kto by im zagrażał. A na pewno nie wyglądam. Zresztą na korpa jak się odpowiednio ubiorę też nie wyglądam. Potrafię mówić niemal tak samo rynsztokowym językiem jak oni. Powinno być dobrze.
 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

śr paź 27, 2010 10:15 pm

Dabi:
Jeśli chcesz namówić Malcolma, żeby w razie czego wjechał do Redmond, to poproszę rzut na Charyzmę + Influence + bonus za jego Lojalność, ale z modyfikatorem -1 (to może być dla niego co najmniej kłopotliwe).
Jak dojeżdżasz na przystanek? Kolejką, taksówką Malcolma, czy bierzesz swój wóz i parkujesz go w okolicy?
slann:
Podobne pytanie: jak dojeżdżasz na miejsce?

EDIT:
Podałem to już wcześniej, ale coś chyba zjadło posta:
http://www.shadowrun4.com/resources/downloads/runnerhavens_seattle_maps.pdf
Pod tym linkiem jest mapa Seattle 2070. Na drugiej stronie pdf-a jest podział na dzielnice.
Ostatnio zmieniony śr paź 27, 2010 11:27 pm przez Kumo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

śr paź 27, 2010 11:39 pm

Dabi:
Jeśli chcesz namówić Malcolma, żeby w razie czego wjechał do Redmond, to poproszę rzut na Charyzmę + Influence + bonus za jego Lojalność, ale z modyfikatorem -1 (to może być dla niego co najmniej kłopotliwe).
Jak dojeżdżasz na przystanek? Kolejką, taksówką Malcolma, czy bierzesz swój wóz i parkujesz go w okolicy?
slann:
Podobne pytanie: jak dojeżdżasz na miejsce?


Jeśli jest tak że jestem w stanie zaparkować pojazd w bezpiecznym w miarę miejscu to tak zrobię. W tym przypadku moje Jeśli niekoniecznie to pojadę kolejką a Malcolma będę miał na podorędziu online. Zapłacę kolesiowi ale najpierw niech mi powie, czy da radę po mnie ewentualnie podjechał w razie czego. Jak odmówi to się przecież nie obrażę.

Rzut w temacie.

Jeśli parking jest bezpieczny to może wezmę też ze sobą Ultima ratio (czyli moją najcięższą broń w arsenale ;)) Zgaduję, że poza torbą jakąś sportową nie za bardzo będzie w czym to przenosić a trzymanie tego w bagażniku też nie jest zbyt bezpieczne jak się nie siedzi w pojeździe i parkuje w pobliżu Barrens.
 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

czw paź 28, 2010 8:53 pm

slann:
Podsumowując rzucanie zaklęcia:
- masz aktywne Detect Enemies z 4 sukcesami, działające w promieniu 25 metrów;
- aby podtrzymać zaklęcie, musisz się lekko koncentrować (modyfikator -2 do wszystkich testów);
- dostajesz Drain: 3 stun damage. To oznacza 1 poziom obrażeń typu stun i modyfikator -1 do wszystkich testów, dopóki się ich nie pozbędziesz (test Body + Willpower po każdej godzinie nieprzerwanego odpoczynku), chyba że skorzystasz np. ze stimulant patcha lub jakiś dopalaczy - ale one działają dość krótko i mają efekty uboczne. Czasem jednak może być warto.
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 8:58 pm przez Kumo, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Wyrm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:00 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pt paź 29, 2010 3:31 pm

Dabi att twojego posta po moim w grze moja postac NIE MOWILA (zauwaz ze jezeli mowie to daje nawiasy) tylko ja opisalam jak wyglada. Prosze wyedytoj swoj wpis.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości