Zrodzony z fantastyki

 
taurus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 03, 2012 1:08 pm

Księga Potworów 4edycjaPL !

wt sty 03, 2012 1:19 pm

siema witam wszystkich, moj pierwszy wpis na forum ;)
skrobię do was z niniejszą nowiną, iż posiadam 7 egzemplarzy wyżej wymienionej księgi-oczywiście na sprzedaż:]
cena promocyjna czyli kolo 50zł, książki NOWE!
Jeśli ktoś będzie potrzebowal potwierdzenia to pisać na priv, wyślę zdj, wystawię na allegro czy cokolwiek:P
sprawa jest prosta-dostalismy w pracy od szefa w ramach bonusa swiatecznego właśnie owe książki(to jednocześnie miał być żart z jego strony-taki dowcipny szefuniu..) i teraz chcemy odzyskać należny nam prawdziwy czyli pieniężny bonus:P
proszę o powstrzymanie się z bluzgami jeżeli trafiłem z tematem w złe miejsce na forum i jednocześnie proszę o przekierowanie w stosowne miejsce:)
a i ogolne info-moge wyslac te ksiazki lub odbior w krk
pozdro:]
 
Awatar użytkownika
Gegen
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 8:56 pm

Re: Księga Potworów 4edycjaPL !

pt sty 20, 2012 4:17 pm

Podręcznik dotarł cały, elegancko zabezpieczony więc polecam kupować :) 60 zł z przesyłką to dobra cena :)
 
taurus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 03, 2012 1:08 pm

Re: Księga Potworów 4edycjaPL !

pn sty 30, 2012 12:43 pm

jak widać książki docierają i są całe więc zapraszam do kupna, dla potwierdzenia wysyłam na maila fotki (na życzenie mogą być na pralce, lodówce, dywanie czy gdziekolwiek dla wiarygodności :huh: ) :)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

Księga Potworów 4edycjaPL !

pn sty 30, 2012 12:49 pm

Rychło w czas. Za oceanem ludzie szykują się do 5tej edycji, a u nas ISA zdecydowała się wydać Księgę Potworów 1.
 
taurus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 03, 2012 1:08 pm

Re: Księga Potworów 4edycjaPL !

wt lut 07, 2012 3:59 pm

no ja nic na to nie poradzę że ci panowie z ISA nie potrafią tłumacza zatrudnić:P

mimo oczekiwań za oceanem na 5 serię ponawiam tutaj w Polsce ofertę na książki DnD Księga Potworów 4 edycja in polish:P
 
Awatar użytkownika
Tallos
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: pt lis 04, 2005 1:11 pm

Księga Potworów 4edycjaPL !

sob kwie 14, 2012 2:22 pm

no ja nic na to nie poradzę że ci panowie z ISA nie potrafią tłumacza zatrudnić:P

I tak lepsi ich tłumacze niż korektorzy.
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Re: Księga Potworów 4edycjaPL !

sob kwie 14, 2012 2:56 pm

Przynajmniej techniczną jakość wydania dostaliśmy lepszą, bo mamy podręczniki szyty zamiast klejonego. Sam przekład też znowu jakość tragiczny nie jest.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość