Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Sesja na zamówienie i test mechaniki

wt lut 21, 2012 12:28 am

Poprowadzę co tylko zalżyczy sobie 1-4. graczy w zamian za pewną dozę cierpliwości i pomocy przy testowaniu mechaniki :)

Aktualnie są 2 koncepcje:
space opera
wod
Ostatnio zmieniony czw lut 23, 2012 12:25 am przez Albiorix, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Sesja na zamówienie i test mechaniki

ndz mar 11, 2012 6:18 pm

Nie wiem czy to jeszcze aktualne skoro grasz już z Fenixem ale rzucę kilka pomysłów sesji w które chciałbym zagrać na wypadek gdybyś potrzebował coś jeszcze przetestować :wink:

A) WOD

1. Z chęcią zagrałbym jeszcze Karmazynem, jestem bardzo przywiązany do tej postaci a ostatnio poczytałem trochę na temat jego zaburzeń więc pewnie udało by mi się go wiarygodniej odegrać :)

2. Mam też koncept dwóch wampirów którzy nadawali by się zarówno do Classica jak i do NWoDa. Generalnie to samotnicy napędzani w swym Nieżyciu pewnym nadrzędnym celem i aby go wypełnić byliby gotowi wmieszać się w wampirzą politykę i wykonywać zlecenia.

Wampiry dość młode około 15 lat po przemianie z czego jeden byłby XX wiecznym pozytywistycznym bibliotekarzem opętanym wizją stworzenia współczesnej biblioteki Aleksandryjskiej która przetrwałaby nuklearny Holocaust (fiksacja na punkcie strachu przed wojną atomową przemieniony w latach 80 ).
Drugi byłby młody wampierz od towarzystwa ludzi i swoich pobratymców wolący zwierzęta, prowadziłby schronisko dla zwierząt w jakieś małej mieścinie starając się ukryć swoją działalność przed ludźmi i specjalizujący się w guholeniu naszych braci mniejszych:) . Oczywiście przy tego typu działalności przydałoby się jakieś wsparcie od starszych...

Mam znajomego którego mógłbym spróbować namówić do gry

B) Planescape

Nie wiem jak się odnosisz do tego settingu ale jest na tyle otwarty że nikt nie miał by pretensji o żadne zmiany. Mam postać pewnego ekscentrycznego kapłana Akadi Pani Wiatrów który właśnie siedzi sobie w Sigil i szuka wrażeń. Rozpisałem jego osobowość i zdolności na mechanikę FATE ale bez problemu się dostosuję. Po za tym Planescape jest dość na tym forum popularne więc pewnie znalazłbyś paru chętnych na taką sesje oprócz mnie
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Sesja na zamówienie i test mechaniki

pn mar 12, 2012 2:12 am

Jak.ureguluje czas swój to nawet chętnie.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Sesja na zamówienie i test mechaniki

pn mar 12, 2012 9:15 am

Ok super to a będę czekał :)
 
Awatar użytkownika
Aravial Nalambar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 105
Rejestracja: czw maja 01, 2008 9:21 pm

Re: Sesja na zamówienie i test mechaniki

pn maja 28, 2012 9:04 pm

Również chętnie bym coś zagrał, ale raczej space operę. Za wampirki podziękuję.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Sesja na zamówienie i test mechaniki

pn maja 28, 2012 10:17 pm

Aravial Nalambar, nie wiem czy to będzie realne bo jak na razie te dwie sesje które wyszły z tego tematu są w stanie hibernacji :wink: ale ja tam się za Albiorix nie będę wypowiadał bo może będzie chciał jeszcze testów

Spróbuj napisać w tym temacie że jesteś chętny na space operę może ktoś będzie chciał poprowadzić w-co-chcielibyscie-zagrac-vt61125-840.html
Ostatnio zmieniony pn maja 28, 2012 10:20 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
AdiVeB
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 520
Rejestracja: wt cze 08, 2010 8:28 pm

Sesja na zamówienie i test mechaniki

wt maja 29, 2012 4:05 pm

A poprowadzenie Neuroshimy by cię zainteresowało?
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Sesja na zamówienie i test mechaniki

wt maja 29, 2012 7:45 pm

Nie nie nie, najpierw muszę ogarnąć kwestię komputera domowego i odpisać dawno zaległego maila do Wampira, kiedy go odpiszę to zapytam Brilchana czy już może grać :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości