Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

League of Legends

wt lut 21, 2012 6:35 pm

Tak z ciekawości. Gra ktoś może tu w LoL'a? Jeżeli tak, to na jakim serverze?
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

League of Legends

wt lut 21, 2012 10:08 pm

Grałem, coś tam ugrałem zdrowo ponad rok temu, znudził mnie totalnie, odinstalowałem, konto poszło na allegro :)
 
Awatar użytkownika
gacoperz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1397
Rejestracja: sob paź 01, 2011 8:44 am

League of Legends

wt lut 21, 2012 10:11 pm

grałem

LoL jest dobry jak masz w miarę stałą ekipę.

Ja nie miałem. Na granie w Klanie czasu nie mam. Temat olałem.
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: League of Legends

wt lut 21, 2012 10:51 pm

To zależy czego oczekujesz. Granie soloq może być frustrujące ale mi się bardzo podoba :). LoL to nie tylko premade, granie z randomami na rankedach często jest zabawniejsze.
Ostatnio zmieniony sob gru 07, 2013 7:13 pm przez zarok, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

League of Legends

wt lut 21, 2012 11:28 pm

Ta gra jest tak głupia i brzydka że totalnie nie mogę pojąć skąd się wzięły jej miliony fanów ;)
 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Re: League of Legends

śr lut 22, 2012 10:45 am

A czemu głupia i brzydka?
Ja w to gram, bo kumple mnie namówili. Ogólnie jak gram samemu to trochę lipnie, lepiej jest grać z kimś, kto też ogarnia grę. Z randomami to czasami wejdzie taki lamer, że szkoda grać. Fajne jest wybór postaci, jest ich dość sporo. Jak nie mam nic innego lepszego do roboty to sobie lubię partyjkę zagrać.
 
Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 146
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:19 pm

Re: League of Legends

czw maja 31, 2012 9:00 pm

Hehehehe
Albiorix pisze:
Ta gra jest tak głupia i brzydka że totalnie nie mogę pojąć skąd się wzięły jej miliony fanów ;)

To mnie powaliło :D . A tak co do samej gry to bardzo mi się podoba. Gram na East, mój nick to StefanCzarniecki. Chętnie bym pograł z kimś ogarniętym, bo męczą mnie już randomy :razz: .

Pozdrawiam!
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

League of Legends

pt cze 01, 2012 6:51 pm

Czemu jest brzydka?

Otóż jest brzydka bo wygląda jak Warcraft III który jest brzydki.

Jest głupia bo z ogólnie głupiej gry jaką jest Warcraft III wybrano elementy najdurniejsze - wygrywanie walk zasadniczo samymi bohaterami - ograniczono elementy które stanowiły w Warcrafcie III jakąś resztkę sensu i taktyki, jakiś cień dawnej świetności gatunku jakim jest RTS, czyli znaczenie różnych jednostek ogólnych, rozbudowę ekonomiczno-defensywną bazy, otwartą przestrzeń, zamieniono to na marsz do przodu przez prosty korytarz i zrobiono z tego grę w którą z jakichś niepojętych względów ludzie chcą grać na tej samej mapie dziesiątki razy kiedy normalnie powinni po mniej więcej 8 sekundach wyłączyć to z nudów.
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: League of Legends

pt cze 01, 2012 8:10 pm

Gra fajna, ale jak we wszystkich tego typu grach, grać tylko casualami, nie proświrami
 
Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 146
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:19 pm

League of Legends

pt cze 01, 2012 9:44 pm

@Albiorix
Widać, że wogóle nie rozumiesz sensu tej gry. Po pierwsze jest sto razy ładniejsza od W3, gdzie grafika jest kanciasta. Po drugie, gdyby League of Legends było durne, głupie, brzydkie i prostoliniowe, to nie byłoby setek rozgrywanych turniejów, gdzie do wygrania są miliony dolarów, oraz które skupiają elitę nie do przebrnięcia, a zrzeszają miliony widzów na transmisjach Live. Gdyby gra w League polegała na ciągłym, tępym marszu do przodu po "prostym korytarzu", to nikt by w nią nie grał (wraz ze mną). NIe po to jest mam około 100 postaci, każda inna i do innego stylu gry, oraz odgrywająca inną rolę w drużynie. Otóż żeby w LoLu wygrać, trzeba mieć zgraną drużynę (dobrego junglera= częste ganki, ogarniętego supporta). Po Twoich wypowiedziach widać, że grałeś w grę może raz i to z negatywnym nastawieniem. Wiedz, że to co mówisz zupełnie mija się z prawdą.

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony pt cze 01, 2012 9:47 pm przez Khelben, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

League of Legends

sob cze 02, 2012 3:36 am

Nie no, nie grałem w nią bo się brzydziłem, patrzyłem na niż przez 17 sekund ;) Wiem że ma miliony fanów i w ogóle znajduje się na liście najpopularniejszych gier w historii więc pewnie ma jakiś tam sens, po prostu jest on przede mną dobrze ukryty.
Ostatnio zmieniony sob cze 02, 2012 3:38 am przez Albiorix, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Heos
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 74
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 11:53 pm

League of Legends

ndz cze 03, 2012 10:34 am

A ja gram. Nie powergaminguje, nie niszczę, nie jadę żadnymi strategiami. Postacie dopieram ze względu na historię i epickość a nie siłę, nabijanie milionów statystyk w ligach i łatwość gry.
Mam zupełnie gdzieś całą tę światowa schizę, turnieje i pro graczy.

Czysta przyjemność. Gram całkiem sporo, aktualnie Nocturnem.
 
Awatar użytkownika
Bernkastel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pn lip 18, 2011 9:57 pm

Re: League of Legends

ndz cze 03, 2012 10:43 am

Khelben pisze:
@. Po drugie, gdyby League of Legends było durne, głupie, brzydkie i prostoliniowe, to nie byłoby setek rozgrywanych turniejów, gdzie do wygrania są miliony dolarów, oraz które skupiają elitę nie do przebrnięcia, a zrzeszają miliony widzów na transmisjach Live.

To, że coś jest popularne, to akurat żaden wyznacznik jakości :) Fenomen LoLa wziął się na pewno częściowo stąd, że jest on darmowy. Nie żebym twierdziła, że to zła gra, chociaż nie jest w moim typie.

Gdyby gra w League polegała na ciągłym, tępym marszu do przodu po "prostym korytarzu", to nikt by w nią nie grał (wraz ze mną). NIe po to jest mam około 100 postaci, każda inna i do innego stylu gry, oraz odgrywająca inną rolę w drużynie. Otóż żeby w LoLu wygrać, trzeba mieć zgraną drużynę (dobrego junglera= częste ganki, ogarniętego supporta).

Problem w tym, że sporo ludzi zwyczajnie nie umie grać drużynowo. Nigdy nie będą dobrzy w tej grze, oczywiście, ale przy okazji psują innym zabawę.
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: League of Legends

ndz cze 03, 2012 11:12 am

Problem jest w tym, że LoL nie jest grą drużynową zazwyczaj :). Nawet na obecnym moim poziomie 1.6k elo na east nie ma żadnej gry drużynowej, pojawia sie ona dopiero gdy grasz premade 5v5. W pojedynke wygrywa ta drużyna której carry dominuje gre. Czyli tak, pojedyncza postać wygrywa gre, nie drużyna. Teamfighty sprowadzają sie do focusowania pokolej największych zagrożeń. Gdzie tu gra drużynowa? :p
 
Awatar użytkownika
Heos
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 74
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 11:53 pm

League of Legends

wt cze 05, 2012 9:18 pm

Tam gdzie dopiero zaczyna się prawdziwa gra. Przeciwko botom czy losowym przeciwnikom to tylko trening.
Faktyczne drużynowe rozgrywki to turnieje LoL'a, a więc cała społeczność.
Skąd jego sukces? Właśnie stąd, ze społecznościowego charakteru.
 
Awatar użytkownika
napoli1970
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: sob sie 22, 2009 10:46 am

Re: League of Legends

wt sie 28, 2012 2:58 pm

Ja gram w Lol-a i szczerze mówiąc gra się bardzo dobrze. Nie jestem jakimś progamerem, ani nic w tym stylu, ale fajnie jest czasami w wolnej chwili pograć sobie samemu lub z kumplami. Z kumplami wiadomo, że większa frajda. :D Dla mnie jednym z największych minusów lol-a są niektórzy ludzie. Wiem że jest to gra "spolecznościowa", ale ludzie którzy ciągle przeklinają i wyzywają są naprawde denerwujący. Psuje to dość radość z grania. Jednak kiedy trafi się na fajnych ludzi, z którymi można pogadać nawet na tematy nie związne z lol-em, którzy rozumieją, że można mieć problemy z netem itp. to gra się naprawdę miło.
 
Awatar użytkownika
bakakashi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 10:15 pm

League of Legends

pn paź 29, 2012 9:29 pm

Gram... Grałem na Wescie - Złote ELO... Mam przerwę od miesiąca. Mam nadzieję, że nie wrócę - jak coś robię, robię to najlepiej jak potrafię, a w grach drużynowych ciężko o pozostałą czwórkę graczy z takim podejściem. Gra jest świetna.
Szkoda, że dobrzy gracze, a za takiego się uważałam, odchodzą przez brak kultury i profesjonalizmu u innych - a w LoL-u zdecydowana przewaga tych innych.
Pracuję i nie mam czasu na dodatkowe zajęcie, tym bardziej, gdy przysparza ono więcej nieprzyjemności jak zabawy.

Nie polecam grać solo. Ze swoimi znajomymi grać tylko, jeśli wasze motto brzmi "to tylko gra"... Jak ja nienawidziłem tego powiedzonka x(
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

Re: League of Legends

pn lis 05, 2012 1:45 pm

Ja również grywam w wolnych chwilach. Gram obecnie głównie solo ranked - ale to zależy od dnia i od drużyny jaka się trafi. Jakby ktoś chciał pograć to się odezwijcie - ale gram nieregularnie i o dość losowych porach:)
 
Awatar użytkownika
bakakashi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 10:15 pm

League of Legends

ndz lis 18, 2012 9:32 pm

Podaj jaki serwer, aby ludzie w ciemno nie pisali ;)
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

Re: League of Legends

pt lis 30, 2012 2:46 pm

EU Nordic & East - nick: koperkuba
Choć ostatnio gram równolegle w DOTA 2 - gra trochę bardziej skomplikowana, ale fajna.
Ostatnio zmieniony pt lis 30, 2012 2:47 pm przez szelest, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
bakakashi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 10:15 pm

League of Legends

pt lis 30, 2012 3:11 pm

Ja wróciłem i na razie na east utknąłem... jakiś błąd ze zmianą serwera ><!... jutro od rana raczej będę pykał jak nic się nie zmieni to wyśle zaproszenie.
 
Awatar użytkownika
Yosemity
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 21, 2012 1:45 pm

League of Legends

śr kwie 10, 2013 1:14 pm

Grało się, grało ale Lol jest jednak nie dla mnie - nie mogę chyba grać zbyt angażujące gry :) np z MMORPG w ogóle zrezygnowałem, bo za bardzo mnie pochłaniały. Zapominałem o normalnym życiu i większość wolnego czasu ładowałem np. Wowa, Warhammera Online, a potem w Lola. Ileż można?:P
 
Raziel.Devils
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 43
Rejestracja: czw gru 20, 2012 11:21 pm

League of Legends

czw kwie 11, 2013 12:35 am

Grałem ale jak doszedłem do 30 poziomu to przestałem bo...

-Potrzebujemy supporta!
-no! mid or troll

lub

-Jesteś first pickiem nie możesz brać mida bo Cię skontruja -.-
- GTFO noob im pro.

albo

(00:01) Pro1: mid
(00:02) Pro2: mid
Pro2: OMG i'm first (lub jakieś krzywe radzieckie znaki)

i oczywiście moje ulubione:

"Summoner has disconnected"

Obecnie za to pykam w DoTe2 i szczerze gra mi się o niebo lepiej.
Ostatnio zmieniony czw kwie 11, 2013 12:44 am przez Raziel.Devils, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

League of Legends

czw kwie 11, 2013 1:13 am

dota 2 lepsza :)
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

League of Legends

pn lip 29, 2013 10:40 am

Ostatnio zacząłem grać (od 23 lipca), na EU West oraz od wczoraj na EU Nordic/East. Gra mi się spodobała, choć szkoda że na Linuxie nie ma jak run kupić.. :(

Nicki:
- EU West: VonMansfeld
- EU Nordic/East: Panzerjager5

Levele niskie, bo dopiero zaczynam, a na Nordicu będę grać okazyjnie.
 
Morgh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 27, 2014 3:54 pm

League of Legends

śr kwie 09, 2014 11:34 am

Odpuściłem LoL i teraz gram w Infinite Crisis z postaciami DC. Szczerze mówiąc wolę pograć superherosami, chociaż gra niedawno wystartowała i postaci nie ma zbyt wiele.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości