Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
.Bartosh.
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 03, 2012 4:49 pm

Projekt: Gry Fabularne Online

wt lut 26, 2013 12:09 pm

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Ostatnio zmieniony wt lut 26, 2013 3:02 pm przez .Bartosh., łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Dark Helix
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: pt maja 01, 2009 5:02 pm

Projekt: Gry Fabularne Online

wt lut 26, 2013 1:57 pm

Po co mnożyć byty? Przecież na Polterze jest już dział Poszukiwani gracze/MG. Całkiem dobrze spełnia swoje zadanie, a z poznanymi tu ludźmi gram od lat. Jeśli to dla kogoś za mało, to poza Polterem są już WMIG i Szperacz.

Coś czuję, że skończy się na kolejnej inicjatywie, która szybko umrze śmiercią naturalną. Zwłaszcza to FB źle wróży, gdyż z własnego doświadczenia wiem, że fejsbukowi gracze zwykle bywają mało rzetelni i często nie dotrzymują umówionych terminów. Może zamiast tworzyć dziesiątki nowych skomplikowanych w obsłudze stron przenieście się z inicjatywą na Poltera? Tutaj jest już duża baza regularnych użytkowników - serwis utrzymuje stałą uwagę, nie tylko ogłoszeniami o sesjach.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

Re: Projekt: Gry Fabularne Online

wt lut 26, 2013 2:17 pm

Choć granie w ten sposób nieco zniekształca samą rozrywkę

W jaki sposób zniekształca?
 
Awatar użytkownika
.Bartosh.
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 03, 2012 4:49 pm

Projekt: Gry Fabularne Online

wt lut 26, 2013 2:23 pm

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Ostatnio zmieniony wt lut 26, 2013 3:16 pm przez .Bartosh., łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

Re: Projekt: Gry Fabularne Online

wt lut 26, 2013 2:31 pm

asza grupa, skupiająca w tym momencie około 100 osób

Z tym, że do grania to tak naprawdę nie ma za wielu chętnych. Może się można doliczyć 9 osób, które grają w Neuroshimę czy Warhammera - choć i tak widzę tendencję do tworzenia się podgrup i tak "warhammerowcy" siedzą już razem.

Szukałem tam chętnych do gry to albo nikt nie wiedział w co ma grać. Albo ma czas w absurdalnych godzinach nocnych.
 
Awatar użytkownika
Dark Helix
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: pt maja 01, 2009 5:02 pm

Re: Projekt: Gry Fabularne Online

wt lut 26, 2013 2:34 pm

szelest pisze:
asza grupa, skupiająca w tym momencie około 100 osób

Z tym, że do grania to tak naprawdę nie ma za wielu chętnych. Może się można doliczyć 9 osób, które grają w Neuroshimę czy Warhammera - choć i tak widzę tendencję do tworzenia się podgrup i tak "warhammerowcy" siedzą już razem.

Szukałem tam chętnych do gry to albo nikt nie wiedział w co ma grać. Albo ma czas w absurdalnych godzinach nocnych.


To pewnie jedno z tych "zniekształceń".

Jak dla mnie robicie tylko antyreklamę grania online. Nie wiem, jak wyście grali na żywo, ale ja jakoś nigdy żadnych zniekształceń w graniu na Skype nie odczuwałem. A jeśli wiedziałeś, że to wzbudzi kontrowersje, to tym bardziej dlaczego tak piszesz?
 
Awatar użytkownika
.Bartosh.
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 03, 2012 4:49 pm

Projekt: Gry Fabularne Online

wt lut 26, 2013 2:41 pm

Dlatego właśnie próbuję teraz ściągnąć tam więcej osób. Bo zdaję sobie sprawę, że aktywność jest daleko od ideału. Z drugiej strony miałem okazję zagrać z wieloma grupowiczami i z tego co wiem, to większość ogłoszeń spotyka się z odzewem.

Ps. Ze względu na straszny dym wokół mojej opinii dotyczącej podobieństwa GF online do tych na żywo, usunąłem fragment, jako mogący szkodzić samej inicjatywie. Wywołałem niechcący wielkie oburzenie.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

Re: Projekt: Gry Fabularne Online

wt lut 26, 2013 2:44 pm

Powinieneś był się liczyć z tym, ze antyreklama spowoduje ostrą reakcję, zanim wpajasz ludziom złą i mylną opinię.

Nie wiem skąd Ci się bierze to, że na sesji powinno być stukanie się piwami czy inne klepanie po pleckach, po udanej akcji.

Poza tym polecam wyjść poza FB - zobaczyć jak się gra nie wiem, na zachodzie - granie online tam przez różne komunikatory nie jest jakoś "piętnowane" czy umniejszane.
Ostatnio zmieniony wt lut 26, 2013 2:45 pm przez szelest, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Dark Helix
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: pt maja 01, 2009 5:02 pm

Projekt: Gry Fabularne Online

wt lut 26, 2013 2:47 pm

Ale w ten sposób tylko rozpraszasz graczy internetowych po wielu stronach, przez co jeszcze trudniej będzie zebrać graczy do sesji w dowolnym z tych miejsc. Podtrzymuję opinię, że powinniście dla dobra ogółu przenieść się na Polter.

A jeśli chcesz coś zrobić dla młodych ludzi, to lepiej pokaż im, że poza FB też jest życie.
Ostatnio zmieniony wt lut 26, 2013 2:55 pm przez Dark Helix, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
.Bartosh.
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 03, 2012 4:49 pm

Projekt: Gry Fabularne Online

wt lut 26, 2013 3:01 pm

:) Panowie wybaczcie, ale pozwolę sobie usunąć ten temat, bo niechcący wywołałem zamieszanie a nie to było moim zamiarem.
Ostatnio zmieniony wt lut 26, 2013 3:04 pm przez .Bartosh., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
gower
Redaktor Naczelny
Redaktor Naczelny
Posty: 1895
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 2:04 pm

Projekt: Gry Fabularne Online

wt lut 26, 2013 3:31 pm

Temat zamknięty na prośbę założyciela.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości