Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

[Chojnice i okolice] Fantasy - Warhammer

śr lut 11, 2015 11:41 am

Poszukuje ludzi chętnych do gry - mówiąc krótko. Jest stała ekipa, z którą są regularne sesje w soboty, zazwyczaj raz na dwa tygodnie. Jednak ja tego nie prowadzę, a mam chęci na prowadzenie :)
W związku z tym szukam graczy i to najlepiej do warhammera 2 albo 1 edycji. Od biedy można zagrać jakieś inne fantasy, ale nie będę prowadził D&D.
Nie ma co ukrywać... szukam kogoś kto mógłby też zapewnić jakąś miejscówkę. Wystarczy że będą cztery ściany, dach i gdzie siedzieć i gdzie turlać kostki. Może być nawet jakaś szopa na działce, piwnica czy strych.
Jeśli znalazłoby się 1-2 graczy, to mogę coś wziąć jeszcze z pierwszej ekipy i można zacząć grę :)

Stawiam na klimat i odgrywanie postaci, na logikę i rozum. Nie gramy sztywno trzymając się mechaniki podręcznika i nawet trochę tam pozmienialiśmy, by grało się przyjemniej. Od ewentualnych zainteresowanych nie wymagam doświadczenia i mogą być nawet kompletnie zieloni w fantasy - chętnie podszkolę i opowiem o młotku :) Jako że w okolicy nie ma aż tak wiele osób, to nie mogę być wybredny co do wieku, czyli zapraszam wszystkich, którzy mają chęci pograć.

Kontakt:
Po więcej informacji zapraszam na PW i/lub na nr gg 7297439. Dodam jeszcze nr telefonu dla zainteresowanych 721073918 (Plus). Można też tu pisać oczywiście.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości