Zrodzony z fantastyki

 
Tadeus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 143
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 12:02 pm

[UO] Poszukiwani erpegowcy do grupy fabularnej

sob lut 21, 2015 12:15 pm

Hejka,

Ostatnimi czasy nie starczało mi zapału i motywacji, by przez parę miesięcy z rzędu ciągnąć jedną sesję w realu, czy na forum, więc już jakiś czas temu przerzuciłem się na erpegowanie w polskiej Ultimie Online, która okazała się tak samo dobrym medium do odgrywania jak mail, czat, czy forum.

Nie dość, że tu nikogo nie zawiedziemy, gdy akurat nie będziemy mieli zapału, to jeszcze świat sam z siebie jest niesłychanie barwny, otwarty i bogaty i oferuje naprawdę wiele, nawet gdy chwilowo gracze do odgrywania nie dopiszą. Mamy tu też wielki wybór koncepcji postaci (z własnymi mocami, umiejętnościami itd.).

Są tam standardy RPG: wojownik, mag, bard, paladyn, druid, łotrzyk
Ale są też bardziej WoDowe i mroczne: wilkołak, wampir, nekromanta, demonolog.

Dla mniej bojowych, którzy po prostu chcieli pożyć jako rzemieślnik, ale było to niegrywalne w normalnych sesjach, są bardzo rozwinięte rzemiosła typu stolarz, rolnik, czy kucharz. I nie jest to dla naszej własnej zabawy! Naprawdę produkujemy rzeczy, które są bardzo dochodowe i pożyteczne dla innych graczy. Nic nie stoi na przeszkodzie by kupić dom, zaorać pole i obok hodować kury w kurniku

Jest też miasto Mrocznych Elfów, gdzie gra i odgrywa grupa fabularna tej nikczemnej rasy Jest nawet mała społeczności odgrywających ghouli, jak również grupa odgrywająca dzikie plemiona żyjące w lesie. Do wyboru do koloru.

Do tego mamy księstwa z ich polityką. Można się pokłócić z włodarzami, bądź pomóc budować nasz wymarzony miejski azyl. Naprawdę jest co robić. Z zalet - gra świetnie działa na wolnych sprzętach i w okienku, więc można zajrzeć z laptopa, w pracy, czy gdzie nam tylko wygodnie

No i jest tam moja karczma RPG, do której właśnie szukam odgrywających wesołków

Zapraszam
http://www.dm-uo.pl/

Jakby co, to jestem pod moim normalnym nickiem na #ultima-dm na ircu, bądź tutaj na forum osiągalny przez PW. Chętnie pomogę nowym erpegowcom ;] No i właśnie ze względu na potrzebę rekrutacji erpegowców (trzeba napisać podanie fabularne przy tworzeniu konta) pozwoliłem sobie zamieścić ten post na forum RPG, a nie w Gildii Komputerowej. Poza tym uważam, że to fajna alternatywa dla poszukujących tego typu wrażeń. Nie jestem związany z ekipą serwera, po prostu tam gram i szukam ludzików do dobrego RPG :)

Pozdrawiam i zapraszam
Ostatnio zmieniony sob lut 21, 2015 12:16 pm przez Tadeus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość