Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Entien
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 03, 2021 8:35 pm

Wood&Magic

ndz sty 03, 2021 8:51 pm

Witajcie!
Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum chciałbym się z Wami przywitać.
Założyłem temat na Waszym forum ponieważ mam nadzieję, że zainteresuje Was coś co tworzymy wspólnie z kolegą.
Jako że oboje lubimy klimaty fantasy i z chęcią czytamy / gramy / oglądamy co nam w ręce wpadnie to często sami wymyślamy różne historie w podobnych klimatach. Wiele lat temu zaczęliśmy próbować w jakiś sposób utrwalić obrazy z naszej wyobraźni :)
Zaczęło się od RPG MAKERA i tworzenia kilku gier w klasycznym średniowiecznym klimacie. Potem stworzyliśy sobie amatorskie studio, założyliśmy stronę i produkowaliśy mini gry.
Do czego zmierzam - parę lat temu postanowiliśmy, że może dalibyśmy radę pójść w jakimś nowym kierunku i np stworzyć animację.
No i zaczęło się nieśmiałe poruszanie narysowanymi postaciami, dogrywanie głosów, pisanie krótkich historyjek i tak od klatki do klatki zaczęliśmy tworzyć sobie serię w naszym wyimaginowanym świecie Wood&Magic.

Wood&Magic to proste animacje opowiadające o przygodach trzech bohaterów (a jakże!) - Człowieka paladyna imieniem Janus, elfa imieniem Elvideremin oraz krasnoluda imieniem Muhromir. Ich przygody nawiązują do tego, co możemy zobaczyc w klasycznych grach RPG czy tez filmach fantasy.W chwili obecnej ograniczają nas umiejętności techniczne, ale staramy się z odcinka na odcinek troszkę się poprawiać ;)

Zapraszam chętnych do rzucenia okiem co to porobiliśmy i liczymy na sugestie co jest dobre a co jest plugawe ;)
(po przeczytaniu wszelkich regulaminów i prześledzeniu forów mam nadzieję, że nie spamuję w nieodpowiednim miejscu)

https://www.youtube.com/channel/UCSzXA4 ... BfQ/videos

Pozdrawiam wszystkich.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość