Zrodzony z fantastyki

 
The Merciless
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 29, 2022 8:19 pm

Numerologia

ndz paź 30, 2022 7:48 pm

Z moich obserwacji i doświadczeń wynika, że coś w tym jest. Tak na przykład data urodzenia u człowieka sporo mówi o jego osobowości. Także duże znaczenie ma numer mieszkania czy domu, czyli jego wartość numerologiczna. Liczy się numer na drzwiach mieszkania lub domu, włącznie z literami. Sam to zaobserwowałem u siebie i u innych, że naprawdę inaczej się czułem w mieszkaniach o różnych numerach. Tak samo podpis, którego używamy ma znaczenie. Polecam się zapoznać z tematem. Każdy zrobi jak uważa, ale naprawdę warto przynajmniej spróbować. Jeśli np. ktoś mieszka pod jakimś numerem i nie czuje się tam dobrze, to zawsze można zmienić to poprzez dopisanie jakiejś cyfry, w zależności od oczekiwanych rezultatów. Sam bym kiedyś wyśmiał tego typu wpis, uznając to za w najlepszym przypadku stek bzdur, ale tak jak wspomniałem moje doświadczenia mnie przekonały. Niech każdy sam to oceni, być może przynajmniej jedna osoba coś zmieni w swoim życiu na lepsze dzięki tej wiedzy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości