Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
etcposzukiwacz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: pn wrz 03, 2012 12:17 pm

Trylogia husycka w Savage Worlds?

czw paź 18, 2012 5:49 pm

Czy ktoś z odwiedzających to forum próbował może opisywać w mechanice Savage Worlds postacie z trylogii husyckiej?
W sumie to troche niedoceniona seria Sapkowskiego. Większość jest zapatrzona tylko w świat wiedźmina, ale "Narrenturm" i reszta serii też zasługują na uwage. Mógłby być z tego niezły setting i materiał na fajne sesje.
 
Awatar użytkownika
Amdir
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 567
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:51 am

Trylogia husycka w Savage Worlds?

sob paź 27, 2012 7:40 pm

Kiedyś był projekt settingu do sawadzy o tytule "Dwa miecze" osadzonego w okresie "Grunwaldzkim", ale chyba nic z tego nie wyjdzie. :(
Z drugiej strony raczej nie trzeba wielkiego nakładu pracy by korzystając z podstawki (+Patch 2.0) poprowadzić z realich husyckich. Bron biała i palna jest, magia jest, można dodatkowo skorzystać z paskudnych obrzeżeń i już.

Pozdro
 
Awatar użytkownika
etcposzukiwacz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: pn wrz 03, 2012 12:17 pm

Trylogia husycka w Savage Worlds?

sob paź 27, 2012 8:11 pm

Oczywiście Amdir masz racje, to da się zrobić. Nawet się już za to zabierałem i kilka postaci (Reynevana, Pomurnika, Samsona Miodka, Szarleja) miałem zarysowane. Pomyślałem tylko, że może już ktoś coś podobnego zrobił i dlatego postanowiłem własnie tutaj zapytać. A jak nie będzie odpowiedzi, to poszukam tych notatek, dokończe i wrzuce na forum.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości