Zrodzony z fantastyki

 
Smok9
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 13, 2012 9:11 pm

Turniej X-Wing na Łódzkim Porcie Gier

wt lis 13, 2012 9:49 pm

Witamy!

Obrazek
"Nastał czas wojny domowej. Statki rebeliantów atakujące z ukrytej bazy odniosły pierwsze zwycięstwo w walce ze złowrogim Imperium Galaktycznym."

X-Wing to gra bitewna osadzona w gwiezdno-wojennym uniwersum, której za tło fabularne posłużył klasyczny już konflikt pomiędzy Imperium Galaktycznym a Sojuszem Rebeliantów. Do zalet rozgrywki należą między innymi dynamika i filmowy charakter starć, wierne odwzorowanie modeli oraz możliwość doboru pilotów, a także specjalnych broni i usprawnień dodawanych do kontrolowanych myśliwców.

Nadszedł czas, abyś wziął stery w swoje ręce i w dniach 24 – 25 listopada przybył na Łódzki Port Gier (więcej o imprezie na stronie ŁPG), w ramach którego Łódzki Fanklub Star Wars organizuje turniej i naukę gry w X-Wing.

24 listopada będziecie mieli możliwość zapoznania się z zasadami gry oraz rozegrania kilku luźnych potyczek. Na niedzielę 25 listopada zaplanowany jest turniej. Z przyczyn od nas niezależnych dopiero w przyszłym tygodniu będziemy mogli podać konkretne informacje o sali i godzinie rozpoczęcia poszczególnych atrakcji.
Zachęcamy Was też do zapoznania się z filmikiem promującym zarówno turniej jak i samą grę.
Obejrzyj spot
Poza gwoździem programu, jakim jest turniej X-Wing, Łódzki Fanklub Star Wars przygotował również mnóstwo innych gier i atrakcji. Wśród nich:

Gry karciane:
- Pazaak i Sabak, dwie najbardziej znane gry karciane rodem z Odległej Galaktyki, teraz i Ty możesz poczuć się niczym najsłynniejsi gwiezdno-wojenni hazardziści, z Hanem Solo i Lando Calrisianem na czele. Może i stawką nie będzie Sokół Milenium czy Miasto w Chmurach, ale i tak nie zabraknie emocji;
- Star Wars Clone Wars Cartamundi 4 w 1 i 3 w 1, zestawy gier, w skład których wchodzą m.in. Piotruś, Memo i Refleks. Doskonała zabawa dla całej rodziny;
- Star Wars Force Attax TCG, popularna gra karciana dla najmłodszych i nie tylko. Zagraj i uwolnij potęgę Mocy.
Gry bitewne:
- Star Wars Miniatures, do niedawna najważniejsza gra bitewna osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen, stwórz drużynę składającą się ze znanych z filmów i gier postaci i pokonaj swoich przeciwników;
- Dejarik, niezwykle udane połączenie figurek ze Star Wars Miniatures i pomysłowości fanów, którzy zapragnęli odtworzyć jedną z najpopularniejszych gier z gwiezdno-wojennego uniwersum. Przyjdź i zagraj, pamiętaj tylko by nie drażnić Wookiego.
Oraz R2-D2 Repair, czyli znana wszystkim Operacja. Tym razem zamiast ratowania człowieka celem graczy jest naprawa droida R2-D2.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
(Zdjęcia ukazujące część spośród dodatkowych atrakcji. Kliknij, aby powiększyć.)

Zapraszamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości