Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
BINIOBIL
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 01, 2004 6:29 pm

hej!

pn gru 06, 2004 9:13 pm

San andreas na playa :) MIODZIO !!!!!!!! kilka ładnych chwil nad nim spędziłem .
Ja uwielbiam gry klasyczne lub zespołowe. Jedną z najlepszych starych gierek była dla mnie "Lords of the realm II" (protoplasta m.in. takiej strategi jak "Stronhold").
Jednak zdecydowanie najwięcej czasu (o ile w ogóle go znajdę na komputer lub PS-a) poświęcam grze Counter-Strike po sieci !! Gra się wprost rewelacyjnie z ludzmi z calej polski polecam !!
pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
wesoly_roman
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 80
Rejestracja: sob lip 24, 2004 10:35 am

wt gru 07, 2004 7:37 pm

Tak Cs to świetna gierka.Zdecydowanie najlepsze FPP.
Sam też gram na sieci.
Fajna sprawa

pozdr
 
KreZeL
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 10:56 pm

pt gru 10, 2004 2:40 pm

MAM SA!!!!!!!!!!!!!!!!!
masakra
pol roku z glowy:D
 
Awatar użytkownika
todd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 822
Rejestracja: sob lis 22, 2003 7:15 pm

pt gru 10, 2004 3:14 pm

a my biedni pecetowcy będziemy musieli czekać do zasranego maja :cry:
 
Awatar użytkownika
Gamart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: sob mar 27, 2004 12:12 am

pt gru 10, 2004 6:05 pm

Mało gram w gry, ale ostatnio na urodziny dostałem Star Wars: Knights of the Old Republic i normalnie gierka wymiata! Jakoś nigdy nie byłem fanem cRPG, ale KotOR mnie urzekł (szczególnie fabuła, chociaż wszystkich rozwiązań można domyślić się na początku).
 
Jackson
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 224
Rejestracja: wt paź 25, 2005 2:07 pm

pt gru 10, 2004 8:42 pm

Gamart pisze:
Mało gram w gry, ale ostatnio na urodziny dostałem Star Wars: Knights of the Old Republic i normalnie gierka wymiata! Jakoś nigdy nie byłem fanem cRPG, ale KotOR mnie urzekł (szczególnie fabuła, chociaż wszystkich rozwiązań można domyślić się na początku).

Gra nawet fajna, ale beznadziejnym rozwiazaniem byly zrecznosciowe przerywniki
 
Awatar użytkownika
graves
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1538
Rejestracja: czw paź 13, 2005 4:56 pm

czw lut 24, 2005 7:23 pm

zsasz pisze:
Jackson pisze:
Producent Don Carmody wyjawił, jaka będzie treść ekranizacji gry "Silent Hill", jednej z najlepszych gier-horrorów.

Nastrojowa muzyka, mrok to w tej grze pochwalę, ale reszta nic nie warta. Sterowanie szczególnie upierdliwe. Praca kamery automatyczna, przez co gracz się denerwuje, bo jak w trakcie jakiejś akcji kamera się zmieni, to nagle musi inaczej sterować. Potworki może i straszne, ale na pewno nie trzeba się ich obawiać. Stałem sobie obok dwa razy wyższego ode mnie monstrum, a to mnie okładało przez minutę i nic. to ma być straszne ? Jak go zobaczyłem to myślałem, że po jednym ciosie mnie położy, a ten sie męczył.
Sit pisze:
Nie był czarnobiały, był to jeden z pierwszych filmów Sama Raimiego, zrobiony z kumplami za psie pieniądze. Produkcja w stylu "Sprzedawców" pod tym względem. Był to mniej więcej ten sam film co Evil Dead 2 ale z gorszymi efektami i zdecydowanie mniejszą dawką humoru.
Evil Dead jeden do dzisiaj uważam za jeden z najlepszych filmów grozy jakie nakręcono. Sequele były pełne humoru zamiast grozy, a Army of Darkness to już właściwie był film przygodowy. Nie krytykuje ich, bo wszystkie były ok, ale właściwie pierwszy film to zupełnie coś innnego w dobrym tego słowa znaczeniu. Gdy to jako dzieciak w nocy oglądałem, to myślałem, że popuszczę. Świetny film i to za jaki budżet.


john constantine pisze:
zsasz pisze:
Jackson pisze:
Producent Don Carmody wyjawił, jaka będzie treść ekranizacji gry "Silent Hill", jednej z najlepszych gier-horrorów.

Nastrojowa muzyka, mrok to w tej grze pochwalę, ale reszta nic nie warta. Sterowanie szczególnie upierdliwe. Praca kamery automatyczna, przez co gracz się denerwuje, bo jak w trakcie jakiejś akcji kamera się zmieni, to nagle musi inaczej sterować. Potworki może i straszne, ale na pewno nie trzeba się ich obawiać. Stałem sobie obok dwa razy wyższego ode mnie monstrum, a to mnie okładało przez minutę i nic. to ma być straszne ? Jak go zobaczyłem to myślałem, że po jednym ciosie mnie położy, a ten sie męczył.

a w która część grałeś?
 
Awatar użytkownika
kingquest
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 599
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 9:44 pm

czw lut 24, 2005 7:59 pm

A moja ulubiona gra to Call of Duty- po prostu genialny klimat, świetna grafa dobry multi. Polecam.
Pozatym uwielbiam grać w gry EA Sports.
 
Awatar użytkownika
zsasz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 469
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 6:59 pm

czw lut 24, 2005 9:38 pm

Pamiętam jak fajnie mi się grało z kumplami w kafejce w nocy w Tactical Ops. Terroryści na odział specjalny. Ekstra rozgrywka. Niestety te czasy już minęły. W Diablo 2 też się fajnie grało w grupie. Ostatnio grałem w domowej sieci z siostrą.
 
Awatar użytkownika
Matt_Murdock
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: ndz cze 19, 2005 7:26 pm

sob mar 12, 2005 7:46 pm

Dzisiaj przeszedlem Freedom Force i normalnie ta gra wymiata, przez ostatnie dni siadajac do kompa gralem tylko w ta cudowna gre, a juz zaczalem ciagnac FF vs. 3 reich, nie moge sie doczekac kiedy znowu siade i spotkam sie z bohaterami tej gry :P
 
Awatar użytkownika
Tkachoz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 67
Rejestracja: śr lis 10, 2004 4:26 pm

sob mar 12, 2005 9:23 pm

a moje ulubione gry to Re-volt, Driver, Tekken 3, Metal Slug wszystkie czesci, no i rzecz jasna gry z atari :D czyli genialne rzeczy
 
sledziu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: sob maja 17, 2003 3:14 am

śr mar 16, 2005 7:30 am

Jako, ze 3 konsole pod TV, wiec na PieCu nie gram, bo po co?
Ostatnio:
1) PS2
- Shadow of Rome (niezwykla sieka z Capcomu)
- Metal Gear Solid 3 (lepsza od legendarnej jedynki, serio, skonczone 2 razy:)
- Burnout 3 (arcadowa scigalka, zjada wszystko co bylo wydane w tym temacie)
- Killzone (dosc taktyczny fpp z niesamowitymi designami broni i wrogow)
- Gateway:Black monday (ze Studia Londyn, ruska mafia, sfrustrowany glina oraz twardy bokser w rolach glownych, plus najlepszy dubbing w grach video, jaki slyszalem)
- Soul Calibur 2 (jak wpadna kumple)
2) Xbox
- Halo 2 (onlajnowe multi wymiata)
- Dead or Alive 3 (jak wpadna kumple)
- czekam na nowego Oddworlda (bedzie w piatek)
3) Gamecube
- Donkey Konga (gra rytmiczna, do gry dolaczony jest specjalny kontroler, czyli dwa bongosy z wbudowanym mikrofonem - czasem trzeba zaklaskac)
- Legend of Zelda:Wind Waker (wg mnie najlepszy action adventure wszechczasow no i ta grafa w cellshadingu, pogrywam nadal mimo ze ma juz swoje lata)
- Pikmin (no comment - to trzeba zobaczyc)
- no i czekam na czwartego Residenta (bedzie w piatek)

Ogolnie uderzam w nowe giery, bo wylewanie zali i wspominki tytulow, ktore dzis juz sa archaiczne to strata czasu. To taki maly przytyk do pecetowcow, dla ktorych gry zatrzymaly sie w rozwoju jakies 5 lat temu i nie mowie tu o grafice :twisted:
<><
 
Awatar użytkownika
da_Tosiek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 233
Rejestracja: pt gru 31, 2004 8:37 pm

pt mar 25, 2005 10:07 am

No więc... moją ulubioną grą jest XIII...zdziwieni?
- Chociaż kiedyś ją sprzedałem, tylko nie pamiętam gdzie...
A teraz to CS: CZ
 
Awatar użytkownika
Sim
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: wt lis 16, 2004 5:02 pm

pt mar 25, 2005 11:55 pm

sledziu pisze:
Ogolnie uderzam w nowe giery, bo wylewanie zali i wspominki tytulow, ktore dzis juz sa archaiczne to strata czasu. To taki maly przytyk do pecetowcow, dla ktorych gry zatrzymaly sie w rozwoju jakies 5 lat temu i nie mowie tu o grafice :twisted:
<><


Skoro nie o grafike chodzi to o co? Bo jeśli masz na myśli tzw. grywalność to powiem Ci, że na konsolach też jest sporo gier, które możan zaliczyć do zacowanych. Na konsole sporo wychodzi podobnych gier wręcz takich samych (klony :P ) tylko fabuła no i grafa inna.
 
Awatar użytkownika
Matt_Murdock
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: ndz cze 19, 2005 7:26 pm

sob mar 26, 2005 10:16 am

Dzisiaj przeszedłem Jedia Academy i zaraz sie biore za Star Wars: KOTOR. A w kolejce czeka juz KOTOR2 :D
 
sledziu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: sob maja 17, 2003 3:14 am

sob mar 26, 2005 2:02 pm

Sim pisze:
Na konsole sporo wychodzi podobnych gier wręcz takich samych (klony :P ) tylko fabuła no i grafa inna.


Oczywiscie, jak na kazdym sprzecie. Wiadomo, ze jak jakis gatunek jest popularny, to pojawi sie klon. Z tym, ze mam odczucie, ze na PC nie powstalo nic innowacyjnego od lat. Z drugiej strony jestem ciekaw, na podstawie czego wyrobiles sobie te opinie. Bo jesli to gadanie typka, co tylko pogrywa na konsolce u kumpla w Tekkena czy Pro Evo to dalsza dyskusja nie ma sensu.
<><
 
Awatar użytkownika
da_Tosiek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 233
Rejestracja: pt gru 31, 2004 8:37 pm

sob mar 26, 2005 3:01 pm

Matt Murdock pisze:
zaraz sie biore za Star Wars: KOTOR. A w kolejce czeka juz KOTOR2 :D


Jedi Academy była spoko, ale KOTOR i jego sequel to RPG, ale dwójka podobno fajna, miłego grania
 
Awatar użytkownika
Matt_Murdock
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: ndz cze 19, 2005 7:26 pm

sob mar 26, 2005 3:18 pm

Po godzinie grania w KOTOR, odinstalowałem te gre. Denerwujace sterowanie, glupie walki. Juz wole popykac sobie w ktoras z czesci Jedi Knight.
 
Awatar użytkownika
kingquest
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 599
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 9:44 pm

sob mar 26, 2005 5:41 pm

Matt Murdock pisze:
Po godzinie grania w KOTOR, odinstalowałem te gre. Denerwujace sterowanie, glupie walki. Juz wole popykac sobie w ktoras z czesci Jedi Knight.


No co ty Matt mi się KOTOR podobał. No chyba że nie lubisz RPG-ów. Ja tam je nawet lubie a KOTOR mi przypasował.
 
Awatar użytkownika
Matt_Murdock
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: ndz cze 19, 2005 7:26 pm

sob mar 26, 2005 7:13 pm

RPG lubie, ale tylko te najlepsze np. Baldurs Gate, NWN, DIABLO2 z LOD a KOTOR sie z nimi nie rowna.
 
Awatar użytkownika
KoZZ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 416
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 8:57 pm

sob mar 26, 2005 9:14 pm

Matt Murdock pisze:
RPG lubie, ale tylko te najlepsze np. Baldurs Gate, NWN, DIABLO2 z LOD a KOTOR sie z nimi nie rowna.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

U mnie jest na odwrót.

Średni Baldurs, beznadziejny NWN, w Diablo grałem tylko w demo i durna gra, a KOTOR to kotor. Jeden z lepszych erpegów (szkoda że dwójka taka cienka :x ).
 
Gość

sob mar 26, 2005 10:01 pm

Baldur's Gate II: Shadows of Amn - jak dla mnie chałka.
Diablo II: Lord of Destruction - Ciekawe. Demo nie oddaje klimatu gry, serio.

Z erpegów na pecka to lubię:
Icewind Dale: Heart of Winter: Trials of Luremaster i Icewind Dale II.

Na GBA:
Golden Sun i Golden Sun: The Lost Age.
 
Awatar użytkownika
kingquest
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 599
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 9:44 pm

ndz mar 27, 2005 8:48 am

Baldurs-jak dla mnie świetna gra.
Newerwinter Nights - słabizna
Icewind Dale- Całkiem niezłe
KOTOR- bdb
Diablo- niezłe ale mi zupełnie nie przypasowało.
 
Awatar użytkownika
da_Tosiek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 233
Rejestracja: pt gru 31, 2004 8:37 pm

ndz mar 27, 2005 11:11 am

BTW Ma być Diablo III?
Gra jest extra, ale grafa mnie troszkę wkurza...
To tak samo jak z Heroesami III
 
Gość

ndz mar 27, 2005 1:23 pm

da_Tosiek pisze:
No więc... moją ulubioną grą jest XIII...zdziwieni?

Nie. Sam ją bardzo lubię. Tylko szkoda, że taka krótka :(.

da_Tosiek pisze:
BTW Ma być Diablo III?

Niestety to tylko stare plotki :roll:.
 
Awatar użytkownika
Matt_Murdock
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: ndz cze 19, 2005 7:26 pm

ndz mar 27, 2005 7:03 pm

Nie kapuje czemu wam NWN nie pasuje, z wszystkimi dodatkami ta gra poprostu wymiata. Baldur to klasyka a Diablo prawdziwa zabawe daje przez neta :D
 
Gość

ndz mar 27, 2005 7:20 pm

Matt Murdock pisze:
Nie kapuje czemu wam NWN nie pasuje, z wszystkimi dodatkami ta gra poprostu wymiata.

Z tego co widziałem kiedyś u kumpla to całkiem fajna gra z eleganckimi dodatkami, ale na razie sobie w nią nie pogram, bo mam stertę innych gier do przejścia.
 
Awatar użytkownika
Matt_Murdock
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 353
Rejestracja: ndz cze 19, 2005 7:26 pm

pn mar 28, 2005 9:54 am

A ja wrecz odwrotnie nie mam w co grac :P
 
Awatar użytkownika
Sit
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: śr lut 02, 2005 1:10 am

pn mar 28, 2005 4:15 pm

"Syberia", zawsze trafialy do mnie przygodowki z niebanalną fabułą. Teraz kupuję drugą cześć, mam nadzieje, ze nie gorsza
 
Awatar użytkownika
graves
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1538
Rejestracja: czw paź 13, 2005 4:56 pm

pn mar 28, 2005 4:18 pm

Sit pisze:
"Syberia", zawsze trafialy do mnie przygodowki z niebanalną fabułą. Teraz kupuję drugą cześć, mam nadzieje, ze nie gorsza

nie gorsza. Chociaż pierwsza mnie bardziej powaliła graficznie.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości