Zrodzony z fantastyki

 
IvaN_
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: pn lut 16, 2004 2:11 pm

pt mar 12, 2004 5:00 pm

Co prawda jeszcze tam nie prowadzi³em, ale Doliny s± dla mnie extra ... ju¿ nied³ugo przenoszê moj± dru¿ynkê z Cormyru w tê stronê poprzez góry <br /> <br />Pozdro <br />IvaN
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

pn mar 15, 2004 2:56 pm

Ja najbardziej lubie prowadzić w: <br />okolicach Morza Spadających Gwiazd, z naciskiem na Smocze Morze (dużo tam się dzieje, możliwość wprowadzenie przygód tak i hack'n'slashowych,jak i przygód z intrygami lub tajemnicami.... No i Wrota Zachodu i Sembia... Trzeba więcej wyjaśniać? :] <br />Wybrzeże Mieczy (sentyment do Baldursa, NWN :]) <br />Podmrok (to miejsce ma swój klimat...). <br /> <br />Halruua (miejsce, gdzie magia to codzienność musi być niezwykłe :]), <br /> <br />Narfel (lub Srebrne Marchie, są do siebie dość podobne, dobre krainy na "survival" :]), <br /> <br />Rashemen i Thay (Czerwoni Magowie ,Hathran, berserkowie i moi ulubieni Wiekowi :] <br />Przypominają mi magów z "Ruchomych obrazków" Pratchetta :mrgreen:) <br /> <br />wyspy Moonshae i Ruathym (wikingowie i te sprawy :]) <br /> <br />Chult (te przygody pośród egzotycznych roślin i zwierząt... Yeah :]) <br /> <br />Ostatnio myślę nad kampanią pod wodą... I coraz bardziej mi sie ten pomysł podoba
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

pn mar 15, 2004 7:55 pm

Damara - <br /> głównie za to, że jestem zmuszony wkuwać historię Polski, a Damara "nieco" ją przypomina.
 
XXS Gnom
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 97
Rejestracja: wt wrz 16, 2003 8:50 pm

pn mar 15, 2004 9:05 pm

Lubię Wschód przede wszystkim Rashemen(Boo mógłby wpaść w zaspę :mrgreen: ). <br />Uwielbiam również wolność Srebrnych Marchi i Północy. <br />Chciałbym też zagrać w Halruaa.
 
.:..::Ezrael Abn`Nerqul::
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 164
Rejestracja: śr sie 28, 2002 12:24 pm

pn mar 15, 2004 11:10 pm

Wysoki Las urzek³ mnie chyba najbardziej. Poza tym oczywi¶cie Pó³noc i Wielka Rozpadlina, Podmrok, Mulhorand, Unther, Evermeet i ...ehhh sporo tego :wink:
 
Rince__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 373
Rejestracja: wt paź 08, 2002 7:15 pm

wt mar 16, 2004 2:35 pm

Srebrne March(w)ie to jedna z moich ulubionych krain w FR. Nie z powodu wszêdowbylskich herosów itp. itd. ale za klimat jaki tam panuje oraz za przepiêkne miasta.
 
Awatar użytkownika
Szatany
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 583
Rejestracja: ndz kwie 30, 2006 7:58 pm

śr maja 12, 2004 10:50 pm

Underdark jest debeściacki, szczególnie ze mam dodatek :mrgreen: . Oprócz tego anauroch i icewind dale są moimi faworytami. Pierwsze za mieszkancow (phaerimmowie, city of shadow itd), drugie za fakt ze zawsze jak tam gramy to mam przed oczami niesamowity klimat gry :) ).
 
Awatar użytkownika
The Prophet
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1044
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 7:10 pm

śr maja 19, 2004 8:36 am

A więc tak: <br />Północ-za możliwość zakotwiczenia się w kilku wielkich miastach i za podróżowanie po zamarźniętych pustkowiach <br /> <br />Chult- za możliwość odgrywania Tarzana :mrgreen: <br /> <br />Zachodnie Ziemie Centralne- klasyka <br /> <br />Doliny& Morze Księżycowe- Doskonały obszar do odgrywania zanakomitych intryg.
 
Ledric__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 62
Rejestracja: śr mar 31, 2004 6:15 pm

wt maja 25, 2004 12:09 am

Doliny - ¶wietny klimacik, geografia terenu i masa atrakcji (pobliska Twierdza Zhentil, ruiny Myth Drannor, Sembia, Cormyr - wszêdzie blisko :mrgreen: ) - miodzio!!! <br />Thay - któ¿ nie uwielbia Czerwonych Czarnoksiê¿ników (razem z Zhentami moi ulubieñcy :mrgreen: )? <br />Wybrze¿e Mieczy w ca³ej swej rozci±g³o¶ci - lubiê byæ blisko wody, a do Baldur' Gate i Waterdeep mam sentyment :wink: <br /> <br />To s± "sta³e" czynniki listy moich ulubionych miejsc w Faerunie; do tego dochodzi jeszcze sporo liczba miejsc lubianych "sezonowo" :mrgreen: <br /> <br />Pozdrawiam!
 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

śr maja 26, 2004 12:11 pm

Żadna kraina nie wzbudziła mojej sympatii. Może dlatego, że z dawien dawna uważam Forgotten za próbę zlepienia wszystkich "klimatów" ze światów rpg. Jak do tego dodać abstrakcyjne liczebności miast (sporo ponad 10tys. mieszkańców, gdy w Europie średniowiecznej miast o takiej populacji było kilka) i nierealne wręcz konflikty (z punktu widzenia polityki i ekonomii) to daje obraz obrzydliwej wręcz utopii i baśniowości. Może stąd rzesza sympatyków. Ja jednak do niej nie należę, ale sprubuję zagrać, by się samemu przekonać.
 
Ahleage
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 10:03 pm

ndz lip 04, 2004 10:09 pm

cóż, nie jestem zbyt oryginalny, ale żywię sentyment do północnej i środkowej części wybrzeża mieczy(eh, BG:), więc w miare mozliwosci tam staram sie prowadzic.
 
Awatar użytkownika
Kejmur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1684
Rejestracja: wt cze 15, 2004 4:35 pm

pn lip 12, 2004 3:27 am

Ja osobiście polecam grę w Halruua (miałem przyjemnosć prowadzić kilka sesji w niej i wszyscy byli bardzo zadowoleni). Bym się za to nie zabrał gdybym nie przeczytał "Ogara Magów" i "Bramę Wody". Kraina przepełniona magią, jedyne dozwolone kulty to Mystry i Azutha. Jak ktoś ma dosyć klimatów w stylu "Magia to, magia tamto" to raczej nie polecam (gorszego wyboru nie ma).
 
Solmyr
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwie 24, 2016 8:08 pm

Ulubione Krainy w FR

ndz kwie 24, 2016 8:40 pm

Tethyr / Moonshae Islands a szczególnie uwielbiam Damarę

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości