Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

pt mar 18, 2005 10:19 am

Hahaha... Ja słucham. Podobnie jak wielu innych rzeczy ;) Chociaż ze zdecydowanym naciskiem na hardrocka. Grunge poza Alice in Chains i Soundgarden jest w moim odczuciu za bardzo zblazowany. Za dużo olewki i facetów w porozciąganych swetrach a za mało konkretnych dźwięków (pomijam troszkę irytującą modłę pt. śpiewajmy jak Eddie Vedder ;) ).
Swoją drogą, chciałbym się dowiedzieć, kiedy pojawi się nowy"Audioslave"? Pierwszy album był wg mnie cholernie nierówny, ale band rokuje ogromne nadzieje.
Pozdrawiam.
 
Gieferg__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 163
Rejestracja: sob gru 04, 2004 12:41 am

pt mar 18, 2005 10:29 am

pomijam troszkê irytuj±c± mod³ê pt. ¶piewajmy jak Eddie Vedder

Vedder rules 8)
Chocia¿ ze zdecydowanym naciskiem na hardrocka.
a co powiesz o GunsNRoses?
Swoj± drog±, chcia³bym siê dowiedzieæ, kiedy pojawi siê nowy"Audioslave"? Pierwszy album by³ wg mnie cholernie nierówny, ale band rokuje ogromne nadzieje.  
ma byæ gdzie¶ w pierszej po³owie tego roku (gdzies tak czyta³em) a co do pierwszej ich p³yty to faktycznie, nierówna jakk diabli, jest taki fragment (kawa³ki 9-12) który zwykle pomijam a to niedobrze.
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

pt mar 18, 2005 10:43 am

W sprawie Gunsów pytasz o to, co się teraz dzieje (bo ten zespół istnieje - naprawdę)? Żenada - mr Rose stracił głos :?
A kiedyś... Bałwochwalczym wyznawcą Axla i Slasha nigdy nie byłem, ale doceniam wkład i lubię muzykę - chociaż jeśli miałbym wybierać, wolę "Ugly Kid Joe". Bardziej zawadiacka muza i zabawniejsza "(...) the sex is overrated too...". Ech... Piękne czasy, czesto do nich wracam :)
Pozdrawiam.
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

pt mar 18, 2005 10:51 am

Najlepszym grunge'owym bandem w histori jest Sunny Day Real Estate (choæ niektórzy twierdz± ¿e to ju¿ emo, nie grunge, ale what the heck :wink:.

Je¿eli kto¶ mia³by dostêp do ich longplaya "Diary" to gor±co polecam. Oczywi¶cie je¿eli kto¶ lubi troche bardziej melancholijn± muzyke z zawodz±cym wokalist± o problemach emocjonalnych. Nu-metalowcy trzymaæ siê z daleka 8).

pozdra
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

pt mar 18, 2005 10:54 am

Sunny Day Real Estate - mhm, kolejny band z kursu wokalnego Eddiego ;)
Ale muzyczka fajna - polecam gorąco :)
Podobnie jak Blue October :)
Na bogów ja reklamuję grunge! :lol:
Pozdrawiam.
 
Tolek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 29, 2002 5:39 pm

pt mar 18, 2005 11:29 am

Czy kto¶ z Was wybiera siê na wroca³awski koncert Morbid Angel? Jakie macie oczekiwania ,w koñcu wyst±pi± w klasycznym sk³adzie.
 
Gieferg__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 163
Rejestracja: sob gru 04, 2004 12:41 am

pt mar 18, 2005 12:21 pm

Najlepszym grunge'owym bandem w histori jest Sunny Day Real Estate
8O 8O ooo w zyciu nie s³ysza³em...trzeba uzupe³nic braki :D
W sprawie Gunsów pytasz o to, co siê teraz dzieje (bo ten zespó³ istnieje - naprawdê)? ¯enada - mr Rose straci³ g³os

niee, chodzi³o mi oczywi¶cie o lata 1987-1993 a nie teraz, teraz nie ma gunsów, niewa¿ne ¿e Axl dalej uzywa tej nazwy, to nie s± gunsi :mrgreen: a co powiesz na Velvet revolver ? Ostatnio w czo³ówce moich ulubionych p³yt.
Czy kto¶ z Was wybiera siê na wroca³awski koncert Morbid Angel?

ja sie z pewno¶ci± nie wybieram :twisted:
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

pt mar 18, 2005 2:47 pm

Gieferg - bardzo lubię Velvet Revolver, ale podobnie jak w przypadku Audioslave uważam Ich płytę za nierówną. Widać, że nie do końca znaleźli jeszcze wspólny język. Dlatego z tym większym zainteresowaniem wypatruję następnej płyty. Mam nadzieję, że się zgryzą do tego czasu i wydadzą prawdziwą perełkę :D

Tolek - Nie wybieram się do Wrocławia. Nawet nie słyszałem o tym koncercie. A szkoda, bo Morbidów cenię i mogę nawet powiedzieć, że lubię - co jest rzadkością jeśli chodzi o mnie i Death Metal. Mam przy okazji jedno pytanie, czy Eric Ruthan zagra z nimi? Pytam, bo nie jestem pewien, co rozumiesz przez "klasyczny skład" ;)
 
Awatar użytkownika
Myrkull
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 454
Rejestracja: wt gru 12, 2006 6:18 pm

pt mar 18, 2005 3:58 pm

Children of Bodom nie lubię bo ich muzyka kojarzy mi się z death metalem mającym elementy power metalu (chociaż nie zdziwiłbym się gdyby starsze kawałki były bardziej deathowe).
Do Sex Pistols bym ich nie porównywał. :wink:

Velvet Revolver słyszałem parę kawałków i mi nie podchodzą, ale daleko im do niedawnego "odkrycia" muzycznego- The Darkness, które jest kompletną porażką...

Gunsi (i imprezy które się przy ich muzyce odbywały) oczywiście rządzą.
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

pt mar 18, 2005 4:14 pm

Do Sex Pistols bym ich nie porównywał.


Nie porównuję zespołu, tylko sekcję rytmiczną, a ta jest - przyznać to powinien każdy, kto słuchał jednego i drugiego bandu - identyczna (nie licząc tempa i to nie zawsze :? ). Szybciej nie znaczy inaczej - szybciej znaczy niebezpiecznie podobnie ;)
BTW, ciekawe ile osób zdaje sobie sprawę z faktu, że blackmetalowy furkot perkusyjny jest po prostu przyspieszonym panczurskim patentem? ;)
Pozdrawiam.
 
Ewendur
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 341
Rejestracja: śr maja 31, 2006 10:13 pm

pt mar 18, 2005 9:59 pm

Dobra. A teraz może zmienię ździebko gatunek muzyczney i się zapytam co sądzicie o twórczości zespołu Tool. Dla mnie Adam Jones jest po prostu geniuszem. Jego utworu nie są skomplikowane aczkolwiek w połączeniu z moim zdaniem najlepszym perkustistą czyli Dannym Carreyem ( kto nie wierzy to niech ściągnie jedną z jego popisówek. To jest oczywiście improwizacja. ) i charyzmatycznym wokalem tworzą niesamowity klimat. Już po paru dźwiękach mój mózg przestawia się na inne tory. Nie mówiąc już o ich zabawach dźwiękiem podczas jamów. Po prostu poezja. Zdecydowanie jeden z najlepszych zespołów rockowych. A więc co sądzicie o Toolu?
 
Gieferg__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 163
Rejestracja: sob gru 04, 2004 12:41 am

sob mar 19, 2005 12:20 am

Zdecydowanie jeden z najlepszych zespo³ów rockowych. A wiêc co s±dzicie o Toolu?
ilu ludzi tyle opinii... ja bym nie przesadz³, ale oczywi¶cie mozesz mieæ swoje zdanie. Tool jest OK, Lateralus mi sie podoba, ca³kiem , ca³kiem, i tyle. Pozycczy³em od kumpla wszystkie p³yty i odda³em przes³uchawszy mo¿e raz, wygl±da na to ¿e Lateralus mi wystarczy :mrgreen:
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

sob mar 19, 2005 1:05 am

Tool jest świetny! Nieważne, ile razy gorszy od King Crimson, ważne jak bardzo twórczy!
Pozdrawiam.

A teraz się zastanawiam, skąd się wziął King Crimson w mojej notce? Zdecydowanie muszę zerwać z alkoholem, a w każdym razie nie mieszać mojego "uzależnienia" z Forum :lol:
 
Wanderer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 465
Rejestracja: wt paź 26, 2004 9:39 pm

sob mar 19, 2005 12:24 pm

Odchodz±c chwilowo od ciê¿szych brzmieñ:
Matt Uelmen - autor muzyki do serii "Diablo" (min. kultowego kawa³ka z Tristram - polecam wszystkim gitarzystom, bo gra siê prosto a robi wra¿enie). Kto¶ mo¿e wie, czy ów cz³owiek nie pope³ni³ jeszcze czego¶ ciekawego?
 
Loozak
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 248
Rejestracja: pn mar 28, 2005 9:14 pm

sob kwie 02, 2005 9:23 pm

Ja lubię przede wszystkim muzykę rozrywkową(zagraniczną :) ). Nie przepadam za Madonną, ani panną Lopez. Moimi ulubionymi zespołami tego typu są Atomic Kitten i Sugababes, choć bardziej przepadam za pierwszym zespołem. Na tym moje upodobania się nie kończą. Przepadam też za zespołami o diametralnie innym brzmieniu niż ww. Są to Linkin Park i Metallica. Z polskich wykonawców lubię chyba tylko Kasię Kowalską.

Pozdrawiam, Loozak.
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

ndz kwie 03, 2005 1:55 pm

Loozak, gratulacje za odwage. Rzuci³e¶ siê sam Hekatopsychosowym Metal-Headom na po¿arcie. 8)




P.S.
Sorry ale mam dzi¶ dobry humor :wink:
 
Ekthorion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:15 pm

ndz kwie 03, 2005 3:13 pm

Witam!!

Zapewne, tak jak Loozak wyjdê na czarn± owcê, ale pytanie muszê zadaæ.

Czy ktokolwiek z licznego grona melomanów udzielaj±cych siê na forum s³ucha muzyki celtyckiej, folkowej albo new age??

Je¿eli (co ma³o prawdopodobne) tak, jakich zespo³ów??

Mi osobi¶cie najbardziej podoba siê twórczo¶c Mychaela Danna, Billa Whelana, zespo³u Capercaillie... mówi± wam co¶ te nazwy??

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Vince
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 342
Rejestracja: śr sie 18, 2004 11:26 am

ndz kwie 03, 2005 3:47 pm

Ja tak¿e stane w lini "odmiennych" pomimo i¿ w moich s³uchawkach pojawiaj± siê ró¿ne d¼wiêki to najczê¶ciej rozbrzmiewa hip-hop. Tu przede wszystkim mroczne klimaty psycho-rapu czyli Kaliber 44 i pierwsza p³yta Ksiêga Tajemnicza Prolog, a tak¿e Paktofonika i w ostatnim czasie Pokahontaz poza tym inne sklady hip-hopowe z Polski jak choæby Ma³olat & Ajron, Trzeci Wymiar, Pijani Powietrzem, Pezet/Noon, Fenomen. W ostatnim czasie tak¿e znacznie bardziej klimatyczna muzyka, bujaj±ce d¼wiêki Jamajskiego reggae, czyli Wycleaf Jean, Inner Circle czy Bob Marley. Do tego dodam oczywi¶cie Makavelliego, zainteresowani wiedz± o kogo chodzi ;) z muzyki celtyckiej s³ucha³em kiedy¶ Totaly Irish :)
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

ndz kwie 03, 2005 5:09 pm

Ezy Ryderze, pragnąłbym skromnie zauważyć, że "metal head" kojarzy mi się z zakutą pałą, a to z kolei przywodzi mi m. in. Twoje wypowiedzi w tym wątku. Najpierw więc poszerzamy muzyczne horyzonty, a potem wyzywamy, ok? ;)

Co do notki Loozaka, ja bardzo wysoko oceniam dokonania Madonny. Dziwi mnie, że nie przepadasz za Jej kompozycjami. "Frozen", "Die Another Day", i cały album "Music" (a także pare wcześniejszych) wyznaczyły w muzyce popularnej całkiem nowe trendy. Gdy słucham ostatnich singli Britney Spears, Kylie Minogue czy innych popularnych wokalistek popowych, nie umiem się opędzić od skojarzeń z Madonną. Cóż, dziewczyna była, jest i myślę, że jakiś czas jeszcze będzie nieco poza zasięgiem popowej konkurencji - czego Jej z całego serca życzę.
Ostatnio zaś odkryłem bardzo ciekawy album solowy Gwen Stefani. Super muzyczka - nawet single, którymi do zanudzenia katowali na MTV są znośne :)

Co do muzyki etnicznej... Przyznam szczerze, że moja "biblioteczka" w tej dziedzinie jest bardzo uboga. Trochę pojedynczych utworów wykonawców muzyki celtyckiej, dwa albumy Danyela Waro i parę innych rzeczy. Z drugiej jednak strony często słucham muzyki inspirowanej etnicznymi "klimatami". I tak Enya, dead can dance, Arcana, Deep Forest, Lorena McKennit, Enigma, Mike Oldfield i wielu, wielu innych często wita w moim odtwarzaczu.

Po trzecie, moja wiedza na temat HH jest fragmentaryczna i niepełna. Nie przepadam zazwyczaj za tego typu dźwiękami, a będąc "miłośnikiem słowa" ;) strasznie się burzę słysząc karkołomne akrobacje językowe Naszych rodzimych (i nie tylko) wykonawców. Kiedyś w "Hip-Hopowej Hatce" podano mi nazwiska kilku wykonawców. Ich traktuję jako punkt odniesienia dla mojego poglądu - i sądze, że wykonują kawał całkiem niezłej muzyki. Niezła muzyka to jednak troszkę za mało jak na mnie ;)
 
Awatar użytkownika
B0rg
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1505
Rejestracja: czw sty 24, 2008 11:28 pm

ndz kwie 03, 2005 5:26 pm

"Frozen" jest z "Ray of Light" i płyta ta jest lepsza niż "Music". Jest to chyba najlepszy jak dotąd kawałek Madonny.
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

ndz kwie 03, 2005 5:35 pm

"Frozen" jest z "Ray of Light" i płyta ta jest lepsza niż "Music". Jest to chyba najlepszy jak dotąd kawałek Madonny.


Zgadzam się. Wymieniałem dwa charakterystyczne w moim odczuciu kawałki i jeden album.
Frozen - Ray of Light
Die Another Day - Die Another Day O.S.T.
a utwór "music" - z albumu o tym samym tytule.
Podobnie jak Ty (Wy? ;) ) uważam, że "Ray of light" jest najlepszym muzycznie albumem Madonny. Jednakże podtrzymuję swoją opinię, iż to albumem "Music" zrobiła (zwłaszcza na polu aranżacyjnym) największe zamieszanie na scenie popowej :)
Pozdrawiam.

Do notki poniżej:

Absolutnie nie - toż to tylko skromniutka riposta/sprostowanie, cobym nie wyszedł w oczach mniej obeznanych z tematem Forumowiczów na kogoś, kim absolutnie nie jestem :D
BTW, jezyk polski bardzo ładnie rozróżnia takie intencje:

Jesli piszemy:
:!: Hekatopsychosowymi metalheadami - wychodzi, że ja jestem wodzem metalheadów.
jeśli zaś zapiszemy:
:!: hekatopsychosowymi metalheadami - wyjdzie, że odnosisz się do mojego "słówka" a nie mnie samego.

Ot, i przy okazji repeta z "polaka" :lol:

PEACE BRO' ;)
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

ndz kwie 03, 2005 5:42 pm

Do notki powy¿ej:
PEACE
No ok, w porz±dku. Wszystko jasne, sorry za zamieszanie, tylko nie rozumiem czemu musisz od razu naje¿d¿aæ :roll:.

Ezy Ryderze, pragn±³bym skromnie zauwa¿yæ, ¿e "metal head" kojarzy mi siê z zakut± pa³±, a to z kolei przywodzi mi m. in. Twoje wypowiedzi w tym w±tku. Najpierw wiêc poszerzamy muzyczne horyzonty, a potem wyzywamy, ok?  
ROTFL. Próbujesz mnie obraziæ? Zauwa¿ ¿e okre¶lenia "Hekatopsychosowym" u¿y³em dlatego ¿e w³a¶nie Ty u¿ywa³e¶ tego okre¶lenia w odniesieniu do forumowej braci metalowej najczê¶ciej. Gratuluje umiejêtno¶ci dedukcji i interpretacji tekstu. Nice goin' :lol:
 
Tolek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 29, 2002 5:39 pm

ndz kwie 03, 2005 7:24 pm

Nie; Erica nie by³o, a za klasyczny sk³ad uwa¿am : Trey Azagthoth, David Vincent, Pete Sandoval. Zagrali w pi±tek: same klasyki, koncert bardzo dobry :twisted: .
 
Loozak
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 248
Rejestracja: pn mar 28, 2005 9:14 pm

pn kwie 04, 2005 2:21 pm

Hekatopsychos-ja napisałem, że nie przepadam, a nie twierdzę, że niczego nie dokonała. Oczywiście, jest jedną z osób, których wkład w rozwój muzyki był(i jest)wielki, ale nie przepadam za jej piosenkami-to rzecz gustu. Mam nadzieję, że nie będziesz się na mnie gniewał za treść tej notki. :?

Pozdrawiam, Loozak.
 
Awatar użytkownika
Myrkull
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 454
Rejestracja: wt gru 12, 2006 6:18 pm

pn kwie 04, 2005 3:14 pm

Loozak, gratulacje za odwage. Rzuciłeś się sam Hekatopsychosowym Metal-Headom na pożarcie.

A czemu?
Mnie nie obchodzi czy słucha popu, techno, rocka, metalu czy hip hopu i wszystkie normalne osoby też nie powinno.
 
Hilinar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 110
Rejestracja: pn lip 05, 2004 2:08 pm

pn kwie 04, 2005 5:44 pm

Myrkull, we wcześcniejszych albumach Children of Bodom także nie uświadczysz pożądnego Death. Co gorsza, najnowszy album ma jeszcze więcej elementów techno...
 
Ewendur
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 341
Rejestracja: śr maja 31, 2006 10:13 pm

pn kwie 04, 2005 7:55 pm

Widzę, że niewiele osób zna zespół Tool. A szkoda, bo poszukiwacze własnej drogi do muzyki tacy jak między innymi Tool czy Kyuss, Queens of the stone age oraz im podobni są naprawdę genialni. Nigdy nie podążają utartymi rockowymi ścieżkami. No, ale nic z tym. To w końcu alternatywa więc macie prawo nie znać. To może porozmawiamy o prawdziwym gotyku, nie jakimś new romantic (fani Sisters of Mercy pewnie mnie zabiją, ale co tam :D ). A więc co sądzicie o dwóch największych klasykach tegoż gatunku, czyli Joy Diviosion oraz Bauhausie? Moim zdaniem klasa. W ich kompozycjach jest więcej mroku niż w samej nocy. Są po prostu genialne, a słuchając ich często przechodzą mi po plecach przyjemne dreszcze. BTW. RIP IAN CURTIS (i) (i)
 
Awatar użytkownika
Hekatonpsychos
Moderator
Moderator
Posty: 1695
Rejestracja: wt mar 07, 2006 10:05 pm

pn kwie 04, 2005 8:23 pm

Loozik Loozaku ;)

Ewendur, ja Tool znam i lubię. Ale nie nazywałbym tego zespołu alternatywnym ;) Owszem, wykonuje gatunek muzyczny powiązany z tzw. alternative rockiem, ale to niewiele zmienia. Granie tego typu jest bardzo popularne, ale... O ile Tool wykonuje muzykę ze wszech miar oryginalną, o tyle QotSA i Kyuss, już raczej nie - o czym świadczą setki, jeśli nie tysiące klonów tych zespołów, jakie pojawiają się na MTV2 np. :?

Jeśli zaś chodzi o gotyk (a raczej klasykę tego gatunku): Nephilim, Fields of Nephilim, Bauhaus oraz mało znany ale doskonały Dreadful Shadows często witają w moich głośniczkach. Podobnie zresztą jak Sisters of Mercy, The Cure, czy nawet Siuxie and the Banshees.
Fajna muza :)
 
Bjorn Westlander
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 686
Rejestracja: sob lis 29, 2003 2:11 pm

wt kwie 05, 2005 10:02 am

A wiêc co s±dzicie o Bauhausie?
Katastrofa. Fatalny wokal i granie te¿ bez polotu. Powiedzia³bym kto s³ucha ich muzyki, ale nie chcê wyj¶æ na homoloba.
Je¶li chodzi o gotyk i okolice, to trawiê rzeczy podobne do Mission UK i Type 0 Negative - jak us³ysza³em Beborn Beton czy Apoptygma Berzerk, czy ten nieszczêsny Bauhaus, to mi rêce opad³y.
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

wt kwie 05, 2005 12:31 pm

A wiêc co s±dzicie o dwóch najwiêkszych klasykach tego¿ gatunku, czyli Joy Diviosion oraz Bauhausie?
Ian Curtis jest moim ulubionym wokalist±. Dla mnie nie ma nikogo lepszego. Ja bym bardziej muzyke tych dwóch zespo³ów nazwa³ "Cold Wave" ale kij z nazewnictwem. W ka¿dym razie Joy Division jest jednym z moich ulubionych zespo³ów i s± prawdziwym wzorem je¿eli chodzi o klimat muzyki i warstwe tekstow±. My¶le ¿e oprócz Syda Barretta trudno znale¼æ bardziej owiany legend± i enigmatyczny zespó³. (Polecam wszystkim nagranie "Ceremony" pochodz±ce z ta¶m demo nagranych tu¿ przed samobójstwem Curtisa. My¶le ¿e jest ono przybli¿yæ nam chocia¿ w ma³ym stopniu jak bardzo rozerwany i rozbity by³ ten cz³owiek.)

Je¿eli chodzi o Bauhaus to ¶rednio jestem zaznajomiony z ich twórczo¶ci± (co musze jak najszybciej zmieniæ) ale zawsze zgadzalem siê z twierdzeniem ¿e "TRUE GOTHS DIED WITH BAUHAUS" :lol:

Pozdra,

ez

P.S.
Aha... i jeszcze jedno, je¿eli podoba wam siê twórczo¶æ którego¶ z wymienionych wy¿ej przez Ewendura bandów, to prosze pos³uchajcie The Fall. Piêkny zespó³ i niezwykle niedoceniany, naprawde ponadczasowa muzyka.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości