Zrodzony z fantastyki

 
Miichal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 7:59 pm

UR Deck

wt wrz 05, 2006 8:05 pm

Witam. Proszę o pomoc w poprawieniu decka... Jako, że jest to mój pierwszy post, nie wiedziałem gdzie go wysłać - tu czy do "Kliniki talii". Potrzebuję silny deck, ale niezbyt kosztowny... Oto moje propozycje:


1)

Lands
4 [GP] Izzet Boilerworks
7 [RAV] Island
5 [RAV] Mountain
4 [GP] Steam Vents

Creatures
4 [GP] Niv-Mizzet, the Firemind
4 [GP] Gelectrode

Spells
4 [RAV] Char
4 [RAV] Telling Time
4 [RAV] Remand
4 [RAV] Convolute
4 [RAV] Compulsive Research
4 [GP] Quicken
4 [GP] Electrolyze
4 [GP] Izzet Signet



2)

Lands
4 [GP] Izzet Boilerworks
9 [RAV] Island
7 [RAV] Mountain

Creatures
2 [GP] Niv-Mizzet, the Firemind
2 [GP] Gelectrode
2 [GP] Djinn Illuminatus
3 [GP] Goblin Flectomancer
2 [GP] Izzet Guildmage

Spells
4 [9E] Shock
4 [RAV] Convolute
2 [RAV] Compulsive Research
4 [GP] Quicken
4 [GP] Electrolyze
2 [GP] Izzet Signet
3 [GP] Invoke the Firemind
4 [DISS] Odds-Ends
2 [GP] Stitch in Time


No i jeszcze problem z Sidebordem :neutral:

Pozdrawiam i jeszcze raz prosze o pomoc :)


Jeszcze chciałem zrezygnować z 4 [GP] Steam Vents - karta nie warta swjej ceny.



P.S. Chciałbym grać tym deckiem na turniejach typu FNM i podobnie ważnych, dlatego nie musi być super jak na Mistrzostwa Świata :)
 
Kusio
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 09, 2006 2:47 pm

wt paź 31, 2006 8:32 am

Zamiast Convolute Mana Leak, są o wiele lepsze i w T2 sycą.Mi się osobiście bardziej podoba wersja numer 2 ale wywalił bym Stitch in Time jest wogóle nie potrzebne a wsadził bym jescze 4 sztuki Wee Dragonauts zamiast 2 Stitch in Time 1 Quicken i 1 Invoke the Firemind. Jest za mało żródeł mana tylko 22 musi być minimalnie 22 landy w controlkach i jeszcze ze 2 sygnety.

No i to by bylo na tyle narazie.
 
Gerard_666
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 200
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:10 pm

pt gru 15, 2006 5:49 pm

niech ktos to przeniesie do kliniki talii
 
Awatar użytkownika
dareush
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 204
Rejestracja: pn sty 30, 2006 12:40 pm

śr kwie 11, 2007 5:16 pm

slyszeliscie o tagowaniu kart:)
 
Awatar użytkownika
Knoely
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 338
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 10:01 pm

śr kwie 11, 2007 11:19 pm

Kusio pisze:
Zamiast Convolute Mana Leak, są o wiele lepsze i w T2 sycą

Leaki ? Słyszałeś może o [mtg=Remand]Remand[/mtg]ach? Ale to prawda - jeśli mam wybierać między [mtg=Convolute]Convolute[/mtg] a [mtg=Mana_Leak]Mana Leak[/mtg] to biorę drugą opcję.

Miichal pisze:
Jeszcze chciałem zrezygnować z 4 [GP] Steam Vents - karta nie warta swjej ceny.

Warta, uwierz.
Ewentualnie możesz lecieć na Boilerworkach i [mtg=Shivan_Reef]Shivan Reef[/mtg].

Aktualnie najbardziej sytym UR deckiem w T2 jest ewidentnie IzzeTron, więc (jeśli chcesz potężnych osiągów) polecałbym bazowanie na tym właśnie. Wtedy musiałbyś uwzględnić [mtg=Sulfur_Elemental]Sulfur Elemental[/mtg]a (chociaż IMHO on jest przydatny w 95% deckach z R, nie tylko w Tronie), [mtg=Bogardan_Hellkite]Bogardan Hellkite[/mtg], [mtg=Demonfire]Demonfire[/mtg] albo [mtg=Disintegrate]Disintegrate[/mtg] (chociaż nawet do Twoich autorskich decków bym wrzucił ze dwie sztuki Demonfire'a), [mtg=Tidings]Tidings[/mtg] i parę innych (rozpiskę łatwo znaleźć na necie).

Jeśli koniecznie chcesz grać swoim własnym deckiem - [mtg=Telling_Time]Telling Time[/mtg], [mtg=Demonfire]Demonfire[/mtg], [/mtg]Sulfur Elemental[/mtg], [mtg=Wee_Dragonauts]Wee Dragonauts[/mtg], [mtg=Char]Char[/mtg], [mtg=Psionic_Blast]Psionic Blast[/mtg], [mtg=Remand]Remand[/mtg] - to są według mnie karty warte rozważenia. Z U uwielbiam też Teferiego, chociaż nie wiem czy by pasował.

Wywaliłbym Djinna, Stitch, Quicken, Shock, Flectomancera, Niv-Mizzeta, Convolute, Compulsive, Invoke.

K~

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości