Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
cyberworm
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob cze 11, 2005 9:50 pm

usuwanie postow

sob wrz 10, 2005 8:57 pm

a ja to bym chcial spytac jak moge usunac swoj post w dziale trejd??:)
gupie pytanie ale qrcze moe mam na to zadnego pomyslu
 
Awatar użytkownika
sire
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4892
Rejestracja: sob sie 11, 2001 11:57 pm

sob wrz 10, 2005 9:31 pm

Jezeli ktos juz odpowiedzial na Twoj post to nie masz mozliwosci jego usuniecia. Usuwac watkow tez, o ile dobrze pamioetam, nie mozesz, popros moderatora o zrobienie tego: PW z dokladnym linkiem.
 
Awatar użytkownika
Lack
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: śr kwie 14, 2004 3:18 pm

sob wrz 10, 2005 9:32 pm

sire pisze:
Jezeli ktos juz odpowiedzial na Twoj post to nie masz mozliwosci jego usuniecia. Usuwac watkow tez, o ile dobrze pamioetam, nie mozesz, popros moderatora o zrobienie tego: PW z dokladnym linkiem.


Dokładnie. Pisz na PW to usunę.

A przy okazji miło by było gdyby ktoś uaktywnił opcję usuwania własnych tematów.
 
Awatar użytkownika
Wow
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 617
Rejestracja: pn mar 17, 2003 8:30 pm

sob wrz 10, 2005 9:35 pm

Czasem jest to niewskazane. Ogólnie wystarczy poprosić moderatora danego działu albo mnie i zawsze pomożemy.
 
Awatar użytkownika
Cycero
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 49
Rejestracja: wt maja 17, 2005 3:55 pm

wt lis 01, 2005 4:17 pm

A co zrobić w sytuacji gdy ktoś notorycznie usuwa wszstkie moje posty? (w różnych działach i na różny temat). =\ Bo trochę to jest denerwujące... Tym bardziej, że w wielu przypadkach z całą pewnością nie było mowy o złamaniu przeze mnie regulaminu forum (chyba, że jest jakiś "inny" regulamin, do którego trzeba się stosować i nie jest zamieszczony na tej stronie)
 
Awatar użytkownika
Sumczas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 563
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 9:08 pm

wt lis 01, 2005 4:21 pm

Jezeli nie podobaja Ci sie metody pracy ktoregos z moderatorow napisz do admina.
 
Awatar użytkownika
Cycero
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 49
Rejestracja: wt maja 17, 2005 3:55 pm

wt lis 01, 2005 5:33 pm

No dobrze, ale jak mam sprawdzić, który z moderatorów mi usuwa posty? Bo widzisz nie ma żadnej argumentacji, posty po prostu znikają dzięki pomocy jakiegoś "anonimowego dobroczyńcy"... Sorki, że zawracam głowę, ale po prostu jestem troszkę poirytowany zaistniałą sytuacją i chciałbym to jak najszybciej wyjaśnić. Poza tym tak szczerze mówiąc to nie bawi mnie pisanie postów, tylko po to, żeby ktoś je za chwile wywalił.
 
Awatar użytkownika
Mariano
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: pn maja 19, 2003 10:08 pm

wt lis 01, 2005 5:51 pm

Wystarczy sprawdzić kto jest moderatorem danego działu. Najlepiej napisz na którym forum zniakają Ci posty, jeżeli w Extended to zapewnie ja (Sumczas albo Garth) je usuwam bo nie stosujesz się do zasad tam obowiązujących.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości