Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

UWAGA! Regulmin! Zasady wątków wymiany!

pn cze 20, 2005 4:49 pm

Jeden wątek dla wszystkich, którzy chcą sie wymieniać kartami, nie zdaje egzaminu. Dlatego każdy, kto szuka kart bądź ma jakieś na zbyciu, może otworzyć swój własny wątek na tym forum. Powinien być oznaczony w ten sposób:

[Wymiana]/[Sprzedam]/[Kupię] i nick użytkownika

Kiedy lista zostaje zmieniona - czyli po odjęciu albo dodaniu nowych kart - można zaznaczyć to w kolejnym poście jednocześnie podbijając cały swój wątek do góry. Jest to jedna z nielicznych okoliczności, w których można pisać dwa posty pod sobą.

Jeżeli takich wątków pojawi się wystarczająco dużo - stworzymy specjalne subforum do wymiany. Na razie zobaczymy jak to działa.
 
Awatar użytkownika
Pan-demonium
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 85
Rejestracja: czw mar 23, 2006 6:23 pm

pt wrz 15, 2006 6:14 pm

Dopiero zacząłek grać w Crystalicum i przed chwilą odkryłem to forum na Poltku i mam jedno pytanko. Czy można przy tych kartach zamieszczonych do wymiany, podawać ich statyski i umiejętności specjalne...
To byłoby bardzo przydatne, przyciągałoby wzrok, a przede wszystkim wiedziałbym czy chcę tą kartę, czy nie, i za co bym ją wymienił...
Jeśli jest to niemożliwe, to przynajmniej podajcie link, gdzie można te wszystkie karty dokładnie zobaczyć i przeczytać ich zasady.
 
Awatar użytkownika
Szponer
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 159
Rejestracja: ndz kwie 02, 2006 5:39 pm

pt wrz 15, 2006 8:30 pm

Wydaję mi się, że możesz. Wszak nie podpisujesz się pod tym, iż to karty Twojego autorstwa:P Zresztą wątpie czy ktoś zna WSZYSTKIE karty na pamięć:P
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

pt wrz 15, 2006 10:15 pm

Można. Przecież jest cały spis kart do KGK, PPŻ i SOM, więc dlaczego nie możnaby korzystać z tych informacji?
 
Awatar użytkownika
Pan-demonium
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 85
Rejestracja: czw mar 23, 2006 6:23 pm

pt wrz 15, 2006 11:50 pm

Dzięki, poprostu nie byłem pewien, a dużo łatwiej jest odczytać komuś gotowca, w postaci podanych statystyk, niż szukaś w spisach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości