Zrodzony z fantastyki

 
Inqusitor
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 8:59 pm

czw sty 08, 2009 11:09 am

Zajmę się hanibalem, przygotuje i mechanikę i psychologię tej postaci.
Będzie gotowe jutro wieczorem.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

czw sty 08, 2009 2:28 pm

Klebern pisze:
To skoro tu jest koncert życzeń to bym poprosił o rozpiskę mechaniczną, tylko mechaniczną, maga o poziomie 13 z point buy 32 rasa: człowiek, skoncetrowany na tworzeniu przedmiotów i umiejkach głównie typu: wiedza. Nie jest to postać wojująca, więc jak najwyższy BaB mnie nie interesuje, ale nie pogardzę.


Nefarius pisze:
Wiedziałem, kiedy wejść i sprawdzić ;]

Biorę to i sam ogłaszam potrzebnego BN: [...]



SKRP pisze:
Klebern pisze:
To skoro tu jest koncert życzeń to bym poprosił o rozpiskę mechaniczną, tylko mechaniczną, maga o poziomie 13 z point buy 32 rasa: człowiek, skoncetrowany na tworzeniu przedmiotów i umiejkach głównie typu: wiedza. Nie jest to postać wojująca, więc jak najwyższy BaB mnie nie interesuje, ale nie pogardzę.


Będzie na dziś wieczór, jutro rano.

EDIT: już jest TUTAJ, jak zwykle core only.


Fajny koleś, to już było zaklepane...
 
Awatar użytkownika
Klebern
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4195
Rejestracja: czw gru 01, 2005 5:53 am

czw sty 08, 2009 4:25 pm

SKRP, dziękuje bardzo z tą rozpiską. Zapomniałem napisać, że ma być charakter dobry, ale sobie poradzę. Teraz skoro Nefarius tak bardzo i chciał się wykazać, to ma teraz okazję.

DnD 3.5, point buy 32, rasa: człowiek, postać wojująca, koniecznie z klasą barbarzyńca, poziom 7, charakter: chaotyczny neutralny. Z ekwipunkiem o wartości: 19,000 sz. Lepiej kilka dobrych itemów niż wiele pomniejszych. Broń to miecz dwuręczny.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

czw sty 08, 2009 4:34 pm

Klebern pisze:
SKRP, dziękuje bardzo z tą rozpiską. Zapomniałem napisać, że ma być charakter dobry, ale sobie poradzę. Teraz skoro Nefarius tak bardzo i chciał się wykazać, to ma teraz okazję.

DnD 3.5, point buy 32, rasa: człowiek, postać wojująca, koniecznie z klasą barbarzyńca, poziom 7, charakter: chaotyczny neutralny. Z ekwipunkiem o wartości: 19,000 sz. Lepiej kilka dobrych itemów niż wiele pomniejszych. Broń to miecz dwuręczny.


Rezerwuje sobie to!

(Niech moderacja wybaczy za kolor, ale to specjalnie, żeby rezerwacja była dobrze widoczna)
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

czw sty 08, 2009 6:51 pm

Nefarius pisze:

Rezerwuje sobie to!

(Niech moderacja wybaczy za kolor, ale to specjalnie, żeby rezerwacja była dobrze widoczna)


To trzeba sobie rezerwować? Sądziłem, że po prostu deklarujemy się jaką postać chcemy rozpisać. To jakiś problem, że dwie osoby zaproponują swoją wizję mechanicznej rozpiski?

re: down

Nie rozumiem przyczyn dla ktorych zlecenia muszą być rezerwowane, ale jeśli tak to serdecznie przepraszam Nefariusa.
Ostatnio zmieniony czw sty 08, 2009 7:13 pm przez PPPP, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

czw sty 08, 2009 7:04 pm

SKRP pisze:
To trzeba sobie rezerwować? Sądziłem, że po prostu deklarujemy się jaką postać chcemy rozpisać. To jakiś problem, że dwie osoby zaproponują swoją wizję mechanicznej rozpiski?

Tak, trzeba rezerwować, Plane wyraźnie o tym mówił. Zaraz na początku :).
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

czw sty 08, 2009 7:18 pm

SKRP pisze:
Nefarius pisze:

Rezerwuje sobie to!

(Niech moderacja wybaczy za kolor, ale to specjalnie, żeby rezerwacja była dobrze widoczna)


To trzeba sobie rezerwować? Sądziłem, że po prostu deklarujemy się jaką postać chcemy rozpisać. To jakiś problem, że dwie osoby zaproponują swoją wizję mechanicznej rozpiski?

re: down

Nie rozumiem przyczyn dla ktorych zlecenia muszą być rezerwowane, ale jeśli tak to serdecznie przepraszam Nefariusa.


Pardo za spam.

Nic się nie stało, tylko się zdziwiłem kiedy zobaczyłem gotowy projekt. Wczoraj siedziałem nad mechaniką i zostały mi tylko czary. Myślę sobie: wejde na kompa i dokończę i będzie git. A tu psikus ;) dlatego i ja jestem za rezerwacją tego, co chce się zrobić. Nie chowam urazy ;)
 
Awatar użytkownika
Elmenaizer
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 22, 2007 3:48 pm

pt sty 09, 2009 4:57 pm

Ja natomiast potrzebuje rozpiski mechanicznej 8 poziomowego łowcy wilków, walczącego wręcz. A tagże 2 jego popleczników (3 poziomy) jeden z poleczników spec od pułapek i trucizn natomiast drugi to typowy strzelec łucznik. A i jeszcze jeśli można 15 poziomowy kapłan Pelora skupiajacy sie na leczeniu i strzelaniu z kuszy.Wszystkie postacie niski priorytet.

EDIT Co do edycji dla jasności 3.5.Podręczniki wszystkie oficjalne.
Ostatnio zmieniony pt sty 09, 2009 5:08 pm przez Elmenaizer, łącznie zmieniany 2 razy.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

pt sty 09, 2009 5:04 pm

Łowce i jego pomagierów sobie zarezerwuję.
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

pt sty 09, 2009 6:37 pm

Widząc, że ten temat cieszy się już niezgorszą popularnością, jak i skutecznością w realizacjach zamówień, chciałbym zgłosić takowe:

Charakter zamówienia: Mechanika BN-a
Edycja: 3.0
Dostępne podręczniki: Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemii, Miecz i Pięść, Władcy Dziczy, Magia i Krew, Obrońcy Wiary, Pieśń i Cisza, Krainy Wschodu, Przewodnik Gracza po Faerunie (tu może być 3.5, nie będę mial problemu z konwersją), Rasy Faerunu (tu podobnie z 3.5).
Język: Polski
Docelowe EPP: 13-16 (te wyższe wartości dla optymalizacji nie dających maksymalnego poziomu czarującego w porównaniu do ilości klas; w innym przypadku przedział 13-14)
Rasa: Człowiek
PB: 32 (plus punkty za kolejne poziomy postaci)
Uwagi: Wykorzystanie klasy Wu Jena z Krain Wschodu oraz rzucanie minimum 7. poziomowych czarów.
Imię: Nimdir Waze-Doru
Opis: Siwy ze starości, brodaty i o bujnych włosach jak na jego wiek, starszy mężczyzna (ok 50 lat), o miłym usposobieniu pełnym dobroci. Mistyk żywiołu Wody (wg terminologii z Krain Wschodu), będący jednym z lokalnych mistrzów; szlachetnie urodzony. Poza czarami, posługuje się magicznym waki-zashi, ale w ostateczności. jego magia skupia głownie na zaklęciach zmieniający dany stan rzeczy (lecz nie powodujący złudzeń), szkodzących lub wspomagających istoty, niektóre z zaklęć dotyczą także zadawania ran lub przeszkadzania przeciwnikom w bardziej wyszukany sposób. Wyjątkowo bystry i inteligentny, przeżył wiele chorób bez magicznego wsparcia, a także jego zwinność i siła nie należą do jego wad. Czasem jednak lepiej byłoby dla niego, gdyby był roztropniejszy oraz popracował nad przemawianiem do większej ilości osób. Lubuje się w magicznych przedmiotach, jednakże poza szatami i ostrzem, woli, by nie były zbyt widoczne.

ZREALIZOWANE
Ostatnio zmieniony ndz sty 11, 2009 8:10 pm przez von Mansfeld, łącznie zmieniany 1 raz.
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

pt sty 09, 2009 8:39 pm

Elmenaizer pisze:
A i jeszcze jeśli można 15 poziomowy kapłan Pelora skupiajacy sie na leczeniu i strzelaniu z kuszy.


Rezerwuję.

WYKONANE
Ostatnio zmieniony pn sty 12, 2009 6:33 pm przez PPPP, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

ndz sty 11, 2009 11:49 am

Laveris de Navarro pisze:
Widząc, że ten temat cieszy się już niezgorszą popularnością, jak i skutecznością w realizacjach zamówień, chciałbym zgłosić takowe:

Charakter zamówienia: Mechanika BN-a
Edycja: 3.0
Dostępne podręczniki: Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemii, Miecz i Pięść, Władcy Dziczy, Magia i Krew, Obrońcy Wiary, Pieśń i Cisza, Krainy Wschodu, Przewodnik Gracza po Faerunie (tu może być 3.5, nie będę mial problemu z konwersją), Rasy Faerunu (tu podobnie z 3.5).
Język: Polski
Docelowe EPP: 13-16 (te wyższe wartości dla optymalizacji nie dających maksymalnego poziomu czarującego w porównaniu do ilości klas; w innym przypadku przedział 13-14)
Rasa: Człowiek
PB: 32 (plus punkty za kolejne poziomy postaci)
Uwagi: Wykorzystanie klasy Wu Jena z Krain Wschodu oraz rzucanie minimum 7. poziomowych czarów.
Imię: Nimdir Waze-Doru
Opis: Siwy ze starości, brodaty i o bujnych włosach jak na jego wiek, starszy mężczyzna (ok 50 lat), o miłym usposobieniu pełnym dobroci. Mistyk żywiołu Wody (wg terminologii z Krain Wschodu), będący jednym z lokalnych mistrzów; szlachetnie urodzony. Poza czarami, posługuje się magicznym waki-zashi, ale w ostateczności. jego magia skupia głownie na zaklęciach zmieniający dany stan rzeczy (lecz nie powodujący złudzeń), szkodzących lub wspomagających istoty, niektóre z zaklęć dotyczą także zadawania ran lub przeszkadzania przeciwnikom w bardziej wyszukany sposób. Wyjątkowo bystry i inteligentny, przeżył wiele chorób bez magicznego wsparcia, a także jego zwinność i siła nie należą do jego wad. Czasem jednak lepiej byłoby dla niego, gdyby był roztropniejszy oraz popracował nad przemawianiem do większej ilości osób. Lubuje się w magicznych przedmiotach, jednakże poza szatami i ostrzem, woli, by nie były zbyt widoczne.


Skoro nikt nie chce, to ja się spróbuję zająć zleceniem.
 
Inqusitor
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 8:59 pm

ndz sty 11, 2009 1:15 pm

Przepraszam za opuźnienia w realizacji, ale wynikły z przyczyn niezależnych odemnie. Będzie gotowe dzisiaj.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

pn sty 12, 2009 5:50 pm

Czekając na mojego obiecanego BNa, śmiem stwierdzić, że cały ten koncert życzeń to jak najbardziej udany pomysł i projekt. Jak na razie wszystko, co potrzebowałem przydało się (lub przyda się lada moment). Widząc, taki obrót spraw, chętnie poproszę kogoś o pomoc, przy tworzeniu kolejnego projektu. Tym razem dam jednak twórcom większy wybór...

Spotkanie/ FR / (PS 4) / 3.5 ed / j. pl
Życzenie: potrzebne mi spotkanie, w którym będzie element pułapki, walki i sowitej (jak na poziom postaci) nagrody. Postaci będą miały 3, lub 4 poziom, lecz jest ich wielu (6 do 10). Sesja odbywa się w klimacie Północy (dokładnie wzdłuż brzegu, rzeki Mirabar [około 5 dni w stronę źródła rzeki, od miasta Mirabar]). Nie wymagam konkretnego przeciwnika, dodam jednak, że moja sesja toczy się na tle wielkiej powodzi rzeki, wzbogaconej w ataki orogów, wypełzających z podmroku. Oczywiście spotkanie i walka nie musi toczyć się przy samym brzegu rzeki, a przeciwnikami nie muszą być orogowie.

To chyba wszystko. Czy znajdzie się chętny do spełnienia, mojego życzenia?
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

pn sty 12, 2009 9:03 pm

Skoro widzę, że coś mało tych zamówień, to dam kolejną "robotę" dla Polterdżinów i pochodnych... Znaczy się - chętnych. ;)

Charakter zamówienia: Mechanika BN-ów
Edycja: 3.0
Dostępne podręczniki: Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemii, Miecz i Pięść, Władcy Dziczy, Magia i Krew, Obrońcy Wiary, Pieśń i Cisza, Przewodnik Gracza po Faerunie (tu może być 3.5, nie będę mial problemu z konwersją), Rasy Faerunu (tu podobnie z 3.5).
Język: Polski
PB: 32 (plus punkty za kolejne poziomy postaci)


A niżej dwaj BN-i:

[hide=Henryk]
Nazwa postaci: Książe Henryk VI
EPP: 12
Rasa: Człowiek
Opis: Książe Henryk VI, z dynasti Wolemerów, władca Wesfelonorii. Ledwie przekroczył czterdziestkę, rządzi krajem od 18 lat, obejmując schedę po zmarłym ojcu, Henryku V. Jako młodzieniec niezwykle urodziwy i zdolny muzyk i poeta uwodzący niewieście serca, teraz dbający o własny interes oraz księstwa (czyli własny), z lekka zrzędliwy i opryskliwy, dumny, acz wrażliwy dla swej żony, jedynego syna, trzech córek oraz najbliższych doradców. Znamiennity szermierz jeszcze przed objęciem tronu i pierwsze lata rządzenia. Zwinny, charyzmatyczny, o nieprzeciętnym intelekcie. O sile niewyrózniającej go od przeciętnego człowieka, podobnie z kondycją, choć to ostatnie jako sprawka starzenia się. Nigdy nie błyszczał przykładem, jeśli chodzi o roztropne decyzje - część była zarówno udana, jak i nie.[/hide]

[hide=Vertilius]
Nazwa postaci: Vertilius
EPP: 18
Rasa: Człowiek
Opis: Mag Vertilius, pierwszy w Księstwie, w swojej wieży koło Głównego Traktu. Co prawda wygląda na starca co najmniej sześćdziesiątletniego, ale nikt tak naprawdę nie wie, ile w rzeczywistości żyje. Przybył do Westfelonorii tylko dla... spokoju, wiedząc, że to małe państewko co najwyżej zarysuje mu ścianę wieży. Fascynują go głównie procesy tworzenia magicznych przedmiotów, w szczególności inteligentnych jako jego towarzysze i manifestacje jego nastrojów, dołączywszy konstrukty. Do tego transmutacja... Dumny, pewny siebie, przebiegły, mało kto jest równie inteligentny jak Vertilius. Słabowity fizycznie, acz to jest jedyna jego większa wada - charyzma i zdrowie mu dobrze dopisują. Od kilkunastu lat jedynie parę razy wychodził ze swej wieży.
Uwagi:. Koniecznie musi mieć zdolność rzucania 9. poziomowych czarów i 18 poziom czarujacego.[/hide]
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

pn sty 12, 2009 9:09 pm

Laveris de Navarro pisze:
Nazwa postaci: Książe Henryk VI
EPP: 12
Rasa: Człowiek
Opis: Książe Henryk VI, z dynasti Wolemerów, władca Wesfelonorii. Ledwie przekroczył czterdziestkę, rządzi krajem od 18 lat, obejmując schedę po zmarłym ojcu, Henryku V. Jako młodzieniec niezwykle urodziwy i zdolny muzyk i poeta uwodzący niewieście serca, teraz dbający o własny interes oraz księstwa (czyli własny), z lekka zrzędliwy i opryskliwy, dumny, acz wrażliwy dla swej żony, jedynego syna, trzech córek oraz najbliższych doradców. Znamiennity szermierz jeszcze przed objęciem tronu i pierwsze lata rządzenia. Zwinny, charyzmatyczny, o nieprzeciętnym intelekcie. O sile niewyrózniającej go od przeciętnego człowieka, podobnie z kondycją, choć to ostatnie jako sprawka starzenia się. Nigdy nie błyszczał przykładem, jeśli chodzi o roztropne decyzje - część była zarówno udana, jak i nie.

Królem mogę się zająć, podobnie jak spotkaniem Nefa. Z tym, że nie będzie to szybciej, niż przed końcem tygodnia, bo z czasem u mnie krucho...
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

wt sty 13, 2009 2:16 pm

Laveris de Navarro pisze:
Nazwa postaci: Vertilius
EPP: 18
Rasa: Człowiek
Opis: Mag Vertilius, pierwszy w Księstwie, w swojej wieży koło Głównego Traktu. Co prawda wygląda na starca co najmniej sześćdziesiątletniego, ale nikt tak naprawdę nie wie, ile w rzeczywistości żyje. Przybył do Westfelonorii tylko dla... spokoju, wiedząc, że to małe państewko co najwyżej zarysuje mu ścianę wieży. Fascynują go głównie procesy tworzenia magicznych przedmiotów, w szczególności inteligentnych jako jego towarzysze i manifestacje jego nastrojów, dołączywszy konstrukty. Do tego transmutacja... Dumny, pewny siebie, przebiegły, mało kto jest równie inteligentny jak Vertilius. Słabowity fizycznie, acz to jest jedyna jego większa wada - charyzma i zdrowie mu dobrze dopisują. Od kilkunastu lat jedynie parę razy wychodził ze swej wieży.
Uwagi:. Koniecznie musi mieć zdolność rzucania 9. poziomowych czarów i 18 poziom czarujacego.


Wezmę to, ale może więcej szczegółów? 3.5? Czy 3.0? FR, czy nie
FR, cokolwiek?
 
Awatar użytkownika
Elmenaizer
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 22, 2007 3:48 pm

czw sty 15, 2009 5:58 pm

Ja mam aktualnie dosć nietypową prośbe potrzebuje klimatycznie napisanego obwieszczenia które informuje:
1.Do miasta przybywa wielki łowczy wilków królestwa wraz ze swoja ekipą.
2.Za kilka dni odbędzie sie wielkie polowanie które ma na celu złapanie bestii.( najprawdopodobniej wilka)
Co do umiejscowienia FR Srebrne Marchie Co do terminu realizacji najpóźniej do jutra około godziny 23.00.
 
Awatar użytkownika
Froger
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 560
Rejestracja: wt lut 05, 2008 4:52 pm

czw sty 15, 2009 6:19 pm

Z zasady obwieszczenia są krótkie i zwięzłe, ale wole się zapytać: długie, to ma być? Strona A5, nie wiem? 10 wersów? :)
Wybaczcie, ale nie zarezerwuje, bo nie wiem czy napiszę. Jednak gdy, to zrobię będę wymagał krytyki :)
 
Awatar użytkownika
Elmenaizer
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 22, 2007 3:48 pm

czw sty 15, 2009 6:23 pm

No krótkie i zwięzłe żeby każdy tłumok mógł zrozumieć ale też nie coś w stylu jutro ubijemy se wilków kilka zbiórka pod ratuszem.
 
Awatar użytkownika
Froger
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 560
Rejestracja: wt lut 05, 2008 4:52 pm

czw sty 15, 2009 6:37 pm

Proszz.
"Drodzy Mieszczanie!
Groźna bestia nękająca nasze miasto wkrótce będzie wspomnieniem! Już za 2 dni (wpisz zamiast „2 dni” co tylko chcesz) do naszego grodu przybędzie Wielki Łowczy Królewski. Jego przybycie będzie oznaczało niechybną śmierć straszliwej bestii. Wielkie Łowy odbędą się nazajutrz po przybyciu Łowczego. Wszyscy prawi i odważni mieszkańcy, którzy pragną wywrzeć złość lub dokonać zemsty na bestii, mogą to uczynić! Zgłaszacie się do siedziby jaśnie nam panującego … (lub do grododzierżcy, czy kogo tam sobie wymarzysz). Obiecuje wam, że łowy będą udane, a wynagrodzenie sowite!"

Z naciskiem na "wynagrodzenie sowite", a gwarantuję Ci, że nie tylko szlachetni mieszczanie przyjdą. Choć nie ukrywam, że chodziło mi o graczy. Ewentualnie drugą część zachęcającą motłoch można wywalić.
Doszedłem do wniosku, iż samo "Mieszczanie" brzmi lepiej niż "Drodzy mieszczanie". W końcu zwracamy się do motłochu.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

ndz sty 18, 2009 1:18 pm

Zgłaszam zlecenie na BNa, zbiorowego.

BN: Orkowy pościg / mechanika / FR / 3.5 ed. / j.p. / Dostępne podręczniki: Wszystkie 3.5 w języku polskim
Życzenie: Potrzebuję zbiorowego BNa, rozpisanego w całości w polskim języku, przystosowanego do 3.5 edycji. Orkowy pościg to grupa 1 oroga dowódcy (4 poziom), 2 orogów pomagierów (2x 3 poziom), oraz pięciu orków (1-2 poziom), w towarzystwie kilku worgów. Poziomy w klasach są obojętne, byle pasowały do klimatu zbiorowego BNa. Dodatkowo prosiłbym o napisanie taktyki, w jaki sposób grupa pościgowa działa, jakich używa sztuczek itd.
Dodatkowe informacje: Orkowy pościg będzie umieszczony w klimatach Północy, na obrzeżu rzeki Mirabar. Będzie ścigał dziewięcio osobową grupę BG, którzy całkiem dobrze radzą sobie z przeciwnościami.
 
Awatar użytkownika
Krackus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 198
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 2:52 pm

śr sty 21, 2009 5:35 pm

Chciałbym zgłosić zamówienie na kilku BNów, którzy mają tworzyć tło lub być przeciwnikami BG, zależnie od ich decyzji. Czasu na realizację jest całkiem sporo, spodziewam się, że będę potrzebował tych statystyk najwcześniej koło 14 lutego. Na psionice znam się trochę średnio, na planach w ogóle, a zależałoby mi na wprowadzeniu przygody z klasztorem Githzerai w roli głównej, dlatego liczę, że może znajdzie się ktoś chętny do opisania BNów :).
[hide=zamówienie]
Charakter zamówienia: Mechanika BN-ów
Edycja: 3.5
Dostępne podręczniki: Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi, Księga Potworów, FR Opis Świata, Przewodnik Gracza po FR, Magia FR, FR Podmrok, Expanded Psionics Handbook, Complete (Adventurer, Arcane, Mage, Psionic, Scoundrel, Warrior).
Język: najlepiej polski z ewentualnym angielskim tam gdzie nie ma polskiego terminu.
Imiona: jeszcze nie wymyśliłem, byłbym wdzięczny za klimatyczne propozycje :)
Docelowe EPP: 9-11 (ninja i mnich), 13-15 (zerth). Generalnie grupka takich BNów powinna być wyzwaniem dla 13-14 poziomowej 4-osobowej drużyny lub wsparciem dla tej samej drużyny przeciwko wampirowi z SW 16 (EPP koło 22, jesli dobrze liczę). Jeśli uważacie, że EPP BNów powinno być inne to jestem otwarty na propozycje
Rasa: Githzerai
PB: 26 (ale jakby gdzieś zabrakło to śmiało można dodać kilka pktów)
Klasy BNów: ninja (Compl. Adventurer); mnich; Zerth (stąd lub jakaś podobna prestiżówka, klasy podstawowe z grubsza dowolne, mile widziany mnich+psion albo coś podobnego)
Uwagi: Dla jasności, prosiłbym o przygotowanie 3 postaci: mnicha, nijny i zertha. Postacie mnichów i ninjy mają występować jako przeciwnicy BG lub ich sprzymierzeńcy, także nie powinni być wypowerowani w kosmos, zależy mi też, żeby postacie nie miały zbyt wielu klas, tam gdzie proszę o ninję, zależy mi na tym, żeby ninja był główną klasą z ewentualną prestiżówką pasującą do klasy. Wolałbym równiez uniknąć w ich przypadku dominacji psioniki w sposobie walki (aczkolwiek pomniejsze zdolności mile widziane). Zerth ma być bossem lub tymczasowym członkiem drużyny.
Opis:Chciałbym prosić o czysto mechaniczne rozpisanie 3 BNów. Mnich i ninja są z założenia uczniami klasztoru Githzerai (ninja pojawiaja się, ponieważ jeden z BG jest githzeraiem ninja, poza tym raczej pasują :)) i mają towarzyszyć bohaterom w misji ocalenia klasztoru lub być przeciwnikami w misji zniszczenia go. Zerth ma być BNem unikalnym, przywódcą klasztoru, walczącym zgodnie z kanonem sposobu walki zerthów (tj. wojownik/mag lub wojownik/psion) Zależałoby mi, żeby mechanika dawała jak najwięcej możliwości ciekawych(niekoniecznie bardzo potężnych) ataków oraz odzwierciedlała pochodzenie BNów jako Githzerai, ich szkolenie oraz ich rolę w obronie zakonu. Byłbym również wdzięczny za krótkie wytyczne co do taktyki walki tych postaci
[/hide]
W razie potrzeby postaram się dopisać wszelkie potrzebne szczegóły

ZREALIZOWANE - wielkie dzięki, dokładnie czegoś takiego potrzebowałem ;)
Ostatnio zmieniony czw sty 29, 2009 3:27 pm przez Krackus, łącznie zmieniany 5 razy.
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

śr sty 21, 2009 5:40 pm

Chętnie rozpiszę ninjów i mnichów githzerai.
 
Awatar użytkownika
Sindarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 851
Rejestracja: czw wrz 16, 2004 7:38 pm

śr sty 21, 2009 8:15 pm

W takim razie zabiorę się za Zertha
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

śr sty 21, 2009 10:57 pm

Nefarius - Twoje spotkanie jest już prawie skończone, muszę tylko dostać się na komp, na którym to robiłem, a jest z tym mały problem (monitor nie działa od czwartku... :/), więc nie wiem, kiedy będzie.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

sob sty 24, 2009 12:34 pm

SKRP pisze:
Special Qualities: Power Resistance 13, inercyjna zbroja, Psionics, darkvision 60 ft., grad ciosów, uderzenie bez broni, uchylanie, spokojny umysł, uderzenie ki (magia), powolne upadanie 9 metrów, czystość ciała, szybkie poruszanie +6 metrów,

Rozpiska githzerai daje 3 razy dziennie możliwość manifestacji mocy intertial armor, nie daje zaś stałej premii (skoro korzystasz z psioniki, wypadałoby skorzystać z pełnej rozpiski z XPH).
Ponadto, dlaczego nie wypisałeś zdolności psionicznych (psi-like abilities)?

Dlaczego ninja to duży humanoid?
Brakuje w rozpisce rasy.
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

sob sty 24, 2009 12:37 pm

Suldarr'essalar pisze:
SKRP pisze:
Rozpiska githzerai daje 3 razy dziennie możliwość manifestacji mocy intertial armor, nie daje zaś stałej premii (skoro korzystasz z psioniki, wypadałoby skorzystać z pełnej rozpiski z XPH).
Ponadto, dlaczego nie wypisałeś zdolności psionicznych (psi-like abilities)?


Fakt, moje niedopatrzenie

Suldarr'essalar pisze:
Dlaczego ninja to duży humanoid?
Brakuje w rozpisce rasy.


Używa expansion (w rozpisce jest w pełni zbuffowana wersja).

Suldarr, czy jest gdzieś polskie psioniczne SRD? Nie mogłem znaleźć.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

sob sty 24, 2009 12:40 pm

Corrick'owi dziękuję za pracę i ponawiam zlecenie, do którego nikt się nie zgłosił :)


Nefarius pisze:
Zgłaszam zlecenie na BNa, zbiorowego.

BN: Orkowy pościg / mechanika / FR / 3.5 ed. / j.p. / Dostępne podręczniki: Wszystkie 3.5 w języku polskim
Życzenie: Potrzebuję zbiorowego BNa, rozpisanego w całości w polskim języku, przystosowanego do 3.5 edycji. Orkowy pościg to grupa 1 oroga dowódcy (4 poziom), 2 orogów pomagierów (2x 3 poziom), oraz pięciu orków (1-2 poziom), w towarzystwie kilku worgów. Poziomy w klasach są obojętne, byle pasowały do klimatu zbiorowego BNa. Dodatkowo prosiłbym o napisanie taktyki, w jaki sposób grupa pościgowa działa, jakich używa sztuczek itd.
Dodatkowe informacje: Orkowy pościg będzie umieszczony w klimatach Północy, na obrzeżu rzeki Mirabar. Będzie ścigał dziewięcio osobową grupę BG, którzy całkiem dobrze radzą sobie z przeciwnościami.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

sob sty 24, 2009 1:14 pm

SKRP pisze:
Używa expansion (w rozpisce jest w pełni zbuffowana wersja).

Dałbym mimo wszystko jakąś informacje, ew. normalne statystyki i te po liftingu (expansion trwa zaledwie chwilkę, większość czasu, postać będzie miała rozmiar medium).
SKRP pisze:
Suldarr, czy jest gdzieś polskie psioniczne SRD? Nie mogłem znaleźć.

Nie wiem, nie kojarzę. Jedyne co mi się kołacze, to jeden temat tutaj na forum, gdzie pomagałem w tłumaczeniu różnych nazw mocy/klas, atutów itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości