Zrodzony z fantastyki

 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

sob sty 24, 2009 2:12 pm

Suldarr'essalar pisze:
SKRP pisze:
Używa expansion (w rozpisce jest w pełni zbuffowana wersja).

Dałbym mimo wszystko jakąś informacje, ew. normalne statystyki i te po liftingu (expansion trwa zaledwie chwilkę, większość czasu, postać będzie miała rozmiar medium).


Dodałem informację jakie buffy są aktywne oraz dokładną rozpiskę zawierającą koszt mocy i czas jej trwania. Dziękuję bardzo za uwagę jaką poświęcasz moim buildom :)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

sob sty 24, 2009 4:23 pm

Po prostu rozpisałeś postacie psioniczne ;)
 
wybraniec
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 73
Rejestracja: pn lis 24, 2008 11:21 pm

pn sty 26, 2009 12:44 pm

Nefarius pisze:
Nefarius pisze:
Zgłaszam zlecenie na BNa, zbiorowego.

BN: Orkowy pościg / mechanika / FR / 3.5 ed. / j.p. / Dostępne podręczniki: Wszystkie 3.5 w języku polskim
Życzenie: Potrzebuję zbiorowego BNa, rozpisanego w całości w polskim języku, przystosowanego do 3.5 edycji. Orkowy pościg to grupa 1 oroga dowódcy (4 poziom), 2 orogów pomagierów (2x 3 poziom), oraz pięciu orków (1-2 poziom), w towarzystwie kilku worgów. Poziomy w klasach są obojętne, byle pasowały do klimatu zbiorowego BNa. Dodatkowo prosiłbym o napisanie taktyki, w jaki sposób grupa pościgowa działa, jakich używa sztuczek itd.
Dodatkowe informacje: Orkowy pościg będzie umieszczony w klimatach Północy, na obrzeżu rzeki Mirabar. Będzie ścigał dziewięcio osobową grupę BG, którzy całkiem dobrze radzą sobie z przeciwnościami.


Jak nikt inny nie chce, mogę to wziąć. Jakieś specjalne życzenia?
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

pn sty 26, 2009 1:16 pm

Wszystko, co powinieneś wiedzieć napisałem w wymaganiach, resztę zostawiam tobie :>
 
wybraniec
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 73
Rejestracja: pn lis 24, 2008 11:21 pm

pn sty 26, 2009 3:08 pm

Nefarius pisze:
Wszystko, co powinieneś wiedzieć napisałem w wymaganiach, resztę zostawiam tobie :>


No to jest, lepiej przeczytaj wnikliwie, bo mógł zakraść się błąd.
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

pn sty 26, 2009 3:32 pm

wybraniec pisze:
Jak nikt inny nie chce, mogę to wziąć. Jakieś specjalne życzenia?


Nie jestem zleceniodawcą, ale bardzo mi się podoba, to co zrobiłeś, fajnie i pomysłowo ich rozpisałeś. Dopisz tylko przy Złym Oku, że wykorzystuje zasadę z Unearthed Arcana (wymiana chowańca na zwierzęcego towarzysza), żeby wszystko było jasne ;)
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

pn sty 26, 2009 3:36 pm

Ja zaś zleceniodawcą jestem i również chciałem gorąco podziękować! Bardzo mi się podoba taka rozpiska. Bardzo dziękuję :)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

czw sty 29, 2009 2:55 pm

Sindarin , nie podałeś rasy w swojej rozpisce.
W sekcji Atak podajesz jaki atak ma postać wykorzystująca akcje standardową. Tym się ta sekcja różni od sekcji całkowity atak.
 
Awatar użytkownika
Krackus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 198
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 2:52 pm

czw sty 29, 2009 3:26 pm

Bardzo dziękuje za statsy mnicha, ninjy i zertha, są świetne ;).
Mam tylko pytanie do Sindarina:
co oznacza mnich z "Sleeping Tiger Style" z jakiego to podręcznika, bo nigdy się z tym nie spotkałem?
Ostatnio zmieniony czw sty 29, 2009 3:35 pm przez Krackus, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

czw sty 29, 2009 3:28 pm

 
Awatar użytkownika
Sindarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 851
Rejestracja: czw wrz 16, 2004 7:38 pm

sob lut 07, 2009 10:52 pm

Poprawki wprowadzone, dzięki za uwagi Suldarr'essalar
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

ndz lut 22, 2009 3:39 pm

Widzę, że tutaj jest zastój, więc podam zlecenie, mam nadzieję, że chętni na wykonanie się znajdzie.

Gotowy BN: szpieg Asmodeusza / (Imię musi wymyślić twórca) / 3.5ed. / FR / J. polski

Życzenie: Potrzeba mi BN, na 5 poziomie. Osobnik to wysłannik i szpieg Asmodeusza śledzący posunięcia BG. Osoba ta musi posiadać zdolność przybrania postaci wilka (Transmutacja, Zwierzęcy kształt, itd. itp obojętne). Wszystko dzieje się w dzikich terenach Północy, więc dobrze by było gdyby miał poziom druida (problem Zwierzęcego kształtu rozwiązany a i na przyrodzie się zna). Klasy podstawowe na początek tylko z Podręcznika gracza. Prestiżowej mogą być lecz z podręczników polskojęzycznych.

Proszę również o rozpiskę rozwoju do 12 poziomu (jakie klasy wybierze, jakie zdobędzie przedmioty i jakiej magii by używał. Proszę również by ostatni(e) poziom(y), był(y) w klasie Ucznia Asmodeusza (Księga plugawego mroku). Proszę też o krótki opis wyglądu, charakteru (bez historii postaci).
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

śr mar 04, 2009 2:18 pm

Moje poprzednie życzenie wciąż czeka na śmiałka, który się go podejmie.

A tutaj ogłaszam kolejne życzenie.

Gotowy BN: duch bohatera / (Imię, pozostaje w kwestii twórcy) / 3.5ed / FR / j. polski

Życzenie: Potrzeba mi kilka osobnych BN zjaw, osób, które zamieszkiwały zapomnianą cytadelę. Opis czysto mechaniczny, oraz dwa, trzy zdania o wyglądzie. Konkretnie potrzeba mi:

Mężczyzna człowiek zjawa z dowódca straży poziom 7 (klasy dowolne, znajdujące się w polskojęzycznych podręcznikach)


Mężczyzna człowiek zjawa strażnika poziom 3 (-II-)


Kobieta człowiek zjawa zwykła mieszczanka poziom 2 (tutaj raczej klasa BN, ale to tylko sugestia, nie wymóg)


Mężczyzna człowiek zjawa pretorian poziom 13 (klasy dowolne znajdujące się w polskojęzycznych podręcznikach)


Mężczyzna jaszczuroludź niewolnik, zjawa poziom 5 (-II-)


Kobieta człowiek zjawa czarodzieja poziom 11 (-II-)

Oraz kilka pomysłów na zjawy panoszące się po takich lochach.
 
Shillelagh wielder
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw lut 12, 2009 10:34 pm

śr mar 04, 2009 3:42 pm

Podejmę się rozpiski zjaw, jednak nie wcześniej niż na sobotę. W tygodniu za dużo sprawdzianów :?
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

śr mar 04, 2009 4:10 pm

Super :) Proponuję bawić się pojedynczo z każdą, kiedy pozwoli czas (np. dziś podejmiesz zjawę mieszczanki, oznajmiając to na forum, by nikt jej nie zaklepał, jednocześnie dając innym możliwość wykazania się i pracą nad jakąś inną zjawą, jeśli chcesz oczywiście).

Pozdrawiam.
 
Shillelagh wielder
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw lut 12, 2009 10:34 pm

ndz mar 08, 2009 2:29 pm

Do jutra podejmę się rozpiski zjawy 13 poziomowej czarodziejki.
 
Awatar użytkownika
Aravial Nalambar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 105
Rejestracja: czw maja 01, 2008 9:21 pm

sob mar 14, 2009 3:50 pm

Cały worek BN-ów.

Pustelnika Micha/Druida o SW7 i człowieka, żyjącego w lesie przy Ziemiach Bestii w Mglistej Dolinie. Bardzo wysoka roztropność. Charakter PN, wybór zakonu wedle uznania.

Przeciętnego zbrojnego najemnika, człowieka walczącego długim łukiem i zdolnego do zadawana wyjątkowo skutecznych ta bronią krytyków. Charakter wedle uznania.

Szlachcica z Cormyru, człowieka na 4. poziomie arystokraty, bez pancerza, walczącego rapierem o przyzwoitych atrybutach "myślowych". Duże zdolnosci negocjacji.

Ochroniarz powyższego, a raczej dwa ich rodzaje.
Zwykł zbrojny, bardzo dobrze wyposażony, walczący z mieczem i dobrze w owej walce wyszkolony.
Oraz rycerz purpurowego smoka z jednym poziomem w tej klasie.


Edycja: 3.5
Dozwolone podręczniki: PG, PMP, KP, Przewodnik gracza po faerunie.

Bardzo proszę o wykonanie zlecenia do jutra. Będę bardzo wdzięczny. Proszę o przesłanie na maila: [email protected]
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

ndz mar 15, 2009 11:10 am

Aravial Nalambar pisze:
Cały worek BN-ów.

Pustelnika Micha/Druida o SW7 i człowieka, żyjącego w lesie przy Ziemiach Bestii w Mglistej Dolinie. Bardzo wysoka roztropność. Charakter PN, wybór zakonu wedle uznania.

Przeciętnego zbrojnego najemnika, człowieka walczącego długim łukiem i zdolnego do zadawana wyjątkowo skutecznych ta bronią krytyków. Charakter wedle uznania.

Szlachcica z Cormyru, człowieka na 4. poziomie arystokraty, bez pancerza, walczącego rapierem o przyzwoitych atrybutach "myślowych". Duże zdolnosci negocjacji.

Ochroniarz powyższego, a raczej dwa ich rodzaje.
Zwykł zbrojny, bardzo dobrze wyposażony, walczący z mieczem i dobrze w owej walce wyszkolony.
Oraz rycerz purpurowego smoka z jednym poziomem w tej klasie.


Edycja: 3.5
Dozwolone podręczniki: PG, PMP, KP, Przewodnik gracza po faerunie.

Bardzo proszę o wykonanie zlecenia do jutra. Będę bardzo wdzięczny. Proszę o przesłanie na maila: [email protected]


Postaram się zdążyć, ochronę i szlachcica na pewno zdążę, więc tych sobie zaklepuje, nie wiem czy zdążę mnicha-druida i łucznika więc ich zostawiam, ale jak zdążę i nikt ich nie weźmie to je również zrobię.
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

ndz mar 15, 2009 1:10 pm

Aravial Nalambar pisze:
Pustelnika Micha/Druida o SW7 i człowieka, żyjącego w lesie przy Ziemiach Bestii w Mglistej Dolinie. Bardzo wysoka roztropność. Charakter PN, wybór zakonu wedle uznania.

Zaklepuję, daj mi dwie godzinki i będzie ;).
Aravial Nalambar pisze:
Przeciętnego zbrojnego najemnika, człowieka walczącego długim łukiem i zdolnego do zadawana wyjątkowo skutecznych ta bronią krytyków. Charakter wedle uznania.

Który poziom?
 
Awatar użytkownika
Aravial Nalambar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 105
Rejestracja: czw maja 01, 2008 9:21 pm

ndz mar 15, 2009 1:18 pm

Wielkie dzięki
Corrick pisze:
Aravial Nalambar napisał:
Przeciętnego zbrojnego najemnika, człowieka walczącego długim łukiem i zdolnego do zadawana wyjątkowo skutecznych ta bronią krytyków. Charakter wedle uznania.

Który poziom?


Poziom 2. lub 3. Wedle uznania. Co ci bardziej pasuje aby odwzorować, ja się nie znam. :)
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

ndz mar 15, 2009 1:34 pm

Aravial Nalambar pisze:
Poziom 2. lub 3. Wedle uznania. Co ci bardziej pasuje aby odwzorować, ja się nie znam. Smile

Oki, będzie razem z druidem ;). Czy druid musi mieć jakiś konkretne wymagania (np.: przemiana w zwierzę czy czary 3 poziomu)?
 
Awatar użytkownika
Aravial Nalambar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 105
Rejestracja: czw maja 01, 2008 9:21 pm

ndz mar 15, 2009 1:45 pm

Nie. Chodzi raczej o oddanie jego trybu życia. Może przemiana w małe zwierze i naprawdę podstawowe czary. Do drugiego poziomu. Więcej poziomów powinien mieć raczej w mnichu.
 
Awatar użytkownika
Corrick
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3050
Rejestracja: czw cze 07, 2007 10:04 pm

ndz mar 15, 2009 2:54 pm

Gotowe. Dodałem kilka komentarzy, co i po co tam jest. Mam nadzieję, że się podoba :).
 
Awatar użytkownika
Aravial Nalambar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 105
Rejestracja: czw maja 01, 2008 9:21 pm

ndz mar 15, 2009 2:56 pm

Dzięki. Oczekuje na szlachcica i ochronę.

EDIT: Bardzo dziękuję za obydwie prace.
 
Awatar użytkownika
Helldog
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 568
Rejestracja: sob sie 18, 2007 4:33 pm

pt mar 27, 2009 11:39 pm

Tytuł - Potyczka w Pomroku.
Życzenia - Prosiłbym o zaprojektowanie spotkania o SW 10-12, które odbyć by się miało gdzieś w Podmroku. Najlepiej aby lokacja była różnorodna, pełna zróżnicowanego terenu sprzyjającego przeciwnikom BG.
Proponowane spotkanie to drowia zasadzka łowców niewolników, jednak nie pogardzę innymi pomysłami z ciekawszymi stworzeniami.
Edycja - 3.5.
Dozwolone podręczniki - Wszystkie oficjalne.
Język - angielski i polski (preferuję to pierwsze).

ZREALIZOWANE
Ostatnio zmieniony pn mar 30, 2009 1:56 am przez Helldog, łącznie zmieniany 1 raz.
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

sob mar 28, 2009 8:21 am

Helldog pisze:
Tytuł - Potyczka w Pomroku.
Życzenia - Prosiłbym o zaprojektowanie spotkania o SW 10-12, które odbyć by się miało gdzieś w Podmroku. Najlepiej aby lokacja była różnorodna, pełna zróżnicowanego terenu sprzyjającego przeciwnikom BG.
Proponowane spotkanie to drowia zasadzka łowców niewolników, jednak nie pogardzę innymi pomysłami z ciekawszymi stworzeniami.
Edycja - 3.5.
Dozwolone podręczniki - Wszystkie oficjalne.
Język - angielski i polski (preferuję to pierwsze).

Ktoś chętny?


Tak, zajmę się tym.
 
Wieczny Wędrowiec
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 22, 2008 11:12 am

sob mar 28, 2009 8:49 am

Witam. ;]
Mam zapotrzebowanie na człowieka - wojownika poziomu 8, z nałożonym szablonem wampira. Walczy w średniej zbroi, dwoma mieczami. Podjąłby się ktoś rozpiski mechanicznej tej postaci? Prosiłbym o takie zoptymalizowanie aby był to wampir jak najpotężniejszy. (ed. 3.0)
Proszę aby projekt wysłać na meila : [email protected]
Kto się podejmie?
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

ndz mar 29, 2009 9:09 pm

Helldog pisze:
Tytuł - Potyczka w Pomroku.
Życzenia - Prosiłbym o zaprojektowanie spotkania o SW 10-12, które odbyć by się miało gdzieś w Podmroku. Najlepiej aby lokacja była różnorodna, pełna zróżnicowanego terenu sprzyjającego przeciwnikom BG.
Proponowane spotkanie to drowia zasadzka łowców niewolników, jednak nie pogardzę innymi pomysłami z ciekawszymi stworzeniami.
Edycja - 3.5.
Dozwolone podręczniki - Wszystkie oficjalne.
Język - angielski i polski (preferuję to pierwsze).

Ktoś chętny?


Wykonane TUTAJ.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

sob kwie 18, 2009 4:52 pm

Cóż nie widzę odzewu apropo poprzednich zleceń, ale może za to, ktoś pokusi się na wykonanie tego:

Gotowy BN: Fanatyk Tempusa / Imię: (kwestia wyobraźni twórcy) / 3.5ed. / FR / Język polski

Życzenie: Potrzebuję BN Fanatycznego kapłana Tempusa. Najlepiej jakby był człowiekiem. Poziom 9-12 (według uznania twórcy). Potrzebuję rozpiskę mechaniczną oraz opis fabularny postaci. Podręczniki, wszystkie polskojęzyczne w 3.5 edycji.
 
Awatar użytkownika
Dark_Archon_
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 692
Rejestracja: sob gru 29, 2007 2:29 pm

śr kwie 29, 2009 7:32 pm

No to ja się podejmę tego fanatykera zrobić. Jutro Dzień Bez Stresu więc jak się nie zestresuję lub wyluzuję za bardzo to zrobie na jutro.
Co jeszcze Nefariusie byś potrzebował? Jakieś sugestie odnośnie prac?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość