Strona 1 z 1

Darmowe zasoby dla Dragonlance

: wt sty 14, 2003 4:09 pm
autor: prEDOator
www.wizards.com - Strona WOTC. Niestety poddział Dragonlance został zamknięty. <br /> <br />Dragonlance.com - Oficjalna strona Dragonlance D20 <br /> <br />Dragonlance Nexus - Podstrona Dragonlance.com . Znajduje się na niej wiele przydatnych nieoficjalnych zasad i rozpisek. <br /> <br />Taladas - Bardzo fajna strona opisująca kontynent jakim jest Taladas.

: ndz sty 19, 2003 2:06 pm
autor: prEDOator

: sob mar 08, 2003 3:03 pm
autor: prEDOator
http://www.orbedragones.com/galeria.php - Najbogatsza galeria Dragonlanca jaką spotkałem.

: sob kwie 12, 2003 8:54 pm
autor: Darklord
Nowe adresy: <br />-dzia³ Dragonlance u Seana K. Reynoldsa <br />-Forumowa strona [dzia³ Varia] - mo¿na ju¿ zapoznaæ siê tam z Histori± Krynnu, a w przysz³o¶ci pojawi± siê kolejne artyku³y

: śr wrz 01, 2004 2:21 pm
autor: emjot
[b]<!--coloro:red--><span style="color:red"><!--/coloro-->Wieża Wielkiej Magii Daltigoth<!--colorc--></span><!--/colorc--> <br /> <br />Obrazek <br /> <br />Chciałbym zaprosić wszystkich fanów DragonLance i nie tylko do Wieży Wielkiej Magii Daltigoth - portalu poświęconemu serii książek z cyklu Smocza Lanca. <br /> <br />Na stronie znajdziecie artykuły pisane przez fanów, spis książek, biografie autorów oraz tapety i screensaver'y. Portal jest "po przejściach", więc na razie tylko tyle możemy zaproponować. Cały czas trwają prace nad aktualizacjami. <br /> <br />[b]<!--coloro:red--><span style="color:red"><!--/coloro--><!--sizeo:23--><span style="font-size:12pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->www.dragonlance.pl<!--sizec--></span><!--/sizec--><!--colorc--></span><!--/colorc--> <br /> <br />Równolegle z portalem działa forum [b]<!--coloro:red--><span style="color:red"><!--/coloro-->Konklawe Ansalonu<!--colorc--></span><!--/colorc-->. <br /> <br />Naczelna Rada naszego zgromadzenia zdecydowała się powołać do życia magiczną czasoprzestrzeń, dzięki której szybko i bezboleśnie będziecie mogli przenieść się na zebranie Konklawe. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki: <br /> <br />[b]<!--coloro:red--><span style="color:red"><!--/coloro--><!--sizeo:23--><span style="font-size:12pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->www.forum.dragonlance.pl<!--sizec--></span><!--/sizec--><!--colorc--></span><!--/colorc--> <br /> <br />a nasi magowie przeniosą was na zgromadzenie. Na miejscu czekają piękne elfki, a stoły uginają się od przeróżnych potraw. Jest krasnoludzka gorzałka, a dla koneserów wybornego elfiego wina na pewno znajdziemy coś w naszych piwnicach. <br /> <br />Dla tych z was którzy nie ufają magom (pozdrawiam Rycerzy Solamnijskich), polecam szukać na traktach tego oto znaku: <br />Obrazek <br />podążając za nimi, również traficie do nas. <br /> <br />Serdecznie zapraszamy!

: śr sty 12, 2005 3:12 am
autor: Nivelis__
[center:73ca643cbb]Obrazek [/center:73ca643cbb]
Na <span style='color:orange'>Soulforge - Polskim Serwisie Dragonlance</span> ostatnio sporo nowych, ciekawych informacji!

m.in.:
t³umaczenie epilogu 3 tomu 'wojny dusz',

zapowiedzi wydawnicze na 2005r.,

informacje o bloku Dragonlance na Krakonie 2005r. (prelekcja,konkurs i 2 larpy),

recenzje nowych ksi±¿ek,

aktualne wie¶ci ze ¶wiata,

uaktualnione i nowe dzia³y opisuj±ce szczegó³owo ¶wiat i jego historiê oraz ksi±¿ki wydane w Polsce i za granic±,

forum z unikalnym dzia³em 'art',

tymczasowo na forum, nied³ugo na g³ównej stronie- materia³y, artyku³y i recenzje o polskiej edycji Dragonlance 3E rpg, która ma byæ nied³ugo wydana. Pisane przez osoby interesuj±ce siê i graj±ce w angielsk± edycjê. Na stronie narazie tylko o angielskiej edycji.

[URL=http://soulforge.shron.org][size=20][center:73ca643cbb][b]<span style='color:orange'>---==Soulforge - Polski Serwis Dragonlance==---</span>

: wt sie 01, 2006 8:00 pm
autor: Merlin222
Trochê denerwowa³o mnie, ¿e wszystkie informacje mam na kompie rozrzucone w ró¿nych dokumentach i na róznych stronach, wiêc postanowi³am stworzyæ kompendia wiedzy DL.<br /><br />Jest to zbiór materia³ów przygotowny przez forumowiczów Konklawe Ansalonu, który tworzy pierwszy tom kompendium wiedzy Dragonlance w naszym ojczystym jêzyku! [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/aiwebs_011.gif[/img] <br /><br />Czê¶æ pierwsza dostêpna jest pod TYM adresem. Mam nadziejê, ¿e siê spodoba. Wszelkie uwagi mile widziane.<br />

: czw lis 09, 2006 10:49 pm
autor: prEDOator
Jako że link do historii, który podałem wcześniej padł podaję link do wikipedii. Historia jest w sumie dosyć szczegółowa (niestety nie tak jak tamto) więc może się przydać:<br /><br />LINK // Wersja eng.