Strona 1 z 1

Pakt gwiezdny

: ndz mar 17, 2013 3:37 pm
autor: Romanow
Witam , chciałem zapytać czy ktoś mniej więcej wie jak wygląda zawarcie gwiezdnego paktu bo chciałem zrobić fajną scenkę fabularną jak zostaje czarnoksiężnikiem i o ile w przypadku pozostałych dwóch paktów jest to jakoś łatwo sobie to wyobrazić to przy tym mam problem. Z góry dziękuje.

Pakt gwiezdny

: pn mar 18, 2013 8:38 pm
autor: Zsu-Et-Am
Doprecyzuj realia. Pomyśl, z kim właściwie zawarty zostaje pakt - skoro gracie w Zapomnianych Krainach, Odległa Dziedzina nie jest domyślną częścią kosmologii. Docelowo różnice nie będą wielkie. Jeśli nie przeszkadza Ci generic, opisz mniej więcej ludzką istotę, z którą coś jest "nie tak" - może kwestia oczu, może sposób mówienia - jako reprezentanta paktu.

Pakt gwiezdny

: śr mar 20, 2013 7:22 am
autor: Romanow
Realia: Fearun (konkretnie mniej więcej środek wydarzeń z serii książek "Powrót Arcymagów")
Pakt chce zawrzeć czarodziej przyzywając sobie istotę która z nim ten pakt zawrze opcjonalnie uda się do jakiejś sabatu czarnoksięskiego po po pomoc w przedsięwzięciu. Jest w kosmologi jakiś plan skąd mógł by opcjonalnie pochodzić taki paktownik (np. plan z którego pochodzi Selune chyba nazywający się Bramą Księżycową ale nie jestem pewien?)

Pakt gwiezdny

: czw mar 21, 2013 8:17 pm
autor: Zsu-Et-Am
W 4. edycji, gdzie opisano czarnoksiężników i gwiezdne pakty, wiąże się je raczej z Odległą Dziedziną o aberracjami (łupieżcami umysłów i pokrewnymi). Jeśli chcesz, możesz rozwiązać to inaczej, ale w takim wypadku masz wolną rękę. Może wymyśl jakiś kult, kabałę albo coś tego rodzaju?