Strona 1 z 1

Sesja na zamówienie i test mechaniki

: wt lut 21, 2012 12:28 am
autor: Albiorix
Poprowadzę co tylko zalżyczy sobie 1-4. graczy w zamian za pewną dozę cierpliwości i pomocy przy testowaniu mechaniki :)

Aktualnie są 2 koncepcje:
space opera
wod

Sesja na zamówienie i test mechaniki

: ndz mar 11, 2012 6:18 pm
autor: Brilchan
Nie wiem czy to jeszcze aktualne skoro grasz już z Fenixem ale rzucę kilka pomysłów sesji w które chciałbym zagrać na wypadek gdybyś potrzebował coś jeszcze przetestować :wink:

A) WOD

1. Z chęcią zagrałbym jeszcze Karmazynem, jestem bardzo przywiązany do tej postaci a ostatnio poczytałem trochę na temat jego zaburzeń więc pewnie udało by mi się go wiarygodniej odegrać :)

2. Mam też koncept dwóch wampirów którzy nadawali by się zarówno do Classica jak i do NWoDa. Generalnie to samotnicy napędzani w swym Nieżyciu pewnym nadrzędnym celem i aby go wypełnić byliby gotowi wmieszać się w wampirzą politykę i wykonywać zlecenia.

Wampiry dość młode około 15 lat po przemianie z czego jeden byłby XX wiecznym pozytywistycznym bibliotekarzem opętanym wizją stworzenia współczesnej biblioteki Aleksandryjskiej która przetrwałaby nuklearny Holocaust (fiksacja na punkcie strachu przed wojną atomową przemieniony w latach 80 ).
Drugi byłby młody wampierz od towarzystwa ludzi i swoich pobratymców wolący zwierzęta, prowadziłby schronisko dla zwierząt w jakieś małej mieścinie starając się ukryć swoją działalność przed ludźmi i specjalizujący się w guholeniu naszych braci mniejszych:) . Oczywiście przy tego typu działalności przydałoby się jakieś wsparcie od starszych...

Mam znajomego którego mógłbym spróbować namówić do gry

B) Planescape

Nie wiem jak się odnosisz do tego settingu ale jest na tyle otwarty że nikt nie miał by pretensji o żadne zmiany. Mam postać pewnego ekscentrycznego kapłana Akadi Pani Wiatrów który właśnie siedzi sobie w Sigil i szuka wrażeń. Rozpisałem jego osobowość i zdolności na mechanikę FATE ale bez problemu się dostosuję. Po za tym Planescape jest dość na tym forum popularne więc pewnie znalazłbyś paru chętnych na taką sesje oprócz mnie

Sesja na zamówienie i test mechaniki

: pn mar 12, 2012 2:12 am
autor: Albiorix
Jak.ureguluje czas swój to nawet chętnie.

Sesja na zamówienie i test mechaniki

: pn mar 12, 2012 9:15 am
autor: Brilchan
Ok super to a będę czekał :)

Re: Sesja na zamówienie i test mechaniki

: pn maja 28, 2012 9:04 pm
autor: Aravial Nalambar
Również chętnie bym coś zagrał, ale raczej space operę. Za wampirki podziękuję.

Sesja na zamówienie i test mechaniki

: pn maja 28, 2012 10:17 pm
autor: Brilchan
Aravial Nalambar, nie wiem czy to będzie realne bo jak na razie te dwie sesje które wyszły z tego tematu są w stanie hibernacji :wink: ale ja tam się za Albiorix nie będę wypowiadał bo może będzie chciał jeszcze testów

Spróbuj napisać w tym temacie że jesteś chętny na space operę może ktoś będzie chciał poprowadzić w-co-chcielibyscie-zagrac-vt61125-840.html

Sesja na zamówienie i test mechaniki

: wt maja 29, 2012 4:05 pm
autor: AdiVeB
A poprowadzenie Neuroshimy by cię zainteresowało?

Sesja na zamówienie i test mechaniki

: wt maja 29, 2012 7:45 pm
autor: Albiorix
Nie nie nie, najpierw muszę ogarnąć kwestię komputera domowego i odpisać dawno zaległego maila do Wampira, kiedy go odpiszę to zapytam Brilchana czy już może grać :)