Strona 1 z 1

Gangsters

: sob sie 01, 2009 1:57 pm
autor: Neori
gangsters.pl

To polska gra kryminalna w przeglądarce internetowej. Ogólnie tego typu gier o podobnej fabule w necie jest 5. Gangsters ma tą zaletę, że nie jest zrobiona na rundy jak pozostałe gry, czyli nie kasują statystyk postaci co 2 miesiące, co jest denerwujące bo to taka trochę syzyfowa praca. Gra w miarę dobrze rozbudowana, chociaż brakuje w niej kilka opcji, ale właściwie co miesiąc pojawia się coś nowego, a zapowiedzi kolejnych opcji są bardzo ciekawe. Obecnie np. wprowadzane są Gangi, gdzie grupy przestępcze będą mogły przejmować i podbijać dzielnice (prawdziwe nazwy) 100 największych Polskich miast, co jest najbardziej oczekującą opcją w tej grze. Jakby ktoś się rejestrował to proszę o wpisanie mojego nicku (z forum) jako osoba polecająca, w tym przypadku za gracza który osiągnie 10 poziom doświadczenia otrzymam 100 000 zł., a to zawsze kasa na jakiś samochód, dom itp.

Re: Gangsters

: sob sie 01, 2009 5:45 pm
autor: Specu
Najpierw zachęcił byś może... "gra w przegladarce...." itp. sporo tego jest. Powiedz czym się wyróżnia, co ma w sobie takiego, żeby tracić czas na granie w nią.

Nie to że się czepiam, ale odnosze wrażenie jakbyś napisał tego posta tylko po to żeby ktoś rzeczywiście się zarejestrował i zebyś za to dostał 100 000zł wirtualnej kasy.

PS. Osobiście nie widzę sensu i wogóle grania w takie gry. Zraził mnie BiteFight, jak to kumpel podeslal mi linka... coś mnie ugryzło i wyssało ze mnie 20000 litrów krwi... gry przeglądarkowe stały się bardzo nudne i wtórne.

Reasumując PS :) zachęć mnie bez konieczności rejestrowania się :)

Re: Gangsters

: czw gru 20, 2018 11:14 am
autor: arturosa
Piszę odpowiedź na powyższego posta po całych prawie dziesięciu latach! Ha, ha. Znalazłem go, bo czasem rzeczywiście pogram sobie w jakieś gry przeglądarkowe, zamiast w PC, ale ogólnie zgadzam się, że stały się ostatnio nudne, chyba głównie pod względem ich, hmm, że tak powiem "niewyrafinowana technicznego". Są zbyt proste i słabe, jakby były pisane na laptopie umieszczonym na kolanach jakiegoś Chińczyka w 5 minut pomiędzy jednym, a drugim kęsem obiadu. Jednak właściwie 10 lat temu, kiedy powstawał ten post, gry przeglądarkowe właśnie prezentowały dość mocny poziom. Mocny w porównaniu z tym co jest obecnie. Czasem pogram sobie jeszcze na klikarni, grach pe el, czy armorgamesie ale jak czasem widzę podczas jednej prostej gry dziesiątki niedoróbek, okraszonych długimi reklamami co 3 minuty, to ręce opadają. Choć zdarzają się od czasu do czasu jakieś perełki na ww portalach.