Strona 1 z 1

[lublin] początkujący szuka kogoś

: sob kwie 17, 2010 12:54 am
autor: iruki
nie aktaulne

[lublin] początkujący szuka kogoś

: ndz kwie 18, 2010 3:25 pm
autor: Setesh
szczerze radze się wybrać na spotkanie LSF Cytadela Syriusza (wtorki o 18 w WOK) albo może do GRIUMUARu (oni chyba mają spotkania jakoś w poniedziałki ale się nie orientuje) i po prostu się popytać

[lublin] początkujący szuka kogoś

: ndz kwie 18, 2010 4:42 pm
autor: wild beast
Potwierdzam - albo spotkanie Grimuaru w poniedzałki o 20 w Starym Humaniku ( tuż obok pomnika Marii Cuirii na miasteczku UMCS'u ) albo CS'u o 18 we wtorki w Wojewódzkim Ośrodku Kultury. Polecam Grimuar, bo na tym sam przychodzę, a jest kilku nowych którzy też ostatnio zaczęli przychodzić. Dużo się w nim dzieje jeśli chodzi o RPG, w porównaniu do Cytadeli. I zawsze można posłuchać o moim kolejnym szalonym projekcie RPGowym na którego graczy szukam, :wink:

Strony obu klubów: Grimuaru ( polecam forum ) i Cytadeli. Chcę tylko nadmienić że w ten piątek jest też impreza integracyjna właśnie Grimuaru, na którą wstęp jest wolny a opłatą jest przyniesie czegoś do jedzenia na wspólną konsumpcję. :wink:

[lublin] początkujący szuka kogoś

: ndz kwie 18, 2010 6:49 pm
autor: iruki
ja troch się wstydzę od razu grupowo
nigdy tego nie robiłem

Re: [lublin] początkujący szuka kogoś

: wt kwie 20, 2010 10:58 am
autor: Avlida
Iruki, napisałam ci PW.

[lublin] początkujący szuka kogoś

: wt kwie 20, 2010 7:58 pm
autor: iruki
z dziewczyno próbowałem.. za bardzo sie wstydze..:oops:
to moj pierwszy raz.. chce żeby było czysto.. .wole być pasywny..
szukam doświadczonego mistrza który mi fachowo wprowadzi

[lublin] początkujący szuka kogoś

: wt kwie 20, 2010 9:21 pm
autor: Avlida
Za wiele Ci więc nie poradzę na to "wstydzę się". Nie powinieneś, to przecież nic strasznego ;) Odrzucenie klubów fantastyki, a także wszelkich dziewczyn zawęża trochę spektrum Twoich potencjalnych współgraczy, bo ciężko Ci będzie znaleźć kogoś kto się Tobą zajmie w Lublinie. Możesz co najwyżej kiedyś zgłosić się do Quendiego (jest na tym forum), to fajny gość i doświadczony mistrz gry. Zbiera graczy z całego Lublina i co jakiś czas prowadzi sesje, dla tych którzy mają akurat czas. Raz spotkałam się z nim na mieście, wyszło spoko, choć jeszcze nie mieliśmy okazji pograć. Możesz też przyjść do któregoś z klubów gdy organizowana jest "noc rpg" (czy coś takiego). Wtedy sesje są prowadzone przez całą dobę i można się do którejś podczepić. Raz tam byłam i nie było tak strasznie ;) A może pograłbyś na razie przez Skype'a? Może będzie Ci łatwiej?

EDIT

Nie może mi dać spokoju to "za bardzo wstydzę się dziewczyn". Kurczę, szkoda, że na drodze do być może fajnej znajomości staje coś takiego jak płeć :P A co ja mam powiedzieć grając z samymi chłopakami (głównie to przecież płeć męska interesuje się takimi rzeczami)? Gdybym powiedziała sobie "za bardzo się wstydzę" to bym sobie do końca życia nie pograła... (bo wierz mi, ze świeczką w ręce szukać drugiej tak nieśmiałej i wyalienowanej osoby jak ja) A jednak się przełamuję! Trzeba się przełamywać, bo to w Twojej inicjatywie jest czy sobie pograsz czy nie pograsz. Taki sam stosunek jak ty miałam ja 2 lata temu i sobie przez 2 lata mało co pograłam. Teraz jest inaczej, nie wybrzydzam, staram się i szukam i cieszę się jak mogę zagrać zwykłą sesję przez Skype :) Wyciągnęłam do Ciebie rękę sądząc, że razem nam będzie raźniej i szkoda, że nic z tego nie wyjdzie, bo najpewniej oboje sobie na żywo prędko nie pogramy.

A jeśli chodzi o doświadczenie i to, że chciałbyś zaczynać pod okiem weterana - słuchaj, to jest tylko gra. Gra towarzyska. To nie jest coś co musisz trenować i uczyć się od najlepszych (przynajmniej mi się się wydaje). W grupie może i potrzebny jest i ktoś z większym stażem, ale do dobrej zabawy wystarczy czasem tylko podręcznik i grupa znajomych, niekoniecznie doświadczonych w RPG, ale takich z którymi dobrze się czujesz ;)

Re: [lublin] początkujący szuka kogoś

: śr kwie 21, 2010 5:43 pm
autor: fenwind
iruki pisze:
szukam kogoś w wieku 16-40 lat który ma ochotę spotkać się z 17latkim


iruki pisze:
nigdy tego nie robiłem a mam wielko ochotę ..piszcie...


iruki pisze:
ja troch się wstydzę od razu grupowo


iruki pisze:
z dziewczyno próbowałem.. za bardzo sie wstydze.


iruki pisze:
szukam doświadczonego mistrza który mi fachowo wprowadzi


iruki pisze:
z dziewczyno próbowałem.. za bardzo sie wstydze.


Czy tylko ja mam wrażenie... takie "dziwne"?