Strona 1 z 1

problrm z DCI

: wt lip 16, 2013 10:59 pm
autor: paprot
Witam posiadam nr DCI dostałem maila zwrotnego z rejestracją owego numeru. Dwa razy uzupełniłem informacje w zakładce personal info dwa razy dostałem potwierdzenie bym czekał na maila potwierdzającego co może potrwać do tygodnia czasu. Po około 3 tygodniach nadal mam pustki w tej zakładce i cały czas wyskakuje mi defaultowe Cale Dawdy. Jakieś pomysły co moge robić zle zanim napisze do Wizardów ? Z góry dzięki za jakiekolwiek wskazówki.

problrm z DCI

: czw lip 18, 2013 7:30 pm
autor: Specu
Lepiej poczekać. Pamiętaj że po drugiej stronie pracują też ludzie, którzy weryfikują dane. Masz sezon urlopowy, więc wiadome jest że spike rozpatrywany jest z opóźnieniem. Jak za 2 tyg. nie będzie poprawy najlepiej napisz do supportu. Jeśli jednak nie grasz na jakiś większych turniejach, raczej nie zawracałbym sobie tym głowy. Prawidłowe dane są potrzebne na arenie krajowej, albo przy certyfikacji na sędziego.

problrm z DCI

: sob lip 27, 2013 10:46 pm
autor: paprot
Napisalem do supportu , zresetowali mi hasło i kazali odblokowac filtry na skrzynce. Przejrzalem spam bo tam tez lądowały maile od nich. Dziwna sprawa bo jak zresetowali mi hasło to dostałem powiadomienie a jak zmieniam dane w zakładce personal info to juź taki mail o zmianie nie przychodzi. Sam juź nie wiem gdzie leźy problem moźe zmienić maila na jakiegoś popularniejszego niź o2. Dodam ze nie trudził bym sie gdybym nie chial grać w przyszłości na sankcjonowanych turniejach.