Strona 1 z 1

Kod Nieśmiertelności

: śr maja 11, 2011 9:40 pm
autor: daamian87
Wróciłem z kina z "Kodu Nieśmiertelności". Zapowiadany jako połączenie Matrixa i Incepcji. Gdyby nie to, że bilety wygrałem przez głupi przypadek w radiu, żałowałbym chyba tych pieniędzy. Projekt całkiem przeciętny szczerze mówiąc. Pomysł może i ciekawy, jednak brakuje tego "czegoś". Gra aktorska znośna.
Najbardziej drażnił mnie typowy podział ról: są dobrzy i źli, którzy wydają się być dobrzy. No i zakończenie mnie dobiło...Ale cóż, takie to kino łamerykańskie już jest :)

A jakie są wasze opinie o tym filmie?

Kod Nieśmiertelności

: śr maja 11, 2011 10:20 pm
autor: Malaggar
Bawiłem się dobrze. Nie jest to wielkie kino SF, ale bardzo poprawne, z ciekawym pomysłem wyjściowym, niegłupim i nienachalnym twistem w połowie. Jasne, że gdy poskrobie się, to wychodzą mniejsze i większe dziury logiczne, ale nie stało to na przeszkodzie w oglądaniu. Generalnie niezły film, który mogę polecić.

Re: Kod Nieśmiertelności

: śr maja 11, 2011 10:54 pm
autor: Umbra
Oho! :D
Malaggar pisze o jakimś filmie, że jest dobry. Fajnie, fajnie i tak bym zobaczył, ale teraz to dostałem motywację :razz:

Kod Nieśmiertelności

: śr maja 11, 2011 10:57 pm
autor: Malaggar
Ej, ja znam wiele dobrych filmów. Tylko oe w ostatnich latach nie pojawiały się w kinach po prostu:P

Kod Nieśmiertelności

: pt maja 20, 2011 11:31 am
autor: SzachMat
Mam się właśnie wybrać na "Kod nieśmiertelności" do kina, warto? Wasze opinie są mocno podzielone, a mam ochtę wybrać się na coś wysokiej klasy.

Kod Nieśmiertelności

: pt maja 20, 2011 11:52 am
autor: daamian87
Wysokiej klasy film to na pewno nie jest. Przynajmniej moim zdaniem. Już wolałbym Szybcy i wściekli 5 (jeśli lubisz te klimaty...), Piraci z Karaibów (...albo te...) ewentualnie Jestem bogiem.

Kod Nieśmiertelności

: ndz maja 22, 2011 6:04 pm
autor: Saya
mam nadzieję, że nie uważasz powyższych tytułów za kino wysokiej klasy o.o

Kod Nieśmiertelności

: ndz maja 22, 2011 7:01 pm
autor: daamian87
Brońcie bogowie :) Ale wolę oglądnąć coś z wymienionych tytułów, niż Kod ;)

Kod Nieśmiertelności

: czw maja 26, 2011 10:46 pm
autor: Namrasit
Mi się kod podobał. Co do dziur w logice to nie wyłapałem takich rzucających się od razu w oczy, ale akcja dziejąca się w kilku światach na raz może się wszak wydać niektórym nielogiczna.
Dziś widziałem też piratów 4 i jak dla mnie, kod był dużo lepiej spędzonym czasem.

Kod Nieśmiertelności

: pt maja 27, 2011 2:35 pm
autor: SzachMat
No dobrze, najlepiej będzie jeśli się wybiorę i sam przekonam. Ente sequele mnie nie przekonują choć Matrixa i Władce Pierścieni widziałem wszystkie części ;) A to "Jestem bogiem" zapowiada się ciekawie z kolei.

Kod Nieśmiertelności

: pn lip 25, 2011 4:09 pm
autor: AN4RCH
Film ogolnie spoko. Jest kilka dziur to fakt (wystarczy przeanalizowac od razu po filmie i prosze). Pozatym niebanalny pomysl i calkiem niezle wykonanie. Moze nie najlepsi aktorzy zostali do niego dobrani (aczkolwiek niekoniecznie potrzebowal jakichs wielkich nazwisk). Przyzwoicie nagrany ale do kina nie poszedlbym. Spokojnie mozna obejrzec w domu nie tracac przy tym nic.