Strona 1 z 1

Wybierz Mistrza Mistrzów 2014!

: wt sie 05, 2014 10:16 pm
autor: AdamWaskiewicz
Puchar Mistrza Mistrzów odbędzie się w tym roku na konwencie Polcon 2014: 4 - 7 września w Bielsku - Białej. Jednym z sędziów wybierających zdobywcę tytułu Mistrza Mistrzów będzie reprezentant serwisu Poltergeist.

Jako że Polter to nie tylko szefowie działów, ale przede wszystkim użytkownicy, wzorem rozwiązania sprzed dwóch lat w Wasze ręce oddajemy decyzję, kto będzie z ramienia Poltergeista sędziował w tegorocznym PMM-ie.

Osoby chętne i czujące się na siłach reprezentować Poltera proszę o zgłaszanie się w tym wątku do końca piątku (08.08.) - następnie do końca tygodnia zostanie wyłoniona spośród nich osoba, która zostanie członkiem składu sędziowskiego. Jako że sędziowie muszą zostać zgłoszeni do 12 sierpnia, chciałbym, by reprezentant serwisu miał chociaż trochę czasu na przegotowanie materiałów, które będą umieszczone w oficjalnych informacjach na stronie PMM (zdjęcie, krótka notka)

Poniżej zamieszczam informacje nadesłane przez organizatora Pucharu Mistrza Mistrzów, by chętni wiedzieli, co oznacza bycie sędzią:

Zależy nam na przemyślanym wyborze: dobrze było by gdyby wybrany sędzia miał jak najdłuższy staż (najlepiej jako mistrz gry) i jak największą znajomość systemów. Będzie oceniał naprawdę doświadczonych Mistrzów Gry.

Więcej o samym pucharze na stronie http://www.pmm.rpg.pl

Z czym wiąże się bycie członkiem składu sędziowskiego?

- specjalny identyfikator
- umieszczenie notki wraz ze zdjęciem na stronie PMM (pmm.rpg.pl) oraz na Fanpage'u na
Facebooku;
- umieszczenie notki wraz ze zdjęciem na stronie konwentu.
- umieszczenie imienia i nazwiska w składzie sędziowskim w informacjach prasowych;
- sędzia będzie oceniał sesje RPG podczas trwania konwentu (eliminacje, półfinał, finał);
- sędzia będzie uczestniczył w naradach składu sędziowskiego po każdym etapie turnieju;
- sędzia będzie oficjalnie reprezentował swoją organizację w trakcie turnieju (informacja przy każdym oficjalnym spisie składu sędziowskiego).

W tym roku, ze względu na to, że Puchar odbywa się na Polkonie, wszyscy twórcy programu muszą zapłacić za wejściówki, i dotyczy to również osób związanych z PMM'em, zarówno organizatora jak i sędziów.

Natomiast grupa sędziów PMM'a będzie miała osobną salę sypialną w jednej ze szkół, a każdy sędzia otrzyma od Polconu dodatkowe gadżety. Wciąż prowadzę rozmowy o to, by jak najbardziej docenić sędziów, którym przypadnie ta trudna i odpowiedzialna rola i trzy dni wyjęte z życia.


Pozdrawiam,
Adam

Re: Wybierz Mistrza Mistrzów 2014!

: sob sie 09, 2014 7:01 pm
autor: merryadok
Jeśli jeszcze nie jest za późno - po rozmowie z Wojtkiem Rzadkiem zgłaszam sie - oczywiscie jesli nie ma juz innych chetnych lub wybranych.

Wybierz Mistrza Mistrzów 2014!

: ndz sie 10, 2014 3:17 pm
autor: AdamWaskiewicz
Zgłoszenie przyjęte i zaakceptowane.

Miłej zabawy na PMM.

Pozdrawiam,
Adam