Zrodzony z fantastyki

 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: W co chcielibyście zagrać?

pn maja 12, 2014 2:12 pm

Reasumując, co masz ochotę poprowadzić i co mamy do wyboru? :razz: Trochę się pogubiłem, na razie wyłapałem post-inwazje, kung fu na mechanice fate i Fearie Wars.

Post-inwazja byłaby na zwykłym M&M pl10 czy coś innego? Nie wiem czy mam już myśleć nad postacią czy mogę jeszcze odpoczywać :) .
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Re: W co chcielibyście zagrać?

pn maja 12, 2014 2:57 pm

Heretyk pisze:
Co do Post inwazji to nie wyślą żadnego Psa, który nie jest stabilny psychicznie :) Raczej większości z wysłanych to byli agenci shield. Warp Zero nie wysłał by żadnego psychola :)


Richard rzeczywiście nie jest zbyt normalny ale w tamtej chwili miałby już mózg wyprany podprogowymi sugestiami a dodatkowym zabezpieczeniem byłby nanoboty. Mógłbym procować w kopalni i pomagać przy stawianiu budynków. Zresztą po zakończeniu konfliktu Tunderboltsi byli by jeszcze bardziej kłopotliwi niż Psy z punktu widzenia PR i utrzymania ;)

Jeżeli nie to Jazzman z pewnością byłby bardziej zrównoważony. Wersja z GSV nie uzyskała potrzebnej pomocy medycznej, gdyby zapewnić mu odpowiednio dawkowane leki jego moc mogłaby okazać się bardzo przydatna dla nowo powstałej kolonii :D

Ale oki nie będę się upierał zawsze mogę wymyślić coś nowego chociaż szkoda mi zostawiać postaci do których się przywiązałem
Ostatnio zmieniony pn maja 12, 2014 2:58 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

pn maja 12, 2014 4:04 pm

Nie wiem czy mam już myśleć nad postacią czy mogę jeszcze odpoczywać :) .

Na razie to tylko rozważania. Takie rozmowy zwiadowcze :)

Post inwazja była by na m&m pl10
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

pn maja 12, 2014 4:16 pm

Heretyk pisze:
Post inwazja była by na m&m pl10


Fajnie me want :D ulepszyłbym Jazzmana, wydał trochę na kostium ekwipunek i wyeliminował kilka wad. Zmieniłbym trochę historie (rodzina zginęłaby w trakcie pierwszego ataku kosmitów, z symbionta pewnie też bym zrezygnował ) podoba mi się ta opcja poproszę więcej :D
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: W co chcielibyście zagrać?

pn maja 12, 2014 4:47 pm

Piszę się dalej na Inwazję 2.0, chociaż chętnie widziałbym nieco wyższy PL (albo chociaż więcej pp na start). Co do postaci, to możliwe że wykorzystam pewnego bohatera przyszykowanego do innej sesji, która niestety nigdy się nie odbyła (Zarok wie kogo mam na myśli).
Faerie Wars mogłoby być zabawne, nie przeczę. Ale nie wiem czy dałbym radę zostać wróżką płci męskiej ;p
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: W co chcielibyście zagrać?

pn maja 12, 2014 5:13 pm

Moja hierarchia to:
Post apo
Invazja

Ja ze swojej strony dodałbym 'Wraith Recon lub podobne. Wraith Recon to specjalna jednostka pewnego dobrego królestwa. Można zaadoptować do Eberona czy Golariona.
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

wt maja 13, 2014 11:37 pm

Co Wy macie z tymi starymi bohaterami? Ja wiem, że recykling jest w modzie, ale bez przesady :P

Ale nie wiem czy dałbym radę zostać wróżką płci męskiej ;p

A w czym problem?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 12:10 am

Heretyk pisze:
Co Wy macie z tymi starymi bohaterami? Ja wiem, że recykling jest w modzie, ale bez przesady :P


Tak już mam że jak tworzę jakąś postać to się do niej przywiązuje i lubię do niej wracać :) po co mam tworzyć nową skoro mam dwie stare które idealnie pasują ? Szczególnie chętnie bym zagrał Jazzmanem bo w przeciwieństwie do Ricka nie zdążył rozwinąć skrzydeł a te 5 poziomów pozwoliłoby mi na rozwiązanie paru problemów które miała ta postać.
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 12:19 am

Idealnie pasują? Jazzman to przestępca, do tego niestabilny emocjonalnie :) Kto takiego wyśle by pomagał kolonistom na innej planecie :P
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 12:29 am

Heretyk pisze:
Idealnie pasują? Jazzman to przestępca, do tego niestabilny emocjonalnie Kto takiego wyśle by pomagał kolonistom na innej planecie


-Osborne? :) On już nie takich wysyłał :)
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 12:30 am

To nie recykling, tej postaci nie wykorzystałem nigdy a mam na to wielką ochotę po prostu ;)

EDIT: Bril, nie obraź się ale twoje postacie (te, których przygody lub fabułę (historia, opis, tego typu detale) miałem okazję czytać) są w moim odczuciu mocno nieprzystosowane do realiów świata w których toczą się ich przygody.
Ostatnio zmieniony śr maja 14, 2014 12:38 am przez Altaris, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 1:14 am

Heretyk pisze:
Idealnie pasują? Jazzman to przestępca, Kto takiego wyśle by pomagał kolonistom na innej planecie :P


Przestępca nie ze swojej winy tylko przez niefortunny zbieg okoliczności :P no na pewno nie psychol. Więc pasowałby na Psa. Zresztą z twojego opisu wydawało mi się że ta nowa planeta to ma być taka Australia dla tych którzy niepotrzebni i sprawiający kłopoty. Myślałem o wejściu w układ z Srebrną Szablą i zwróceniu symbionta to dostałby za to pewnie wyrok za nieumyślne spowodowanie śmierci ale pewnie złagodziliby mu wyrok przez to że poszedł na współpracę i udzielił użytecznych informacji. A potem przyszliby najeźdźczy i wszytko uległo by zmianie :P

Do tego program Chain Dogs łamał konwencje praw człowieka i był raczej mało humanitarny więc wydaje mi się że powinna obowiązywać amnestia dla chętnych do wyjazdu :)

Pipboy79 pisze:
Osborne? :) On już nie takich wysyłał :)


Popieram :D

do tego niestabilny emocjonalnie :)


Co do niestabilności psychicznej był to efekt uboczny mocy i te nowe 5 poziomów wydałbym właśnie na leki \ kostium który by ten problem rozwiązałem czego nie miałem szansy zrobić na sesji.

Heretyk pisze:
Idealnie pasują?


Super szybkość może pomóc przy budowie (zwiększone zapotrzebowanie na jedzenie można by rozwiązać jakimś tabletkami), może też pomóc przy produkowaniu energii dla kolonii, podstawowa znajomość medycyny zawsze się przyda do tego może się dość szybko nauczyć czegokolwiek będzie potrzeba dzięki wysokiej inteligencji i Speed - Learnning

A 16 rang w investigation przydałby się podczas prowadzenia śledztwa.

Altaris pisze:
EDIT: Bril, nie obraź się ale twoje postacie (te, których przygody lub fabułę (historia, opis, tego typu detale) miałem okazję czytać) są w moim odczuciu mocno nieprzystosowane do realiów świata w których toczą się ich przygody.


Które dokładnie sesje masz na myśli ?Sądzę że dam radę się wybronić, to prawda że nie lubię tworzyć sztampowych postaci i staram się stawiać sobie wyzwania jeżeli chodzi o Odgrywanie. Staram się wymyślać nowe postaci i stawiać sobie wyzwania. Jedynym błędem jaki mogę sobie przypomnieć to Eniko w sesji z Darwinem.

Po prostu nie lubię tworzyć ogranych i szablonowych postaci ale raczej nie byłem jakoś bardzo z tego powodu krytykowany w większości przypadków wręcz przeciwnie
Ostatnio zmieniony śr maja 14, 2014 1:15 am przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 9:33 am

Trochę off-T, ale jest coś zarówno w słowach Brilchana, jak i Altarisa. Mnie jako graczowi trudno było znaleźć nić porozumienia pomiędzy moimi postaciami, a Twoimi postaciami Bril, ponieważ mam wrażenie, że ich motywy i spasowanie były zupełnie inne. Nie oceniałbym tego jako czegoś z gruntu złego, bo w RPG piękne jest to, że każdy tworzy swoją wizję, ale każda z Twoich postaci była w jakiś sposób w kontrze do reszty drużyny. Eniko była może najbardziej jaskrawym przykładem, ale podobnie było np. z Lady, która nie miała żadnego wspólnego celu z resztą drużyny.

Poza tym, granie archetypowymi postaciami wcale nie jest nudne ;)
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 10:56 am

Eniko to właśnie najbardziej jaskrawy przykład.
Rick, mutant (ex i przyszły ) neonazista, ganger i (jeśli mnie pamięć nie zawodzi) zabójca o praktycznie dziecięcej psychice i tendencjach do bohaterstwa.
Inwazję dopiero czytam, więc o Lady za bardzo się nie wypowiem.
Ale twoja postać do Bastionu (którą nie zagrałeś, ale fabułę przedstawiłeś nam) też była dość mocno nieprzystosowana, zbzikowany pół-bóg trzymający się z najbardziej poszukiwaną i tępioną sektą w królestwie, na dodatek zakumplowany z jej przywódcą.
Ale koniec offtopu.
Heretyk, kiedy można się większej dawki szczegółów spodziewać?
I jeszcze odpowiadając na twoje wcześniejsze pytanie o wróżkę, nie wiem czy byłbym dość słodki ;p
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 11:31 am

A jakich szczegółów oczekujesz?

A kto mówi o słodkości wróżek? :) To propaganda dziewczyńskich bajek. Ja chce ukazać brutalna prawdę :) W przykładowym tekście który wkleiłem jakiś czas temu nie było słodkości.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 12:24 pm



Suldarr'essalar pisze:
Poza tym, granie archetypowymi postaciami wcale nie jest nudne ;)


Ależ ja nie mówię że musi być no dobrze skoro 3 osoby mówią mi to samo to ok coś w tym musi być :) skoro wszyscy uważają że nie potrafię stworzyć sztampowej postaci to w takim razie:

Zobowiązuje się zrobić nową standardową postać superherosa dostosowanego idealnie do założeń sesji, sytuacji przedstawionych przez [b]Heretyka
, żeby udowodnić że potrafię [/b]

Altaris pisze:
Ale koniec offtopu.


Offtopu bym się nie obawiał bo chyba wszyscy użytkownicy którzy moderowali ten dział się wykruszyli :( choć rzeczywiście ten wątek dyskusji pasowałby w jakimś temacie o odgrywaniu.



A kto mówi o słodkości wróżek? :) To propaganda dziewczyńskich bajek. Ja chce ukazać brutalna prawdę :) W przykładowym tekście który wkleiłem jakiś czas temu nie było słodkości.


No to właśnie miałem nadzieje na coś bardziej mrocznego w klimatach [url=Fey]http://mairingrauld.webs.com/faeries.htm[/url] wrednych, małych, złośliwych skur****nów ale ty masz inny koncept tej ich wojny więc ja spasuje :)

Ale post Inwazja na planecie Australia brzmi super :D
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 1:03 pm

Heretyk pisze:
A jakich szczegółów oczekujesz?


Ja bym chętnie dowiedział się jakich postaci oczekujesz i w jakich klimatach będziemy grać. Byli chaindogs to dosyć szeroka grupa postaci, począwszy na zwykłych psychopatach, a kończąc na bohaterach-przestępcach z przypadku. Jakiś klimaciarski wstępik jak ten do Fearie też byłby fajny ale nie nalegam :razz: .

edit: i tak, potwierdzam, wiem o jakiej postaci mówi Altaris. Ciekawa zarówno mechanicznie i fabularnie, polecam :) .
Ostatnio zmieniony śr maja 14, 2014 2:25 pm przez zarok, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 1:35 pm

zarok pisze:
Byli chaindogs to dosyć szeroka grupa postaci, począwszy na zwykłych psychopatach, a kończąc na bohaterach-przestępcach z przypadku.


No i właśnie do tej grupy należał Jazzman! :P:P ale jak nie to nie wymyślę jeszcze lepszą postać

Może warto by już pomyśleć powoli nad otwarciem rekrutacji do tej post inwazji ? Bo znalazło się coś koło 4 chętnych :)
Ostatnio zmieniony śr maja 14, 2014 1:36 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 1:52 pm

-No mnie te wróżki niespecjalnie tak... Nawet w jakiejś ubrutalnionej wersji... Chyba najbardziej nie trawię tych ich idiotycznych skrzydełek... :)

-Z tych propozycji chyba najbardziej kręciłaby mnie ta Inwazja. Jak to by byli coś jak koloniści, jak z Alienów i jeszcze same alieny czy co czyli w stylu SF to byłoby w pytę.

-Te postapo z demonami co wspomniałeś też brzmi nieźle.

-A archetypy postaci wcale nie sa nudne. W sumie dla przykładu mój Solo i Wiki to klasyczni do bólu trepy i grało mi sie nimi świetnie. No dobra, trochę po marvelowych abgrejdach ale podstawowy koncept był właśnie taki.

-I akurat mojemu hirołsowi z Węglanem niespecjalnie się układało ale nie kwalifikowałbym go na psychola. Jako Gracz też nie.

-A trzonu NW może i się wyróżniał od późniejszych postaci ale nie był to zamknięty klub. Zerknij Bril na początki mojego hiroła w grupie. Jak sie tylko trochę uspokoiło po wyjściu z paki to pierwsza gadka Tony - Solo to było coś w stylu "Ale kim ty w ogóle jesteś?". A potem jakos się ułożyło jednak. Jesli nie wszystko to naprawdę dużo było do zrobienia w tej sesji. Dlatego była taka fajna i tak mi się podobała :)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 3:40 pm

Brilchan pisze:
Ależ ja nie mówię że musi być no dobrze skoro 3 osoby mówią mi to samo to ok coś w tym musi być :) skoro wszyscy uważają że nie potrafię stworzyć sztampowej postaci to w takim razie:

Zobowiązuje się zrobić nową standardową postać superherosa dostosowanego idealnie do założeń sesji, sytuacji przedstawionych przez Heretyka, żeby udowodnić że potrafię
Graj tak, jak Ci sprawia przyjemność. Ja tylko chciałem powiedzieć, że czasem dobrze jest wrócić do korzeni, gdy wszystko wokół wydaje się być przejaskrawione. Dobrze czasem wrócić do podstawy, od której się odeszło.

Pipboy79 pisze:
-No mnie te wróżki niespecjalnie tak... Nawet w jakiejś ubrutalnionej wersji... Chyba najbardziej nie trawię tych ich idiotycznych skrzydełek... :)
Zawsze możesz grać wróżkiem-kaleką, bez skrzydełek.
Będziesz dosiadał potężnej bestii - konika polnego. Będzie fajnie :)

Pipboy79 pisze:
-I akurat mojemu hirołsowi z Węglanem niespecjalnie się układało ale nie kwalifikowałbym go na psychola. Jako Gracz też nie.
Czy ja wiem, czy się nie układało? Na początku była walka o wpływy w grupie, ale potem jakoś się układało - szorstka "przyjaźń" :)


Pipboy - Aha, Węglan był psychopatą.
Ostatnio zmieniony śr maja 14, 2014 4:07 pm przez Suldarr'essalar, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 3:51 pm

Suldarr'essalar pisze:
Pipboy79 napisał(a):-I akurat mojemu hirołsowi z Węglanem niespecjalnie się układało ale nie kwalifikowałbym go na psychola. Jako Gracz też nie.

Czy ja wiem, czy się nie układało? Na początku była walka o wpływy w grupie, ale potem jakoś się układało - szorstka "przyjaźń"


Ja napisałem psychol w sensie że większość innych postaci była w mniejszym lub większym stopniu anty herosami tylko Barloga I Węglana bałbym się wypuścić w przestrzeń publiczną bo obaj lubili niszczyć i mordować dla zabawy ale same postaci były świetne
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 4:19 pm

Jakiś klimaciarski wstępik jak ten do Fearie też byłby fajny ale nie nalegam


:P

Ostatnio zmieniony śr maja 14, 2014 4:19 pm przez Heretyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 4:45 pm

Jak dla mnie super. Mam kilka pomysłów, które będą pasować więc pozostaje czekać :) .
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 4:47 pm

Wygląda super :) jestem jeszcze bardziej zainteresowany :)
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 5:56 pm

Nie nazwałbym postaci chana nieprzystosowanymi społecznie, choć niemal każda ma jakieś problemy ze sobą. Fakt, że wszystkie są do siebie podobne, co do dotyczy także mnie i pipboya, a czasem nawet sulda.
Pomysł fajny, ale czy można zagrać kolonistokosmitą? I czy będzie więcej socjalu? Oraz czy możem wymyślić razem planetę?
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 6:50 pm

Ja dalej zainteresowany, ale czy ktoś mi wyjaśni czym są ChainDogs? Wydaje mi się że znam to określenie, ale wolę uniknąć pomyłek. BTW, czy można zagrać ochotnikiem (choć wtedy to się pewnie do ChainDogs nie kwalifikuje), a nie takim przymusowo wcielonym do służby gościem z marginesu (tak można zrozumieć agenta który się stoczył, według mnie)? Czeka mnie sporo nadrabiania generalnie, zanim sesja się zacznie.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 7:10 pm

Altaris pisze:
ChainDogs?


Mam nadzieje że nikt się nie obrazi jak podlinkuje odpowiedź



Ze swojej strony mam pytanie do Heretyka, bo planuje ten epilog właśnie dogaduje szczegóły z Arvelusem i wynikło nam pytanie czy cały Czarci Tron był opętany przez najeźdźców? Czy tylko Ego JR ?

Bo żal mi trochę Komandora Kaina więc mam koncept żeby Baron z asystą Mefisto i Obserwatora odmroził niewielki odział oczyścił ich z ewentualnego wpływu Najeźdźców a potem wynajął Timebreakerom jako kosmiczną wersje http://marvel.wikia.com/Exiles_%28Panoptichron%29

I w ten sposób miałbym wyjaśnienie jakim cudem Lady trafiła do fanfica slanna, :D
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 9:21 pm

Po pierwsze to najpierw musielibyście znaleźć Czarci Tron, a ten jest zamrożony w czasie z aktywnym maskowaniem. Więc nie emituje niczego co można by odkryć. Wiec nie da się go odmrozić.
Co do Ego to nie wiecie czy był opętany czy tylko to rozsiewał opętanie. A może Ambasador kłamał...

Kim można by grać:
Absolwenci szkoły Pyma, i ziemianie i ci uwolnieni od najeźdźców. I ochotnicy i przymusowi ochotnicy.
ChainDogs - albo byli agenci Shield, albo przestępcy którzy popełnili jakieś lekkie przestępstwa.
Oryginalni herosi - prawdziwi herosi Marvela, o ile nie zginęli wcześniej.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 9:30 pm

Nikt nie chcę odmrażać na razie czarciego tronu jak sobie poczytasz w wolnej chwili to się przekonasz że TimeBrakers to kłamliwe robale :P i powiedziały tak żeby dać motywacje ludziom Kaina choć z drugiej strony są bardzo enigmatyczne wiec może rzeczywiście byłby wstanie to zrobić ...

Ja chcę odmrozić Kaina, Nerim, Kruka i może powiedzmy jakieś 2 albo 3 statki żebyśmy nie byli goli i weseli i mogli coś zaoferować w negocjacjach ;) OK mam wszystkie informacje które są mi potrzebne dziękuje :)

Epilog pewnie będę wrzucał za parę dni może w częściach :)
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

W co chcielibyście zagrać?

śr maja 14, 2014 9:34 pm

Epilog pewnie będę wrzucał za parę dni

Już to kiedyś słyszałem :P

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość