Zrodzony z fantastyki

 
Nukereal

pn kwie 16, 2007 7:53 am

Mam krótkie pytanie. Czy gdziekolwiek w okolicach Gdańska (lub sklepach internetowych) można dostac boosterki War Drums?
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw maja 03, 2007 12:07 pm

W sklepach internetowych? Przecież wystarczy do byle jakiej przeglądarki wpisać War Drums i poszukać czegoś wśród wyników wyszukiwania. A to tak dla przykładu:<br />http://www.czempioni.pl/sklep/index.php?pr...ct&prod_id=1173<br />A odnośnie Gdańska - nie mieszkam, więc nie wiem.
 
Nukereal

czw maja 03, 2007 10:33 pm

Tak. A czy czempioni to sprawdzony sklep? Nie mam pewności, nigdy tam nie kupowałem... Mógłbyś powiedziec coś na ten temat? Please [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] ....
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw maja 03, 2007 11:35 pm

Zielonego pojęcia nie mam :wink: Podałem ten sklep jako przykład. Proponuję spędzić trochę czasu i posiedzieć w internecie. I ze znalezionej puli sklepów coś wybrać. Znam jeden sklep, ale on jest w Krakowie (nie-internetowy).<br />Pozostaje szukać.
 
Anonim_1

czw maja 03, 2007 11:41 pm

<!--quoteo(post=299873:date=May 3 2007, 10:33 PM:name=Uthlanshyrae)-->
Uthlanshyrae pisze:
<!--quotec--><br />Tak. A czy czempioni to sprawdzony sklep? Nie mam pewności, nigdy tam nie kupowałem... Mógłbyś powiedziec coś na ten temat? Please [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] ....<br />
<br />Kupowałem w Czempionach Battle for skull pass. Nie mam powodów by na nich narzekać - no, poza tym, że Bitewniaki.pl są tańsze. :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw maja 03, 2007 11:48 pm

A właśnie, co takiego jest w War Drums czego nie ma w innych setach? Może nie zawsze jestem obiektywny, ale wiele osób się ze mną zgodzi, że są lepsze sety niż WD. Chociażby WotDQ czy BW. Czemu więc War Drums? Czyżby jakiś konkretny rar?
 
Nukereal

pt maja 04, 2007 8:15 am

Huh.... chodzi o RPG. It's all. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] Ale jak na razie wezmę Aberrations. Dzięki za odpowiedź.<br />A mój ranking?<br />1. Blood War- za demony<br />2. Aberrations- mój pierwszy set<br />3. War Drums- za całokształt twórczości [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]<br />PS. Fajnie że mają te starsze sety.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pt maja 04, 2007 2:02 pm

1. Taak, Horned Devil jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Przy nim Balor wygląda słabo.<br />2. Cleric of St. Cuthbert, Adventuring Wizard, Green Dragon, Chuul, Mind Flayer Telepath, Sahuagin Ranger, Yuan-Ti Abomination, Yuan-Ti Halfblood. Tak, to zdecydowanie fajny set bez dwóch zdań :wink:<br />3. Set generalnie nie jest zły, ale widziałem lepsze. Co w nim takiego Ci się najbardziej podoba? <br />4. No jasne że fajnie :wink:
 
Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 6:28 pm

pt maja 04, 2007 4:06 pm

<!--quoteo(post=299873:date=May 3 2007, 09:33 PM:name=Uthlanshyrae)-->
Uthlanshyrae pisze:
<!--quotec--><br />Tak. A czy czempioni to sprawdzony sklep? Nie mam pewno¶ci, nigdy tam nie kupowa³em... Móg³by¶ powiedziec co¶ na ten temat? Please [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] ....<br />
<br /><br />Sprawdzony przeze mnie i nie mam wiêkszych zatrze¿eñ, mo¿e poza trochê zbyt d³ugim czasem oczekiwania na paczkê. Jednak muszê Ciê rozczarowaæ, ¿e oni w tym sklepie maj± tylko to, co aktualnie jest w sklepie ISY, wiêc nie licz na to, ¿e dostaniesz starsze zestawy mimo tego, ze s± w ofercie.
 
Nukereal

pt maja 04, 2007 5:22 pm

Mają. Spójrz w linka [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] .<br /><br />A co do War Drums- dużo figurek na bohaterów graczy oraz kilka perełek wśród potworów.
 
Kensei
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 6:28 pm

pt maja 04, 2007 6:42 pm

<!--quoteo(post=299905:date=May 4 2007, 04:22 PM:name=Uthlanshyrae)-->
Uthlanshyrae pisze:
<!--quotec--><br />Maj±. Spójrz w linka [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] .
<br /><br />Zamów to siê przekonasz, ¿e jednak nie maj±. Ten sklep zaopatruje sie u ISY, wiêc je¶li tam nie ma to tutaj te¿ nie bêdzie, niezale¿nie od tego co jest napisane. Oni po prostu nie uaktualniaj± stanu na stronie (i to od bardzo dawna).
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pt maja 04, 2007 7:20 pm

Dziwie się, czemu ISA nie ma w swojej ofercie więcej setów do wyboru. Przecież to niby główny dostawca tych figurek do naszego kraju. Jakoś nie wierzę, że nie mogą zamówić z ameryki jakiejś partii pudełek, które w danym czasie są popularne. Czyżby ISA spisała D&D Miniatures na straty, że tak się tym nie zajmuje jak należy? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img]
 
hamnis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 1:15 pm

pn maja 07, 2007 5:19 pm

<!--quoteo(post=298549:date=Apr 16 2007, 07:53 AM:name=Uthlanshyrae)-->
Uthlanshyrae pisze:
<!--quotec--><br />Mam krótkie pytanie. Czy gdziekolwiek w okolicach Gdañska mo¿na dostac boosterki War Drums?<br />
<br /><br />Z tego co wiem to rebel ma jakie¶ plany co do sprowadzenia kolejnych boosterków, ale na razie terminów nie podali. <br />

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość