Zrodzony z fantastyki

 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

wt gru 06, 2005 8:13 am

No Chimera wygl±da kozacko. ( w koñcu ma g³owê kozy, nie? :P) Ale wardrummer te¿ nie¼le wygl±da.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

wt gru 06, 2005 10:17 am

Chimera jest super!!! Aspect of Hextor jest zarąbiście pomalowany. A Wardrummer na pierwszy rzut oka wygląda jakby był w ciąży :D
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

wt gru 06, 2005 2:22 pm

A tutaj porównamie turniejowego Aspect of Hextor i normalnego:
Obrazek
Obrazek
Moim zdaniem zwyk³y wygl±da lepiej :D
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

wt gru 06, 2005 3:00 pm

Co¶ mi siê ta Chimera nie podoba. Przecie¿ stara znana jeszcze z takich gier jak Shadows over Mystara mia³a ogon zwieñczony g³ow± wê¿a !!!!!!! Wardrummer jest jaki¶ taki dziwnie du¿y (wiêkszy od chimery??). Jedynie u Hextora (przy tej nazwie Bo-Bik ci±gle siê myli :P) do niczego nie mogê siê przyczepiæ :D
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

wt gru 06, 2005 4:35 pm

Chimera siê nie podoba? O_o ? 8O Jak ona siê mo¿e nie podobaæ? DD'kowa Chimera nie ma ogona zwieñczonego g³ow± wê¿a (trudno siê zreszt± sprzeczaæ, jak powinno wygl±daæ zmy¶lone stworzenie ;)), wiêc to ¿aden argument. G³owy, skrzyd³a, ogon... Ta figurka to dzie³o sztuki.

Wardrummer nie jest taki du¿y - to zwyk³y medium Orc - po prostu zdjêcie jest du¿e.

Moim zdaniem wszystkie trzy rare'y (tak, to s± rare'y) z tego preview wymiataj±.

(ogl±dam je teraz na domowym komputerze i wygl±daj± jeszcze lepiej... szczególnie wardrummer, który na pocz±tku nie przypad³ mi do gustu, a te¿ jest piêkny (je¶li mo¿na tak mówiæ o orku))
 
Kozaro
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 174
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 2:32 pm

wt gru 06, 2005 5:02 pm

Chimera jest KOZAROWA! Ten kozi ³eb jest najmroczniejszy z g³ów wszystkich... ahhh :).
(Satyr, Bariaour, a nawet Ibixian nie s± nawet w po³owie tak kozarowe :twisted:)
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

śr gru 07, 2005 4:48 pm

Wszystkie 3 s± rare ? :x W takim razie Wardrummer bêdzie musia³ byæ strasznie mocny bo urod± nie grzeszy. A co do Chimery to macie racjê. Czepiam siê :D
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw gru 08, 2005 4:00 pm

Heh, liczy³em na preview dzisiaj... szkoda... :/
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

czw gru 08, 2005 6:09 pm

Wątpie żebyśmy zobaczyli preview przed nowym rokiem. :/
 
Kozaro
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 174
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 2:32 pm

czw gru 08, 2005 6:28 pm

W±tpie ¿eby¶my zobaczyli preview przed nowym rokiem. :/

A co sk³oni³o ciê do wysnucia tak g³êbokiego wniosku? Wpad³e¶ na jaki¶ trop oficjalnie/nieoficjalnie o tym informuj±cy? Bo je¿eli napisa³e¶ to sobie ot tak - gdy¿ nie mia³e¶ niczego lepszego do zrobienia - to sk³adam Ci szczere gratulacje. Wielkie thx za info :twisted:.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

pt gru 09, 2005 3:17 pm

Bo jeżeli napisałeś to sobie ot tak - gdyż nie miałeś niczego lepszego do zrobienia - to składam Ci szczere gratulacje. Wielkie thx za info .


Nie no naprawdę nie ma sprawy zawsze służe radą :P. A tak na serio nie popieram tego żadnymi oficjalnymi informacjami tylko po prostu War Drums ma się ukazać w Marcu. Preview do Underdarka też nie było w lipcu :wink:
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

ndz gru 11, 2005 6:00 pm

UWAGA!!!
Pierwszy preview War Drums już w przyszłym tygodniu. Hura! Mam nadzieję że dadzą coś o czym jeszcze nie wiem, a nie Arcane Balliste, War Trolla i Warpriest of Moradin :wink:
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

ndz gru 11, 2005 7:35 pm

A Arcane Baliste chcia³bym zobaczyæ. Mam nadziejê, ¿e bêdzie wygl±daæ klimatycznie, bo sam pomys³ balisty w DDM niezbyt mi pasuje... Co o tym my¶licie?
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

ndz gru 11, 2005 7:38 pm

Mam nadzieję, że będzie wyglądać klimatycznie, bo sam pomysł balisty w DDM niezbyt mi pasuje...


Też tak sądzę. W sumie wszelkie tego typu maszyny są obsługiwane przez ludzi (czy nie-ludzi) A to bęc. W sumie może jak Arcane to działa na zasadzie dziwnego konstruktu. Ale tez sądzę że to troche poroniony pomysł.
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

pn gru 12, 2005 5:23 pm

Mo¿e zrobi± balistê a ko³o niej cz³owieka? Ale mo¿e te¿ byæ magiczna i strzelaæ sama. Pewnie bêdzie zawsze wymagaæ commandera, bo jako¶ tak dziwnie balista bez dowódcy :P
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

śr gru 14, 2005 8:08 pm

Ju¿ jutro rano zobaczymy pierwszy preview - jakie figurki obstawiacie?

Ja: Derro, Arcane Balista i jaki¶ zwyczajny, nikogo nie rajcuj±cy krasnolud.


Do posta poni¿ej:
Orki zawsze rajcuj±. :twisted:
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

śr gru 14, 2005 8:15 pm

Ja obstawiam Arcane Baliste, Hill Giant i jakiego¶ nikogo nie rajcuj±cego orka :D A tak przy okazji krasnoludy rzadz± 8)
 
Kozaro
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 174
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 2:32 pm

śr gru 14, 2005 11:29 pm

Ja stawiam na Z³owieszcz± Wiewiórkê, Józefa Stra¿aka i nikogo nie rajcuj±cego Klocka Toaletowego. Zapowiada siê ciekawie.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

czw gru 15, 2005 7:31 am

Klocki toaletowe zawsze rajcują :D

A PIERWSZY PREVIEW JUŻ JEST

Mamy wreszczie preview. No i proszę tylko dwie figurki.
Large Duergar - czyli uncommon.....Large Duergar. Poprostu duergar pod wpływem zaklęcia Enlarge.
Derro - Tego wszyscy się spodziewali. Trochę dziwnie wygląda no ale.....

Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu będzie więcej figurekPREVIEW
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw gru 15, 2005 7:59 am

Large Duergar jest fajny, Derro jaki¶ dziwny... Ale chyba tak w³a¶nie wygl±daj± te krasnoludy. ;P Tak czy inaczej - super common.

Obrazek
 
Kozaro
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 174
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 2:32 pm

czw gru 15, 2005 8:10 am

Skoñczy³y im siê pomys³y to teraz robi± figurki 'Enlarged' :?... Enlarged :lol: Dwarf :twisted: no omg... Mo¿e bêd± 'Quickened' dwarfy, alboo... Kolekcja magów pod wp³ywem 'Tenser Transformation'? Ju¿ siê nie mogê doczekaæ.
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

czw gru 15, 2005 1:52 pm

Enlarged Duergar jest z "Psionics Handbook", a w War Dumsie mia³y byæ stwory z MM'ów. Niedobrze. Na szczê¶cie ju¿ za tydzieñ "Getting Started with War Drums!"
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw gru 15, 2005 2:31 pm

Ehh... Ka¿dy Duergar mo¿e raz dziennie rzuciæ zaklêcie powiêkszenie. Zwykle wiêc walczy siê z Enlarged Duergarami. Dlatego Large Duergar jest stosunkowo przydatny do RPG, a do skirmish zapowiada siê niez³a figurka.

Podsumowuj±c:

Large Duergar - ¶wietnie wygl±daj±cy large uncommon, przydatny do RPG, w skirmish: 15p, atak za 15/20, ceonceal 6 45hp i speed 5 - kolejne wzmocnienie LE.

Derro - nie¼le wygl±daj±cy, oddaj±cy klimat rasy, bardzo przydatny w RPG common, w skirmish: ok. 10p, wysokie AC, conceal 6, Spell Resistance, sound burst, sneak attack +5, Blind Fight i niskie HP.

Jestem zadowolony z tego preview. (warto zauwa¿yæ, ¿e s± to figurki, które "nie dosta³y siê" do Underdark - "resztki" z ostatniego seta jak Beholder, czy Balor)

Shoe napisa³ "Next week: Getting Started with War Drums! " wiêc za tydzieñ spodziewajmy siê Orc Maulera i Wood Elf Rangera ze Startera WD. Miejmy nadziejê, ¿e - je¶li rzeczywi¶cie przedstawi te figurki - bêdzie co¶ jeszcze.





P.S.
Enlarged Duergar jest z "Psionics Handbook", a w War Dumsie mia³y byæ stwory z MM'ów. Niedobrze.


Duergar i Derro s± w pierwszym Monster Manualu.

P.S. 2
Zdaje siê, ¿e w WD nast±pi kolejny skok jako¶ciowy je¶li chodzi o detale i ogólny wygl±d figurek.
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

czw gru 15, 2005 6:23 pm

Large Duergar wygl±da fajnie, i przynajmniej uncommon, a nie kolejny rare :D Derro, trochê dziwnie wygl±da, choæ jak na commona jest nie¼le.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

śr gru 21, 2005 11:05 pm

Jaki kolejny rare? :P

Ju¿ nied³ugo nowy preview. ;)
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

czw gru 22, 2005 7:58 am

NO I JEST PREVIEW NR 2 !!! A w nim:

No i proszę. W War Drumsie już wprowadzają mapy zamiast tiles'ów. Dla mnie bardzo dobrze. I mamy tu pierwszą mape zaprezentowaną. Bardzo ładnie

Wood Elf Ranger - Wygląda bardzo fajnie. I może być wymiatacem przeciw orkom.

Orc Mauler - Wygląda bosko!!!!!! Zgadzam się z tym panem. To najładniejszy common z wszystkich! Chce go mieć już dziś!

I jeszcze jedna nowość poza mapą. Opis kto w pojedynku tych figurke jeden na jeden miałby większe szanse. Bardzo fajne

Preview wprowadzający dużo nowości. To lubię. Tylko mogłoby być więcej figurek. A w przyszlym tygodniu Letting the cats out of the bag! Co to może znaczyć? Czyżby jakieś Dire Pantera? :D
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw gru 22, 2005 8:21 am

O mapach wiadomo od kilku miesiêcy. ;) (napisa³em o tym ju¿ 27 lipca)

A commony s± ¶wietne. Bardzo przydatne figurki - kto nie potrzebuje bandy orków i elfich tropicieli do RPG?

Bardzo dobry preview. (niemal) Szkoda, ¿e tak naprawdê nic nowego...
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

czw gru 22, 2005 8:41 am

Widaæ wyra¼nie poprawe jako¶ci commonów. WoTC zacz±³ zmierzaæ w dobr± stronê, ju¿ nie tylko rare bed± ³adnie wygl±daæ . Szkoda tylko, ¿e nie pokazali 3 figurki o której jeszcze nic nie wiedzieli¶my, bo o Orc Maulerze i Elf Rangerze wiedzieli¶my ju¿ od dawna.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

czw gru 22, 2005 12:17 pm

O mapach wiadomo od kilku miesięcy. (napisałem o tym już 27 lipca)


Rzeczywiście, ale pisałem tego posta z samego rana i mój mózg nie był jeszcze wpełni władny. :wink:

Szkoda tylko, że nie pokazali 3 figurki o której jeszcze nic nie wiedzieliśmy, bo o Orc Maulerze i Elf Rangerze wiedzieliśmy już od dawna.


Szkoda, szkoda, ale Orc Mauler jest i tak najlepszym orkiem, nalepszym commonem i jedną z najlepszy medium nie-rare figurek jakie były. Nie wiem czemu ale dla mnie jest zachwycający. Teraz musimy czekać następny tydzień na coś nowego. Jak dadzą Arcane Ballistę i Warpriest of Moradin o których też już wiemy (aczkolwiek których wyglądu jestem niezmiernie ciekaw) to nie fajnie. Chcem coś nowego, coś co mnie zaskoczy bo sie tego nie spodziewałem i zauroczy bo będzie pięknie wykonane, dobre do skirmish i przydatne do RPG. Troche dużo wymagam, co? :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość