Zrodzony z fantastyki

 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

wt maja 23, 2006 2:07 pm

To jak sam mówisz, ¿e EPIC (tak to siê pisze) to jak taka sama?<br /><br />Swoj± drog± to zamiast robiæ 3 Tordeka lepiej by nowego Drizzta dali :evil:
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

śr maja 24, 2006 1:15 pm

Je¶li chcieli mieæ Tordeka epic (nie widze ¿adnego powodu, aby pisaæ to du¿ymi literami) mogli po prostu wydaæ now± kartê do starego Tordeka.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

śr maja 24, 2006 6:19 pm

Tylko, ¿e stary Tordek to noob poni¿ej 6 poziomu z marnym eq, mówi±c (niemal) jêzykiem MMORPG'owców. :wink:
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

śr maja 24, 2006 6:54 pm

A mo¿e mi ty MMORPG'owcu powiesz co to jest to drugie w tym Previevie ? Mi to przypomina At-at ze Star Wars [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif[/img]
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

śr maja 24, 2006 8:04 pm

<!--QuoteBegin-Basil+-->
Basil pisze:
<!--QuoteEBegin-->A może mi ty MMORPG'owcu powiesz co to jest to drugie w tym Previevie ? Mi to przypomina At-at ze Star Wars [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif[/img]
<br />Slaughterstone Eviscerator to był kiedyś krasnoludzki konstrukt. Teraz budują je także inne rasy. posiada cztery adamantytowe ostrza wyostrzone do stopnia praktycznie niespotykanego. Jest całkiem mobilny (przy jednoczesny ataku wszystkimi ostrzami). Jego ostrza są rozmiaru dużego miecza dwuręcznego.<br />Potrzeba maga bardzo wysokiego poziomu by stworzyć tego konstrukta (ale jest dość tani, przynajmniej same ciało).<br />Tyle z podstawowych informacji (z "Monster Manual III").
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

śr maja 24, 2006 8:53 pm

Na ISIE można zamawiać już boostery z WotDQ!!! W cenie promocyjnej kosztują teraz 59zł, normalnie trzeba będzie za nie zabulić 69. Ja osobiście już swój zamówiłem. Wprawdzie prawdopodobnie sprzedam swoje figurki na allegro, no ale... Szykujcie w każdym bądź razie kasę i pozostaje tylko czekać!
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

czw maja 25, 2006 3:06 pm

Smoczki s³odkie, smoczki! <br />Po prostu s³odziutkie [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img]
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

czw cze 01, 2006 8:24 am

No i jest nowy Preview! A w nim 3 fifurki rare i do tego wszystkie na wierzchowcach. Super. Ta pierwsza - halfling na dinozaurze jest fajnie wykonana i wprowadza nową zdolność. Druga - Blackguard on Nightmare - to po prostu cudo. Świetna figurka. No, ale trzecia dziś zaprezentowana powaliła mnie. Znaliśmy już wprawdzie ją z wyglądu, ale mimo to wciąż jest to jedna z figurek które najbardziej chciałbym mieć ze wszystkich. <br /><br />A w przyszłym tygodniu coś ze Scarlet i coś z Banem. Oooo szczególnie ta druga część mi się podoba. Bane to mój ulubiony bog :mrgreen:<br /><br /><br />Do tego nowe figurki w July Previews.<br /><br />Wizened Elder Watcher - śmieszna poskręcana roślinka - dużo szczegółów jak na medium.<br />Huge Fiendish Spider - Oł jeeee. Całkiem fajny :).<br />No i informacja, że wraz z Dragonem można kupić Limitowaną edycje Sorcerera on Black Dragon. Fajnie, szkoda tylko że już niedostępny i że przesyłka ze stanów tylke kosztuje.
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

czw cze 01, 2006 3:02 pm

Mi to siê te figurki z owych Previevów raczej ¶mieszne wydaj± :razz: , chocia¿ poje¼dziæ na p³on±cym koniku i posiekaæ halflingi na dinozaurach bêdzie fajnie :)
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw cze 01, 2006 3:23 pm

¦wietny preview. Tundra Scout i Huge Fiendish Spider to mistrzostwo ¶wiata. Blackguard on Nightmare to WIêCEJ NI¯ MISTRZOSTWO ¦WIATA. Masakra, jak dla mnie mo¿e mi siê trafiaæ w co 2 boosterze. <br /><br />Oprócz tego - wszystkie nie¼le zapowiadaj± siê do Skirmish. Szczególnie Mounted Blackguard. Tyrannical Morale +6? Speed 10? Blink Out? Flying? Teraz gracze LE nie bêd± musieli martwiæ siê o solidnego commandera dla Chraali... Pod warunkiem, ¿e nie bêdzie kosztowa³ 120 punktów. ;P
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pt cze 02, 2006 12:13 am

1 LG Medium Common - Aasimar Fighter <br />2 LG Huge Rare - Aspect of Bahamut <br />3 LG Medium Uncommon - Cleric of Syreth <br />4 LG Medium Rare - Dragonborn Fighter <br />5 LG Large Rare - Golden Protector <br />6 LG Small Rare - Meepo <br />7 LG Large Rare - Slaughterstone e. <br />8 LG Medium Rare - Tordek <br />9 LG Medium Rare - War Weaver <br /><br />10 CG Medium Uncommon - Bonded fire summoner <br />11 CG Medium Rare - Clawfoot Rider <br />12 CG Medium Rare - Goliath Cleric of Kavaki (poster says Golrath..?)<br />13 CG Large Rare - Griffon Cavalry <br />14 CG Small Uncommon - Small Copper Dragon <br />15 CG Medium Rare - Spellscale Sorcerer <br />16 CG Medium Uncommon - Storm Archer <br />17 CG Medium Common - Tavern Brawler <br />18 CG Medium Uncommon - Warden of the Wood <br /><br />19 LG/LE Medium Common - Azer Fighter <br /><br />20 CG/CE Huge Uncommon - Huge Fire Elemental <br />21 CG/CE Huge Uncommon - Purple Worm <br />22 CG/CE Small Common - War Ape <br />23 CG/CE Medium Rare - Wizened Elder Watcher <br /><br />24 LE Huge Rare - Aspect of Tiamat <br />25 LE Large Rare - Blackguard on Nightmare <br />26 LE Huge Uncommon - Bluespawn Godslayer <br />27 LE Large Rare - Cadaver Collector <br />28 LE Medium Common - Diseased Dire Rat <br />29 LE Huge Uncommon - Displacer Beast Pack Lord <br />30 LE Medium Common - Doom Fist Monk<br />31 LE Huge Rare - Dracolich <br />32 LE Small Uncommon - Dragonwrought Kobold <br />33 LE Medium Common - Dread Warrior <br />34 LE Huge Rare - Eldritch Giant <br />35 LE Large Uncommon - Greenspawn Razorfiend <br />36 LE Medium Rare - Hobgoblin Talon of Tiamat <br />37 LE Small Uncommon - Kobold Zombie <br />38 LE Large Rare - Large Green Dragon <br />39 LE Medium Uncommon - Wererat Rogue (poster says Wererat Rouge...?)<br /><br />40 LE/CE Small Uncommon - Poison Dusk Lizardfolk <br />41 LE/CE Medium Common - Witchnife <br /><br />42 CE Medium Uncommon - Blackspawn Exterminator <br />43 CE Medium Common - Cleric of Lagzed <br />44 CE Medium Common - Cloudreaver <br />45 CE Medium Uncommon - Demonic Gnoll Archer <br />46 CE Huge Uncommon - Huge Fiendish Spider <br />47 CE Medium Common - Hunting Hyena <br />48 CE Large Rare - Large Fang Dragon <br />49 CE Medium Rare - Magma Hurler <br />50 CE Huge Uncommon - Mountain Troll <br />51 CE Large Uncommon - Ogre Skirmisher <br />52 CE Large Rare - Redspawn Firebelcher <br />53 CE Small Uncommon - Small Black Dragon <br />54 CE Small Uncommon - Small Fire Elemental <br />55 CE Huge Rare - Sorcerer on Black Dragon <br />56 CE Tiny Uncommon - Stirge <br />57 CE Huge Rare - Tundra Scout <br />58 CE Small Common - Twig Blight <br />59 CE Small Common - Whitespawn Hordeling <br />60 CE Medium Uncommon - Yuan-ti Halfblood Sorcerer<br /><br />Size distribution:<br /><br />Huge - 12<br />Large - 10<br />Medium - 27<br />Small - 10<br />Tiny - 1<br /><br /><br />Rarity distribution:Commons - 13<br /><br />Uncommons - 17<br />Huge Uncommons - 6<br />Rares - 18<br />Huge Rares - 6<br /><br /><br />!!!<br /><br /><br /><br />Na Maxminis.com znajdziecie skany plakatu ze wszystkimi figurkami. Ja powiem tylko tyle: Ten set jest niesamowity. ^^ (TAVERN BRAWLER!!!)
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4465
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

pt cze 02, 2006 10:01 am

Lista robi naprawde spore wrażenie. Rzeczywiście niektóre figurki zapowiadają się bardzo interesujące a patrząc na poziom tego co mam prezentowano w zapowiedziach to nie ma co się martwić o jakość wykonania. <br />Bardzo możliwe, że będzie to jeden z najlepszych dodatków do miniatures.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

pt cze 02, 2006 1:59 pm

Jedna reakcja: Wow!<br /><br /><br />Nie no ten set przedstawia się po prostu pięknie. Bardzo fajnie wybrali huge figurki. Po prostu cud miód set! Ja już chcę mój booster, a tu jeszcze miesiąc trzeba czekać
 
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

pt cze 02, 2006 5:43 pm

Po co to zamieszczasz? Przecież napisałeś, że jest na maxminis.<br /><br /><br />Do postu poniżej: <br /><br />Tym razem jeszcze ci wybaczę :)
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pt cze 02, 2006 11:13 pm

Wybacz. -_-<br /><br /><br />(my¶la³em, ¿e tak bêdzie wygodniej)
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

wt cze 06, 2006 7:14 pm

A jak komu¶ siê i w te linki klikaæ nie chce to zapraszam na tê stronkê<br /><br />A co do figurek to najcudowniejsza ze wszystkich to Displacer Beast [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wub.gif[/img]
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

śr cze 07, 2006 2:47 pm

A konkretniej na tê stronkê: http://www.warcraft-guild.com/ddm/wdq_stats.htm<br /><br /><br />BTW - Uncommon Huge Displacer Beast najprawdopodobniej oznacza, ¿e nied³ugo dostaniemy prawdziwego i ¿e on te¿ bêdzie uncommonem. (trochê dziwne, ¿e teraz wszyscy bêd± mieli wiêcej przywódców displacer beastów ni¿ standardowych large...)
 
Greebo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: sob cze 10, 2006 11:24 pm

śr cze 14, 2006 10:53 pm

To ja od razu mówie, ¿e wci±gam wszystkich assimar fighterów i azerów, których ktokolwiek bêdzie chcia³ siê pozbyæ :razz: ... Figurki s± naprawde ¶wietne, ale szczerze mówi±c kupie mo¿e jednego góra dwa boosterki... Reszte potrzebnych mi figsów z tego dodatku bêdê wci±ga³ w singlach... (Tordek !!)<br />Ju¿ oszczêdzam kase na blood war, tego to kupuje booster boxa jak tylko siê poka¿e :razz:<br /><br />Swoj± drog± czy to tylko ja, czy bluespawn to straszna kicha z wygl±du... ni to gigant, ni to smok, ni to dinozaur [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif[/img]
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

śr lip 05, 2006 7:33 pm

To ja te¿ siê wypowiem. Ten dodatek jest, jak na mój gust, bardzo oldsqulowy. Niestety nie jest to rzecz dobra. Wiele jest rarów tak dennych, ¿e a¿ patrzeæ szkoda Uncommony te¿ s± jakie¶ niespecjalne. Co do Hugów to brakuje takiego czystego np. Huge Blue Dragona. Ogólnie rzecz bior±c ¶rednio mi siê dodatek mrawi (ale znaj±c ¿ycie i tak boostera nabedê, a co).
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

śr lip 05, 2006 11:56 pm

<div align="center">Hejasowa opinia nt. "War of the Dragon Queen"</div><br /><div align="center">v. 0,6</div><br /><br />(najprawdopodobniej jutro bêdê mia³ moje case'y, wiêc dodam opiniê na temat rzeczywistego wygl±du figurek)<br /><br />Aasimar Fighter - Wygl±da super jak na commona, nadaje siê na npc i pc. <br />Aspect of Bahamut - Wygl±da NIESAMOWICIE, a jego statystyki w Skirmish nie ustêpuj± wygl±dowi.<br />Cleric of Syreth - Przeciêtny uncommon, którego chêtnie powitam w kolekcji. Niez³e statystyki w Skirmish.<br />Dragonborn Fighter - S³uga Bahamuta, odpowiednik Dragonspawn. Wygl±da ca³kiem klimatycznie. +<br />Golden Protector - Klasyczny potwór, nie¼le wykonany, choæ jak dla mnie nic nadzwyczajnego.<br />Meepo - Wygl±da dobrze, podobno jest niezwykle dok³adnie wykonany, niez³e statystyki. Kultowa postaæ. :wink:<br />Slaughterstone e. - Ciekawy konstrukt, czego¶ podobnego jeszcze nie by³o. ¦wietne statystyki w epic.<br />Tordek - Epicka wersja "ikony" D&D. ¦wietne statystyki, ¶redni wygl±d. Mimo to na +.<br />War Weaver - Oryginalny wygl±d, fajny dla postaci gracza. Potencja³ w Skirmish.<br /><br />Bonded fire summoner - Naj³adniejszy uncommonowy czarodziej, ¶wietna figurka dla gracza.<br />Clawfoot Rider - To akurat na mnie nie dzia³a. Ale fani Eberronu na to czekali.<br />Cleric of Kavaki - Ca³kiem podoba mi siê z wygl±du, ale... bez rewelacji.<br />Griffon Cavalry - Interesuj±cy koncept... Podobno jak najbaridzej wypali³! Bardzo ciekawa figurka!<br />Small Copper Dragon - Ma³y uncommonowy smok! Zdecydowanie na +!<br />Spellscale Sorcerer - Przede wszystkim wielki potencja³ w Skirmish!<br />Storm Archer - Kolejny elfi ³ucznik... czy ja wiem...<br />Tavern Brawler - Super figurka! :mrgreen: Klimatycznie zrobiony ubzdryngolony zbrojny z kuflem piwa! +++ :wink:<br />Warden of the Wood - Piêkna figurka druidki. Jedna z najlepszych lasek w DDM. :wink: Potencja³ w skirmish!<br /><br />Azer Fighter - Super common, ten z Harbingera mo¿e siê schowaæ.<br /><br />Huge Fire Elemental - +++++++++++++++++++ - perfekcyjny huge uncommon!<br />Purple Worm - WIDZIELI¦CIE JAK TO WYGL?DA? O_o WYPAS!<br />War Ape - No, ma³pa... My¶lê, ¿e nie¼le by siê prezentowa³a horda takich. Nawet fajny common.<br />Wizened Elder Watcher - Czemu do (pipipipi) to jest RARE?! - - - - !<br /><br />Aspect of Tiamat - Wygl±da ¶wietnie, jest ogromna, gro¼na w Skirmish. Super patent z Królow± i jej s³ugami.<br />Blackguard on Nightmare - Wygl±da NIESAMOWICIE. PIêKNA figurka. Naprawdê PIêKNA.<br />Bluespawn Godslayer - No tak... taki, niebieski... W skirmish dobry chocia¿, ale to najs³abszy huge unc.<br />Cadaver Collector - Bestia w skirmish, wygl±da gro¼nie. +<br />Diseased Dire Rat - Dire Rat jest zawsze dobry. +<br />Displacer Beast Pack Lord - Podoba mi siê, daje nadziejê na uncommonowego Large Displacer Beasta.<br />Doom Fist Monk - Przydatny w przygodzie "Red Hand of Doom". Oprócz tego - przeciêtniak.<br />Dracolich - PERFEKCYJNY HUGE RARE<br />Dragonwrought Kobold - Skrzydlaty kobold - jak go nie lubiæ?<br />Dread Warrior - Kolejne wsparcie dla mojej hordy undeadów.<br />Eldritch Giant - OGROMNY GIGANT, ¶wietny huge rare.<br />Greenspawn Razorfiend - Podoba mi siê koncept Spawn of Tiamat. Ten ma potencja³ w Skirmish. Du¿y.<br />Hobgoblin Talon of Tiamat - Ca³kiem fajny i warty przetestowania w skirmish. Jednak móg³by byæ unc.<br />Kobold Zombie - Super common. (small zombie) <br />Large Green Dragon - OB£êDNIE wygl±daj±cy smok. ++++++++++++ (naj³adniejszy smok!)<br />Wererat Rogue - Szczuro³ak! Super. :)<br /><br />Poison Dusk Lizardfolk - Wygl±da fajnie i to jaszczurocz³ek. :wink:<br />Witchknife - WTF?! Najwiêksze [beeep] dodatku.<br />Blackspawn Exterminator - Ups... A tu drugie najwiêksze [beeep] dodatku. (brzydal! :razz:)<br />Cleric of Lagzed - Kolejny troglodyta? Przynajmniej tym razem kap³an...<br />Cloudreaver - Pirat! :mrgreen: Super!<br />Demonic Gnoll Archer - Demoniczny gnoll! £ucznik! Super uncommon!<br />Huge Fiendish Spider - Kolejny perfekcyjny huge uncommon. <br />Hunting Hyena - W koñcu hiena wygl±da jak hiena. +<br />Large Fang Dragon - Smok! Choæ móg³by wygl±daæ fajniej.<br />Magma Hurler - £adny, ca³kiem grywalny. +<br />Mountain Troll - Super huge uncommon.<br />Ogre Skirmisher - Super large uncommon. Ka¿dy potrzebuje ogrów w RPG. W skirmish jest OK.<br />Redspawn Firebelcher - Nienajlepszy rare. Ale te¿ nie najgorszy. :razz:<br />Small Black Dragon - Wygl±da super, zdecydowany +.<br />Small Fire Elemental - Fire Elemental! ¦wietne zastosowanie clear plasticu. +++++<br />Sorcerer on Black Dragon - Jak dla mnie ¶wietny pomys³. Niez³y w Skirmish. I poprostu cool.<br />Stirge - Stirge! Postrach nisko-levelowców w RPG. Jednak... POWINIEN BYæ COMMONEM!<br />Tundra Scout - Super koncept! Czekam teraz na armie uncommonowych Frost Giantów, których poprowadzi.<br />Twig Blight - "Bezs³oneczna Cytadela", small plant. +<br />Whitespawn Hordeling - Taki... dziwny. Ale jak mówi³em podoba mi siê idea spawn of tiamat. Wiêc jest ok.<br />Yuan-ti Halfblood Sorcerer - Bardzo lubiê Yuan-ti, a ta jest po prostu "gor±ca". :wink:<br /><br /><br />Oprócz tego chcia³bym zauwa¿yæ, ¿e w stosunku do War Drums mamy tu do czynienia z now± jako¶ci±. Figurki w wiêkszo¶ci wygl±daj± ¶wietnie, je¶li powo³aæ siê na opiniê graczy zza oceanu. War Drums siê im nie spodoba³o je¶li chodzi o malowanie. WotDQ s± zachwyceni. Widzia³em te¿ fotki figurek z ró¿nych stron. Wygl±daj± naprawdê ¶wietnie. (szczególnie Blackguard!)<br /><br /><br />Uf... W ka¿dym razie - jestem w 100% zadowolony tym setem. Czy czego¶ mu brakuje? Tak - prawdziwego huge smoka. Poza tym - jest super.
 
Kozaro
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 174
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 2:32 pm

czw lip 06, 2006 11:34 pm

Dla Ciebie wszystkie nowe sety zawsze zapowiadają się fantastycznie. Mam nadzieję, że po obejrzeniu figurek będziesz mógł spojrzeć na nie bardziej krytycznym okiem.<br /> <br />Ciekawe, czy osoby odpowiedzialne za malowanie D&D Miniatures nadal będą knocić. Szczególnie denerwuje mnie niechlujstwo, jeśli chodzi o wykonanie detali twarzy figurek medium, a także inne niedopatrzenia - przez które - mój King Snurre nie ma chociażby górnej części uzębienia [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif[/img].<br />Błędy te, o dziwo możemy nadal zauważyć nawet w ostatnio wydanym secie: War Drums. Khumat, który w w galerii Wizards ma pomarańczowe majtasy, w rzeczywistości ma majstasy w kolorze jego łusek. Zdziwił mnie też fakt, że Khumat, który IMO jest rarem i powinien wyglądać lepiej od reszty commonów i uncommonów, to, gdyby nie oczy, zużyto by na niego jeden rodzaj farby. Frost Dwarf nie prezentuje się lepiej; w galerii wydaje się być ok, lecz w rzeczywistości jego ubiór ma, miast brązów - nijako-szarą barwę. Nadal, jak zresztą w pozosałych setach, detale twarzy figurek pozostawiają naprawdę wiele do życzenia (chociaż mój Combat Medic wypadł akurat całkiem nieźle ^^).<br /><br />Mam nadzieję, że w War of the Dragon Queen będzie można dostrzec zmianę w jakości malowania figurek, naprawdę mam już dość crapu. BTW, te z Dreamblade wyglądają o niebo lepiej niż większość D&D Miniatures ostatnich setów.
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

pt lip 07, 2006 11:11 am

Tyle gadaniny i nikt nie wspomnia³ ¿e galeria WotDQ ju¿ jest ? Normalnie Bahamut, Bahamut i jeszcze raz Bahamut (rz±dzi oczywi¶cie). Swoj± drog± to gratuluje Hejasowi wypisania tak d³ugiego posta :mrgreen:<br /><br />Edit: zauwa¿cie jak zmieni³y siê niektóre figurki wzglêdem wcze¶niej pokazanych. Wed³ug mnie to najlepiej spieprzyli Cadaver Colectora [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif[/img]
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

pt lip 07, 2006 11:33 am

MAAAAAAAM!!!!!!! MAM JUŻ BOOSTER!!!! HUUUURRRAAAAA!!!! :razz:<br /><br />No więc tak, sprawozdanie z pierwszej ręki. Zacznijmy od commonów:<br /><br />Whitespawn Hordeling - najgorsza figurka jaką dostałem. Wygląda jakby normalnie całą umoczyli w białej farbie. Beznadzieja. <br />Azer Fighter - Całkiem fajny. Nie mam zastrzeżeń co do farby, ale ma dziwny kształt trochę. Ogólnie jednak mi się podoba.<br />War Ape - Bardzo fajny. Spoko wyszła im "sierść" i morda. Bardzo mi sie podoba.<br />Cloudreaver - O w mordę. Ten common jest CUDOWNY. Po prostu ekstra. Super klimatyczny, bardzo fajnie zrobiony, ekstra pomalowany. Jestem zauroczony<br /><br />Uncommony:<br /><br />Poison Dusk Lizardfolk - Powiem szczerze: średni. Praktycznie cały zielony poza jego brązowym ekwipunkiem. Niezbyt mi sie podoba. Poza tym o wiele za słaby jak na uncommona - 7 pkt? To powinien być common. <br />Blackspawn Exterminator - Spoko. Dobrze wymalowane detale twarzy, jest taki jaki powinien być, podoba mi się.<br /><br />Rare'y (tak - liczba mnoga)<br /><br />Tordek, Dwarf Champion - Zarąbisty! Szczególnie podoba mi się jego topór ale ogólnie cały jest super. Jedyne moje zastrzeżenie jest takie że wydaje mi isę nieco spłaszczony - jakby się garbił albo coś. Ale to nie umniejsza jego splendoru.<br /><br />SORCERER ON BLACK DRAGON - Oto mój Huge. Jest ZA JE DWA BI STY! Po prostu super ekstra wyjechany! Wszystkie detale smoka zrobione jak należy, u czarodzieja wprawdze cała twarz jest w jednym kolorze, ale wyrzeźbiona tak że wygląda dobrze. SUPER!<br /><br />Ogólnie bardzo podoba mi się skład z mojego boostera. Zaskoczyły mnie dwa rare'y, myślałem że jak trafia się nie-huge rare'a to huge musi już być uncommonem. A tu niespodzianka.<br /><br />Czekam na wasze relacje.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pt lip 07, 2006 1:12 pm

<!--quoteo(post=273347:date=Jul 6 2006, 11:34 PM:name=Kozaro)-->
Kozaro pisze:
<!--quotec--><br />Dla Ciebie wszystkie nowe sety zawsze zapowiadaj± siê fantastycznie. Mam nadziejê, ¿e po obejrzeniu figurek bêdziesz móg³ spojrzeæ na nie bardziej krytycznym okiem.
<br /><br />Jasne! ¦wiadczy to o 3 rzeczach: <br />a) uwielbiam tê grê <br />b) Wizardsi maj± ¶wietn± strategiê marketingow± <br />c) kolejne dodatki s± coraz lepsze<br /> <br />
Ciekawe, czy osoby odpowiedzialne za malowanie D&D Miniatures nadal bêd± knociæ. Szczególnie denerwuje mnie niechlujstwo, je¶li chodzi o wykonanie detali twarzy figurek medium, a tak¿e inne niedopatrzenia - przez które - mój King Snurre nie ma chocia¿by górnej czê¶ci uzêbienia [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif[/img].
<br /><br />Poczytaj ostatnie artyku³y na stronie Wizards. Po figurkach common i uncommon nie mo¿na po prostu oczekiwaæ perfekcyjnego wykonania twarzy. Natomiast w przypadku rare z ostatnich setów - szczególnie Underdark - nie mo¿na mieæ ¯ADNYCH zastrze¿eñ, co do tego. Elminster, Death Slaad, Drow Arachnomancer, Slayer of Domiel, Xen'drik Champion, Obould, Rikka - wszyscy s± pomalowani idealnie, ³±cznie z detalami twarzy.<br /><br />
B³êdy te, o dziwo mo¿emy nadal zauwa¿yæ nawet w ostatnio wydanym secie: War Drums. Khumat, który w w galerii Wizards ma pomarañczowe majtasy, w rzeczywisto¶ci ma majstasy w kolorze jego ³usek. Zdziwi³ mnie te¿ fakt, ¿e Khumat, który IMO jest rarem i powinien wygl±daæ lepiej od reszty commonów i uncommonów, to, gdyby nie oczy, zu¿yto by na niego jeden rodzaj farby. Frost Dwarf nie prezentuje siê lepiej; w galerii wydaje siê byæ ok, lecz w rzeczywisto¶ci jego ubiór ma, miast br±zów - nijako-szar± barwê. Nadal, jak zreszt± w pozosa³ych setach, detale twarzy figurek pozostawiaj± naprawdê wiele do ¿yczenia (chocia¿ mój Combat Medic wypad³ akurat ca³kiem nie¼le ^^).
<br /><br />1. War Drums rzeczywi¶cie skiep¶cili je¶li chodzi o malowanie i odzew graczy by³ od pocz±tku negatywny. (co nie zmienia faktu, ¿e samo wykonanie figurek by³o na najwy¿szym poziomie)<br />2. Nie mo¿na oczekiwaæ od commonów i uncommonów, produkowanych i malowanych w milionach sztuk, ¿eby by³y wykonane jako¶ super-szczegó³ówo. Te wady wynikaj± z jednej rzeczy: WIZARDSI CHC? UTRZYMAæ CENê D&D MINIATURES NA OBECNYM - BARDZO NISKIM - POZIOMIE. Stosunek cena/jako¶æ jest tutaj zdecydowanie pozytywny. Poza tym chcia³bym zauwa¿yæ, ¿e ¿adna inna gra tego typu, jak choæby Mage Knight czy Heroclix, nie posiada lepiej wykonanych figurek.<br /><br />Podsumowuj±c: Wykonanie figurek jest na najwy¿szym poziomie. S± one jednak malowane MASOWO przez - uwaga - ludzi. Setki ma³ych sko¶nookich Chiñczyków, ale ludzi. Dlatego w³a¶nie commony i uncommony nie mog± dorównywaæ jako¶ciom rare'om. Inaczej poch³onê³oby to ogromn± ilo¶æ gotówki i mo¿na spokojnie za³o¿yæ, ¿e cena wzros³aby conajmniej dwukrotnie.<br /><br /><br />
BTW, te z Dreamblade wygl±daj± o niebo lepiej ni¿ wiêkszo¶æ D&D Miniatures ostatnich setów.<br />
<br /><br />To TE¯ s± masterpainty, drogi Kozaro-sceptyku. ;P Choæ przyznajê, ¿e niektóre figurki z Dreamblade robi± wra¿enie. (ale inne wprost przeciwnie)<br />
 
AcikCieslik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pn maja 29, 2006 12:17 pm

pt lip 07, 2006 2:59 pm

Boostery War of the Dragon Queen beda dostepne w sklepie Gryf od poniedzialku 10.VII.2006.
 
AcikCieslik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pn maja 29, 2006 12:17 pm

pt lip 07, 2006 3:58 pm

Oszukalem was przesylka doszla dzis.
 
Skrzeku
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: śr lut 08, 2006 9:33 am

pt lip 07, 2006 5:00 pm

Czyli wkoncu sa teraz :mrgreen:? <br />I za ile te boostery.
 
Kozaro
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 174
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 2:32 pm

pt lip 07, 2006 8:28 pm

Rare'y (tak - liczba mnoga)
<br />Jak to dwa rare'y :razz: ?!<br /><br />
uwielbiam tę grę
<br />Ja przez Arcane Balisty mniej -_-.<br /><br />
Po figurkach common i uncommon nie można po prostu oczekiwać perfekcyjnego wykonania twarzy.<br />Nie można oczekiwać od commonów i uncommonów, produkowanych i malowanych w milionach sztuk, żeby były wykonane jakoś super-szczegółówo.
<br /><br />Tak, ale chyba mogą postarać się, żeby zrobić czarną kropkę w miejscu oka, a nie na nosie :].<br /><br />a tak BTW [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/eusa_eh.gif[/img]:<br />
SORCERER ON BLACK DRAGON (...)u czarodzieja wprawdze cała twarz jest w jednym kolorze, ale wyrzeźbiona tak że wygląda dobrze. SUPER!
<br /><br />
Kozaro-sceptyku
<br />Piekielny... alkoholiku.
 
Entreri
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 04, 2005 11:53 pm

pt lip 07, 2006 10:18 pm

Ja też trafiłem 2 rary ale po kolei:<br /><br />commony:<br /><br />hunting hyena: hejas miał rację hjena wreszcie wygląda jka hiena. na prawdę fajnie zrobiona i pomalowana<br />asimar fighter - świetnie wygląda, jak dla mnie przynajmniej, bo lubię postacie zakute w zbroję<br />twight blight - raczej goowniany<br />tawern brewler - odjazd na maksa. najlepszy common wszechczasów, od razu stał się figurką dla postaci mojego kumpla, który gra własnie takim pijaczkiem zabijaką.<br /><br />uncommon: storm archer- najfajniej wykonany łucznik, tylko łuk miał trochę zgięty<br />small cooper dragon - ogólnie słabo wyglada, trochę jak kot z krzywą szyją<br /><br />rary:<br />huge - tundra scout. ta figurka chyba nie wymaga komentarza. uwielbiam ją. najlepsza z najlepszych. dokładna, świetnie malowana z licznymi detalami. mistrzostwo świata<br />magma hurler - sądząc po zdjęciu myślałem, że będzie gorszy. a prezentuje się naprawdę świetnie. bardzo dobrze wykonany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości