Zrodzony z fantastyki

 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

[dodatek] War of the Dragon Queen

czw lis 17, 2005 3:18 pm

Tak, nie myl± Was oczy, nowy set. Nowy HUGE'owy set, na dodatek z Aspect of Tiamat (huge) i smokami w roli g³ównej. Zapowiada siê bardzo "smoczy" rok:

- Najpierw dostaniemy Gargantuan Black Dragon
- Potem "War of the Dragon Queen"
- Nastêpnie Colossal Red Dragon

Na potwierdzenie moich s³ów: http://www.randomhouse.ca/catalog/author.p...?authorid=70290


Dopiszê co¶, jak tylko bêdzie wiadomo wiêcej.
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

czw lis 17, 2005 3:28 pm

Jak bêd± tak ci±gle wydawaæ sety z du¿± ilo¶ci± smoków, to strac± one na warto¶ci :D. Ale jednak to wspania³a wiadomo¶æ, gdy¿ smoki zawsze bêd± popularne, a huge sety nie zda¿aj± siê zbyt czêsto. :wink:
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw lis 17, 2005 3:32 pm

Heh, nie martw siê, Wizardsi na pewno nie dadz± od razu wszystkich klasycznych smoków, nie tylko Ty zdajesz sobie sprawê, ¿e DDM straci wtedy na popularno¶ci. ;)

Oprócz wspomnianych smokowych produktów jest jeszcze nowe Fantastic Locations: Dragondown Grotto zapowiedziane na lipiec. ;D
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

pt lis 18, 2005 8:32 am

W±tpiê aby wogóle by³o w tym dodatku zbyt wiele smoków (we¿cie sobie takiego Dragon Eye gdzie smoków by³o 5 na krzy¿). :lol:
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

pt lis 18, 2005 9:50 am

Czy ja wiem? 5 smoków na 60 figurek to nie jest ma³o, a by³y czywi¶cie jeszcze pó³ smoki.
Tylko ciekawe jakie smoki bêd± w War of Dragon Queen? Mo¿e Huge silver dragon?
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

pt lis 18, 2005 12:16 pm

Srebrnego raczej nie bêdzie.Bardziej prawdopodobne, ¿e bêdzie huge broonze dragon i huge white dragon. I mo¿e large emerald dragon :twisted: .
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

sob lis 19, 2005 7:17 pm

Moim zdaniem powinni dac tiny pseudosmoka albo ba¶niowego smoka. Swoj± drog± by³a by to niez³a ironia: Huge set i figurka tiny :D
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

sob lis 19, 2005 7:22 pm

Jest to wielce prawdopodobne - w ostatnim huge secie te¿ (poraz pierwszy) pojawi³a siê figurka rozmiaru tiny. A na pseudosmoka czekaj± przecie¿ wszyscy zaklinacze i czarodzieje. :]
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

sob lis 19, 2005 8:22 pm

W kilku serwisach pisz±, ¿e w tym secie pojawi siê Aspect of Tiamat. Mo¿e to zabrzmieæ bardzo noobiañsko ale mo¿e mi kto¶ powiedzieæ kto to jest Tiamat. :D
 
Awatar użytkownika
Lukas_the_great
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 125
Rejestracja: sob maja 07, 2005 1:48 pm

sob lis 19, 2005 8:40 pm

Tiamat to bogini złych smoków. Występuję w Faerunie, Greyhawku i chyba w kilku innych światach.
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

czw lis 24, 2005 10:53 am

Podobno w letnim katalogu WOTC, na stronie po¶wieconej War of The Dragon Queen znalaz³ siê obrazek Blue Dracolicha walczacêgo z krasnoludem :D Czyli drugi nieumar³y smok w figurkowej kolekcji :wink:
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

czw lis 24, 2005 3:33 pm

Bo-bik, jak mog³e¶... To ja mia³em dostarczyæ tego newsa...

W ka¿dym razie donoszê, ¿e bêdzie to HUGE. ;)

Tak czy inaczej - wypas. (drakolicz!:D)
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

czw lis 24, 2005 7:03 pm

I znów ciê wyprzedze :D pod tym linkiem znajdziecie skan tej strony z katalogu WOTC. Co prawda jest czarno-bia³y, ale do¶æ dobrze widaæ ok³adkê boostera.
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

śr lis 30, 2005 4:22 pm

Rzeczywi¶cie bez w±tpienia jest to niebieski drakolicz :D A apropos smoków tiny to dowiedzia³em siê ¿e Faerie (ba¶niowy <-- dla niekumatych) jest small. Tak wiêc s± bardzo du¿e szanse ¿e pojawi siê on WotDQ jako uncommon. Swoj± drog± mo¿e wreszcie CG dostan± jakiego¶ smoka :)
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

ndz gru 11, 2005 1:20 pm

Wymy¶li³em nastêpn± figurkê Huge Rare, która prawdopodobnie siê pojawi. Jest to Aspect of Bahamut bóstwo dobrych smoków. :lol:
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

ndz gru 11, 2005 1:45 pm

Wymy¶li³e¶ figurkê, która prawdopodobnie siê pojawi?? :/ I jeszcze koñczysz posta znaczkiem " :lol: "? Czyli zdajesz sobie sprawê, ¿e jest bezsensowny? I jeszcze go postujesz? Fajnie, fajnie... :?

A moim zdaniem na Bahamuta nie ma co liczyæ - dwa aspekty smoczych bóstw w jednym secie? Niee... Mamy ju¿ Huge Blue Dracolich, Huge Aspect of Tiamat... Nie ma sensu zajmowaæ kolejnego Huge slota "nienormalnym" smokiem. Ja obstawiam raczej Huge White, Huge Copper albo Huge Silver Dragon... Sensownie wygl±da³oby tak: 3 Huge Rare smoki, Large Rare smok, Small/Medium Uncommon smok i do tego jakie¶ pó³-smoki, smoczy samuraje itp.
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

ndz gru 11, 2005 9:27 pm

Oczywi¶cie ¿e jest bezsensowny( jak wszystkie moje posty). Oczywi¶cie mam te¿ uzasadnienie. Dragon Queen to jak siê nie mylê Tiamat. War oznacza, ¿e toczy wojne. Wojny nie mo¿e toczyæ bez wroga, a je¿eli dochodzi a¿ do wojny to musi mieæ godnego przeciwnika. Z tego co wiem jednym z najwiêkszych wrogów Tiamat jest Bahamut. Wiêc Aspect of Tiamat mia³by z kim toczyæ tytu³owy "War".
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

pn gru 12, 2005 5:20 pm

Troche naci±gane. Równie dobrze mo¿e chodzic o wojne dobrych i z³ych smoków, niekoniecznie o wojne bóstwo. I chocia¿ chcia³bym zobaczyæ Aspect of Bahamut, to muszê zgodziæ siê z Hejasem, ¿e 2 bóstwa smoków w jednym secie nie maj± prawa bytu. A jako huge obstawia³bym Copper lub Brass dragon i White dragona.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

pn gru 12, 2005 5:36 pm

3 złe huge smoki też nie mają racji bytu ale z miłą chęcią zobaczył Huge Green Dragona. A myśląc racjonalnie to może pojawić się White albo Brass, nie sądze żeby był Copper. A może strzelą nam jakiegoś fajneo huge golema np. Adamantine Golem albo coś. Ciężko coś spekulować. Z miłą chęcią zobaczyłbym Pit Fienda choć to raczej na pewno nie byłby huge. Hej! A może Tarrasque :D No ale to może do Icons jako Collosal albo Gargantuan.
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

pn gru 12, 2005 7:39 pm

Chcia³em jeszcze powiedzieæ ¿e w³a¶nie przeczyta³em ¿e Aspet of Tiamat i Aspect of Bahamut nie s± huge.
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

pn gru 12, 2005 8:37 pm

To wiadomo od dawna. Ale WoTC postanowili, ¿e Aspect of Tiamat bêdzie Huge.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

pn gru 12, 2005 9:50 pm

Adamantine Golem? Musia³by byæ baaaardzo os³abiony do skirmish, a i tak by³by drugi Nightwalker. ;)

Pit Fiend? Nie ma szans, w³a¶nie dostali¶my Balora.

Tarrasque do Icons? Zbyt du¿o bardziej przydatnych potworów czeka w kolejce. (ja bym siê na przyk³ad ucieszy³ z... Neothelida - nie, Kozaro?;))

Co do Aspect of Tiamat - nie mogli sobie poradziæ z umieszczeniem tych wszystkich g³ów na podstawce medium. :P
 
Bo-bik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 12:54 pm

wt gru 13, 2005 8:51 am

Do¶æ prawdopodobne, ¿e w Wars of The Dragon Queen bêdzie jaki¶ huge elemetal (niepoprawni optymi¶ci czekaj± na wswzystkie 4 :D) Mam tylko nadzieje, ¿e nie bêdzie to Huge Earth Elemental....
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

wt gru 13, 2005 2:06 pm

<!--QuoteBegin-Hejas+-->
Hejas pisze:
<!--QuoteEBegin-->
Co do Aspect of Tiamat - nie mogli sobie poradziæ z umieszczeniem tych wszystkich g³ów na podstawce medium. :P

W³a¶ciwie to chyba Chcia³e¶ napisaæ Large, ale to detal.

Co do ¿ywio³aka to najprawdopodobniej pojawi siê wodny.
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

wt gru 13, 2005 2:50 pm

Pit Fiend? Nie ma szans, właśnie dostaliśmy Balora.


No właśnie o to mi chodziło. CE dostało wzmocnienie w postaci Balora to niech LE dostanie Pit Fienda. Jak jest najpotężniejszy demon to czemu nie dać najpotęzniejszego diabłą?

Adamantine Golem? Musiałby być baaaardzo osłabiony do skirmish, a i tak byłby drugi Nightwalker.  


Podobnie jak Nightwalker byłby bardzo dobrą figurką do kolekcji, do wystawienia na półkę. Ale musieliby się postarać bo Nightwalker był taki sobie z wyglądu.

(ja bym się na przykład ucieszył z... Neothelida - nie, Kozaro?)


Niestety nie wiem co to jest Neothelid. Możecie mnie oświecić co to i w którym jest podręczniku?

Mam tylko nadzieje, że nie będzie to Huge Earth Elemental....


Moim ulubionym typem żywiołaka jest Earth, ale KOLEJNEGO Earth to też bym nie chciał. Wolałbym Fire

EDIT: Aaaaa, już wiem co to Neothelid. To to śmieszne coś co wygląda jak skrzyżowanie Purpurowego Robaka z Ilithidem, tak? Nie sądze żeby trafiło do Icons. Za mało osób to kojarzy, a w Icons powinny być potwory które są esencją D&D jak na przykład smoki. Albo orki, ale te są trochę za słabe :wink:
A przeglądanie Expanded psionic handbooka przypomniało mi o jeszcze jednym stworze któego ujrzałbym w którymś z dodatków. Mówię o psion-killerze. nie wiem czy jest w zwykłym Psionic Handbooku gdyż go nie posiadam. Wygląda to to jak kryształowy golem. Jeden z najfajniejszych moim zdaniem potworów z wyglądu.
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

wt gru 13, 2005 3:26 pm

No w³a¶nie o to mi chodzi³o. CE dosta³o wzmocnienie w postaci Balora to niech LE dostanie Pit Fienda. Jak jest najpotê¿niejszy demon to czemu nie daæ najpotêzniejszego diab³±?


Bo w RPG Balor mo¿e spokojnie zastêpowaæ Pit Fienda.

Podobnie jak Nightwalker by³by bardzo dobr± figurk± do kolekcji, do wystawienia na pó³kê. Ale musieliby siê postaraæ bo Nightwalker by³ taki sobie z wygl±du.


Mia³em na my¶li koszt, nie wygl±d.

Co do Psion Killera - te¿ jestem jak najbardziej za. :)
 
Basil
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: sob paź 22, 2005 12:39 pm

wt gru 13, 2005 7:54 pm

Ja te¿. Ale niestety to jest large (mniejsze szanse ¿e siê trafi). Ale co tam wszystko jest mo¿liwe!!!!!!
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

wt gru 13, 2005 8:05 pm

Large = mniejsze szanse, ¿e siê trafi? :/

O ile siê nie mylê w GoL by³o 11 Large Rare'ów i 6 Huge Rare'ów (+6 Huge Uncommonów).
 
Lord_Manshoon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 4:37 pm

śr gru 14, 2005 4:55 pm

Cytat:  
Podobnie jak Nightwalker byłby bardzo dobrą figurką do kolekcji, do wystawienia na półkę. Ale musieliby się postarać bo Nightwalker był taki sobie z wyglądu.  


Miałem na myśli koszt, nie wygląd.  


No ja też. Z racji na wysoki koszt i to że Nightwalkera praktycznie nikt nie pokona nadaje on się prawie wyłącznie na półkę.
 
Kozaro
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 174
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 2:32 pm

śr gru 14, 2005 11:38 pm

(ja bym siê na przyk³ad ucieszy³ z... Neothelida - nie, Kozaro?)


Neothelid spoko spoko... Breath Weapon: Cone of Acid [] (70 dmg, DC 31) by³by fajny... do LE :twisted: :twisted: :twisted:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości