Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Kotsa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: wt gru 17, 2013 7:57 pm

[Skype] Warhammer 1ed MG szuka drużyny albo ekipy z MG

wt gru 17, 2013 9:38 pm

Witam mam 27lat i chciałem spróbować poprowadzić sesje Warhammera 1ed(zmodyfikowana trochę o druga edycje np dodane wszystkie manewry itd) .Stara ekipa z reala się rozpadła i jedyną opcją pozostaje skype i maptool (w którym będą walki).

Opcjonalnie spróbował bym jako gracz w 1ed albo 2ed Warhammera

Odnośnie sesji to będą to sesje bardziej/typowo "hack and slash" czyli dużo walk , dużo mniej narracji i przede wszystkim ogromna ilość męczenia kostek (rzutów) , w przygodach daje graczom dowolną rękę mogą właściwie gdzie tylko chcą (wieść spokojne życie i uprawiać ogródek , wyżynać "zielonoskórych" grabić krypty czy szwendać się po mieście czy kanałach) .Od czasu do czasu będę dawał jakieś questy zęby złapać graczy w sidła , czy nawet sami zwyczajnie narobią sobie wrogów i zależnie od tego jaką drogę obiorą to rozbuduje przygodę pod tym właśnie kierunkiem

Świat będzie mniej lub bardziej Warhammerowy ale spróbuje tym razem używać normalnej mapy starego świata i miast :P

Sesje obfitują tez dużą ilością magicznym przedmiotów/czy mikstur wyrobiłem sobie dość prosty system kreacji magicznego ekwipunku czy run (rzekłbym ze dużo zaczerpnięte z D&D i innych ) często bawiących się mechanika kostek ale jednak jestem ostrożny z dawaniem owych przedmiotów żeby nie psuć zbytnio balansu :)

Mile widziane osoby z duża ilością wolnego czasu , nowicjusze chcący spróbować z RPG czy z systemem no oczywiście osoby uwielbiają męczyć kości a osobą zaawansowanym niekoniecznie może podobać się koncepcja no cóż dotychczas grałem w dość hermetycznym środowisku jednej grupie i taki styl prowadzenia czy kierunek obrał :D

Pisać proszę na GG:13067172 albo skype kotsa23pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości