Zrodzony z fantastyki

 
exbambus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 17, 2011 12:48 pm

[Łódź] Warhammer 2ed. / opcj. inny system

czw lis 07, 2013 12:55 am

Witam.

Jestem 30 latkiem który nadal czerpie przyjemność z obcowania ze światem fantasy.

Po długiej przerwie powróciłem do Świata Mroku, od około 3 lat w miarę regularnie grywałem z moją ekipą w Młotka 2ed.
Niestety ostatnimi czasy nie wszyscy mają czas aby kontynuować wspólne sesje, dlatego też poszukuję chętnych graczy do świata Warhammera 2ed.
Mamy Mistrza Gry z długim stażem i doświadczeniem.
Mile widziane osoby znające realia Młota, jak i początkujący podróżnicy którzy chcą poznać mroczne realia Starego Świata po Burzy Chaosu :)
Szukam graczy którzy chcą zaangażować się w sesje i odgrywać wykreowaną postać.
Nasze sesje to typowe Dark fantasy. Stawiamy na mroczny klimat , dobrą fabułę, ciekawe pomysły i odrobinę walki wszystko w rozsądnych proporcjach :)

Wszystkich chętnych proszę o kontakt na maila.


Poszukuję również grupy, która zechciałaby przyjąć w swoje szeregi moją skromną osobę :)

Preferuje system Warhammera 2ed. ale z wielką chęcią zanurzę się w każdy inny system i spróbuję swych sił.
Gwarantuję zaangażowanie w sesje i dostosowanie się do stylu gry jaki preferuje grupa.
Jak również jak najszybsze zapoznanie się z systemem, światem i realiami jakie w nim panują :)
Chciałbym jedynie zaznaczyć, iż niestety ale nie podejmuję się Mistrzowania, nie czuję się na siłach aby prowadzić sesje.

Ponownie wszystkich zainteresowanych moją osobą proszę o kontakt na maila.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn lis 11, 2013 4:08 am przez exbambus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości