Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
Awatar użytkownika
Erpegis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1095
Rejestracja: sob cze 28, 2003 9:18 am

ndz lis 20, 2005 4:32 pm

Moja wakacyjna drużyna, graliśmy w FR, na Ziemiach Krwawnika, a pod koniec w Waterdeep. Niestety, jak słyszałem, wszyscy poza barbarzyńcą już nie żyją, bo znaleźli sobie nowego MG (starego Warhammerowca zresztą) :), który zabił ich wszystkich w pierwszej przygodzie.

* Rovanior z Waterdeep - PN człowiek psionik(metakreator)14/Psychowojownik1 - Rovanior pochodzi z Waterdeep i jest sierotą. W dzieciństwie przygarnęła go stara garncarka, która pozwalała mu zajmować się rzeźbą. Niestety, kiedy ta zmarła, Rovaniora porwali łowcy niewolników ze Skullport, i sprzedali illithidom. Ci przebudzili w nim talent psioniczny i zmienili w niewolnika. Rovanior pierwotnie uważał, że jest owocem eksperymentów illithidów, ale okazało się, że jego zdolności są wrodzone. Na skutek zabiegów psionicznych doznał częściowej utraty pamięci, jednak zdołał uciec z podziemnej bazy łupieżców umysłu. Samotny, przemierzał Podmrok, zaprzyjaźnił się z duergarskim psionem, który nauczył go walczyć. W Podmroku przebudził się jego talent artystyczny. Kiedy przyłączył się do drużyny, zaczął rozwijać swój talent rzeźbiarza, w końcu, używając swoich mocy tworząc jedno z największych dzieł sztuki w Krainach - Monument Świetych Solarów w opactwie żółtej róży. Jako rzeźbiarz, wyznaje Grumbara, boga ziemi. Gracz R. jest dość doświadczony, sympatyczny i potrafi dobrze odgrywać artystę, który potrafi nie spać i tworzyć godzinami.

* Cor, półork Barbarzyńca 15, ND (lekko chaotyczny). Cor pochodzi z Vaasy i jest samowystarczalny. Pierwotnie był chaotyczny, jednak dzięki kontaktowi z wędrownym kapłanem Ilmatera, który go uzdrowił zdołał pohamować swoją gwałtowną naturę. Mimo to jest dość okrutny wobec wrogów, choć wyznaje Ilmatera. Nie jest dyplomatą, a jedyne co go interesuje, to walka. Jego najpotężniejszą bronią jest Smoczy Topór, wielki topór bojowy ognia +3. Gracz lubi walkę, choć czasami potrafi coś wtrącić do rozmowy. Nie jest za bardzo taktykiem, lubi jednak wrzaski zabijanych ogrów. :)

*???, złoty krasnolud transmuter 15. Nasz czarodziej pochodzi z Południa, jednak ze względu na zbyt buntowniczą naturę opuścił swoje ziemie aby badać moce magii na Północy. Z czasem stał się ekspertem w sztuce teleportacji. Do jego ulubionych zaklęć należą "Płonące dłonie", "Widmowy zabójca", "Łańcuch błyskawic", "Polimorfowanie siebie", "Teleportacja". Gracz zaczął na niskim poziomie, z nadzieją, że będzie mógł polimorfować się w potwory. Rzeczywiście, umiejętność się przydała podczas włamywania się do twierdzy hobgoblinów. Również jest wyznawcą Ilmatera. Od Torlika, ich starego wroga ukradł dwie księgi zaklęć, za to ten zamienił go w kamień. Wspólnie z drużyną pokonał drakolicza, zasługując na tytuł arcymaga.

* Sematar Tuos, Sembijczyk, człowiek Łtr 9/Wjk3/Tempest3, Neutalny wyznawca Tymory.
Sematar zaczął jako zwiadowca, strażnik karawan, jednak z czasem rozsmakował się w sztuce szermierczej, stając w szranki nawet z najlepszymi na tym polu. Walczy dwoma magicznymi rapierami, które odebrał drowiemu skrytobójcy.
Fajny przykład ewolucji postaci - i gracza. Chłopak zaczął grać jak idiota elfem wojownikiem z aspiracjami do bycia Arcane Archerem, zginął przez totalne idiotyzmy. Dopiero granie łotrzykiem - na początku zwykłym - nauczyło go planować. Z czasem pojawiła się koncepcja walki dwiema brońmi.

* Turain z Chmur, człowiek, półchultczyk kap14/Hierofanta 1 (Ilmatera). Ciemnoskóry syn przybysza z daleka, Turain jest powszechnie uważany za przywódcę drużyny. Jego ojciec jest wysokiej rangi kapłanem Ilmatera, który przybył tu, by się szkolić. Turain jednak prześcignął ojca przechodząc Próbę Krwi i stając się Hierofantą. Jest osobą rozsądną i uczciwą. Nie radzi sobie najlepiej w walce, jednak jest świetnym uzdrowicielem. Dzięki zaklęciu Leczenia pokonał drakolicza.
To właśnie on opracowywuje taktykę drużyny.
 
Awatar użytkownika
Fuberutsu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 12:51 pm

ndz lis 20, 2005 5:31 pm

Moja drużyna, wprawdzie gramy tym składem od niedawna to :

* Bard Półelf. Chaotic Good Moj kumpel w realu, jednak czasem mnie denerwuje w D&D. Ciągle wyzywa innych bardów na pojedynki i piwkuje. Generalnie stara się i zawsze zagrzewa pozostałych do walki pieśniami.

* Kapłan Lathandera, Neutral Spoko koles w realu. Najlepiej odgrywa postac. Niekwestionowany przywodca druzyny. Najlepiej główkuje i zastanawiam sie czy nie dac mu poziomow w łotrzyku. Ostatnio potrzebowali kasy to wkręcił pewnemu karczmarzowi ze nadchodzi plaga wampirów i musi kupić od niego ten zapas wody swieconej... :)


* Mnich Półdrow Lawful Neutra;. Budzi pewne mieszane uczucia. Ciągle się usmiecha do ludzi i macha im. Nieźle główkuje, biezre zakładników itp. Myslę, czy mu nie zmienic charakteru :/



* Czarodziej człowiek (nie pamietam charakteru) Koleś puszcza tylko Magiczne Pociski i raczej się duzo nie angazuje. Łazi za kapłanem.



* Ja jestem MG, ale jak gram to gram :

Łotrzyk, człowiek Chaotic Neutral, skłonności do skrytobójstwa, staram się angażowac w grę. Babiarz i zarazem mhhhroczniak. Nie opuszcza swojego ukochanego Miecza Zabójstw.

To tyle, enjoy reading :)
 
bidzin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 5:08 pm

ndz lis 20, 2005 8:31 pm

Teraz moje druzyny, w ktorych jestem MP i BG.

Pierwsza gdzie jestem BG:

- Ozzy, krasnolud, lotrzyk. Bezbrody krasnal, ktory zwial z klanu, aby zlupic pare bogatych osob. To wlasnie on obmysla smierc wojownika z naszego teamu.

- Lord jakis tam, czlowiek, wojownik. Czlowiek opetany przez goblinskiego szamana. Ciagle wkurza, bo chce rzadzic druzyna, choc i tak to mu sie nie udaje.

- pan X, niziolek, bard. Bard jak bard, tyle, ze mamin synek (choc jakos przestaje taki byc).

-I oczywiscie piekna moja egzystencja w swiecie D&D, czyli Miquell, elf, zaklinacz. Przejawia u niego sie talent w postaci Magicznego Ognia. Jako, ze jestem najmlodszy (postac) to nie mam za duzo do mowienia, w koncu mam tylko 20 lat (pamietajcie o przeliczniku na elfa)... Poza tym jestem malym dzikusem z puszczy.

Teraz drugi team:

- Arlina, ludzka kobieta, mnich zakonu Zoltej Rozy. Pomimo wiary ma sklonnosci do zadawania bolu innym...

- Remendios, ludzka kobieta (tak, tak), lotrzyk. Choc lysa, to i tak najbardziej przebiegla ze wszystkich. Umie omamic prawie wszystkich (oprocz mnie, rzecz jasna). Najlepiej kombinuje.

- Reander czy jakos tak, gnom, zaklinacz. Lubi czary zwiazane z ziemia i kwasem. Dosyc chamski osobnik obdarzony cientym jezykiem.

- Ja, jakby mnie ktos zastapil. Saltatorius, lotrzyk, elf. Mezczyzna, ktory potrafi kazdemu sie sprzeciwic, odwazny nawet do przesady. Wyrafinowany, nie umie ulec strachowi. Szpieg, ktory szanuje wolnosc. Jedyne co kocha bardziej od krolowej Evermeet (pomimo jego "skrzywienia") to taniec i spiew. Wielbi to co niedostepne...
 
Melegaunt
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 28, 2004 3:33 pm

pn lis 21, 2005 9:39 am

Drużyna, która miała się ni z tąd ni z owąd nazywać Purpurowe Smoki, ale nie mamy nazwy :cry:

Armin 15 poz., łotrzyk, człowiek - moja kompanka na dobre i na złe. Pierwszą rzeczą, jaką robi po dotarciu do karczmy, to rozglądanie się za sakiewkami. Poza tym, zamierzamy założyć gilię złodzieji. Nie ma jak dobry, wszechstronny łotrzyk w drużynie :razz:

Danilo Wężowy Atak 15poz., łotrzyk, niziołek - a to ja. Mózg drużyny i typowy przedstawiciel swojej rasy. Jak określił mnie mój kolega - " On nie ucieka z walki, on ucieka zanim się rozpocznie!" Taka prawda, ale nie zawsze :razz: Drugi utalentowany łotrzyk w teamie.

Soren 15 poz, tropiciel, półelf - zbrojne ramię grupy. Ratuje nas z większości opresji, a nasze ( Armin i Danila ) cechy świetnie się uzupełniają. Czasami jest tylko trochę narwany i do wszystkich odnosi się lekceważąco, ale trudno go nie docenić.

Liriel 15 poz, tropicielka, pólelf - wbrew pozorom nie ma nic wspólnego z książkową Liriel! No, poza urodą 8) . Częściej używa swoich tropicielskich zdolności i jest bardziej łowcą niż mieszczuchem. Jest siostrą Armin ( w grze of kors ), a obydwie są dziećmi Bhaala. Brrr... :shock: Ale mają dobre charaktery.

Rivi 15 poz., zaklinaczka, elf - jedyny elf w drużynie i jedyny zaklinacz. Najczęściej używamy jej jako środka transportu ( teleportacja :wink: ), ale osobiście bym z nią nie zadzierał. Te czary dezintegracji... potrafią zdenerwować :x . Najsympatyczniejsza osoba w grupie, nie wsiąknęła jeszcze ignorancji i poczucia wyższości od nas. Ale to się zmieni... :evil:
 
Awatar użytkownika
Zed Kraken
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1020
Rejestracja: czw cze 24, 2004 7:00 pm

pn lis 21, 2005 9:57 am

Melegaunt pisze:
Armin 15 poz., łotrzyk

Melegaunt pisze:
Danilo Wężowy Atak 15poz., łotrzyk,

Melegaunt pisze:
Soren 15 poz, tropiciel, półelf

Melegaunt pisze:
Liriel 15 poz, tropicielka, pólelf


Jeszcze nigdy nie widziałem tak zróżnicowanej drużyny.

PS: Sorry za taki OT. TO pierwsyz i ostatni raz, poprosru nie wytrzymałem :P.
 
Awatar użytkownika
Ramirez Kel Ruth
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 526
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 4:18 pm

pn lis 21, 2005 1:14 pm

Zed Kraken pisze:
pierwsyz i ostatni raz, poprosru nie wytrzymałem


Hehe widać!

Ostatnio mój kolega wpadł na pomysł na podobnie nie-zróżnicowaną drużynę.
Chciałby ze mną stworzyć duet, skrytobójców.

On Łotrzyk / Czarodziej / Skrytobójca

Ja Łotrzyk / Tropiciel / Skrytobójca

Cóż może być ciekawie - w planach mamy coś a la Pulp Fiction - czyli ambitne dialogi o ćwierć funciaku z serem ( lub Royal z serem jak kto woli )
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

pn lis 21, 2005 2:38 pm

Moja obecna drużyna :

Łotrzyk/Złodziej Gildi
Łotrzyk/Złodziej Akrobata/Slayer of Domiel
Bard/Trubadur of Star
Kapłan/Radiant Servant of Pelor
Wojownik/Occult Slayer/Vasal of Bahamut
Hexblade (czystej wody jednoklasowiec) :D

Więc Wasze nie są takie znowu dziwne.
Zed Kraken, moi grę zaczyjali jako 2xŁotrzyk i 1x Bard. :D
Ale sobie radzili, wszystko zależy od graczy.
 
Awatar użytkownika
barek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: wt lis 08, 2005 6:47 pm

pn lis 21, 2005 3:18 pm

Moja drużyna to: Likantropka psychowojownik, która uważa, że jest najpiękniejsza i podrywa praktycznie każdego.
Drógi jest człowiek, kapłan Tempusa który nienawidzi niziołków(konkretnie jednego).
Potem mamy elfiego tropiciela który żadko wyżuca więcej niż 5.
Następny jest czarodziej człowiek co nie życił jeszcze innego czaru niż magiczny pocisk i kula ognia.
Teraz mamy krasnoludzkiego druida który mówi tylko du-id i ooo(motyw z jednej książki).
Potem gnomi psion ojciec likantropki(adoptował ją) który nie lubi innych gnomów :shock: (konkretnie jednego).
Ostatnio doszedł do nich pół-elfi łotrzyk(szkoda tak lubiłem kiedy wpadali w płapki :cry: ) który jeszcze sie niczym nie wykazał.[/i]
Ostatnio zmieniony sob lis 26, 2005 3:01 pm przez barek, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Liverrin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 623
Rejestracja: pt lip 15, 2005 9:45 pm

pn lis 21, 2005 4:48 pm

Ja natomiast prowadze taką drużynę:
człowiek wojownik - on jest spoko,
elfka tropiciel - wydaje mi się, że jej ulubionym wrogiem powinny być straże miast,
elf druid - robi wszystko na opak(również rozbija sesje), czasami mam ochotę zabić go i jego wilka(którego darzy "miłością" - szczęście, że nie jest dodatkowo zoofilem) - jednym słowem wkurza mnie "na zapas" :evil: .

Z taką drużyną powinno być super, a mam z nimi tylko problemy.
 
Awatar użytkownika
Queia
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 118
Rejestracja: śr lut 16, 2005 8:49 pm

pn lis 21, 2005 6:36 pm

A teraz konkurencyjny opis teamu Melegaunta :evil:

Jak już zauważyliście bardzo zróżnicowanej drużyny:P

Liriel- moja siostrzyczka :wink:, moja bratnia dusza w tych mrocznych czasach, osoba za którą zawsze mogę się schować i która zawsze udzieli mi wsparcia...(finansowego).

Soren- ktoś w końcu musi odwracać uwagę przeciwników :wink:. Bez jego wsparcia długo nie pożylibyśmy ( dotyczy Armin i Danilo). Niestety nie nadaje się jako wsparcie przy włamaniach... ach te dobre charaktery!:evil:

Rivi- bez wątpienia jest najepszą drogą ewakuacyjną i potężną siłą bojową. Pozatym często daje popalić Danilo, jak tu jej nie lubić? :)

Danilo- jego odwaga jest wprost proporcjonalna do wzrostu :razz:. Nie no może trochę przesadzam. Danilo jest w gruncie rzeczy odważny ( moja opinia), on tylko tak udaje :razz:. Mój nieoceniony wspólnik w zbrodni :evil:

Armin- ja- Postać która ginie najczęściej. Tylko ja miałam okazje zostac połknięta żywcem ( trawiona) przez dinozaura i zabita ( zwęglona) przez predatora. A to w końcu nie ja rzucam się pierwsza w wir walki ( o ile wogóle). Na szczęście Liriel zawsze pomyśli aby wziąść kawałek mnie do wskrzeszenia. :wink: Na przyjaciół i rodzinę zawsze można liczyć! :wink:
Pozatym jestem jednym z nielicznych przedstawicieli mojej klasy, którzy nie dorobili się znacznego majątku. Nie wynika to ani z chęci pomocy innym, ani z nieudolności. Dorabianie się idzie mi równie dobrze jak tracenie dobytku. Jakimś cudem moje magiczne przedmioty nie zdążyły się strawić, przy zwęglaniu też im się udało, ale drużyna podczas ucieczki nie zdążyła ich wziąść :cry: . I jak tu gromadzić skarby? :evil:
 
Awatar użytkownika
WarMaster
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 49
Rejestracja: czw sie 25, 2005 10:43 am

pn lis 21, 2005 7:22 pm

Moja drużyna to:
Thaugrim-elf czrodziej 6 mężczyzna-jestem(bo to ja:D)spoko rzucam fajne czary:D:D
:spoko:
Kobieta-człowiek paladyn 6-mój koleś jest spoko
Barbarzyńca półork 6-nieźle nawala
elf łotrzyk-nieumie zrobić postaci
 
Awatar użytkownika
Rivi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 01, 2005 2:52 pm

pn lis 21, 2005 7:41 pm

Queia pisze:
A teraz konkurencyjny opis teamu Melegaunta :evil:
Jak już zauważyliście bardzo zróżnicowanej drużyny:P :evil:


A teraz czas na moją wersję opisu naszej drużyny(jestem w niej nowa, więc mój opis powinien być obiektywny):(wszyscy jesteśmy na 15 poziomie):

1.Armin-łotrzyk-człowiek-mówiąc szczerze to od półtora miesiąca nie widziałam, żeby w grze coś kradła, (a w realnym świecie specjalizuje się w wyjmowaniu mi potajemnie rzeczy z płaszcza - rozumiem, że chce się wprawić w sztuce okradania, ale czemu w rzeczywistym świecie?) :( ) Jak na razie wydaje mi się najnormalniejszym członkiem drużyny. Jest też jedynym człowiekiem. :D Moje osobiste wsparcie i nauczyciel gry DnD.

2.Danilo-Łotrzyk-niziołek-to dopiero złodziej, kiedy MP wprowadzał mnie do gry opisał mi postacie które spotkałam, zdążyłam się tylko przywitać, a Danilo już próbował mnie okraść (nie ma to jak zrobienie dobrego wrażenia :razz: ). Jego charakterystyczną cechą jest ogromny apetyt (je wszędzie i wszystko), wzrost (ok.80cm) i odwaga (jeszcze mniejsza niż wzrost). Myślę jednak (jak Queia) że udaje tchórza tylko dla zabawy. A dzięki niemu mamy jej dużo. :razz: Naprawdę fajny gracz.

3.Liriel-Tropicielka-półelf-jak na razie uważam, że zawsze można liczyć podczas walki na schronienie za jej plecami...(wypróbowane), zawsze gotowa do walki, odważna i waleczna. Sądzę, że byłaby dobrą wojowniczką. Przy niej nie mam się czego bać :)

4.Soren-Tropiciel-półelf-jest teraz MP, więc dokładnie nie poznałam jego postaci. Wiem na pewno, że myśli bardzo racjonalnie i chyba najlepiej ptrafi znaleźć dobre rozwiązanie. Ogromne wsparcie dla drużyny. Potrafi trzeźwo myśleć w prawie każdej sytuacji. Na sesjach zajmuje się zazwyczaj upominaniem nas, gdy nie uważamy :mrgreen:. Bez niego chyba nigdy nie skończylibyśmy żadnej misji ani żadnego epizodu.

5.Rivi-Zaklinacz-elf-czyli ja, jestem nowym graczem, a chyba już uzależnionym :razz: Jak już wcześniej wspomnieli Melagaunt i Queia, przydaje im sięczęsto moja magiczna moc. Bezwzględnie wykorzystują mnie do teleportacji oraz zwiadów jako zjawa. Lubię urzywać czarów dla miłego spędzenia czasu i pośmiania się, np. z Danilo :spoko:.
 
Awatar użytkownika
tomir
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 5:42 pm

ndz gru 18, 2005 6:51 pm

W drużynie której gram są 4 postacie plus prowadzący nas MP, a drużyna wygląda tak:
-Ja,Tropiciel(4poz), człowiek, na ogół wydaję kasę na informację o różnych niepotrzebnych rzeczech i robię za Dyplomatę drużyny
-Czarodziej(4poz), elf, uwielbia rzucać Kulę Ognia i uciekać z pola walki
-Mnich(4poz), człowiek, ciągle wdaje się w bójki z kapłanem
-Kapłan(4poz), półelf, samolub(rzuca "leczenie" głównie na siebie) i lubi zabijać chłopów( w sumie jak każdy z nas) :razz:
 
Awatar użytkownika
little_diner
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 6:27 pm

ndz gru 18, 2005 7:21 pm

tomir pisze:
Czarodziej(4poz), elf, uwielbia rzucać Kulę Ognia i uciekać z pola walki

Czarodziej na 4 poziomie nie może jeszcze rzucać kuli ognia chyba że chodzi ci o płonącą kulę.
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

ndz gru 18, 2005 8:19 pm

u mnie jest tak:
Boss (gnom, zak3) Lubi lubi karmic swojego chowanca-sowe z nadwaga :razz: poza tym ratuje ludzi przed orkami
Kaka (czlowiek łtr3) ciagle mysli ze uda mu sie zrabowac caly krolewski skarbiec. jak na razie ledwo zamki otwiera :razz:
Baha (elf drd2) lubi kopac zebrakow na ulicach...
 
Awatar użytkownika
JanF
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 308
Rejestracja: pt lut 25, 2005 4:41 pm

pn sty 02, 2006 8:59 pm

Moja drużyna:

Fred (Złoty Krasnolud Zaklinacz 7/Mistyczny Wyznawca Sune 4) bardzo higieniczny krasloud kochajacy porządek i piękno. Uwielbia gotować i grać na swoim akordeonie. Wyznaje intensywnie Sune i bardzo pochłania go służba wobec niej. Wypina pierś mówiąc, że w jego krwi płyni krew złotego smoka, który pobodno miał romans z jego praprapraprababką. Jego ulubione powiedzenie to "Co piękne - dobre, co brzydkie złe."

Sulwen (Księżycowy Elf Łowca 6/Mistyczny Łucznik 5) przygruby elf, który najbardziej ceni sobie ludzkie głowy. Nienawidzi ich - Bóg wie czemu. Jest paskudny i nie umie zupełnie rozmawiać z ludźmi. Nosi wiele blizn i woli odburkiwać niż coś powiedzieć. Jest z nami gdyż kiedyś Davelok (następmna postać) porwał mu konia i złożył go w ofierze. Sulwen ciągle czeka na zapłatę.

Davelok (człowiek Czarodziej 5/Czerwony Czarnoksiężnik 6) uczony z Thay i marynarz. Uratowaliśmy go w podziemiach meduzy przez co obiecał z nami podróżować przez rok. Szkoli się w magii zaklinań i umie zauroczyć każdego. Uważa się za kapitana naszej tratwy, który niedawno ukradliśmy i nią pływamy po Morzu Mieczy. Wmawia sobie, że jesteśmy piratami i każde miasto/statek/osobę na horyzoncie krzyczy "Do abordożu!". Tam poza tym to jest pyszałkowaty i dumny ze swego pochodzenia.

Lump (Archon Lampion) Został przyzwany przez Freda i powiedział, że zostanie na planie materialnym gdyż chce lepiej go poznać. Nigdy jeszcze tu nie był i np. dziwi go to, że uzywamy nóg, a jego marzeniem jest zobaczenie trolla. Często prowadzi długie rozmowy z Fredem na temat tego czemu nie ma gałek ocznych czy jak się je. Uiebia grę na akordeonie - to powód dla, którego został na planie materialnym. Jest pozytywnie nastawiony do świata i zawsze zadaje głupie pytania. Mało działa w walce - najczęściej chowa się do plecaka.

Garnek (Kaminny Minotaur Wojownik 5) uratowny z podziemi gdzie był davelok. Najbardziej na świecie kocha kwiatki i woli spokój i cisze niż walkę. W podziemiach poddany licznymi eksperymentami dostał stałej Kaminnej Skóry. Przepada za wszystiki dookoła, ale społeczeństwo żadko co go akceptuje, przez co jest bardzo smutny. Fred najpierw nie był do niego przekonany mówiąc, że jest brzydki, ale zauważył dobroć jego serca po czym uznał go za świetnego towarysza.
 
Awatar użytkownika
Pharaun Mizzrym
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 5:48 pm

śr sty 11, 2006 8:12 pm

A oto moja nowa drużyna:

Tharivol Silvermoon- ChD, jest elfickim wojownikiem, księciem i następcą tronu Silvermoon. To on jest dowódcą drużyny, ma aspiracje na Świętego Wyzwoliciela. Wyznaje oczywiście Corellona Larethiana.(to ja)

Kardin Del'Armgo- PN, półelf-półdrow(!) mistrz wywoływania, przyrodni brat Tharivola, jego matka była drowką nawróconą przez elfy na ich wiarę. Wyznaje Mroczną Dziewicę.

Momo że jest nas na razie dwóch dochodzą jeszcze bohaterowie niezależni którzy uzupełniaja drużynę kiedy trzeba.
 
Awatar użytkownika
Azzedar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 21, 2005 8:40 am

pt sty 13, 2006 10:35 pm

To i ja się pochwale drużynką:

1.Rasa: Justicator (podr. potworów III)
Paladyn/Kapłan/Kroczący z Wiatrem --> to ja :D

Taka chodząca twierdza ze mnie gdyż na 14 poziomie moje KP wynosiło... 39 :) a przedmioty magiczne miałemna poziomie +2, +3 (minus postaci - jestem zazwyczaj MG :( ). Bardziej oceniać sie nie będe :D

2.Rasa: Feniksian (też podr. potworów III)
Tropiciel/Zmiennokształtny

Wszystko byłoby normalnie gdyby nie to że gościu ma... skrzydła. Pozatym czuje klimat gry i stara sie coś wnieść do niej. Choć najbardziej sie popisał lecząc ognistą salamandrę (spalił sobie ręce i salamandra w akcie wdzięczności go zabiła - tak uznał inny MG [których mamy wielu]), pozatym jakiś większych wpadek nie zaliczył

3.Rasa:Pół-żywiołak powietrza
Arkaos

Osobiście najbardziej mnie wnerwia mówiąc "co my mamy teraz zrobić??", "jak mamy go pokonać??". Zmieniał chyba z 5 razy podczas gry swoją klasę (był łotrzykiem, wojownikiem, magiem, zaklinacze, magiem i wkońcu arkaosem). Najgorsze jest to że strasznie żydzi na czarach i jako arkaos najczęściej słychać "niebęde na niego złóżywał byłyskawicy" a jak już ma rzucić czar 5 i wyżej poziomowy to tu już jest potrzebna pomoc tropiciela, który mu wybiera czary :D

4.Rasa: Elf
Wojownik

Pierwsza dziewczyna w drużynie... ciężko wchodzi ale wchodzi. Efekty będą za jakiś czas mam nadzieje :)



Wszystkie postacie na 14 poziomie.
Wszystkie rasy przerobione.
Prawie wszystkie klasy prestiżowe przerobione.


A teraz jedziemy znów od pierwszego poziomu :D
 
Awatar użytkownika
[CORVUS]
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: śr cze 29, 2005 3:03 pm

śr sty 18, 2006 8:26 am

Moja Drużyna (gramy w FR):
Imię/rasa/charakter/klasa/poziom/inne

Thiaury/Krasnolud/ CN/ tropiciel/ 4pz/ Należy do mafii krasnoludów przemycającej broń

Wulgar/Krasnolud/ CN /barbarzyńca /4pz/brat tego wyżej; Pytamy sie go: Wpadasz w szał? - Noo :hahaha: Należy do mafii krasnoludów przemycającej broń

Mefistofeles Belial/ Człowiek /PZ /kapłan Bane'a /4pz/ Chyba chce napisać poradnik dla terrorystów (wymarzony prestiż: Mistrz Przerażenia)

Exar/ Elf/ N /wojownik/ 4pz/ Chłopak nie posiada instynktu samozachowawczego. Zawsze rzuca sie w sam środek walki

Toki/niziołek/CN/łotrzyk/4pz/ Troche wkuzający bo o wszystko sie mnie pyta

Stedd Evenwood / człowiek/ PN/ czarodziej / 4pz/Najrozsądniejsza postać w drużynie (chyba z powodu małej ilości PW) <---- moja postac
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

sob sty 28, 2006 2:42 am

Temat zamykam. Dawno już stracił sens - chwalenie się swoimi postaciami i drużynami do niczego nie prowadzi, nie nadaje także nowych pomysłów. Wszelkie uwagi i zastrzeżenia można kierować na pw.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości