Zrodzony z fantastyki

 
Gogetek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 06, 2008 8:46 pm

Wątek miłosny a kampania

pt gru 12, 2008 11:12 pm

Mam problem. Otóż mam pomysł na kampanie, ale marzy mi się coś takiego, oczywiście BG + BN, niestety muszę grać z jedną osobą, bo drugi kolega wyjechał, a wszyscy dookoła mówią, że jestem świrem ( ach, te gimnazja... ). Miał ktoś kiedyś taki związek na sesji ?? Albo propozycje ?? Mam zamiar potem zamienić BN w BG, bo jeszcze koleżanka będzie grać, ale dopiero po świętach.
 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

pt gru 12, 2008 11:15 pm

Mam zamiar potem zamienić BN w BG, bo jeszcze koleżanka będzie grać, ale dopiero po świętach.
A ona wie o tym?
Weź na wstrzymanie i od razu zagrajcie z koleżanką.
 
Gogetek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 06, 2008 8:46 pm

pt gru 12, 2008 11:50 pm

Tak, wie, sama wymyśliła, zaproponowała i powiedziała, żebym ja się tym zajął. Tylko nie słyszy, że ja nie mam pomysłu (na obiad :D ). Powiedziała, że jak przyjedzie, to ma zamiar rozkręcić sesyjki. Poza tym ona pojechała gdzieś na święta i nawet na smsy nie odpisuje. Ehhh... Chodzi mi o samo wplątanie wątku w akcję, coś dobrego, jej postać znam akurat z innych sesji ( Słoneczny Elf zak8 ) i jest arogancka, emocje ukrywa za ścianą cynizmu, ale jest stała w uczuciach.

Jeszcze raz pojawi się przekleństwo w Twoim poście, a wywalę go.
Malaggar
 
Awatar użytkownika
Froger
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 560
Rejestracja: wt lut 05, 2008 4:52 pm

sob gru 13, 2008 12:13 am

Powiem tak: podrywając BN, podrywasz Mistrza Gry (nie ma brody przypadkiem?).
Tak, zgadzam się. Zaczekaj na koleżankę, wróci pogracie.
A co do związku. To chyba wiesz jak to się robi ;) (podrywa).
 
Gogetek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 06, 2008 8:46 pm

sob gru 13, 2008 10:48 am

Jak podrywać ?? Wiem ;) Postaram się zaczekać, choć nie wiem, czy wyjdę z tego z życiem :D C do mojego postu wyżej to sorry, trochę mnie poniosło.
 
Awatar użytkownika
Darkmo
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 80
Rejestracja: pn sie 06, 2007 4:18 pm

ndz gru 14, 2008 6:04 pm

Kiedyś miałem podobny problem (zobacz sobie <a href="http://forum.polter.pl/manipulowanie-graczami-vt50419.html">tutaj</a>). Szukałem też trochę na własną rękę, nawet przeczytałem książkę o manipulowaniu ludźmi. Niestety z przykrością stwierdziłem, że opisane tam tricki działają tylko w realu, a w D&D nie ma szans, żeby się sprawdziły.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość