Zrodzony z fantastyki

 
tomaszek1910
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 26, 2009 12:06 pm

WFB- Początkujący

sob gru 26, 2009 12:13 pm

Witam. Mam figurki z Bitwy o Przełęcz Czaszki,dokładnie chodzi o Krasnale.Jakie macie propozycje dotyczące dalszego ich kupowania? I jakie farby są dobre ( dobre ale dość tanie)
 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

WFB- Początkujący

ndz gru 27, 2009 12:22 pm

tomaszek1910 pisze:
Witam. Mam figurki z Bitwy o Przełęcz Czaszki,dokładnie chodzi o Krasnale.Jakie macie propozycje dotyczące dalszego ich kupowania? I jakie farby są dobre ( dobre ale dość tanie)


Również witam serdecznie na naszym forum.

Co do tego, co powinieneś sobie kupić, bo kolekcjonujesz Krasnale - ja osobiście sugeruję księgę armii, a potem to już wyłącznie to, co Ci się podoba i czym chciałbyś grać. Ja pewnie do tego wszystkiego dokupiłbym sobie jakąś wypaśną jednostkę w postaci Ironbreakerów albo Trollslayerów, ewentualnie jakiś ładny model Thana czy coś w tym stylu.

Co do farb trafiłeś świetnie z pytaniem, mamy tutaj kilka osób zajmujących się profesjonalnie malowaniem modeli. Farby GW znacznie przybrały na jakości i są naprawdę świetne, jednak farby od Rackham'a czy Valleyo też są jak najbardziej profesjonalne i na poziomie. Ja przez bardzo długi czas używałem tylko farb VAlleyo, ponieważ wychodziły znacznie taniej niż produkty GW, a kilka lat temu kilka specyficznych farb GW było po prostu tak marnej jakości, że nie dało się malować w sensowny sposób kolorów takich jak żółty czy czerwony.

Nie wiem na dzień dzisiejszy jak wygląda stosunek ceny do jakości miedzy produktami GW i innych firm, ale wydaje mi się, że wiele się nie zmieniło, więc jak masz gdzieś w okolicy dostęp do farb Valleyo to sobie kup - warto. Sprawdź też nasz sklep internetowy Replikator.

Pozdrówka
Ostatnio zmieniony pn gru 28, 2009 11:30 am przez WilliamWolfes, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
tomaszek1910
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 26, 2009 12:06 pm

Re: WFB- Początkujący

ndz gru 27, 2009 4:44 pm

Dziękuje za wyczerpującą wypowiedz. A co do sklepu to oczywiście zajrze.Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości