Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

pt paź 28, 2005 2:08 pm

Czy na tym forum nie ma żadnego fana W:GW?! :(
 
Orlo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 29, 2005 9:30 am

sob paź 29, 2005 9:33 am

Próbowałem grać w W:GW, ale nie udało się nam, pewnie z powodu braku zaangażowania graczy :) i mam takie pytanie czy są chętni żeby zagrać tutaj na forum małą sesję?
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

śr lis 09, 2005 3:50 pm

Orlo pisze:
z powodu braku zaangażowania graczy

A lubią polskie fantasy? Jeżeli tak to daj im do przeczytania sage oraz nowelki Sapkowskiego :) To powinno pomóc :wink:

pozdr beneq :razz:
 
Awatar użytkownika
TST
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 877
Rejestracja: wt gru 07, 2004 4:06 pm

Nowe subforum -Wiedźmin: Gra Wyobraźni?

pn lis 14, 2005 5:33 pm

Przydałoby się? To mój ulubiony system i trochę dziwi mnie brak podforum jemu przypisanego na Polterze. Stary system , to prawda, ale wciaż żywy. A na pewno młodszy od wielu gier które mają swoje domeny na polterku.
Z chęcią poczytałbym sobie fajne dyskusje toczące się na temat mojej pierwszej gry RPG.
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

pn lis 14, 2005 5:38 pm

Jak się zajmiesz to pewnie i może powstać, ale pewnie też nie miałby się nim kto zajmować. Poza tym ten system to raczej margines w dorobku światowego rpg, i wątpię żeby było duże zainteresowanie. Chociaż kto wie, zobaczymy co inni napiszą.
 
Awatar użytkownika
Swarog
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 163
Rejestracja: czw lis 27, 2003 8:33 pm

pn lis 14, 2005 7:28 pm

Nie wydaje mi sie zeby forum mialo wziecie.
Zwlaszcza po tym,co mozna przeczytac w temacie o najwiekszej porazce polskiego RPG :razz: .
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn lis 14, 2005 8:17 pm

 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

pn lis 14, 2005 9:36 pm

Poza. Czasem. Ekhem. Czyli dlaczego nie wiedzmin?
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

pn lis 14, 2005 9:45 pm

Widzę, że poltera opanował szał twórczy (czy raczej póki co szał pomyśłów na twórczość :razz: ) i moda na tworzenie/wskrzeszanie subsystemów.
Ale ja generalnie jestem za. Im więcej poltera, tym lepiej.
Edit: Tfu! Mój post mógłby zostać źle zrozumiany.

Chodziło mi o to, że subsystem-tak. Podforum póki co- nie.
Ostatnio zmieniony pn lis 14, 2005 10:01 pm przez rincewind bpm, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Krakonman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 653
Rejestracja: pt gru 12, 2003 9:14 am

pn lis 14, 2005 9:53 pm

Hezor pisze:
Poza. Czasem. Ekhem. Czyli dlaczego nie wiedzmin?
Bo, o ile mi wiadomo, wlasne podfora maja systemy najpopularniejsze lub te, ktore maja wlasne subsystemy.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

pn lis 14, 2005 10:02 pm

Krakonman pisze:
wlasne podfora maja systemy najpopularniejsze

Piszesz tu o Poza Czasem, ktore ma srednio 7 odwiedzin miesiecznie?
 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

pn lis 14, 2005 10:05 pm

Eee? Złazić mi tu z Wiedźmina proszę!
I się ludzie dziwią, że nikt na Polterze o Wiedźminie nie gada. Z takim przyjęciem, to się nie dziwie. Moda na jechanie na wiedzminka wraca widze. Zapraszam na oficjalne Forum gry http://www.wiedzmin.rpg.pl/forum/ (mam nadzieje, że podanie oficjalnej stronki systemu to nie łamanie regulaminu).
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

pn lis 14, 2005 10:08 pm

borg - a o kim tu dokladnie mowisz? Bo ja jestem zdecydowanie za. Jakbym byl przciw to bym sprowadzal do bezsensu to o druga strona pisze :)
W zasadzie to nie widze tu zadnego anty-wiedzminskiego posta. No, moze poza Swarogiem, ktory zajmuje sie WoDem, a to juz z zalozenia swiadczy o stosunku do innych systemow :)
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

pn lis 14, 2005 10:27 pm

Piszesz tu o Poza Czasem, ktore ma srednio 7 odwiedzin miesiecznie?


I zostało przeniesione do Innych Systemów miszczu?
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn lis 14, 2005 10:48 pm

borg pisze:
I się ludzie dziwią, że nikt na Polterze o Wiedźminie nie gada. Z takim przyjęciem, to się nie dziwie. Moda na jechanie na wiedzminka wraca widze.

Borg, nie bredz. Napisalem:

"Podstawa do stworzenia dzialu na forum jest ruch wokol danej gry (na forum) lub istnienie strony na Polterze. WGW ma swoje bardzo duze i silne forum, tutaj o WGW cos pojawialo sie jedynie sporadycznie. Wiec na razie raczej dzialu nie bedzie."

http://forum.polter.pl/-vp309405.html#309405

Zgarniacie IMO 99% ruchu wiedzminowego w sieci. Po co mamy tworzyc dzial, ktory bedzie martwy?

A temat, jako wtorny, zamykam. Jest juz topic o WGW i jego subforum.
 
Awatar użytkownika
borg
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 4:51 pm

wt lis 15, 2005 1:02 am

To odpowiedź do temtu Wiedźminskiego, który został zamknięty: http://forum.polter.pl/-vp325211.html#325211 . Przy okazji - napisanie o kimś (mnie), że bredzi i zamknięcie tematu w tym samym poście, szczególnie, że powyżej kilka osób mi zadało pytania - no jakieś takie nie cacy.

Odpowiedź: Konkretnie o kogo mi chodzi? O, np. o Umbre (no akurat się napatoczył mi się z postem, choć wiem, że nie jest żadnym tam strasznym tempicielem wiedźmina), a za nim Swarog, który przypomiał mi temat "o najwięjszej porażce polskiego rpg", którego czytanie mnie kiedyś troszkę zdenerwowało, bo zawartość jego raczej oparta jest na mitach, a nie faktach. Więc raczej nie bredze.

Choć zgadzam się z tym, że tworzenie forów dla wiedzmina na Polterze jest raczej mało sensowe, lecz z powofu który podał Seji, a nie, że system jest taki, a taki.

PS.
A co do ankiet o najlepszych/najgorszych grach, to mam tutaj kontrankiete: http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtopic.php?t=8
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

wt lis 15, 2005 1:26 am

Ok, przepraszam. Zrozumialem, ze chodzi Ci o to, ze dzialu na razie ma nie byc, i ze to jest to zle przyjecie. Mea culpa, obiecuje dokladniej czytac posty.

Temat zamknalem - drugi raz zreszta, bo go ktorys mod otworzyl - bo byl wzgledem niniejszego wtorny.

EDIT
Tematy polaczone.
 
Awatar użytkownika
TST
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 877
Rejestracja: wt gru 07, 2004 4:06 pm

wt lis 15, 2005 7:37 pm

Oczywiście chodziło mi o subsystem a nie podforum. Mój błąd.

Co do "ktoś by się musiał tym zająć" to proponowałbym Giefrega (bo bardzo dobrze zna i kocha ten system). Nie wiem czy może często bywać na forum, ale mógłbym się podjąć moderacji tegoż subsystemu.

To tylko propozycja. Chciałem zobaczyć czy znalazły by się osoby chcące wziąc aktywny udział w tej inicjatywie.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

wt lis 15, 2005 7:39 pm

The Small Ticket pisze:
Oczywiście chodziło mi o subsystem a nie podforum. Mój błąd.

Heh. No to lap ludzi. Jak znajdziesz ekipe, ktora bedzie pisac, masz subsystem. :)
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

czw gru 08, 2005 6:51 pm

Jezeli poszukiwalibyście koleszków co by pisali w subsystemie Wiedzmina to zgłaszam się jako pierwszy! Troche znam ten system i myśle że mógłbym troche wnieść do dyskusji 8) Przychylam sie jednakże do propozycji small ticketa żeby to Gieferg został Moderatorem gdyż z jego wypowiedzi wywnioskwałem, iz wie o wiele więcej ode mnie, a przynjamnej o wiedzminie( ja prowadze go wkońcu od niecałych 2 lat :razz: , a on...nie chce mi sie liczyć :razz: )

pozdr beneq
 
Awatar użytkownika
Gieferg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 524
Rejestracja: czw gru 02, 2004 1:43 am

czw gru 29, 2005 1:54 am

Przychylam sie jednakże do propozycji small ticketa żeby to Gieferg został Moderatorem


:) no czegoż to człowiek w Googlach nie znajdzie po wpisaniu swojego nicka :mrgreen:

A tak na poważnie - gdyby był dział Wiedźmina na forum i potrzebny moderator to nie ma problemu. Choć jakoś nie jestem przekonany czy coś z tego będzie, sprawa wydaje się nieco przeterminowana. Na innego rodzaju funckje nie mam czasu a jeśli zdarzy mi się coś do W:GW napisać to ląduje to na oficjalnej stronie systemu.

Sądzę że Seji ma sporo racji twierdząc że strona WGWO przejmuje zdecydowaną większośc wiedźminowców. I w sumie dobrze :)
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw gru 29, 2005 9:20 am

Gieferg pisze:
I w sumie dobrze

A dobrze. Nic tak nie zabija gier jak rozdrobnienie fanow. Lepsze 1, 2 silne miejsca w sieci, niz kilkanascie po k5 osob kazde.
 
Anonim_1

czw gru 29, 2005 9:32 am

Seji pisze:
Nic tak nie zabija gier jak rozdrobnienie fanow.

E tam. Najlepiej jest, jak jest kilka dużych i kilkadziesiąt małych - skład w nich i tak się miesza a w razie przypadku, kiedy komuś się znudzi, fan ma gdzie pójść. Masz 1-2 silne miejsca w sieci? Gra padnie, jak w tych 1-2 miejscach dojdą do wniosku, że im się już nie chce.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw gru 29, 2005 9:44 am

ShadEnc pisze:
Najlepiej jest, jak jest kilka dużych i kilkadziesiąt małych

Tez. Ale u nas jest tendencja "kazdy se zaklada forum". I potem jest k5 osob na kazdym.
 
Anonim_1

czw gru 29, 2005 9:52 am

Tia, ale tamci i tak nie wchodzą na duże serwisy. Zresztą, nawet jak spróbują wejść, to ich "rada starców" zbluzga za dublowanie tematów, które były już poruszane. Czytanie cudzych notek bez możliwości dyskusji to marna zabawa, więc wolą sobie iść na małe podwórko, żeby pogadać na spokojnie.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw gru 29, 2005 10:52 am

ShadEnc pisze:
resztą, nawet jak spróbują wejść, to ich "rada starców" zbluzga za dublowanie tematów, które były już poruszane.

Skoro ja czytam wszlekie FAQi, archiwa i wyszukiwarki, oni tez moga. Nie? ;) Ale to tak OT.
 
Anonim_1

czw gru 29, 2005 3:44 pm

Seji pisze:
Nie?


Niekoniecznie :P
 
Awatar użytkownika
beneq
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 796
Rejestracja: pn paź 10, 2005 4:39 pm

czw lut 23, 2006 10:03 pm

Szczerze mówiąc jakos nie jestem zachwycony oficjalną stroną W:GW. Aktywność internautów na tej stronce jest tak znikoma że od pewnego okresu czasu kompletnie tam nie zaglądam. Wolałbym aby takie Centrum zainteresowanych W:GW było na Poltergeiście niz na osobnej niby oficjalnej stronce systemu.

pozdr beneq 8)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr gru 12, 2007 10:20 pm

Jak się ma Wiedźmin 2e? Kiedy można się spodziewać premiery?
 
Hajdamaka

śr gru 12, 2007 10:37 pm

2 tygodnie po Wolsungu.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość