Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

Wielka Księga Zagadek Legionu

ndz paź 19, 2003 1:45 am

Florian w temacie Ciekawe zagadki w przygodach pisze:
...ciach...

Secundo: Mając trochę wolnego czasu w mojej pracowni, zastanawiałem się jak możemy podzielić się naszą wiedzą z innymi braćmi, RPG-owcami zwanymi. W moim umyśle zrodził się plan następujący: czyż rzeczą pożyteczną nie byłoby stworzenie Wielkiej Księgi Zagadek (nazwa zmieniona być może) ku chwale Legionu i pożytku innych. Zawarte by w niej były zagadki (a przynajmniej część tych przebieglejszych) z Legionu.

...ciach...
Devik Crazystar w temacie Zagadki - dyskusje i sprawy techniczne pisze:
Co z propozycją Kronikarza? Wielką Księgą Zagadek? Pomysł uważam za bardzo dobry, byłbym nawet skłonny się tym zająć, jeżeli nie będzie chętnych. Wydaje mi się, że officio legati mogłoby mianować kogoś na pozycję Pisarza (powiedzmy). Ewentualne dyskusje (dopracowanie treści etc.) mogłyby się toczyć tutaj, albo, najlepiej, na osobnym wątku. Finalna wersja znalazłaby się zapewne na stornie forum (gdzie mogłaby by być uaktualniana), a jakby znalazł się ktoś kompetentny, można by i zrobić pdfa i ewentualnie z czasem wydawać kolejne "tomy". Co sądzicie?
Ave!

Jako że po wielu trudach i znojach dostałam byłam upragniony awans na stanowisko archiwisty Legionu, z prawdziwą przyjemnością ogłaszam rozpoczęcie prac nad projektem o nazwie roboczej "Wielka Księga Zagadek Legionu".

Na chwałę Legionu!

W związku z tym proszę wszystkich o zamieszczanie w tym wątku wszelkich sugestii dotyczących tego właśnie projektu.

A oto i pierwsza porcja nękających mnie wątpliwości:

Primo. Czy w WKZL umieścić wszystkie zagadki, które pojawiły się w temacie "Ciekawe zagadki w przygodach"?

Secundo. Zagadki trzeba podzielić na kategorie. Jakie? (a może wcale nie trzeba?)

Tertio. Gdzie umieścić należy odpowiedź do zagadki? Pod nią? Na końcu dokumentu? Gdzie indziej?

Quatro. Czy umieszczać pod zagadkami imiona tych, którzy je zadali?

Quinto. W jakim formacie chcemy opracować nasz projekt docelowo, a w jakim w trakcie trwania prac.

Sexto. Czy jest ktoś chętny do pomocy?

Chyba na razie wystarczy... Proszę wszystkich zainteresowanych o komentarze, koncepty, konstruktywne uwagi i wszystko inne na ko...

Ave!

PS. Szanownych Moderatorów proszę o przeniesienie tematu w miejsce ku temu odpowiednie, jeśli zaistnieje taka konieczność. Sama nie jestem w stanie określić gdzie temat ten powinien się znajdować.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:22 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Devik Crazystar
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1135
Rejestracja: śr maja 26, 2004 2:23 am

.

pn paź 20, 2003 1:48 am

.
Ostatnio zmieniony pt sie 11, 2023 1:29 pm przez Devik Crazystar, łącznie zmieniany 2 razy.
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

pn paź 20, 2003 2:05 am

Devikowi serdeczne dzięki. Mam jednak nadzieję, że ktoś jeszcze zainteresuje się projektem i coś doradzi. Tymczasem kolejne wątpliwości:

1. Czy odpowiedzi na zagadki podawać w formie w jakiej pojawiły się na forum, czy je edytować?

2. Co z obrazkami do zagadek?

i najważniejsze:

3. Co z komentarzami do zagadek naszego niezrównanego Adinusa?

Ys.

---Edit---

4. Co z podpowiedziami?
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:23 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Halgir Rumunem Zwany
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 475
Rejestracja: pt cze 13, 2003 10:03 am

pn paź 20, 2003 8:41 am

Ysabell Moebius pisze:
1. Czy odpowiedzi na zagadki podawać w formie w jakiej pojawiły się na forum, czy je edytować?
Wydaje mi sie iz glownym kryterium powinna byc przejrzystosc - jesli rozwiazanie jest zagmatwane moznaby wprowadzic male korekty

Ysabell Moebius pisze:
2. Co z obrazkami do zagadek?
Obrazki ktore sie pojawily zostawic - przy zagadkach ktore moznaby jakos zilustrowac moze ktos z forumowiczow by nam pomogl?

Ysabell Moebius pisze:
3. Co z komentarzami do zagadek naszego niezrównanego Adinusa?
Oczywiscie i bezapelacyjnie - zostawic!! Kiedy nasz wielce szanowny Adinus sie odnajdzie trzeba bedzie o wiecej komentarzy go poprosic :mrgreen:

Ysabell Moebius pisze:
4. Co z podpowiedziami?
Dodac na koncu jako indeks podpowiedzi (przed indeksem odpowiedzi :wink: ) ew. podac tuz pod zagadka

Pozdrawiam

Halgir Dacki, Rumunem Zwany
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:23 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ryoga
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 598
Rejestracja: ndz maja 09, 2004 10:56 pm

pn paź 20, 2003 8:59 am

Ysabell Moebius pisze:
1. Czy odpowiedzi na zagadki podawać w formie w jakiej pojawiły się na forum, czy je edytować?
Korekta i poprawiene jasności niektórych z zagadek na forum byłoby wskazane.

Ysabell Moebius pisze:
2. Co z obrazkami do zagadek?
Jeżeli były dane do Zagadek to warto by je dodać. Jeżeli nie było to trzeba poszukać zdolnych żeby je zrobili, ilustracje podniosą ogólny poziom dzieła.

Ysabell Moebius pisze:
3. Co z komentarzami do zagadek naszego niezrównanego Adinusa?
Muszą być, bez nich ani rusz.

Ysabell Moebius pisze:
4. Co z podpowiedziami?
Podpowiedzi można by umieszczać pod zagadkami, napisane do góry nogami, żeby się nie rzucały od razu w oczy, a z drugiej strony były łatwo dostępne.

Warte przemyślenia byłoby także przygotowanie angielsko języcznej wersji Księgi, aby gracze i MG z innych krajów mogli skorzystać z jej zawartości.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:23 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Halgir Rumunem Zwany
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 475
Rejestracja: pt cze 13, 2003 10:03 am

pn paź 20, 2003 9:07 am

Ryoga pisze:
Warte przemyślenia byłoby także przygotowanie angielsko języcznej wersji Księgi, aby gracze i MG z innych krajów mogli skorzystać z jej zawartości.
Jako ze wydaje mi sie dobrym pomyslem, niniejszym zglaszam sie na ochotnika do tlumaczenia WKZL-u

Ave!

Halgir Dacki
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:24 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ryoga
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 598
Rejestracja: ndz maja 09, 2004 10:56 pm

pn paź 20, 2003 4:10 pm

Halgir Rumunem Zwany pisze:
niniejszym zglaszam sie na ochotnika do tlumaczenia WKZL-u
Jako student anglistyki mogę zoferować wsparcie w tłumaczeniu i sprawdzeniu, oczywiście w ramach swojego ograniczonego czasu. Czasy są takie że aż muszę mieć cykl wydawniczy.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:24 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

pn paź 20, 2003 7:00 pm

Dziękuję wszystkim za pomoc. Moim zdaniem tłumaczenie naszych zagadek na angielski można zostawić na koniec. Na razie zabawa polega na wycięciu z postów tylko tych fragmentów, które są zagadkami i przeformułowaniu ich , żeby były zrozumiałe bez kontekstu. No i oczywiście na znalezieniu odpowiedzi.

Oczywiście nie mam nic przeciw przetłumaczeniu WZKL na wszystkie języki jakie znamy, ale to już chyba po polskiej premierze?

Ys.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:24 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
pandi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 164
Rejestracja: ndz sty 12, 2003 11:38 pm

pn paź 20, 2003 7:21 pm

A więc:

1. W 100% popieram Wasz projekt...

2. Mogę zająć się odpowiednim formułowaniem zagadek, aby były zrozumiałe bez kontekstu (jakby co - piszcie na PW)

3. Jako ostateczny format wybrał bym pdf. Jest on ładny, jego dokumenty są nieiwlkie, a można go odczytać na prawie wszystkich platformach sprzętowych. Dobrym pomysłem jest również wersja HTML. Doc - ten pomysł jes chybiony, już prędzej w txt :evil: .

4. Podpowiedzi - oczywiście do góry nogami...

5. Obrazki w pdf'ie - żaden problem...

6. Zgłaszam się również na ochotnika do stworzenia okładki do Księgi... - podeślijcie mi tylko jakieś pomysły...

Pozdrawiam

pandi
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:25 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Adi Cherryson
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 567
Rejestracja: ndz paź 20, 2002 1:47 am

Do pracy!

wt paź 21, 2003 1:42 am

Do pracy!

Niestety jest tak, że im więcej chętnych do pomocy, tym trudniej czegoś dokonać. Gulfus znał przysłowie „gdzie kucharek sześć...” i wiedział, że najlepsza zupa ma zawsze początek w obraniu jarzyn. :wink:

Idąc tropem jego myśli, proponowałbym zacząć pracę od przejrzenia wątku i oddzieleniu postów zawierających zagadki i odpowiedzi od śmieci. Można zaznaczyć, które z nich pojawiły się przed Legionem. Gdy ten etap zostanie wykonany, będziemy mieli czystą zawartość archiwum.

Proponuję natychmiastowe przystąpienie do pracy. Stron jest 25. Cornicularius bierze strony 1 – 12, Archiwista: 13 – 25. Znajdujecie merytoryczne posty (zagadki i rozwiązania). Kopiujecie i łączycie w całość. Uzgodnijcie między sobą szczegóły formatu. Na razie nic nie kasujcie i nie zmieniajcie.

Gdy wykonacie zadanie, dacie znak w tym wątku i możemy zastanawiać się, co dalej począć. Będzie to o wiele łatwiejsze, gdyż będą stworzone solidne fundamenty. Taki zestaw można rozesłać potem do wszystkich chętnych do pomocy, jako wersję roboczą.

Ale najważniejsze to zacząć. :idea:

Adi
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:25 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
MacDante
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1869
Rejestracja: pn maja 13, 2002 2:10 pm

Re: Wielka Księga Zagadek Legionu

wt paź 21, 2003 10:14 am

Ysabell Moebius pisze:


Primo. Czy w WKZL umieścić wszystkie zagadki, które pojawiły się w temacie "Ciekawe zagadki w przygodach"?

Dość ciekawy pomysł, jestem za.

Ysabell Moebius pisze:


Secundo. Zagadki trzeba podzielić na kategorie. Jakie? (a może wcale nie trzeba?)

Proponuję podzielić minimum na dwie kategorie. Większość zagadek tam umieszczonych to zagadki logiczne zaczerpnięte z różnorakich ksiąg z zagadkami, które to powinny znaleźć się w oddzielnej grupie. Natomiast częśćto naprawdę dobrze wykombinowane zagadki RPGowe.

Ysabell Moebius pisze:


Tertio. Gdzie umieścić należy odpowiedź do zagadki? Pod nią? Na końcu dokumentu? Gdzie indziej?

Nie ma znaczenia to czy odpowiedź jest na końcu czy na początku. Jeżeli gracz siędo tego dorwie to i tak ją znajdzie.

Ysabell Moebius pisze:


Quatro. Czy umieszczać pod zagadkami imiona tych, którzy je zadali?

Tylko w przypadku, gdy zagadka jest autorstwa danego użytkownika. Przy zagadkach przepisanych zmienionych treściowo, ale istniejącycj nie umieszczałbym nazwiska.

Ysabell Moebius pisze:


Quinto. W jakim formacie chcemy opracować nasz projekt docelowo, a w jakim w trakcie trwania prac.

Praca powin być robiona w WORDzie, a docelowo powinien być to PDF.

Ysabell Moebius pisze:


Sexto. Czy jest ktoś chętny do pomocy?

Jeżeli mnie natknie to mogęwygrzebać jeszcze jakieś stare własne zagadki :)
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:28 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

Re: Do pracy!

wt paź 21, 2003 11:55 am

Adi Cherryson pisze:
...ciach...

Proponuję natychmiastowe przystąpienie do pracy. Stron jest 25. Cornicularius bierze strony 1 – 12, Archiwista: 13 – 25. Znajdujecie merytoryczne posty (zagadki i rozwiązania). Kopiujecie i łączycie w całość. Uzgodnijcie między sobą szczegóły formatu. Na razie nic nie kasujcie i nie zmieniajcie.

...ciach...
Dziękuję Adinusie za Twe porady, pragnę jednak wprowadzić drobną korektę do planu:

...stron jest 25. Archiwista bierze strony 1 – 13 Cornicularius 14 - 25.

Jeśli nie będzie protestów ze strony Corniculariusa, proponuję wziąć się do roboty.

Ale to naprawdę nie jest łatwe. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech spróbuje chociaż obejrzeć pierwszą zagadkę na forum i liczne na jej temat posty...

Dopiero jednak kiedy zbierzemy zagadki będziemy się martwić ich formułowaniem.

Zestaw pytań na dziś:

1. Czy wszystkie zagadki powinny mieć tytuły?

2. Czy ma ktoś jakiś pomysł na okładkę Księgi? (pandi - dzięki za chęć niesienia pomocy)

PS. Zawiadamiam, że w kwaterze głównej Archiwisty zameldował się chętny do pomocy Mordoran. Dzięki.

Na chwałę Legionu!
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:26 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Harry
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 68
Rejestracja: pn paź 13, 2003 4:22 pm

wt paź 21, 2003 4:05 pm

Jak stworzycie taką księgę to na pewno z chęcią bym skorzystał coby utrudnić życie graczom :evil: bardzo mi sie podoba wasz pomysł, pomógłbym chętnie ale nie mam czasu

P.S.

Co to jest Legion :?:
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:26 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Mordoran
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr kwie 16, 2003 8:55 pm

czw paź 30, 2003 12:48 pm

Legion to zrzeszenie wszystkich tych członków Forum, którzy brali udział w tworzeniu i zgadywaniu zagadek. W Legionie istnieje hierarchia,która odzwierciedla ilość stworzonych i odgadniętych zagadek.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:26 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Adi Cherryson
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 567
Rejestracja: ndz paź 20, 2002 1:47 am

Okładka

czw paź 30, 2003 11:49 pm

Mam taki nieskromny pomysł na okładkę. :wink:

Łysiejący, otyły karczmarz i siwy, brodaty druid siedzą przy stole nad wielką księgą. Obok niej liczydło, pergaminy, pióro, kałamarz i szachownica. Wpatrują się w księgę z wyrazem zauroczenia na twarzach - które podkreśla płomień świecy/lampy. Pod stołem śpią dwa szare wilki. Obok (w tle) murowany kominek z rozpalonym ogniem. Na nim, wysoko, przy suficie siedzi znudzony jastrząb, jednym przymrużonym okiem zerka na stół.

Wyobraźcie to sobie, a potem porównajcie/zamieńcie miejscami z takim obrazem (zwróćcie uwagę na grę światła i cienia):

http://www.kfki.hu/~arthp/art/c/caravagg/0.../04/23conta.jpg

Hm! Nie wiem tylko, kto może nam takie cudo namalować...

Tym nie mniej, jeśli Księga Zagadek nabierze realnego kształtu, zobowiązuję się oficjalnie do przygotowania odpowiedniej, ciekawej okładki.

Adi
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:27 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Mordoran
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr kwie 16, 2003 8:55 pm

czw lis 06, 2003 12:45 pm

Prosze przydzielcie mi cos do roboty przy WKZL.

Bo nie wiem co robić.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:28 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Adi Cherryson
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 567
Rejestracja: ndz paź 20, 2002 1:47 am

Pomoc

pt lis 07, 2003 1:28 am

Mordoran --> jeśli masz czas i chęci do pomocy, skontaktuj się z Archiwistą Ysabell Moebius przez PW.

Officio legati upoważniło Archiwistę do samodzielnego podejmowania decyzji w celu opracowania Księgi.

Wszyscy Legioniści, którzy chcieliby uczciwie pomóc, proszeni są o przesyłanie odpowiednich PW ze swoją ofertą współpracy do Archiwisty.

A
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:28 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

pn gru 15, 2003 3:51 am

Witajcie

Dziękuję wszystkim, którzy zgłosili chęć pomocy i przepraszam za opóźnienia wszystkich, którzy czekają na wieści z placu boju... tzn. placu pracy, oczywiście...

Jak wygląda sprawa na dziś dzień?

Mamy zebrane ok. 127 zagadek

na ok. 162 stronach komputeropisu.

Zagadki są w początkowym stadium przygotowania, tzn: przepisane (mniej więcej) wiernie z wątku wiadomego.

Na plenum pragnę prosić o zabieranie głosu w następujących kwestiach:

1. i najważniejsze. Propozycje dalszej organizacji pracy. Wszystkie propozycje mile widziane.

2. Wypowiedzi na temat "Czy WZKL powinna zawierać zagadki rozwiązane do 31 grudnia 2003 roku, włącznie?"

3. ewentualnych zgłoszeń do Grupy Testującej (patrz niżej)

Moje propozycje:

ad 2. tak

ad 1.

Wyznaczamy Grupę Testującą (ok. 3-6 osóB). Następnie, po wstępnym opracowaniu, wysyłam do każdego jej członka ok. 20 pierwszych zagadek. W wyznaczonym terminie każdy członek grupy powinien podzielić się ze mną swoimi spostrzerzeniami i uwagami. Pierwsza partia zostaje poprawiona i zostawiona do ostatecznej redakcji. Następnie wysyłam kolejne 20 zagadek... [da capo al fine]

Jednocześnie dobrze byłoby gdyby taki plik (ten w trakcie opracowywania i te poprawione) znalazły się gdzieś w internecie i był dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Czekam na inne propozycje i uwagi,

pozdrawia Was

archiwistka

Ysabell Moebius.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:29 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Mordoran
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr kwie 16, 2003 8:55 pm

wt gru 16, 2003 2:43 pm

Ysabell Moebius pisze:
1. i najważniejsze. Propozycje dalszej organizacji pracy. Wszystkie propozycje mile widziane.  

ad 1.  
Wyznaczamy Grupę Testującą (ok. 3-6 osóB). Następnie, po wstępnym opracowaniu, wysyłam do każdego jej członka ok. 20 pierwszych zagadek. W wyznaczonym terminie każdy członek grupy powinien podzielić się ze mną swoimi spostrzerzeniami i uwagami. Pierwsza partia zostaje poprawiona i zostawiona do ostatecznej redakcji. Następnie wysyłam kolejne 20 zagadek... [da capo al fine]  
Jednocześnie dobrze byłoby gdyby taki plik (ten w trakcie opracowywania i te poprawione) znalazły się gdzieś w internecie i był dostępny dla wszystkich zainteresowanych.  
Zgadzam się z Ysabell Moebius. Taka grupa bedzie mogła sprawdzić i przetestować zagadki na swoich kolegach i koleżankach podczas sesji.

Ysabell Moebius pisze:
2. Wypowiedzi na temat "Czy WZKL powinna zawierać zagadki rozwiązane do 31 grudnia 2003 roku, włącznie?"
Tak WZKL powinna zawierać te zagadki.

Ysabell Moebius pisze:
3. ewentualnych zgłoszeń do Grupy Testującej (patrz niżej)  

Jak już ustaliłem z Ysabell Moebius jestem już w Grupie Testującej.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:29 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Devik Crazystar
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1135
Rejestracja: śr maja 26, 2004 2:23 am

czw gru 18, 2003 2:26 am

.
Ostatnio zmieniony czw maja 12, 2022 11:07 am przez Devik Crazystar, łącznie zmieniany 2 razy.
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

pt gru 26, 2003 12:27 am

W kwestii zadań grupy zgadzam się z Devikiem.

Byłoby dobrze gdyby każdy poradził sobie w tydzień z daną partią.

Ale nie ma sensu zaczynać kiedy Grupa Testująca liczy sobie dwie osoby...

Zgałaszajcie się na chwałę Legionu!

(Optymalną ilością byłoby, moim zdaniem, pięć osób.)
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:30 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Mordoran
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr kwie 16, 2003 8:55 pm

sob lut 14, 2004 11:37 pm

Co jest z projektem??

Czyżby upadł :?

Mam nadzieje że nie :evil:

Nikt się nie odzywa, Grupa testująca też nic nie robi (pewnie dlatego że praktycznie jej nie ma)

Może w końcy coś ruszymy??
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:30 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

sob mar 13, 2004 11:44 pm

No dobra,

przyznaję, nie było mnie...

Ale ponieważ już jestem, a do Grupy Testującej napłynęly kolejne kandydatury bierzemy się za robotę.

Szczegóły w momencie, kiedy dogadam się z wszystkimi testerami.

Ave.

Ys.

PS. Devik, mógłbyś dorobić brakujące zagadki (do końca zeszłego roku)? Zdaję sobie sprawę, że masz mnóstwo roboty, więc po prostu pytam.

-----------------

:!:

Ten post w zasadzie jest już do kasacji, ale ponieważ nie umiem tego zrobić, uprzejmie proszę Moderatorów...

:!:
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:30 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

śr mar 17, 2004 12:02 am

Ave legioniści.

Stan rzeczy na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

Grupa Testująca składa się już z pięciu osób, które potwierdziły chęć swojego udziału w przedsięwzięciu... (patrz niżej). Jeśli w ciągu najbliższego tygodnia (powiedzmy do poniedziałku) dobijemy z liczbą testerów do 6, zaczynamy. Jeśli nie - też zaczynamy. :evil:

W związku z powyższym proszę wszystkich członków GT o przysłanie mi adresów e-mail, na które chcą dostawać zagadki (swoich :) ).

Moja emalia: [email protected]

Ostateczne (na dziś dzień) ustalenia:

[list]- Zaczynamy pracę 22 marca Anno Domini 2004.

- Wszystkie spisane zagadki pojawią się na jakimś serwerze, żeby wszyscy mogli mieć do nich dojście. Pojawią się tam również poprawione pakiety zagadek (patrz niżej).

- Co poniedziałek każdy z członków GT dostanie pakiet ok. 25 zagadek, uwagi do którego odesłać musi (no dobra... powinien) do niedzieli (a najlepiej do piątku).[list]

Skład Grupy Testującej

[list]Devik Crazystar

Hornyy

Mer

Mordoran

Ojciec Chrzestny

Ivellios

Huntermk

Pozdrawia was

Archiwistka Legionu,

Ysabell Moebius.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:31 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

wt mar 23, 2004 11:37 pm

Ave.

Chciałam przypomnieć, że wczoraj minął termin przysyłania mi swoich maili... Trudno mi wysłać Wam cokolwiek, jeśli nie mam gdzie.

Jak do tej pory mam adresy Devika, Mordorana i Huntermk'a.

Jeśli do końca tygodnia nie otrzymam pozostałych, wykreślam z Grupy. Ja rozumiem, nauka, praca, zabawa, itd. ale napisać krótkiego maila to chyba możecie???

Ja też mam mnóstwo roboty, ale bez przesady, co? Jeśli nie macie czasu, to po prostu powiedzcie...

Jeśli sytuacja poprawi się do jutrzejszego wieczora, wszystkim, którzy wysłali mi maile wysyłam plik, jeśli nie, trudno..., poczekamy do następnego poniedziałku.

Bardzo Was proszę o nieco zaangażowania...

Ys.

PS. Przeglądając ten wątek mam wrażenie, że rozmawiam sama ze sobą... Proszę moderatorów o wykasowanie mojej notki z 13 marca... Y.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:31 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Huntermk
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 126
Rejestracja: ndz sty 19, 2003 12:52 pm

śr mar 24, 2004 8:28 am

Hej Ysabell Moebius nie martw się! Dodałem Ci otuchy?

Ej ludzie ten projekt jest wspaniały! Nie chcecie mieć w nim udziału?
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:32 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
BajMic__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 67
Rejestracja: wt lut 10, 2004 9:43 pm

śr mar 24, 2004 2:50 pm

No... ja chce mieć udział ([email protected]-na wypadek gdyby pw nie doszło). Myślałem, że zagadki są wysyłane (wiem, nie doczytałem) na pw, dlatego nie dałem e-maila. Ale dalej nie wiem gdzie wysyłać opinie o zagadkach? Zgadzam się z Huntermk, że projekt jest wspaniały.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:32 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

wt mar 30, 2004 12:15 am

Witajcie ponownie.

Stan na dzisiaj. Pierwsze zagadki (20) wysłane do wszystkich z wyjątkiem Ivelliosa i Mera (w dalszym ciągu nie mam waszych maili).

Proszę wszystkich o zapoznanie się z plikiem. Wszystkie sprawy kontrowersyjne rozpatrujemy tutaj.

Wszystko co chcecie poprawić, a nie jest kontrowersyjne zaznaczacie w pliku, który mi odeślecie, ok?

Wesołej roboty

życzę

ja.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:32 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Huntermk
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 126
Rejestracja: ndz sty 19, 2003 12:52 pm

wt mar 30, 2004 3:40 pm

Zagadki do mnie nie doszły :?

Możesz wysyłać jeszcze raz?

Na wszelki wypadek podaje e-mail: huntermk #poczta.onet.pl, gdzie w miejsce # wstaw @
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:33 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1410
Rejestracja: wt maja 04, 2004 12:48 am

śr mar 31, 2004 10:09 pm

Ave!

Huntermk, wiem, że do Ciebie nie doszedł mail, ale wróciło mi go z wiadomością, że masz zapełnioną skrzynkę, więc nie ma sensu posyłać jeszcze raz. Podaj może inny mail jak masz, albo wywal trochę rzeczy ze skrzynki

Za obywatelską postawę dziękuję Mordoranowi, który odesłał mi już poprawione zagadki. Pochwała z wpisaniem do akt.

Ys.
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 4:33 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości