Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

wt gru 31, 2013 2:16 pm

Altaris pisze:
Bril, jak zgaduję to twoje nemesis :P


Raczej nie bo ja nawet postaci jeszcze nie stworzyłem :P mam zarombek historii ale nie pokazwałem go jeszcze MG. Do mechaniki w ogóle nie usiadłem bo z jakiegoś powodu nie mogę rozpakować power profiles i będę musiał przeinstalować Adobe

Przykro mi z powodu opóźnień ale święta a parę dni przed i po też ciężkie.

po prostu 10\10 mnie rozśmieszyło xD

Zamierzam zrobi moim nemezis króla biedaków ale nie wiem czy wyjdzie
 
Awatar użytkownika
Zaalaos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 878
Rejestracja: sob sty 19, 2008 1:07 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

wt gru 31, 2013 2:25 pm

Ten BN to mój przeciwnik ;)
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

wt gru 31, 2013 3:07 pm

No tak, Nieśmiertelny :D
Ja zaraz skończę poprawki których życzy sobie MG i wtedy dam małe wprowadzenie ;)

Proszę o werble ;)

Jeden z portów na wschodzie, rozmowa dwóch miejscowych:
-Hej ty! Słyszałeś? Podobno na szczycie Wieży Świtu znów pojawiło się to widmo, patrzyło na zachód słońca i rozwiało się na wietrze gdy zniknęło za horyzontem. Przyjrzałem mu się, wygląda jak Ceuranin.
-To pewnie jakiś nieszczęśnik, który zabił się z tęsknoty za domem. Podobno rzucił się z tej przeklętej latarni morskiej i roztrzaskał o skały, a teraz nawiedza nasz port...

Południowe Krańce, północne ziemie Chanatu, miejscowy rozmawia z przybyszami:
-Mówię wam, to był szaman, albo boski wybraniec. Przybył w czasie Wielkiej Suszy i jeszcze tego samego dnia się skończyła, mimo że na niebie nie było ani jednej chmurki.
-Bredzicie, upał musiał wam się rzucić na głowę. Wasi szamani nie mają tak wielkiej mocy.
-Nie mów głośno źle o władcach duchów, bo spotka cie zły los. A ten szaman nawet nie był stąd, był z Ceury, uwierzycie w to?!

Miasto w zachodniej jungli, wieczorna zabawa:
-Wypijmy za pogromcę chimer! Niech pamięć o dzielnym sa'ceurai nigdy nie zgaśnie w naszych sercach!

Stolica północnej prowincji, plac budowy:
-Co tu wznosimy? Panie to nie słyszeliście co tu się działo?! Czarne Gwiazdy chciały przejąć władzę i porwały córkę namiestnika. Armię chcieli za nimi posłać, a tu jeden się na ochotnika zgłosił, że sam to załatwi. I załatwił, a i to jak załatwił! Niedobitki pod bramy przybiegły woląc zginąć z naszych rąk niż jego! A córkę namiestnika niedraśniętą nawet sprowadził z powrotem. Ten pomnik to na jego cześć. Skąd był? A wiecie że sam się zdziwiłem, to wyspiarz, ze wschodu.

Takich i podobnych historii usłyszeć można jeszcze wiele. Dziwnym zbiegiem okoliczności, głównym bohaterem zawsze jest przybysz z leżącej na wschodzie Ceury, Kraju Miecza, którym przed tysiącami lat władały Smoki, istoty których mocy bali się nawet Tytani. I chociaż mało kto jest tego świadom, wszystkie one dotyczą jednej osoby, młodego sa'ceurai, czyli boga miecza, jak zwie się ich w Ceurze, najgroźniejszych wojowników jakich nosiła ta ziemia. Lantano Hayashi, znany jako Smoczy Wojownik, Arcyszermierz czy Demon z Ceury, ma zaledwie 25 lat i jest niekwestionowanie najlepszym szermierzem świata, co potwierdziła jego wygrana w odbywających się rok wcześniej Igrzyskach, na których zdobył tytuł Arcyszermierza. Jakby tego było mało dzierży legendarne Ostrze Niebios, miecz stworzony onegdaj przez Smoki.
A teraz, ta chodząca legenda zawitała do Wilczego Bastionu. Czego chce? Jakie ma plany? Te i inne pytania zadają sobie wszyscy, spekulując na temat prawdziwej motywacji młodzieńca.
Ostatnio zmieniony wt gru 31, 2013 5:02 pm przez Altaris, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

wt gru 31, 2013 7:59 pm

-Mnie miciunui właśnie ucieszył bo okazało się, że postać jest gotowa i skończona :) Przedstawiam Wam więc mojego hirołsa Khorgora Rzeźnika :)

Obrazek


Ponad 4 metrowy minotaur a dokładniej jeden z przyjmujących tytuł Doombulla czyli uznawany przez samych bestioludzi jak i nawet inne minotaury za wodza. Do tego zawsze jeden z Doombulli jest żywym awatarem ich boga. Powiada się, że staje się wówczas nieśmiertelny i może zginąć tylko w walce. Taka żywa esencja boskiej mocy może więc chodzić po tej ziemii wiele dziesięcioleci a nawet stuleci szukając co raz to nowych wyzwań. Wszystko wskazuje na to, że własnie obecnym awatarem jest Khorgor zwany najczęściej Rzeźnikiem. Ostatnio widziano go zmierzającego w kierunku Wilczego Bastionu. Wojny i walki zawsze ściągają takich jak on. Zostawił więc daleko za sobą królewską armię a nawet ich przeciwników z drugiej strony i nie zważając na magiczne i górskie zawieruchy pokonywał kolejne kilometry w zastraszającym tempie. Pod murami twierdzy zjawił się jako jeden z pierwszych przybyszy ze świata zewnętrznego.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 8:32 am

Dziękuję za reklamę PPPP :) ilośc subscrybcji skoczyłą o niemal 100% i z 4 zrobiło się 7 :D

Dopiero zaczynam ale mam nadzieję, że się rozkręci i będzie się podobać. Życzę wam udanej sesji i szczęśliwego nowego roku. Szkoda, że nie zagrama le kiepsko z czasem jak widziecie.
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

Re: [M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 9:57 am

Szczęśliwego Nowego Roku. Zachęcam do obejrzenia
mapy twierdzy i okolicy.

Mapa składa się z kwadratów o boku długości 1.6 km, także jak widzicie sami Wilczy Bastion jest spory.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 11:18 am

Może lepiej jak użyjesz do tego Spreadsheet? Będzie chyba wygodniej edytować :)
Dodatkowo w komórki możesz wstawiać obrazki zamiast kolorów.
 
Awatar użytkownika
Zaalaos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 878
Rejestracja: sob sty 19, 2008 1:07 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 1:26 pm

181 km kwadratowych z haczykiem. Sama twierdza. Wyczuwam epickość :D
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

Re: [M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 1:40 pm

Suld, tutaj masz mapę w arkuszu - https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtgsHLcuetltdE1TRHpVNFBndm0xOHdLZW5JdzFiMEE&usp=sharing

Edytuję mapę przez program, który automatycznie robi obrazek + podsumowanie słowne. Arkusz to średni pomysł, ponieważ napisanie czegoś generującego .xls z barwnymi komórkami zajęłoby mi za dużo czasu. Na chwilę dodałem do programiku kolejne wyjście w postaci prostego arkusza, który zalinkowałem wyżej, ale nie wiem, czy to będzie szczególnie dobre rozwiązanie.

@Zaalos
Nawet obsadzenie murów będzie bardzo trudne.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 1:57 pm

Jak masz program do generowania, to spoko.

Przy takich przestrzeniach, mam nadzieję, że postacie będą w stanie samemu obsadzić chociaż jeden kwadrat :)
 
Awatar użytkownika
Zaalaos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 878
Rejestracja: sob sty 19, 2008 1:07 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 2:06 pm

PPPP pisze:
Nawet obsadzenie murów będzie bardzo trudne.


Właśnie zacząłem żałować że nie wyposażyłem mojej postaci w jakiś oddział.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 2:54 pm

Dobra, chyba udało mi się rozgryźć jak podejść mechanicznie do pomysłu fabularnego, więc count me in, jeśli tylko wyrobię się z punktami :)
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 5:01 pm

Zaalaos, nie wiem czy ktokolwiek wyposażył :P
W razie czego to moja postać może obskakiwać mury bardzo szybko, a przynajmniej mam taką nadzieję.
 
Awatar użytkownika
Zaalaos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 878
Rejestracja: sob sty 19, 2008 1:07 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 5:17 pm

No ja mam teleport z turnabout i śmiesznym multiattack, więc jak się ustawię na środku jakiegoś pola to lekką reką mogę go bronić, gorzej jak się pojawi kilku mocnych przeciwników na raz, albo będą mocno rozproszeni wtedy mój multi attack nie pomoże.
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 6:13 pm

-Taka mapka na pewno pomoże się zoriencić gdzie kto jest i w ogóle. :)

-Hm... A jak wygląda stosunek miejscowego garnizonu do długości murów? Bo zdaje się tam jakiś garnizon jest co?

-Jak jeden kwadracik ma ponad 1.5 km to chyba nawet jak byśmy wszystkich naszych hirołów skupili na jednym to byłoby ciężko obsadzić. Jak nas jest tak 7 to daje coś koło 200 m na głowę. Trochę rzadko...
 
Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5036
Rejestracja: pn mar 28, 2005 12:23 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 9:22 pm

A nie lepiej narysować twierdzę :)?
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: [M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

śr sty 01, 2014 9:29 pm

Heretyk wyobrażasz sobie rozrysowanie planu czegoś tak wielkiego? :P
Jak ja myślę nad ogromem tego wszystkiego to mi się momentami w głowie kręci, nawet twój Last Titan, który wymiary ma całkiem spore, będzie wyglądał na malutkiego przy tej twierdzy, a co dopiero postaci ludzkich gabarytów.
BTW, czy ktokolwiek z naszej drużyny dysponuje oddziałami?
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2014 9:36 pm przez Altaris, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

Re: [M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 9:38 am

W tej chwili nikt nie ma oddziału. Szerszy opis twierdzy i specjalnych zasad dotyczących np. poruszania się w niej będzie pewnie jutro.

Poznajcie zielonoskórego :)


 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: [M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 12:27 pm

Ten przyjemniaczek to czyjeś nemesis, czy NPC czyhający na ogół drużyny?
Ciekawa postać, nawet bardzo ciekawa i szczerze to się zastanawiam czy któryś z nas zdołałby go pokonać w pojedynkę obecnie. Mam pewne wątpliwości jeśli o to chodzi ;p
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 12:35 pm

Spróbuje dzisiaj usiąść i coś rozpisać. Mam czas do jutra więc pewnie się wyrobię. Zamierzam wykupić sobie odział istot powietrza, więc może to coś pomoże. Mam jeszcze pomysł na małą świtę dla postaci w postaci Barda i jego żony czarodziejki. Ktoś z nich może być potencjalnym zdrajcą więc to może być interesujące :)

Dałbym coś wcześniej ale święta \sylwester + zdrowie + wredne PP nie chcę się otworzyć :P ok dość usprawiedliwień jak dzisiaj nic nie dam to znaczy że rezygnuje i nie będę nikomu głowy zawracał :)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 12:50 pm

Altaris pisze:
Ten przyjemniaczek to czyjeś nemesis, czy NPC czyhający na ogół drużyny?
Ciekawa postać, nawet bardzo ciekawa i szczerze to się zastanawiam czy któryś z nas zdołałby go pokonać w pojedynkę obecnie. Mam pewne wątpliwości jeśli o to chodzi ;p
Może niekoniecznie nemezis, ale mógłbym się nim zaopiekować.
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 12:58 pm

Suld, a twoja postać już gotowa?
Jeśli tak, to się pochwal ;)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 1:07 pm

Moja postać ma pewien fabularno-mechaniczny problem z którym musimy sobie poradzić. W związku z tym nie wiem jeszcze czy zagram. Obecnie staramy się ubrać w mechanikę coś, co jest z gruntu fabularne i trudne do zmieszczenia w ramach mechanicznych mocy. Dodatkowo wstępne wyliczenia wystrzeliły postać dwukrotnie powyżej limitu PP :)
Jak tylko PPPP znajdzie czas, żebyśmy to przegadali i dostosowali postać do limitów sesji na pewno się pochwalę.
 
Awatar użytkownika
Pipboy79
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2881
Rejestracja: śr sty 26, 2011 10:15 am

Re: [M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 2:48 pm

PPPP pisze:
Poznajcie zielonoskórego


-My siem już z namy... :)

-Ale fajnie wyszedł w tej wersji. A siem zastanawialem którego wybierzesz :)



Altaris pisze:
Ten przyjemniaczek to czyjeś nemesis, czy NPC czyhający na ogół drużyny?


-Eee tam, że zaras nemezis... Trochę ponadstandardowy orczun na trakcie do sklepania za garść PDków więcej... :)



Altaris pisze:
Ciekawa postać, nawet bardzo ciekawa i szczerze to się zastanawiam czy któryś z nas zdołałby go pokonać w pojedynkę obecnie. Mam pewne wątpliwości jeśli o to chodzi ;p


-Wiesz... Nie gramy jakimiś wymoczkami... To i nasi oponenci nie mogą być cieciami spod karczmy... :)




Suldarr'essalar pisze:
Może niekoniecznie nemezis, ale mógłbym się nim zaopiekować.


-Nom taki ciekawy miciuniowi wyszedł... Chętnie się z nim potoporujem :)



Suldarr'essalar pisze:
Moja postać ma pewien fabularno-mechaniczny problem z którym musimy sobie poradzić. W związku z tym nie wiem jeszcze czy zagram. Obecnie staramy się ubrać w mechanikę coś, co jest z gruntu fabularne i trudne do zmieszczenia w ramach mechanicznych mocy. Dodatkowo wstępne wyliczenia wystrzeliły postać dwukrotnie powyżej limitu PP
Jak tylko PPPP znajdzie czas, żebyśmy to przegadali i dostosowali postać do limitów sesji na pewno się pochwalę.


-Nom to czymam kciuki by Wam siem to zgrabnie udało :) A z PDkami na starcie to jeszcze nie widziałem sesji gdzie byłoby ich za dużo i nieważne ile miciuniu i w jakim systemie da :)


PPPP pisze:
Królestwo uratowała nie wielka bitwa, ale zaledwie jedna potyczka, kiedy to nieznany heros własnoręcznie pokonał Gorbuda Rozrywacza.


-Eehhh... Podłość ludzka nie zna granic... Widzicie jak to zapamiętali? Jak ino hiroł nie szlachciur z ludziów to zara "nieznany heros"... I weź tu lub tych od propagandy... :)
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 7:11 pm

Chłopaki, mam apel do Was. Heretyk nie może wymyślić ciekawej postaci z duszą. Może macie dla niego jakieś pomysły kim mógłby zagrać? :)
 
Awatar użytkownika
Ehran
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1854
Rejestracja: pt paź 17, 2008 8:33 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 7:31 pm

Widzę, że w te święta, nie tylko ja mam problem z twórczą weną ;)

kilka pomysłów mogę rzucić, czy się na coś zdadzą... nie wiem...

* wilkołak - czyli furia i pazur
* upiur / duch / zjawa - czyli umrzeć nie mogę
* Wampir - dostojny krwiopijca z tych naprawdę wrednych
* smok - hej, można grać 7 głową jaszczurą, co chcieć więcej?
* Aquiloński szlachcic - kilka oddziałów wojsk, do tego jakieś magiczne przedmioty godne bohatera
* syn farmera... eh... no co, połowa bohaterów w książkach tak zaczyna... dodaj do tego jakieś przekleństwo, dziedzictwo, odnaleziony magiczny artefakt czy smocze jajo...
* Wódz goblinów. Wiecie herszt bandy zielonoskórych karłów którego nikt niedocenia a który włada silną plemienną magią czy coś... no i hordą małych piszczących goblinów
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: [M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 7:58 pm

PPPP pisze:
Chłopaki, mam apel do Was. Heretyk nie może wymyślić ciekawej postaci z duszą. Może macie dla niego jakieś pomysły kim mógłby zagrać? :)


To może coś bez duszy? Błędny wojownik, któremu zła bogini odebrała duszę tak długo jak nie pokona jej głównych przeciwników (Chana i tą całą resztę) tak by ona miała wolną drogę do władzy. :razz:

Co do tych oddziałów to poważnie je rozważałem ale nie wydają się być mechanicznie opłacalne. Pierwszy mój koncept czyli z grubsza nekromanta odpadł dlatego bo po wykupieniu dużego oddziału (ledwo 500 szkieletów) zostałem z 97pp na resztę postaci :) .
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

Re: [M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 8:03 pm

zarok pisze:
Co do tych oddziałów to poważnie je rozważałem ale nie wydają się być mechanicznie opłacalne. Pierwszy mój koncept czyli z grubsza nekromanta odpadł dlatego bo po wykupieniu dużego oddziału (ledwo 500 szkieletów) zostałem z 97pp na resztę postaci :) .


A robiłeś je jako summon, sidekick czy minion?
 
Awatar użytkownika
Zaalaos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 878
Rejestracja: sob sty 19, 2008 1:07 pm

[M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 8:11 pm

Ja się zastanawiałem nad:
- postacią władającą bronią, która wyolbrzymia do karykaturalnych rozmiarów najgorsze cechy charakteru posiadacza (a jak nią się w danym momencie posługuje to już w ogóle rzeź)
- podrasowany zombie - rozkład cały czas postępuje a powstrzymać go może tylko magia Elabanzara, a postać ma potrzebę zakończenia jakiś spraw na ziemi.
- Fragment gór otaczających wilczy bastion który uzyskał świadomość (coś w stylu połączonego żywiołaka ognia/ziemi/powietrza/wody), ale jakoś mi nie szło rozlokwanie PP.
- doskonały assassyn, no ale ile można! (chyba każda moja postać na tym forum jest zabójcą)
- jakaś wariacja na podstawie kuo-toa władająca swobodnie wodą w dowolnym miejscu i organizmie (jak ktoś kojarzy Avatara to hasło blood-bending wiele wyjaśnia).

No to chyba wszystko.
 
zarok
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: pt sie 05, 2011 1:58 pm

Re: [M&M 3ed] Wilczy Bastion (PL 15!)

czw sty 02, 2014 8:12 pm

To ma znaczenie? :razz: Myślałem, że te 127pp to stały koszt, jeśli mogę za to zapłacić punktami z adv sidekick lub minion to kompletnie zmienia postać rzeczy. Ale już nieważne, przynajmniej dla mnie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość