Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Ra-V
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1490
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 8:08 pm

Współpracownicy poszukiwani

śr sty 25, 2006 1:07 am

Od jakiegoś czasu planowane bylo na Poltergeiscie uruchomienie strony skupiajacej sie tylko i wylacznie na grach karcianych. Teraz gdy data premiery strony jest coraz blizsza chcialbym zachecic wszystkich milosnikow gier karcianych zarowno kolekcjonerskich (poza MtG, ktora ma swoja osobna strone) jak i niekolekcjonerskich do wspolpracy.

Planujemy stworzenie serwisu skupiajacego sie wstepnie na grach wystepujacych w Polsce, zarowno tych ciagle wydawanych, jak rowniez tych, ktorych lata swietnosci juz minely. Bylaby to jedyna tego typu strona w Polsce.

Dlatego tez zapraszam do wspolpracy wszystkich milosnikow karcianek wszelkiej masci.
 
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: pt sie 12, 2005 11:09 pm

pn sty 30, 2006 10:26 pm

No to ja się piszę na poprowadzenie Doom Trooper'a na tej stronce :) Ile miejsca będzie na serwerze? Mozna by zaszaleć - sam planowałem zrobienie czegoś większego, ale narazie czasu nie mam. Podczas wakacji natomiast, a może i na wiosnę znajdę trochę czasu to mogę zamieścić na stronce jakieś info dotyczące gry. Chciałbym natomiast wiedzieć czy strona ma zawierać zasady, informacje o kartach, czy również jakies info o realiach :) Jeżeli chodzi o stronkę z zasadami, erratami, FAQ itp. to własnie to zawarłem na mojej stronie - wciąż dość ubogo z materiałem, ale to z braku czasu. Teraz dysponuje już praktycznie wszystkimi kartami w conajmneij dwóch wersjach językowych (PL/ENG) więc można by stworzyć porządną erratę. Planowałem też sporządzenie olbrzymiego kompendium na temat zasad - omówienie nielegalnych i legalnych zagrań, łączenia efektów kart, trudne sytuacje itp. ale to wymaga czasu.
Jeżeli na stronie mają znaleźć się tego typu rzeczy to ja się piszę na to.
 
Awatar użytkownika
starlift
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3112
Rejestracja: wt mar 18, 2003 12:00 am

pn sty 30, 2006 11:07 pm

pretorianstalker pisze:
Ile miejsca będzie na serwerze?


Nieograniczone. W praktyce oczywiscie ograniczone ale iles tam GB wolnego jest. Jak sie skonczy (niepredko) to sie dolozy dysk wiekszy.

Co do tresci, Ra-V sie musi wypowiedziec, ale mysle, ze sie ucieszy. :)
 
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: pt sie 12, 2005 11:09 pm

pn sty 30, 2006 11:50 pm

Heh, myślę, że więcej niż 500mb ten Doom Trooper nie zajmie ;)
Możnaby zamieścić ładną erratę ze skanami kart w wersji polskiej i dla porównania angielskiej :) Żeby nie być gołosłowny...
Poza tym, skany wszystkich kart to przedmiot wielu aukcji na allegro - możnaby w końcu skończyć z tym procederem zarabiania na darmowych danych.
Ogólnie :spoko: Ja się na to piszę :)
 
Awatar użytkownika
Merry
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 9:33 pm

hm...

czw lut 02, 2006 1:28 pm

A to ma byc wylacznie serwis czy sklep rowniez? Bo odnosnie tematyki gier karcianych umarlych i nie tylko to istnieje juz www.karcianki.pl Pozdrowienia dla Nekhomanty ! :-)
 
Awatar użytkownika
mrSin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: ndz lip 31, 2005 5:57 pm

czw lut 02, 2006 9:29 pm

Mnie również cieszy inicjatywa powstania działu poświęconego CCG, oczywiście aby nie było żadnych wątpliwości ja również zamierzam włączyć się w ów pomysł. Podsumowując, na pewno pojawi się dział poświęcony KULTowi.
Brakuje nam jeszcze tylko Dark Eden i będzie wielka trójca Target Games :)
 
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: pt sie 12, 2005 11:09 pm

czw lut 02, 2006 11:31 pm

Od biedy mogę tez coś o Dark Eden'ie stworzyć :) Kiedyś się w końcu grało w tą grę i być może do dziś grałbym gdyby nie fakt, że umarła zanim ukazał się pierwszy dodatek - największa porażka Target Games - gra umarła zanim zdążyła się na dobre urodzić:)
 
Awatar użytkownika
mrSin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: ndz lip 31, 2005 5:57 pm

sob lut 04, 2006 12:57 pm

Mimo to ma swoich oddanych fanów tak więc warto poświęcić jej nieco miejsca :)
 
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: pt sie 12, 2005 11:09 pm

pt mar 17, 2006 4:01 pm

No i co z tym projektem? Czekam na jakieś wskazówki co robić, ale jakoś nikt się nie interesuje poza mną chyba...
 
Awatar użytkownika
koszal35
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 136
Rejestracja: czw gru 01, 2005 11:01 am

pn mar 27, 2006 10:08 am

Zawsze wierny zawsze pewny drogi Pretorianstalker. Dajcie szansę temu człowiekowi. On urodził się aby grać!
 
Awatar użytkownika
mrSin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: ndz lip 31, 2005 5:57 pm

wt mar 28, 2006 11:26 am

pretorianstalker pisze:
No i co z tym projektem? Czekam na jakieś wskazówki co robić, ale jakoś nikt się nie interesuje poza mną chyba...


Wszystko potrzebuje czasu by dojrzeć... Poczekajmy jeszcze trochę.
 
Awatar użytkownika
Saise
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 510
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 11:34 am

sob kwie 01, 2006 12:44 pm

Też bym się pisał do pomocy, szczególnie w czystej tematyce Gier Planszowych i Niekolekcjonerskich karciankach. Jestem zwarty i gotowy do pomocy. Amen. 8)
 
Awatar użytkownika
Ra-V
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1490
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 8:08 pm

śr maja 31, 2006 9:25 pm

Ze wszystkimi chetnymi juz sie skontaktowalismy i mamy juz zalazek redakcji dzialu jednak w dalszym ciagu jestesmy otwarci na osoby chetne do wspolpracy. Wszystkich milosnikow gier planszowych i karcianych goraco zapraszam.

Lubisz gry karciane i/lub planszowe? Masz ochote wspolpracowac z nowotworzonymi dzialami Poltergeista?
Odezwij sie.
 
Awatar użytkownika
Nec Xelos
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 119
Rejestracja: pt lip 18, 2003 12:38 pm

pt wrz 22, 2006 9:15 pm

Hehe witalski po dlugiej przerwie :)
Jako ze wracam do zycia to wracam rowniez do karcianek :)

Z radoscia zglosze sie jako spec od karcianek:
- CoC
- Dark Eden/Doom Trooper
- ew. Star Wars <Decipher>
Jako ze w obu jestem ciagle na biezaco <mimo ze druga jest martwa juz> :) I z planszowek Magiczny Miecz, aczkolwiek sledze rowniez nowinki <i nie mam o WoW dobrego zdania :P> :)

A poza tym wielkie pozdro dla wszystkich znajomych <Ralmevik, Spellbreaker, Var Kezeel, Gotrek i reszta> :)
 
Awatar użytkownika
Ra-V
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1490
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 8:08 pm

sob wrz 23, 2006 8:28 pm

Hej, dostalem Twoja wiadomosc. Powinienes miec juz odpowiedz.
 
Awatar użytkownika
yukiko
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 1:09 pm

ndz wrz 24, 2006 12:21 pm

Ja jestem wielką fanką L5R CCG, jeśli moge się do czegoś przydać to chętnie pomogę :)
 
Awatar użytkownika
Ra-V
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1490
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 8:08 pm

ndz wrz 24, 2006 2:52 pm

Bardzo chetnie przyjmiemy Twoja pomoc. Wyslalem Ci PW.
 
Awatar użytkownika
Everplay
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 2:53 pm

pn lis 20, 2006 3:04 pm

MOże mógłbym przeglądać i tłumaczyć doniesienia (i nie tylko) z www.wizards.com/magic
no albo innych stron z karciankami. Na upartego coś o jakichś brydżach czy pasjansach napisać mogę:-)
 
Awatar użytkownika
[rollerboys]
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pn maja 21, 2007 4:33 pm

zajawa to podstawa ;]

pn maja 21, 2007 6:23 pm

thorgal to moja zajawa mam wszystkie wzory ;] gram gram gram ;] jak co to ogarne temat pozdro

Merry pisze:
A to ma byc wylacznie serwis czy sklep rowniez? Bo odnosnie tematyki gier karcianych umarlych i nie tylko to istnieje juz www.karcianki.pl Pozdrowienia dla Nekhomanty ! :-)


TA STRONA JEST SLABA !!! BRAK FORUM PRZYDALOBY SIE COS LEPSZEGO pozdro
 
Awatar użytkownika
Ra-V
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1490
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 8:08 pm

pn maja 21, 2007 7:32 pm

Po pierwsze, bardzo chetnie przyjmiemy Twoj artykul na temat Thorgala. Jak bedziesz mial gotowy to mozesz wyslac go do mnie na maila ([email protected])

Po drugie nie pisz dwoch postow pod rzad. Korzystaj z opcji edytuj.

A po trzecie to nie miejsce na dyskutowanie na temat karcianki.pl a juz na pewno nie "krzyczac". Swoje uwagi w odpowiednim miejscu na pewno mozna wyrazic o wiele spokojniej i konkretniej.
 
Awatar użytkownika
[rollerboys]
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pn maja 21, 2007 4:33 pm

Re: zajawa to podstawa ;]

pn maja 21, 2007 9:53 pm

[rollerboys] pisze:
thorgal to moja zajawa mam wszystkie wzory ;] gram gram gram ;] jak co to ogarne temat pozdro

Merry pisze:
A to ma byc wylacznie serwis czy sklep rowniez? Bo odnosnie tematyki gier karcianych umarlych i nie tylko to istnieje juz www.karcianki.pl Pozdrowienia dla Nekhomanty ! :-)


www.karcianki.pl - TA STRONA JEST SLABA !!! BRAK FORUM PRZYDALOBY SIE COS LEPSZEGO pozdro
 
Greeder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 12:13 am

wt gru 09, 2008 9:47 am

Czy ktoś jeszcze ogarnia temat innych niż MtG karcianek na Polterze?? Kwartał temu wysłałem artykuł do redakcji i zero odzewu.
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

czw lip 02, 2009 7:38 pm

Żeby nie bylo wątpliwości, zachęcam do pisania na mail: [email protected] lub gg: 7515577

I tak, teraz ja ograniam temat innych karcianek niż MtG (ale mtgi jak najbardziej też :D)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości