Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Planetourist
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2069
Rejestracja: wt paź 04, 2005 8:20 pm

Wychlaran i Rashemen

pt sty 27, 2006 1:02 pm

Ostatnio zaciekawiła mnie organizacja Wychlaran (czyli Czarwonice z Rashemen). Czy ktoś zna jakieś ciekawe źródła wiedzy o nich (ZK: OŚ mam, a Unapprochable East jutro pozyczam od kumpla, więc prosilbym o niewskazywanie mi podręczników, tylko stron internetowych i/lub dzielenie się własną wiedzą).
 
Awatar użytkownika
pasztet
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 330
Rejestracja: pn sty 16, 2006 9:24 am

pt sty 27, 2006 2:28 pm

poczytaj "śeiatło i cienie" E. Cunningham ( szczegulnie tom 3 -torujący drogi)
 
Awatar użytkownika
shakh
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pn mar 01, 2004 2:38 am

czw sty 04, 2007 7:37 pm

A ja poprosilbym mimo wszystko podrecznikowe i nie tylko fakty dotyczace Rashemenu "Uczonych siostr" jako takich. Nie mam czasu w tej chwili i przez najblizszych kilka m-cy na czytanie ksiazek, wiec prosilbym fakty "juz przetrawione" czyli nadajace sie wprost do uzycia.

Poprostu chodzi mi o wszelkie info (po polsku) na temat rashemenu i zakonu siostr czarodziejek.

Poniewaz dlugo nikt nie udzielil odpowiedzi wnioskuje ze niemacie zadnych materialow ani tlumaczen na temat Rashemenu i Wychlaran?

Z gory dzieki
 
Awatar użytkownika
shakh
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pn mar 01, 2004 2:38 am

pt kwie 18, 2008 9:21 pm

ponieważ temat dawno nie był poruszany postanowiłem "uruchomic" go ponownie mając nadzieję na nowe informację...
 
Yoshi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 155
Rejestracja: pn lut 14, 2005 2:59 pm

pt sie 01, 2008 5:20 pm

Ksiązki "Bladesinger" oraz "Shielf od Weeping Ghosts" + podręcznik "Unapproachable East".
 
 
Nukereal

pt sie 01, 2008 10:11 pm

Dodam jeszcze że w Masce Zdrajcy były 3 takie postacie i trochę wspominane o samej ich pozycji w Mulsantirze.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość