Zrodzony z fantastyki

 
fajlopp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 16, 2010 6:17 pm

Re: Wydawnictwo ISA

pn sty 30, 2012 12:46 pm

wiadomo już coś czy CD Projekt będzie wydawał D&D bo jak na razie jedynie co się pojawiło to Magic po angielsku i nic więcej :?
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Wydawnictwo ISA

pn sty 30, 2012 1:00 pm

Wiadomo tylko, że to drugi pod względem ważności produkt (po MtG) i że będzie dystrybuowany w naszym kraju. Natomiast odnośnie polskiej wersji na razie nie wiadomo praktycznie nic (nikt nie zaprzeczył ani nie potwierdził).

Ciekawe też jak będzie to wszystko wyglądało w kontekście zapowiedzianej 5. edycji.
 
fajlopp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 16, 2010 6:17 pm

Wydawnictwo ISA

pn sty 30, 2012 1:15 pm

ok bo coś słyszałem że w lutym mają podać co wydadzą, najrozsądniej zrobią jak poczekają na 5 edycję bo nie za bardzo się opłaca wydać 4 skoro 5 już jest w planach , a ja nie wiem co robić bo mam 3 główne podręczniki 4 edycji po polsku i zastanawiam się czy po angielsku dodatki itp kupować czy poczekać :?
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Wydawnictwo ISA

pn sty 30, 2012 2:04 pm

Może przenieść dwa ostatnie posty do nowego wątku nt. planów CD Projekt?
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

Wydawnictwo ISA

pn sty 30, 2012 2:51 pm

fajlopp pisze:
ok bo coś słyszałem że w lutym mają podać co wydadzą, najrozsądniej zrobią jak poczekają na 5 edycję bo nie za bardzo się opłaca wydać 4 skoro 5 już jest w planach , a ja nie wiem co robić bo mam 3 główne podręczniki 4 edycji po polsku i zastanawiam się czy po angielsku dodatki itp kupować czy poczekać :?
Tak samo było z poprzednią edycją. ISA zdecydowała się wydać edycję 3.5, gdy w stanach zapowiedziano premierę 4e. Teraz Isa wydaje Monster Manual 1 do 4e, a tam zapowiedziano prace nad 5e.
 
fajlopp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 16, 2010 6:17 pm

Re: Wydawnictwo ISA

pn sty 30, 2012 3:13 pm

porąbane to wszystko w tym kraju na odwrót wydają wstrzymam się jednak, pewnie CD Projekt zacznie wydawać 5 edycję najlogiczniej chyba by tak było , podobnie z książkami kiedyś jak byłem młodszy sporo ich wychodziło w empikach kupowałem a teraz nic bida z nędzą :wink:
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Wydawnictwo ISA

pn sty 30, 2012 3:41 pm

@ fajlopp

Gdybyś zaczął pisać z używaniem znaków interpunkcyjnych to te zdania byłyby ciut bardziej zrozumiałe.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

Wydawnictwo ISA

pn sty 30, 2012 4:14 pm

W tej notce są znaki interpunkcyjne. Tam po prostu nie ma kropek :)

Ciekawe, czy CDP przejmie też linie książkowe i wyda zaległe książki, tzn. domknie rozpoczęte serie i może wyda nowe? Nie widziałem w Polsce książek pisanych pod 4 edycję.
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Wydawnictwo ISA

pn sty 30, 2012 5:43 pm

W zasadzie kilka kolejnych przecinków też by się przydało. No i duże litery na początku zdania.
 
Awatar użytkownika
gacoperz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1397
Rejestracja: sob paź 01, 2011 8:44 am

Wydawnictwo ISA

pn sty 30, 2012 6:03 pm

Policja Interpunkcyjna czuwa i radzi! :)
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Wydawnictwo ISA

pn sty 30, 2012 6:50 pm

Suldarr'essalar pisze:
Ciekawe, czy CDP przejmie też linie książkowe i wyda zaległe książki, tzn. domknie rozpoczęte serie i może wyda nowe? Nie widziałem w Polsce książek pisanych pod 4 edycję.

Kiedy pytałem o to w wywiadzie dostałem odpowiedź, że nie wykluczają takiego kroku w przyszłości, ale konkretów brak. Zresztą prawa do książek z FR (bo DL zajmuje się Zysk) chyba wciąż ma ISA.

Jeśli chodzi o pytanie czy warto inwestować w 4. edycję czy lepiej poczekać na 5. Szczerze mówiąc sam nie wiem, ja na Twoim miejscu bym chyba poczekał na to co planują Cook i Mearls a do tego czasu grał na samej podstawce (plus różne darmowe materiały, których WotC trochę wydało). Poza tym przy kupowaniu dodatków do czwórki może pojawić się problem z kompatybilnością. Ten system dość mocno ewoluował przez ostatnie lata i nie wiem na ile najnowsze pozycje są zgodne z naszą podstawką. Natomiast większość starych dodatków (tych z pierwszych lat systemu) ma już pewnie wyczerpane nakłady.
Ostatnio zmieniony pn sty 30, 2012 6:52 pm przez Radnon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kamulec
Administrator, Koordynator społeczności
Administrator, Koordynator społeczności
Posty: 2341
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:32 pm

Wydawnictwo ISA

wt sty 31, 2012 2:08 am

Decyzję o zakupie edycji uzależniłbym od tego, czy Ci obecna pasuje. Jeżeli uważasz, że jest dokładnie tym, czego szukałeś, to zamów do niej dodatki, jak nie w sklepie internetowym, to może na eBuyu. W przeciwnym wypadku bym na Twoim miejscu poczekał na coś po polsku lub 5. edycję.

Suldarr'essalar pisze:
Ciekawe, czy CDP przejmie też linie książkowe i wyda zaległe książki, tzn. domknie rozpoczęte serie i może wyda nowe? Nie widziałem w Polsce książek pisanych pod 4 edycję.

Seria: Drizzt i przyjaciele
Tytuł tomu: Drizzt Do'Urden i zabijanie trolli
Liczba poprzedzających pozycji o Drizzcie: 37
Ostatnio zmieniony wt sty 31, 2012 2:19 am przez Kamulec, łącznie zmieniany 9 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
BeF1990
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 28
Rejestracja: wt lut 21, 2012 6:52 pm

Re: Wydawnictwo ISA

wt sie 05, 2014 10:16 pm

Temat mocno odkopany ale ciekaw jestem czy CDP planuję coś w sprawie 5 edycji... Ktoś coś wie na tn temat?
__________________________________________
Dyskusję o wydanie przez CDP 5. edycji proszę prowadzić tutaj.
Kamulec
Ostatnio zmieniony ndz wrz 14, 2014 4:24 am przez Kamulec, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości