Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

czw wrz 27, 2007 4:42 pm

amnezjusz pisze:
Nefarius pisze:
Już jakiś czas temu było mówione, że będą oni wyszukiwać jakieś lepsze prace na forum bla bla bla. Czy doszukali się czegoś czy raczej bla bla bla?

Nef, jakiś czas temu było również mówione, że Poszukiwacze będą wdzięczni za choć najmniejszą pomoc i nadsyłanie via pw propozycji prac z forum na jakie można by zwrócić większą uwagę, czyli takich które być może nadają się na oficjalkę. Przez całe wakacje nie otrzymałem ani jednej pw...


Ame... Jeśli o mnie chodzi to nie jestem jakimś twórcą wyróżniającym się z tłumu, lecz sam uważam, że mam choćby trzy w miarę dobre prace... Ale to w moim uznaniu byłoby trochę głupie, gdybym pisał "[link do tematu] tutaj drogi amnezjuszu masz link do tematu z pracą pt. XxX, jak myślisz, zasługuje na to by Wyróżniony ją zbadał?..." Tu nie mówię o skromności a jedynie o tym jak to pojmuję... Co zaś się tyczy prac innych to te które mi się bardzo podobają jest ich bardzo wiele, i nie chciałbym zawracać głowy wyróżnionym aż tyloma pracami. Chociażby mowa tutaj o czarach nowego użytkownika Ruffle'a.

To może dla jasności, jak taka wiadomość powinna wyglądać? Czy to link do pracy z kilku zdaniowym jej opisem czy co?

P.S. w wakacje byłem ciągle w pracy :razz:
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

czw wrz 27, 2007 5:33 pm

Nefarius pisze:
To może dla jasności, jak taka wiadomość powinna wyglądać? Czy to link do pracy z kilku zdaniowym jej opisem czy co?

Jako członek tej samej grupy pozwolę sobie odpowiedzieć. Nie ma żadnej określonej formy zawiadomienia o ciekawej pracy. Właściwie to może być nawet sam link z adnotacją, że jest to interesujący, warty uwagi tekst i wszystko. Jeśli o mnie chodzi o takie coś mi spokojnie wystarcza do zwrócenia na to uwagi. Co do reszty to powiedzieli już moi przedmówcy.

Ogólnie mogę powiedzieć, że wysłanie takiej wiadomości (nawet odnośnie własnej pracy) nie jest objawem jakiegoś braku skromności. Znacznie lepiej pasuje autopromocja w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Warto jest to robić choćby z powodu niewielkiej liczby członków GŁA oraz tego, że każdy z nas zajmuje się przy okazji własną pracą redakcyjną. W związku z tym nie mamy czasu czytać/komentować wszystkiego co się na forum pojawia. Niemniej mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nawet jeśli nasze komentarze nie pojawiają się pod pracami to nie znaczy, że do tego działu nie zaglądamy.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

pn mar 31, 2008 10:32 pm

Z dniem dzisiejszym do grona Wyróżnionych dołączył Planetourist! Gratulujemy!
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

pn mar 31, 2008 11:06 pm

Gratulacje :)
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

pn mar 31, 2008 11:17 pm

Gratulacje.
A jak tam stary poruszony przez Nefariusa problem łowców prac? Ostatnio co prawda mało prac pojawia się na forum ale coś w archiwach to oni chyba nie grzebią?
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

pt kwie 04, 2008 12:57 am

Może to troszkę niewłaściwy temat, ale o co chodzi z nowymi "wyróżnieniami"?
Np. Radnon (Prawdziwy DeDekowiec), amnezjusz (Reżyser Kina Akcji), czy Zsu-Et-Am (Zbanowany)?
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

pt kwie 04, 2008 1:25 pm

To nie "wyróżnienia", a jedynie niewinny, primaaprilisowy żart administracji. Rangi redakcji działu D&D pozostaną zmienione do niedzieli - wtedy wszystko wróci do normy.
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

pn lip 07, 2008 5:57 pm

Witam :). Trochê mnie tu nie by³o.

Jedne z ostatnich postów jakie pisa³em na tym forum, znajduj± siê na poprzedniej stronie tego tematu i tycz± siê tytu³ów osób wyró¿nionych.

Mówili¶cie, ¿e pomy¶licie nad tym - i choæ nie ma oficjalnej odpowiedzi (albo jej nie znalaz³em), to widzê, ¿e pad³a odpowied¼ negatywna. Có¿.

Tak czy inaczej - czytam te Wasze posty i patrzê, ¿e Suldarr, kurde, ma swój tytu³! ;) Panie Sul, powiesz mi Pan sk±d to ¿e¶ wytrzasn±³? Znaj±c ¿ycie, to moderatorzy mog±.. ale skoro ju¿ kto¶ to sobie waln±³ i problemu nie ma, to mo¿e jednak pozwolicie Wyró¿nionym te¿ mieæ tytu³y? ;)

Jak widzia³em pod swoim nickiem 'Wybraniec ¦mierci' to jako¶ bardziej kozacko siê czu³em, o.

Pozdrowienia.

PS: tak w ogóle to co tam ch³opaki, jest tu kto¶ jeszcze oprócz Sula z dnd.pl? :D
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

pn lip 07, 2008 6:03 pm

Suldarr ma tytuł bo dużo postów napisał ;-P Patrz regulamin ;-) Jak nabijesz 3000 postów, możesz się o takie cacko ubiegać :-)
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

pn lip 07, 2008 9:16 pm

Demoon aka. Wilbur, jeśli wciąż pamiętasz :wink: - trochę osób jest, choć większość zagląda sporadycznie. Porozglądaj się w dziale poświęconym 4E D&D.
 
hallucyon

pn lip 07, 2008 9:37 pm

Demoon pisze:
Jedne z ostatnich postów jakie pisałem na tym forum, znajdują się na poprzedniej stronie tego tematu i tyczą się tytułów osób wyróżnionych.

Mówiliście, że pomyślicie nad tym - i choć nie ma oficjalnej odpowiedzi (albo jej nie znalazłem), to widzę, że padła odpowiedź negatywna. Cóż.
Najszybszym możliwym do zdobycia wyróżnieniem pod pseudonimem, także przy Twojej liczbie postów, jest łatka "zbanowany".
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

pn lip 07, 2008 10:30 pm

Demoon pisze:
Tak czy inaczej - czytam te Wasze posty i patrzę, że Suldarr, kurde, ma swój tytuł! Wink Panie Sul, powiesz mi Pan skąd to żeś wytrzasnął? Znając życie, to moderatorzy mogą.. ale skoro już ktoś to sobie walnął i problemu nie ma, to może jednak pozwolicie Wyróżnionym też mieć tytuły? Wink

Bez przesady z tym moderatorem. Mam znów zaczynać od bycia sprzątaczem i użerać się z dziećmi neostrady? Mam nadzieję, że to żart ;)

Tak jak napisał iron_master, jedynym sposobem na odzyskanie swojego tytułu było zrezygnowanie z tytułu wyróżnionego (przy mojej liczbie postów kwalifikowałem się na custom title z miejsca). Trochę to smutne, ale i tak lepsze niż puste "Wyróżniony" ;)
Tak więc do dzieła. Ranga czeka. Jeszcze tylko niecałe 2k postów ;)
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

wt lip 08, 2008 3:13 pm

Sul, ja jeszcze nie ogarniam ludzi tutaj, rzadko kojarzê czyj¶ nick i jako¶ sobie pomy¶la³em ¿e moderujesz ;)

Co do tego tytu³u nieszczêsnego.. Kurczaki, ja ju¿ nie umiem spamowaæ tak jak kiedy¶! W takim wypadku narazie spróbujê cieszyæ siê oryginalnym tytu³em 'Wyró¿niony', mimo wszystko jest czym¶ lepszym ni¿ nic :D

.. teraz tak patrzê i znalaz³em co¶, co mnie cieszy.
Mam wiêcej kropek do Arcypsiona, mwahaha :>

PS: Zsu, oczywi¶cie ¿e pamiêtam :)

PS2:
Najszybszym mo¿liwym do zdobycia wyró¿nieniem pod pseudonimem, tak¿e przy Twojej liczbie postów, jest ³atka "zbanowany".

Ha, ha, haa, no co Ty? A daje jakie¶ przywileje?

@re: down
/przerwa na przeczytanie regulaminu/ 4 linijki podpisu? d¿izas..
Ostatnio zmieniony wt lip 08, 2008 3:32 pm przez Demoon, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

wt lip 08, 2008 3:20 pm

Ha, ha, haa, no co Ty? A daje jakieś przywileje?

Odpoczynek od forum :> I skroc podpis do tego regulaminowego ;)
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

wt lip 08, 2008 4:31 pm

Demoon - można mieć ponad 4 linijki, tyle że trzeba stosować
[hide=][/hide]
lub
[spoiler][/spoiler]

A daje jakieś przywileje?

Czarne pola pod pseudonimem... Poza tym chyba nic szczególnego, sam miałem 1 kwietnia i nie odczułem konsekwencji.

A teraz kończymy OT...
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Wyróżnienia na forum

śr kwie 13, 2011 7:11 pm

Czy wyróżnienia jeszcze istnieją/funkcjonują? Temat jest martwy od lat...
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

Re: Wyróżnienia na forum

śr maja 18, 2011 11:34 pm

No ja tam swoje mam...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość