Zrodzony z fantastyki

Z jakiej nacji będzie pochodzić wasza pierwsza postać ?

 
Liczba głosów: 0
 
Awatar użytkownika
Rege
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 267
Rejestracja: pn sty 26, 2004 11:36 pm

Z jakiej nacji będzie pochodzić wasza pierwsza postać ?

czw sie 04, 2005 12:25 pm

Wyobraźmy sobie, że żyjemy w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, w której wszyscy są mili, weseli i radośni, a Crystalicum zostało właśnie wydane.
Siadamy sobie w pokoju i przygotowujemy się do naszej pierwszej sesji.
Jaką postać wybierzemy? Zimnego Lodowego Elfa,podróżnika Krasnoluda, czy może Kalba strażnika ?

A jeśli już zdecydowaliście się na rasę postaci to co kierowało waszym wyborem?
 
Awatar użytkownika
konishiko
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 110
Rejestracja: pn kwie 12, 2004 7:48 pm

czw sie 04, 2005 6:58 pm

Czlowieka z Dziewieciu Miast, ewentualnie z Imperium Krysztalowego.

Dlatego, ze "Znany Wszchswiat", po lekturze ktorego juz bym wtedy byla, opisuje swiat wlasnie z punktu widzenia czlowieka, dla ktorego cala reszta swiata jest egzotyczna. Ale rowniez dlatego, ze kiedy biore sie za nowy swiat, a juz w szczegolnosci tak oryginalny jak Crystallicum, wole zaczac od postaci, ktorej motywacje latwiej mi zrozumiec i odegrac. A ludzie to ludzie, bylo nie bylo :)

W pierwszej kolejnosci jednak zdecydowanie Dziewiec Miast - renesansowe rozpasane Wlochy jakos bardziej do mnie przemawiaja niz ponury fanatyzm religijny.

Ale to na poczatek. Potem pewnie Pospolite Elfy (bojownicy o wolnosc zawsze sa fajni). A Elfy Lodowe i Ka-Dis pewnie zostawilabym sobie na jednostrzalowki.
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

czw sie 04, 2005 9:12 pm

Oczysiście Astonie i oczywiście KOTOWACI :D :D

Czemu ? Cóż, zawsze lubiłem koty, a na dodatek Astończycy jako jednyni dołożyli wszystkim, którzy chcieli ich podbić. I za to ich cenię. Elfy Imperium musieli schować dumę w kieszeń i przyznać że są lepsi od nich. :D :D
 
Awatar użytkownika
Dark Star
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 192
Rejestracja: pt mar 25, 2005 8:54 pm

Wybór nacji

czw sie 04, 2005 9:18 pm

Federacja Astoni byłaby moim wyborem. Konkretnie to wybrałbym sobie Ka'Dis. Dosyć nietypowego, bo chciałbym zagrać tygryskiem :razz: A dlaczego tak? Od kiedy dowiedziałem się, że w tym systemie jest taka nacja bardzo mnie zaciekawiło jak musi wyglądac ich podwójne życie. Chciałbym być silnym jak i zarazem delikatnym stworzeniem, czułym na punkcie krzywdy płci dla mnie pięknej - Ka'Dis'ek :)
 
Awatar użytkownika
Fenran
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:46 pm

pt sie 05, 2005 12:41 am

Rege pisze:
Wyobraźmy sobie, że żyjemy w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, w której wszyscy są mili, weseli i radośni, a Crystalicum zostało właśnie wydane.


Piękna to rzeczywistość, rodem z nawspanialszych opowiadań science fiction (porównywalna do tych, gdzie Polska jest wielkim mocarstwem :>).

W pierwszej kolejności zagrałbym Ka-Disem, a konkretnie postacią o imieniu Jammar ibn Umar al-Zaki, młody, drobny astończyk z bogatej rodziny, wyszkolony w walce sejmintarem... w zasadzie postać jest już przygotowana i ja zacieram ręce, niecierpliwie czekając, aż pojawią się Mistrzowie Gry :)
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

sob sie 06, 2005 7:31 pm

Lodowy Elf, którego już zresztą zrobiłem:P Co prawda nie odegrałem go tak jak chciałem, ale cóż, wina tak moja jak i drużyny i Mistrza:P

Czemu? Bo to duże wyzwanie. Lodowa Twarz to nie bułka z masłem. Jest ciężko, mocno ciężko.

DarkStar - nietypowym? Tygrys to ciągle kotowany, czyli Ka-Dis
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

pn sie 15, 2005 12:43 pm

Kalb- ktorego podobnie jak Neishin juz stworzylem, aczkolwiek do dotarcia sie jego "osobowosci" potrzeba sesji, duzo sesji (slyszyszl Neishin? :> )
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

śr sie 17, 2005 5:48 pm

słyszę, słyszę, ale najpierw potrzebuje raport - więc pisz, a nie gadaj:P
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

czw sie 18, 2005 1:06 am

Jutro jest "dzien raportow" , wiec na pewno cos skrobne :-) Cos malo osob sie tutaj wypowiada- no juz, glosowac dalej :-)
 
Fingal
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: pt maja 27, 2005 1:24 pm

ndz wrz 11, 2005 4:56 pm

Zdecydowanie Rycerz Ziemi z Imperium. Czemu?

Cóż - bo to coś pośredniego między rycerzami rodem z celtyckich legend a Jedi. Żyją na bagnistej planecie (niepokojąco kojarzącej się z Dagobah :P) i szkolą się w walce orężem...
Zwyczajnie tego typu postać ma w sobie i coś ponurego i coś idyllicznego, dzięki czemu ciekawie odgrywać takiego delikwenta.

Ale znając mnie, pewnie spróbuję sił w odgrywaniu postaci z najróżniejszych ras.
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

ndz wrz 11, 2005 5:30 pm

Po prostu powiedz, że marzy Ci się zbroja Ziemi:>
 
Awatar użytkownika
Bagheera
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 403
Rejestracja: czw gru 04, 2003 5:25 pm

czw wrz 22, 2005 2:51 pm

Moja pierwsza postać to był Kalb (eee... Kalbka?)
A potem trochę wody w rzece upłynęło i trzy postaci później wróciłam do astończyków, tym razem jako Ka-dis - po prostu granie kotkiem to dużo frajdy, prawda Tarkis? (choć ostatnio przybył nam w drużynie bardzo sympatyczny Gnom i zaczynam się zastanawiać, czy do twarzy by mi było w koturnach)
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

czw wrz 22, 2005 3:32 pm

Owszem, gra kotem ma swoje uroki- ale tym razem sie "wymienilismy" i moja ostac jest Kalbem- gra psem tez sprawia duzo frajdy :-) Szczegolnie gdy ten pod postacia czlowieka probuje sie usmiechnac :P
 
Awatar użytkownika
JaQub
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 166
Rejestracja: pt sty 16, 2004 4:03 pm

czw wrz 22, 2005 5:29 pm

W beta-testach grałem Lodowym Barbarzyńcą, prosty, szczery i bardzo wybuchowy wojownik oraz myśliwy z dużą liczbą wiklinowych koszy na plecach (nie pytajcie skąd te kosze :razz: )
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

czw wrz 22, 2005 5:36 pm

Skoro ktos mowi zeby nie pytac- to znaczy, ze chcialby odpowiedziec :> Wiec, skad te kosze?
 
Craven

śr paź 26, 2005 4:33 pm

Człowiek, Dziewięć Miast.
Bo lubię grać ludźmi, mało ograniczeń i klimat gościa z centrum Wrzechświata, który wyprawia się by po prostu poszukiwać przygód jest fajny :D.
 
Awatar użytkownika
Morphea
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: śr paź 12, 2005 3:25 pm

czw paź 27, 2005 11:21 am

Ka-Diska, znana już Fenranowi i Dark Starowi Kalila bint-Ayar al-Amis :D
Bardzo podobało mi się odgrywanie postaci, która z założenia jest uwodzicielką, jednak suma sumarum zawsze, gdy nie może poradzić sobie z czymś za pierwszym razem za pomocą wdzięku, zaczyna przeciwnika traktować "z buta i po mordzie puzurami" - mowiłam już może, że jest choleryczką? :razz:
Potem marzy mi sie odegranie Lodowej Elfki, a jeżeli chcę pozwoli - wypróbowałabym tez Pospolite Elfy. Oczywiscie, zawsze mogę wypróbować je wszystkie naraz po prostu stając sie mistrzem gry :wink:
 
Awatar użytkownika
Pazur
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 27, 2005 10:43 pm

sob lut 18, 2006 12:04 am

Z początku przymierzałem się do Ka-Disa... pierwsza postać, wcieliłem się w nią na LARPie, przywiązanie zostaje.
Ale chyba ostatecznie wybieram Kalba... znacznie wole psy od kotów ;)
 
Awatar użytkownika
Blairwith
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn mar 26, 2007 7:16 pm

pt lip 06, 2007 7:00 pm

Co to za pytanie oczywiście ,że Ka-Dis po co w ogóle patrzeć na inne rasy gdy mamy do wyboru TAKĄ rasę. Ka-Dis rules!
 
Flauros
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 30, 2007 1:26 pm

pn lip 30, 2007 2:37 pm

No cóż, dobre pytanie. Podoboją mi się Lodowe Elfy, szczególnie to że choć są najbardziej emocjonalną rasą uniwersum, to ukrywają wszelkie emocje pod maską obojętności, dzięki temu można się naprawdę zabawić, choć rasa wydaje mi się dość trudna do odgrywania. Jednakże równie ciekawi są mieszkańcy Dziewięciu miast, mówiąc pokrótce... mają styl i tyle.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości