Zrodzony z fantastyki

 
Mordok
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 12:06 pm

[2 ed] Zaklęcie z Tome of Salvation

ndz lut 22, 2015 12:11 pm

Witam.
Zastanawiam się, czy ktoś pokusił się o jakieś fanowskie tłumaczenie nowych zaklęć kapłańskich z podręcznika "Tome of Salvation". Jeżeli postać gracza, dla którego prowadzę sesję, miałaby odgrywać kapłana to wolałbym, żeby mogła używać większej liczby zaklęć i miała z tego większą frajdę. Osobiście nie znalazłem nigdzie takiego tłumaczenia, może ktoś się na takowe natknął? Jeżeli nie uda mi się znaleźć pewnie będę próbował sam je zrobić. :)
 
Itheron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 11:52 pm

[2 ed] Zaklęcie z Tome of Salvation

pt sie 28, 2015 5:48 pm

Ja jestem w trakcie tłumaczenia zaklęć kapłańskich z ToS ale powiem szczerze że idzie to jak krew z nosa. W ogóle uważam ze kapłani w WH są nieco upośledzeni. Od dawna myślę nad jakimś ich wzmocnieniem.
 
Awatar użytkownika
Xathrodox86
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt sty 27, 2012 7:00 pm

Re: [2 ed] Zaklęcie z Tome of Salvation

pn sie 31, 2015 5:12 pm

Itheron pisze:
Ja jestem w trakcie tłumaczenia zaklęć kapłańskich z ToS ale powiem szczerze że idzie to jak krew z nosa. W ogóle uważam ze kapłani w WH są nieco upośledzeni. Od dawna myślę nad jakimś ich wzmocnieniem.


Upośledzeni? Wg. mnie kapłani Sigmara i Ulrica mają naprawdę dobre moce do dyspozycji. Największą ich bolączką jest osiągnięcie odpowiednio wysokiego poziomu, od którego stają się mocni. Początkujący kapłan to worek treningowy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości