Zrodzony z fantastyki

 
dramal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: wt lip 31, 2007 3:35 pm

Zguba śmiertelnych

pt maja 16, 2014 6:11 pm

Mam pytanie w związku z tym atutem.

Zgodnie z jego opisem wg Księgi Plugawego Mroku atut działa na zdolność czaropodobną aby lepiej ranić śmiertelnych zadając im dodatkowe obrażenia.
Ale mnie interesuje to czy ten atut można dać pod zdolność czaropodobną, która nie ma obrażeń jak np. ciemność, nadając jej tym samym zadawanie obrażeń zgodnie z opisem atutu?
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Zguba śmiertelnych

pt maja 16, 2014 8:54 pm

Zgodnie z opisem angielskim atutu - zgubę śmiertelnych można dodać do zdolności zadającej obrażenia.
Jeśli więc znajdziesz taką czaropodobną ciemność, która zadaje obrażenia (hungry darkness?), to czemu nie? Do zwykłej się nie nadaje.
 
dramal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: wt lip 31, 2007 3:35 pm

Re: Zguba śmiertelnych

pt maja 16, 2014 9:47 pm

Hm, to może ktoś będzie znał rasę z dostosowaniem poziomu maksymalnie +2, która jest przybyszem i ma zdolność czaropodobną, która zadaje obrażenia.

Potrzebne mi to pod prestiżówkę : łowca śmiertelnych z księgi plugawego mroku.
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Zguba śmiertelnych

pt maja 16, 2014 11:10 pm

Weź sobie jeden poziom warlocka z complete arcane. Masz na życzenie eldritch blast (startowo k6 magicznych obrażeń, promień 18m) - z atutem od początku będziesz bardzo przydatny bojowo (dotykowo 3k6 obrażeń, 5 razy? dla mnie bomba), a jeśli wybierzesz odpowiednią inwokację (a trochę genialnych jest), to jesteś blisko wygrywania gry :P

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości